اعلام نتایج کنکور 89

مدیران انجمن: parse, javad123javad

همیشه اول

محل اقامت: زیر اسمان خدا

سپاس: 1

Re: اعلام نتایج کنکور 89؟؟؟!!!!!

پست توسط همیشه اول »

وای خدایا چرا جوابا رو نمی دن
مردیم
smile054 smile054 smile054
شاید هیچ گویا ترین باشد
تصویر
دکتر آلینوش طریان دارای دکترای فیزیک از دانشگاه سوربن فرانسه است و نخستین زنی بود که در ایران در رشته فیزیک استاد دانشگاه شد.و نخستین شخصی بود که درس فیزیک ستاره‌ها (اختر فیزیک) را در ایران تدریس کرد. دکتر طریان را «مادر نجوم ایران» می‌نامند.

نمایه کاربر
goddess

سپاس: 37

پست توسط goddess »

همیشه اول نوشته شده:وای خدایا چرا جوابا رو نمی دن
مردیم
جانا سخن از زبان ما می گویی !!!

نمایه کاربر
آرشام

سپاس: 21

پست توسط آرشام »

ببینم سراسری رو میگین تا حالا که خبری نبوده ، جایی هم نگفتن قراره اعلام کنن ، گفتن ؟
keplero1 نوشته شده:
مردیم
جانا سخن از زبان ما می گویی !!!
به قول حسین پناهی:
نیستیم !
به دنیا می آییم...
عکس ِ یک نفره می گیریم !
بزرگ می شویم ،
عکس ِ دو نفره می گیریم !
پیر می شویم ،
عکس ِ یک نفره می گیریم …
و بعد...
دوباره باز نیستیم ...

نمایه کاربر
ایمورتال

پست توسط ایمورتال »

مردیم
امروز صبح هم تا الان نیومده! اینا می‌خوان جای دانشگاه مارو بفرستن تیمارستان :دی ، خدا رو شکر چند نفری هستیم همدیگه‌ رو درک می‌کنیم smile072

نمایه کاربر
hhamid

سپاس: 48

تماس:

پست توسط hhamid »

درود
اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری تا قبل از عید فطر
پذیرش 510 هزار نفررئیس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری سال 1389تا پایان هفته جاری و قبل از عید فطر خبر داد و گفت: در این آزمون حدود 510 هزار نفر پذیرفته می شوند که در زمانهای مشخص برای ثبت نام به دانشگاههای محل پذیرش باید مراجعه کنند.

محمد حسین سرورالدین در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از میان تمامی شرکت کنندگان در آزمون سراسری تقریبا نزدیک به 510 هزار نفر پذیرش می شوند.

وی اظهارداشت: اگر این تعداد ظرفیت بیشتر از خروجی های امسال آموزش و پرورش است به این معنی است که اگر پشت کنکوریها نباشند با این تعداد ظرفیت مشکل جا برای قبولی داوطلبان نداریم.

حسین توکلی - معاون سازمان سنجش نیز پیش از این به مهر گفته بود: کارنامه نهایی آزمون سراسری نیمه دوم مهر ماه 1389 منتشر می شود.
وی همچنین از اعلام اسامی معرفی شدگان چند برابر ظرفیت رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری دهه اول مهرماه خبرداده بود.

همچنین بر اساس اعلام سازمان سنجش، در صورت درخواست دانشگاهها و موسسات آموزش عالی، تکمیل ظرفیت برای برخی از رشته های تحصیلی آزمون سراسری سال 1389 نیمه دوم مهر ماه اعلام می شود.

به گزارش مهر، کنکور سراسری سال 1389 با رقابت تعداد یک میلیون و 286 هزار و 813 شرکت کننده برگزار شد.
رويايي كه جزئياتش به اندازه ي بيداري باشد ... رنج و لذت را دو برابر مي كند.

زندگي يك تصادف و بي رنگ است . آنچه مي بينيم عبور اين صحنه ي بي رنگ از شيشه هاي رنگي تفكرات و عقايدماست.

نمایه کاربر
آرشام

سپاس: 21

پست توسط آرشام »

نتايج نهايي كنكور سراسری فردا شب اعلام مي‌شود!

رئيبس سازمان سنجش گفت: نتايج نهايي كنكور سراسري سال 89، فردا شب از طريق سايت سازمان سنجش منتشر مي‌شود.

دكتر محمدحسين سرورالدين در گفت‌وگو با خبرنگار علمي «شبكه خبر دانشجو»، اظهار داشت: نتايج نهايي آزمون سراسري
سال 89 كه در آن 518 هزار نفر پذيرش شده اند، فردا شب اعلام مي شود.

وي با بيان اينكه تمامي اطلاعات لازم براي ثبت نام پذيرفته شدگان در سايت سازمان سنجش به نشاني http://www.sanjesh.org
قرار گرفته است، افزود: ثبت نام پذيرفته شدگان آزمون سراسري امسال از 22 شهريور آغاز مي شود.

رئيس سازمان سنجش اضافه كرد: زمان ثبت نام پذيرفته شدگان آزمون سراسري 89 از 22 شهريور آغاز مي شود و تا 25 شهريور ماه ادامه دارد.

سرورالدين خاطرنشان كرد: جدول برنامه زماني ثبت نام تمامي دانشگاه هاي كشور در سايت سازمان سنجش در اختيار داوطلبان
قرار داده شده است.

وي با بيان اينكه پذيرفته شدگان بايد به راهنمايي هاي سازمان سنجش براي ثبت نام توجه كنند، گفت: تمام راهنمايي هاي لازم براي ثبت نام از پذيرفته شدگان به همراه جدول زمان بندي ثبت نام تمامي دانشگاه هاي كشور در سايت سازمان سنجش قرار دارد.

رئيس سازمان سنجش تاكيد كرد: داوطلباني كه نسبت به اعلام نتايج اعتراض دارند، مي توانند از طريق اينترنت اعتراض خود را به سازمان سنجش منتقل كنند.

سرورالدين با بيان اينكه هيچ گونه پاسخ دهي حضوري و مكاتبه اي در سازمان سنجش انجام نمي شود، گفت: داوطلبان سوالات و ابهامات خود را از طريق اينترنت به سازمان منتقل كرده و سازمان سنجش موظف است طي سه روز به سوالات و ابهامات
پاسخ دهد.
خبری دیگر
دكتر حسين توكلي معاون اجرايي سازمان سنجش آموزش كشور، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: تمامي همكاران در سازمان سنجش آموزش كشور در تلاش بودند كه به نحوي نتيجه آزمون سراسري را اعلام كنند تا پذيرفته شدگان آزمون دانشگاه آزاد نيز قبل از ثبت نام بتوانند از نتايج خود در آزمون سراسري سال 89 نيز مطلع شوند.
وي گفت: نتيجه نهايي آزمون سراسري سال 89 روز پنج شنبه 18 شهريور ماه روي سايت سازمان سنجش قرارداده مي شود و داوطلبان با در دست داشتن مدارك لازم براي ثبت نام مي توانند به دانشگاه هاي مورد پذيرش مراجعه كنند.
توكلي در خصوص معرفي شدگان چند برابر ظرفيت كه به روش نيمه متمركز در آزمون شركت كرده بودند تصريح كرد: اسامي آن دسته از پذيرفته شدگاني كه نياز به معاينه و مصاحبه دارند ودر آزمون هاي نيمه متمركز شركت كرده بودند نيز دهه نخست مهر ماه روي سايت قرارداده مي شود.
معاون سازمان سنجش با اشاره به ظرفيت پذيرش گفت: ظرفيت پذيرش در دانشگاه ها در آزمون سراسري سال 89 حدود 508 هزار نفر است.

پیشاپیش برای همه ی کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت دارم. smile072
به قول حسین پناهی:
نیستیم !
به دنیا می آییم...
عکس ِ یک نفره می گیریم !
بزرگ می شویم ،
عکس ِ دو نفره می گیریم !
پیر می شویم ،
عکس ِ یک نفره می گیریم …
و بعد...
دوباره باز نیستیم ...

نمایه کاربر
termeh

سپاس: 3

پست توسط termeh »

آرشام نوشته شده:پیشاپیش برای همه ی کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت دارم. smile072
همچنين smile072
Azinkm نوشته شده:راي ازاد من 6517 شدم
اما مخابرات تهران جنوب 6562 اخرين را كرفته حالا من جه كنم معماري رودهن قبول شدم
نمي شه منم مخابرات قبول شم ؟ ماجراي اين تكميل ظرفيت ها جيه ؟
smile052 smile054
دوست عزيز معمولا دانشگاه آزاد تقريبا تا سه برابر ظرفيت خودش براي يه رشته قبولي اعلام ميكنه اگر شما عضو اون قبولي هاي حتمي باشيد نوشته قبولي حتمي در فلان رشته و اگر جزء ذخيره ها باشيد مي نويسه ذخيره ، اما اگه از انتخابتون رد شده باشه و قبولي رشته ديگه ايي رو نوشته باشه احتمالش زياد قوي نيست . بريد توي دفترچه آزاد نگاه كنيد ببينيد چند نفر ظرفيت قبولي مخابرات تهران جنوب بوده بعد با كارنامه مقايسه كنيد ببينيد چند نفر قبولي اعلام كرده احتمالا بعدش با يه حساب سر انگشتي مي تويد شانستون رو حدس بزنيد .
نسل من و تو نسلی بود که یواشکی بوسید ، نوشید ، خندید ، حرف زد ، فکر کرد ، اعتراض کرد ، گریه کرد ، آرزو کرد ، دعا کرد ، درد و دل کرد ، انتخاب کرد ، عاشق شد

به سلامتی " یــواشــکــی " که اگه نبود ، نسل من و تو منقرض میشد

نمایه کاربر
Azinkm

سپاس: 19

پست توسط Azinkm »

termeh نوشته شده:
آرشام نوشته شده:پیشاپیش برای همه ی کنکوری های عزیز آرزوی موفقیت دارم. smile072
همچنين smile072
Azinkm نوشته شده:راي ازاد من 6517 شدم
اما مخابرات تهران جنوب 6562 اخرين را كرفته حالا من جه كنم معماري رودهن قبول شدم
نمي شه منم مخابرات قبول شم ؟ ماجراي اين تكميل ظرفيت ها جيه ؟
smile052 smile054
دوست عزيز معمولا دانشگاه آزاد تقريبا تا سه برابر ظرفيت خودش براي يه رشته قبولي اعلام ميكنه اگر شما عضو اون قبولي هاي حتمي باشيد نوشته قبولي حتمي در فلان رشته و اگر جزء ذخيره ها باشيد مي نويسه ذخيره ، اما اگه از انتخابتون رد شده باشه و قبولي رشته ديگه ايي رو نوشته باشه احتمالش زياد قوي نيست . بريد توي دفترچه آزاد نگاه كنيد ببينيد چند نفر ظرفيت قبولي مخابرات تهران جنوب بوده بعد با كارنامه مقايسه كنيد ببينيد چند نفر قبولي اعلام كرده احتمالا بعدش با يه حساب سر انگشتي مي تويد شانستون رو حدس بزنيد .
ممنون ترمه جان به اميد خدا
اميدوارم سراسري قبول شيم smile018

137113711371

پست توسط 137113711371 »

سلام

ديشب اخبار اعلام كرد كه امروز (4 شنبه) نتايج سراسري مياد ... smile035 smile035

آی آدم ها صدای قرنِ ماست
این صدا از وحشتِ غرقِ شماست

دیده در گرداب كی وا می كنید؟
وه كه غرقِ خود تماشا می كنید

نمایه کاربر
Mahbod|Druid

محل اقامت: The Moon

سپاس: 2

پست توسط Mahbod|Druid »

137113711371 نوشته شده:سلام

ديشب اخبار اعلام كرد كه امروز (4 شنبه) نتايج سراسري مياد ... smile035 smile035
شب البته

نمایه کاربر
Gravity1642

محل اقامت: مازندران

سپاس: 3

تماس:

پست توسط Gravity1642 »

امشب؟
Finish for Ever!

نمایه کاربر
picto

پست توسط picto »

همیشه نتایج زودتر از چیزی که اعلام می کنند، میاد.

نمایه کاربر
Azinkm

سپاس: 19

پست توسط Azinkm »

تا حالا كه نيومده
ديونه شديم smile079

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

keplero1 نوشته شده:جانا سخن از زبان ما می گویی !!!

137113711371

پست توسط 137113711371 »

اخبار ظهر اعلام كرد كه ساعت 16 مياد......... smile035 smile035 smile048 smile048

آی آدم ها صدای قرنِ ماست
این صدا از وحشتِ غرقِ شماست

دیده در گرداب كی وا می كنید؟
وه كه غرقِ خود تماشا می كنید

ارسال پست