بحث و گفتگو پیرامون انرژی هسته ای

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
hupta

بحث و گفتگو پیرامون انرژی هسته ای

پست توسط hupta »

سلام دوستان
ميدانيم تكنولوژي هسته اي موضوع جديدي در جهان نيست و دهها سال قبل اراپه و آزمايش شده است. پس از نظر علمي فعاليت هسته اي ايران هيچ پيشرفتي در علم بشريت ايجاد نميكند. ولي بسياري از موضوعات علمي جديد هست كه دانشمندان ما ميتوانند متمركز آن شوند و جامعه جاني هم كمك و استقبال ميكند. در حاليكه اصرار بر تكنولوژي هسته اي ما را به انزواي جهاني برده و ما در بقيه علوم از جهان كماكان عقب تر و عقبمانده تر خواهيم بود . نظر شما چيست؟

bigharar

Re: بحث و گفتگو پیرامون انرژی هسته ای

پست توسط bigharar »

همه میگن "انرژی هسته ای حق مصلم ماست" ولی یکی به من بگه این حق مصلم چه سودی برای ما داشته؟ به جز تحریم و انزوا؟
حداقل نفع انرژی هسته ای میتونه این باشه که در زمینه هسته ای اشتغال زایی بکنه. اما هم من و هم خیلی از شماها با وجود مدرک لیسانس هسته ای بیکار هستیم. خود من 3ساله دارم دنبال کار میگردم اما باز هم میگوییم انرژی هسته ای حق مصلم ماست

محمد نيك

سپاس: 6

پست توسط محمد نيك »

انرژی هسته ای حق مسلم مردم ایران هست نه دولت ایران
معلم فیزیک ما هم فوق لیسانس هسته ای هست .... بیچاره بعد از چقدر درس خوندن مجبور شده بیاد معلم بشه
I don't know the key to success ,but the key to failure is trying to please every body

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

معلم شدن بد است؟
اين كه بسيار عالي است. نمي دانم, شايد من توي باغ نيستم.
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

محمد نيك

سپاس: 6

پست توسط محمد نيك »

خروش نوشته شده:معلم شدن بد است؟
آره برای اون بدبختی که چقدر درس خونده و فوق لیسانس گرفته خیلی خوب نیست. البته مدرسه تا مدرسه فرق می کنه .... تو مدرسه ی ما که مخ معلم رو می خورند اگر هم که امتحان سخت بگیرند که دیگه ...... . تازه کسی که تا این جا پیش رفته باشه قطعا دوست داره که به بالاتر بره ولی با این وضع که محاله
I don't know the key to success ,but the key to failure is trying to please every body

نمایه کاربر
atlantis

نام: داود

محل اقامت: تهران

سپاس: 18

تماس:

پست توسط atlantis »

bebakhshid vali hame midoonim bishtare mardome keshvare ma avam va az tabagheye paeen hastan man vaghean moteasefam az inke mardome keshvaram bazicheye ye edee shodan va ye joorayi ma ha ro .... doonestn man barha be khodam goftam chera bayad too ye keshvari be donya biam ke age begi bala chheshet abroe bayad beri zendan akhe chera
kojan ounayi ke dam az mardom salari dini mizanan vala ba in karashoon dige man ke khejalat mikesham ye ja saramo boland konam begam iraniam biyayid ye kam ba vagheeeat zendegi konim mage iran joze hamin donya nist akhe ma be che chizi mibalim ke darim yekayek polha ro poshte saremoon kharab mikonim shayad mikhahim be jaye noon va gooshto va ina be mardom energy hasteie bedahim shoma momkene too ye shahre bozorg zendegi mikonid va harfe mano nafahmid vali bekhoda man har vaght ke in mardom ro mibinam ke vase gereftane yek morghe yakh zade ke az hezaran kiloometre oun taraf tar miad va ye kam arzoon tare shbo roberooye maghaze mikhaban ke mabada vaghti miad beheshoon narese geryam mgire khoda hameye ma ro hedayat kone

نمایه کاربر
خروش

پست توسط خروش »

atlantis نوشته شده:bebakhshid vali hame midoonim bishtare mardome keshvare ma avam va az tabagheye paeen hastan man vaghean moteasefam az inke mardome keshvaram bazicheye ye edee shodan va ye joorayi ma ha ro .... doonestn man barha be khodam goftam chera bayad too ye keshvari be donya biam ke age begi bala chheshet abroe bayad beri zendan akhe chera
kojan ounayi ke dam az mardom salari dini mizanan vala ba in karashoon dige man ke khejalat mikesham ye ja saramo boland konam begam iraniam biyayid ye kam ba vagheeeat zendegi konim mage iran joze hamin donya nist akhe ma be che chizi mibalim ke darim yekayek polha ro poshte saremoon kharab mikonim shayad mikhahim be jaye noon va gooshto va ina be mardom energy hasteie bedahim shoma momkene too ye shahre bozorg zendegi mikonid va harfe mano nafahmid vali bekhoda man har vaght ke in mardom ro mibinam ke vase gereftane yek morghe yakh zade ke az hezaran kiloometre oun taraf tar miad va ye kam arzoon tare shbo roberooye maghaze mikhaban ke mabada vaghti miad beheshoon narese geryam mgire khoda hameye ma ro hedayat kone
---------------------------------------------
ببخشيد ولي همه ميدونيم بيشتر مردم كشور ما عوام و از طبقه پايين هستن من واقعا
متاسفم از اينكه مردمه كشورم بازيچه يه عده شدن و يه جورايي ما ها رو .... دونستن من بارها به خودم گفتم چرا بايد تو يه كشوري به دنيا بيام كه اگه بگي بالا چشت ابروه بايد بري زندان آخه چرا
كجان اونايي كه دم از مردم سالاري ديني ميزنن ولا با ان كاراشون ديگه من كه خجالت ميكشم يه جا سرمو بلند كنم بگم ايراني ام بياييد يه كم با واقعيت زندگي كنيم مگه ايران جزه همين دنيا نيست آخه ما به چه چيزي ميباليم كه داريم يكايك پل ها رو پشته سرمون خراب ميكنيم شايد ميخاهيم به جايي نون و گوشت و اينا به مردم انرژي هسته اي بدهيم شما ممكنه تو يه شهره بزرگ زندگي ميكنيد و حرف منو نفهميد ولي بخدا من هر وقت كه اين مردم رو ميبينم كه واسه گرفتن يك مرغ يخ زده كه از هزاران كيلومتر اون طرف تر مياد وا يه كم ارزون تره شبو روبروي مغازه ميخابان كه مبادا وقتي مياد بهشون نرسه گريه ام ميگيره خدا همه ما رو هدايت كنه

atlantis گرامي،
اگر مي خواهيد كه پيام تان خوانده نشود، مي توانيد همچنان از حروف
لاتين بهره ببريد وگرنه فارسي بنويسيد.

hupta

پست توسط hupta »

به بحث ادامه بديد

mgs_619

پست توسط mgs_619 »

سلام من عضو جديدم.
خوب بگين بحث در مورده چيه؟ مشكل چيه؟
smile020 smile020

نمایه کاربر
rrkh

محل اقامت: اتاق

سپاس: 13

پست توسط rrkh »

خروش نوشته شده:معلم شدن بد است؟

سلام

نمی دانم خروش جان شاید شما سالهاست که خبری از جامعه ی مردمی ایران ندارید یا شاید هم هستید و توجه نمی کنید.
در ذهن اکثر مردم،معلم یعنی بی کاری که بلد نیست توی شرکت کار کنه.
یعنی کسی خلاقیت نداره و فقط بازگو می کنه.
دید مردم به یک معلم طوری است که انگار او بد بخت دو عالم است و با یک فقیر و بی نوا هیچ فرقی ندارد.
از آموزش و پروزش هم با نام سازمان گدایان یاد می شود.
انگار همه فرموش کرده اند که شغل انبیاست.

جایی تاسف است.
تصویر
خدا در محیط استبداد پرستیده نمی شود.استبداد از کفر هم بدتر است
(مهندس مهدی بازرگان)

نمایه کاربر
خروش

پست توسط خروش »

در زمان هاي بسيار دور، آن زمان كه وزارت آموزش و پروش هنوز وزارت فرهنگ بود،
فرهنگيان به شوخی، فرهنگ را كوتاه شده

فرهنگ = فقارت رياضت هلاكت نداری گدايي
مي خواندند، اما پس از آن، روزگار آموزگاران بهتر شد، كمترين شان با گرفتن ديپلم و
گذراندن دوره سپاه دانش و يا بهداشت، پس از دو - سه سالی خانه ای (نه آپارتمان) و ماشينی
می خريد. وقت آزاد داشتند. گويا برايشان بسنده نبود و 30 سال پيش آشوبي براه انداختند و
خواسته های داشتند. گمانم به آماج های خود دست يافته باشند و اكنون بايد روزگار بهتری داشته باشند.
اما در اينجا، ما پروانه نداريم كه ژرف تر در اين باره كنكاش كنيم.
من به اين پيشه (آموزگاری) دلبستگی داشتم و دارم و از آن روی آن پرسش من.

نمایه کاربر
rrkh

پست توسط rrkh »

البته معلم های مدارس غیر انتفاعی با سالی 3 میلیون شهریه خوب پول در می آورند.
جالب است.
یا خانواده ها باید بدبخت شوند یا معلمین.
این وسط باقی افراد از آکسفورد مدرک می گیرند.هیچ گاه هم از لحاظ مالی بدبخت نمی شوند.
تصویر
(مهندس مهدی بازرگان)

نمایه کاربر
خروش

پست توسط خروش »

خُب اكسفورد دانشگاه معتبری است، كسی كه با تلاش بسيار از آن دانشگاه چيز می آموزد و آنرا
بكار می بندد، بايد زندگی راحت تری هم داشته باشد. (مثلا من نمي دانم، منظورت چه بود، بگذريم)

نمایه کاربر
rrkh

پست توسط rrkh »

(مثلا من نمي دانم، منظورت چه بود، بگذريم)
smile045
تصویر
(مهندس مهدی بازرگان)

نمایه کاربر
atlantis

نام: داود

محل اقامت: تهران

سپاس: 18

تماس:

پست توسط atlantis »

تایپیک: انرزی هسته ای > معلم>فرهنگ لغت>شغل انبیا>غیر انتفاعی >اکسفورد>زبون درازی>.....خب این جور بحث ها رو راه نندازیم اگه هم که راه میندازیم وسط راه ولش نکنیم بریم سری به ارشیو بلند مدت بزنیم

ارسال پست