قدیمی های هوپا

Re: قدیمی های هوپا

نوشتهاز سوی marqos در جمعه 30 فروردين 1398 - 22:31

ببین کیا برگشتن :)
نماد کاربر

سپـاس : 398

ارسـال : 606

نام نویسی: 89/6/15

ذکر نشده

نوشتهاز سوی metra70 در يكشنبه 1 ارديبهشت 1398 - 23:10

aalireza نوشته است:
metra70 نوشته است:
aalireza نوشته است:
metra70 نوشته است:هرمزپگاه smile015 هیچ وقت جرات نکردم ازش نقل و قولی کنم smile039

ما چاکریم حاجی! smile055
چه‌خبرایی؟ تو لینکداین چندسالِ پیش گفته بودی داری می‌ری خدمت سایه‌یِ اسلام رو منبسط کنی یا یه‌هم‌چی چیزی؟ smile039
ولی نا امید شدم دیگه. فکر کردم رکوردت طولانی‌تر بود!... ولی در هر حال سوژه‌هایِ‌ خوبی رو از دست دادی. نزدیک‌ترین افراد به MRT یا محسن، از نظرِ استخراجِ نظریه‌فارسی‌ها از خودشون این‌جا ظاهر شده بودن یکی دو سال پیش...

MRT مگه زنده است smile055
سربازی تموم شد اما بیشتر اثر من انقباضی بود تا انبساطی...
MRT قدیم تر ها هم یه حرکت هایی میزد حتی یه سایت داشت اگه یادت باشه حدود 10 سال پیش (87 88 اینطورا...)
والا شما بی خبر تو لینکدان غیب شدی رفیق تا جایی ام که من یادمه یه استارت آپ پردازش تصویر آخرین بار بسته بودی در مورد دِتِکتِ نُت ها ... حالا ببینم تو اصلا خبر داری آخرین کار من چی بوده؟! (تِم آدم های همیشه شاکی smile021 )
marqos نوشته است:ببین کیا برگشتن :)

به به اوستاد بزرگوار، به هر حال سحابی ها محل تولد و مرگ ستاره هاست...
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید
نماد کاربر

سپـاس : 105

ارسـال : 401

نام: مصطفی
شهر: تهران
نام نویسی: 87/10/8

مرد

نوشتهاز سوی aalireza در دوشنبه 2 ارديبهشت 1398 - 02:22

metra70 نوشته است:MRT مگه زنده است smile055
MRT قدیم تر ها هم یه حرکت هایی میزد حتی یه سایت داشت اگه یادت باشه حدود 10 سال پیش (87 88 اینطورا...)
والا شما بی خبر تو لینکدان غیب شدی رفیق تا جایی ام که من یادمه یه استارت آپ پردازش تصویر آخرین بار بسته بودی در مورد دِتِکتِ نُت ها ... حالا ببینم تو اصلا خبر داری آخرین کار من چی بوده؟! (تِم آدم های همیشه شاکی smile021 )

MRT اگه زنده هم نباشه، یادش در دلِ تمامِ نظریه‌فارسی‌پردازها زنده‌ست! smile055
fake newsئه حاجی، ما غیبمون کجا بود. الان چند وقتیه زدم تو خطِ distributed system ها و بلاک‌چین و این مدل قرتی‌بازیا... چیزی که داری می‌گی مالِ اطرافِ ۵ سالِ پیشه و هیچ‌وقت استارتاپ نشد. یه‌پروژه‌یِ یکی دو هفته‌ای بیشتر نبود که یه‌ ک...خلِ هیپ‌هاپی اومد خریدش و تموم... و کمتر از دو سال بعدشم، به لطفِ گوگل، یه LSTM ساده خروجیِ بهتر میده بت!!
اختیار داری! آخرین کارت تبلیغِ اسلام تو یمن یا سوریه بوده زمانِ سربازی‌ت smile039 ... لینکداینتو آپدیت کن و بیا اون‌ور بینیم چه می‌کنی!
نماد کاربر

سپـاس : 513

ارسـال : 806

نام نویسی: 88/5/8

مرد

نوشتهاز سوی metra70 در چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 - 18:05

aalireza نوشته است:
metra70 نوشته است:MRT مگه زنده است smile055

MRT اگه زنده هم نباشه، یادش در دلِ تمامِ نظریه‌فارسی‌پردازها زنده‌ست! smile055
fake newsئه حاجی، ما غیبمون کجا بود. الان چند وقتیه زدم تو خطِ distributed system ها و بلاک‌چین و این مدل قرتی‌بازیا... چیزی که داری می‌گی مالِ اطرافِ ۵ سالِ پیشه و هیچ‌وقت استارتاپ نشد. یه‌پروژه‌یِ یکی دو هفته‌ای بیشتر نبود که یه‌ ک...خلِ هیپ‌هاپی اومد خریدش و تموم... و کمتر از دو سال بعدشم، به لطفِ گوگل، یه LSTM ساده خروجیِ بهتر میده بت!!
اختیار داری! آخرین کارت تبلیغِ اسلام تو یمن یا سوریه بوده زمانِ سربازی‌ت smile039 ... لینکداینتو آپدیت کن و بیا اون‌ور بینیم چه می‌کنی!

از لینکداین بدم اومده؛ لینکداین که شده فیس بوک! عکس از قرمه سبزی شیر میکنن و آشناها رزومه های جعلی می نویسن و خودشون رو رئیس اَبَر فَرا مِگا سازمان چند ملیتی می نامند، البته اگه پول هایی که قرض کردند بیان پس بدن شاید آدم بتونه کمی گول بخوره :)
مشکل از MRT نیست، 2.2.98 تو دانشکده فیزیک دانشگاه تهران جلسه ی انجمن فیزیک ایران بود، یه پیرمردی رو از خانه سالمندان آورده بودن بهش میگفتن پِرُفِسُور! بندِه یِ خدا قرص هاشو نداده بودن یه سری نظریه میداد در باب سَماواتِ فِي الأَرضِ هیچی هم قبول نداشت اینیشتن و نیوتون هم به فلان جاش گرفته بود.(فلان جا= چشم چپ) یکی بلند شد گفت اوستاد فلان جاش با فلان جا نمی خونه، گفت من نظریه دادم اثباتش با شما! خلاصه بدرد تنها کاری که میخورد سلفی گرفتن بود smile039 وقتی اوستاد این مَمالک اینجوری هستن خدا عاقبت شاگردهای این اوستادها رو بخیر کنه.
دُکتر جان بلایک چین ها همون شرکت های هرمی نیستن؟ smile039 ، اونجایی که تو هستی رو نمی دونم ولی ایران هرکی به ما گفت ارزرمز یه سری مارو برد پرزنتیشن یه سیستم هرمی کرد smile055
حالا دور از شوخی اگه داری کار جدید میکنی یکی از دوست/همکارها شدیدا به FPGA ها تسلط پیدا کرده اگه برای قسمت ASIC ها نیاز به
کمکی چیزی داشتی بگو معرفیش کنم، حق السهم دلالیم رو بگیرم. smile043 smile039
*****ویرایش*****
مگه همین هوپا چشه؟ که میخوای مجل قرار ما رو تغییر بدی ناقُلا؟!
برای اشاره به فضای پویای انجمن همین بس که mamy72 ادمین تالار نجوم نزدیک شش ساله تو هوپا آنلاین نشده smile055
همچنین یه نگاهی به آخرین تاریخ جوین ادمین کاوه بکن( همون رادیکال سابق بچه تهرانپارس بود عشق موتور سیکلت بود اول ها هم ادمین متافیزیک بود ) لامصب از اول معلوم بود این اهداف تروریستی داره تو سرش smile055 همه ی بچه های فعال رو زد ترکوند خود این اکانت Metra70 دومین اکانتمه اولیش رو که 84 ساخته بودم زد ترکوند smile055 مطمئن شد که دیگه کسی فعالیت نمیکنه رفت و یه 4 سالی هست آنلاین نشده smile015
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید
نماد کاربر

سپـاس : 105

ارسـال : 401

نام: مصطفی
شهر: تهران
نام نویسی: 87/10/8

مرد

نوشتهاز سوی matrix2013 در دوشنبه 9 ارديبهشت 1398 - 01:13

metra70 عکس پروفایلت تفسیرش چیه؟
نماد کاربر