بد شانس ترین نسل تاریخ ایران, ما هستیم! ... چرا؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

Re: بد شانس ترین نسل تاریخ ایران, ما هستیم! ... چرا؟

پست توسط fargol »

azar.099 نوشته شده:
garfield نوشته شده:"
تمام بدبختی های ما از اسلام شروع شد. قبلش زنان در ایران حقوقی داشتند که اگه بخواید سر فرصت براتون مینویسم.

هزار تا از اینا دارم خواستی بگو بذارم:

پیامبر اسلام فرمود: زن عورت است
زن عورت است، و هنگامی‌ كه از خانه بيرون می‌رود شيطان او را زينت و آرايش می‌دهد، و نزديكترين جا به خدايش درون خانه‌اش می‌باشد.(1)/از امام جعفرصادق سوال شد هنگامی که زن مردی حائض شد آایا او می تواند با زنش همخوابگی کند؟ حضرت فرمودند:هرچیزی غیر از فرج اشکالی ندارد و سپس حضرت فرمودند به درستی که زن وسیله خوشی و بازیچه مرد است.(2)/پیامبر فرمود:زن پارسا مانند کلاغ اعصم (کلاغی که یک پایش سفید است) نایاب است./(3)/پیامبر فرمود: زن را برای فرا گرفتن نیکی ها بزنید(4)/»زنان به دلیل ضعف عقل و ادراک جزئیات ومیل به زینت های دنیا حقا و عدلا در حکم حیوان هستند. و اغلبشان سیرت چهار پایان دارند. و لی به ان ها صورت انسان داده شده تا مردان از مصاحبت با ان ها متنفر نشوند. و در شرع مطهر مردان در احکام،مثل طلاق و نشوز(نافرمانی زن از شوهر) بر زنان چیرگی داده شده اند.(5)

1-گفته پیامبر اسلام به نقل از عبداله بن عمر صحيح. الترمذي وابن خزيمة، وابن حبان
2-فروع کافی-رهنمودهای چهارده معصوم،آداب زناشویی، برگ 99
3-نهج الفصاحه،ابوالقاسم پاینده،تهران،آیت اله مشکینی ،ازدوارج در اسلام برگ 153
4-نکاح المستدرک،باب 67،خبر شماره 4
5-حاج ملا هادی سبزواری

منابعشم دادم که نگی از خودش در آورده!
عزیزم شما بهتره اول بری اینا را مطالعه کنی بعد درباره اسلام حرف بزی
1- سوره نسا تفسیر ایت الله طبابایی
2- زن در ایینه جمال وجلال نوشته ایت الله جوادی املی
3- نگاه اسلام به زن نوشته ایت الله خمینی
smile072 smile072 smile072
شما خودتون این کتابها رو مطالعه کردید؟
به یک مطلبی در دفتر یکی از مراجع شما برخوردم. به هر حال ایشان هم یکی از مرجع تقلید ما جوانان مخ لس اند. مکارم شیرازی در خصوص تنبیه بدنی زن پاسخ هایی را در تارنمای شخصی اش گذاشته که در اینجا می آورم:
سؤال
آيا صحيح است كه در قرآن مجيد اجازه داده شده كه اگر زن از حقوق زناشويى سرباز زند، او را تنبيه بدنى نمايند؟
پاسخ
جاى ترديد نيست كه اسلام خدمات پرارزشى به جامعه زنان عالم كرده و حقّ بزرگى به گردن آنها دارد، حتّى آن دسته از نويسندگان تاريخ تمدّن غربى كه نظر خوشى به اسلام ندارد، مانند «كرين برينتون» و «جان كريستوفر» و «روبرت لى وولف» در كتاب تاريخ تمدّن غرب و مبانى آن در شرق، صريحاً اعتراف مى كنند كه نهضت اسلام كمك مؤثرى به بهبود حال زنان نموده و قرآن مجيد نيز دستورهاى مؤكّدى در اين باره صادر كرده است; نمونه آن، آيه شريفه «وَ عَاشِرُوهُنَّ بِالْمَعْرُوفِ» و «و هُنَّ لِبَاس لَكُمْ وَ اَنْتُمْ لِبَاس لَهُنَّ» مى باشد.
در بيانات پيشوايان اسلام بقدرى درباره خوشرفتارى با زنان تأكيد شده كه فرموده اند در برابر آنها حتّى ترشرويى نكنيد: «لا يُقْبَحُ لَها وَجْهاً»
همچنين زنان را موظّف كرده كه با نهايت مهربانى و خوشرفتارى با شوهران خود رفتار نمايند.
امّا در مورد تنبيه خفيف بدنى زنانى كه حاضر به اداى حقّ زناشويى نيستند، دستور صريح قرآن اين است كه شوهر نخست از طريق پند و اندرز، سپس با جدا كردن بستر خويش و قهر كردن وارد گردد; اگر هيچ وسيله اى مؤثّرنشد، در اين صورت مى تواند از تنبيه خفيف بدنى استفاده كند و بديهى است كه اين موضوع، يك موضوع كاملا استثنايى و در حقيقت حكم جرّاحى يك بيمار را دارد كه مخصوص موارد ضرورت است.
حتّى اگر شوهر نيز از انجام حقوق زناشويى سرباز زند و راهى براى وادار ساختن او به انجام اين حقوق، جز تنبيه بدنى نباشد، حكومت اسلامى حق دارد او را تنبيه بدنى نمايد.
اين نكته لازم به يادآورى است كه در بعضى از زنان – طبق نظريّه روان شناسان – همواره يك حالت «مازوخيسم» (آزار خواهى) وجود دارد كه گاهى به عللى تشديد مى گردد و به صورت يك بحران روانى بروز مى كند; در اين گونه موارد بحرانى و استثنايى، تنبيه ملايم در تسكين روحى آنها مؤثّر است.
به اين نكته نيز بايد توجّه داشت كه تنبيه مزبور نبايد طورى باشد كه موجب مجروح شدن يا حتّى سياه و كبوده و سرخ شدن بدن گردد.
خواستم نظر شما را هم درباره این مطالبی که آیت الله مکارم شیرازی عنوان کرده بدانم. ایشان کتک زدن را از نظر درمانی مفید دانسته اند. مثل اینکه در روایات هست مستحب است بر زن بکوبید! خواستم از فواید کتک زدن در دین مبین اسلام بگویید. واقعا این در حد یک معجزه است. الله در 1400 سال پیش می دانسته که کتک زدن زنان فواید درمانی دارد و علوم جدیده تازه به حرف آن رسیده اند. الله اکبر! الله اکبر! آدم واقعا می ماند که چه بگوید! smile035
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
ashkan 261

نام: اشکان

محل اقامت: کرج

سپاس: 2

تماس:

پست توسط ashkan 261 »

فرگل خانوم ، قربون اون اعصاب خط خطیت برم ، کلمو بکوبم دیوار برات ؟

ولی من اصلا اصلا این آ/خ/و/ندارو قبولشون ندارم ، خودت که میدونی همیشه سر اسلام باهام دعوات میشه ، ولی میدونی که اصلا حرفاشونو قبول ندارم ؟ البته حرفای اکثرشونو ، نه اینکه هر کی ملا بود بگم زپرشک !

اینکه جمپوری اسلامیک ترکونده کل ملتو شکی داخلش و بیرونش نیست ...
دینو با سیاست قاطی نکن ، حتی اگر که میبینی میگن تو اسلام گفته سکولاریسم باطله ، برای مقابله با اون سیاستو دینو در نظر نگیر ، اگر خودت یه آدم سکولار هستی میبایست توی بحثات هم سکولار باشی ، حتی اگر فرد مقابلت یه آدم دین مدار و حکومت مذهبی باشه ...

همیشه یه برهانو علت مشخص برای اثبات صحبتت بیار که فارغ از فلسفه دین باشه ، اون موقع هست که دین به تو پاسخ میده ، و میتونی باهاش مقابله کنی ، در غیر این صورت کلا دین رو کنار بذار و با حکومت طرف باش و به بزرگای اون دین بی احترامی نکن ...

حالا از تو و سایر دوستان میخوام دلیل بیارید که چرا بنزین گرونه ، یا اینکه چرا حجاب اجباریه و خیلی چیزای دیگه تا من از زبون دین به شما پاسخ بدم ، این قبوله ؟ چون خودتون سکولار هستید ، دین رو چماغ خودتون نکنید ، سعی کنید علم و تجربتون چماغتون باشه که به سر دین میکوبید ، چون هیچ وقت نمیشه از یه چیزی بر علیه خودش استفاده کرد خصوصا دین
تصویر
اگر علم و دانش ان سوی کهکشانها باشد مردمانی از پارس به انها دست خواهند یافت
(پیامبر اکرم(صلی الله)

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

ashkan 261 نوشته شده:فرگل خانوم ، قربون اون اعصاب خط خطیت برم ، کلمو بکوبم دیوار برات ؟

ولی من اصلا اصلا این آ/خ/و/ندارو قبولشون ندارم ، خودت که میدونی همیشه سر اسلام باهام دعوات میشه ، ولی میدونی که اصلا حرفاشونو قبول ندارم ؟ البته حرفای اکثرشونو ، نه اینکه هر کی ملا بود بگم زپرشک !

اینکه جمپوری اسلامیک ترکونده کل ملتو شکی داخلش و بیرونش نیست ...
دینو با سیاست قاطی نکن ، حتی اگر که میبینی میگن تو اسلام گفته سکولاریسم باطله ، برای مقابله با اون سیاستو دینو در نظر نگیر ، اگر خودت یه آدم سکولار هستی میبایست توی بحثات هم سکولار باشی ، حتی اگر فرد مقابلت یه آدم دین مدار و حکومت مذهبی باشه ...

همیشه یه برهانو علت مشخص برای اثبات صحبتت بیار که فارغ از فلسفه دین باشه ، اون موقع هست که دین به تو پاسخ میده ، و میتونی باهاش مقابله کنی ، در غیر این صورت کلا دین رو کنار بذار و با حکومت طرف باش و به بزرگای اون دین بی احترامی نکن ...

حالا از تو و سایر دوستان میخوام دلیل بیارید که چرا بنزین گرونه ، یا اینکه چرا حجاب اجباریه و خیلی چیزای دیگه تا من از زبون دین به شما پاسخ بدم ، این قبوله ؟ چون خودتون سکولار هستید ، دین رو چماغ خودتون نکنید ، سعی کنید علم و تجربتون چماغتون باشه که به سر دین میکوبید ، چون هیچ وقت نمیشه از یه چیزی بر علیه خودش استفاده کرد خصوصا دین
هر جا بحث اسلام و حکومت اسلامی شده ادعا می شود این اسلام واقعی نیست. زمان قاجار اسلام واقعی نبوده. طالبان اسلام واقعی نبوده. کلاً مسلمین هر جایی از تاریخ را که میبینند ادعا دارند که اسلام واقعی نبوده!! ما که نفهمیدیم پس اسلام واقعی چیست؟! تمام تاریخ اسلام پر از جنایت و وحشیگری و کشتار و ... هست. این چه دینی است که بعد از 1400 سال هنوز نمیشود آن را درست اجرا کرد؟ این چه ایدئولوژی بی مصرفیست که هیچ جا نمیشود آن را عملی کرد و هنوز بعد 14 قرن جز ویرانی و قتل و نابرابری و ... هیچ دستاوردی نداشته؟ بر خلاف نظر شما اسلام نه تنها یک مجموعه باورهای خرافی شخصی نیست، بلکه به عقیده ی اسلامگرایان کامل است و یک ایدئولوژی سیاسیست. احترام گذاشتن به یک ایدئولوژی سیاسی کاری احمقانه ست. اسلام را هم باید در کنار کمونیسم، فاشیسم، نازیسمو .. حساب کرد! به چه دلیل یک شخص باید به یک ایدئولوژی سیاسی احترام بگذارد؟!! بخصوص اینکه این ایدئولوژی مسئله ای کاملاً غیر خصوصی است و در تمام زوایای زندگی هر انسانی دخالت میکند. اسلام در مورد تمام مسائل زندگی انسان نظر میدهد بنابراین نمیتوان آن را از سیاست جدا کرد! درخواست احترام به اسلام همانقدر ابلهانه است که درخواست احترام به کمونیسم، فاشیسم، و نازیسم، یا حتی سایر ایدئولوژیها!!!!! آیا دیدگاه ها و نظامهای سیاسی مثل لیبرالیسم، دموکراسی، آریستوکراسی، جمهوریت، پادشاهی و .. مقدس اند؟! کدام انسان عاقلی اهانت به این موضوعات را جرم میداند؟ روشن است که این تفکر و ایدئولوژی سیاسی میخواهد ارزشی بالاتر از سایر ایدئولوژی های سیاسی برای خود دست و پا کند، تا جایی که کسی حق اهانت به آنرا هم نداشته باشد، حال آنکه از نظر من همانطور که هرکس میتواند به درست یا غلط بگوید کمونیسم و نازیسم مزخرف هستند، باید بتواند بگوید اسلام نیز مزخرف است و کسی نباید به او خرده بگیرد که چرا اهانت کرده ای! تابحال دیده اید کسی از شما بخواهد به ایده دموکراسی احترام بگذارید؟ یا اصلاً کسی شما را به خاطر توهین به مارکس سرزنش کرده؟؟! بنابراین احترام گذاشتن به خدا و پیغمبر هیچ توجیهی برای من ندارد!
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
ashkan 261

تماس:

پست توسط ashkan 261 »

خوب
حرفات خیلی خوشگل بود ، اول بهت تبریک میگم که انقدر روان و زیبا نوشتی و قول میدم که در آینده یه سیاست مدار خیلی دانا و مختار میشی ، و توی این موضوع هیچ شکی ندارم

ببین فرگل جان ، بحث کومونیسم و لیبرالیسم و فاشیسم و دیکتاروی و غیره ، همگی ایدئولوژی هستن که تو خوب بهشون اشاره کردی
اما دین ، حالا فرقی نداره چه دینی ، کلا همه ادیان مکتب به حساب میان ، مکتب هم از ایدئولوژی تشکیل شده ، اما درکنار این ایدئولوژی جهانبینی هم وجود داره ، یعنی تعریف مکتب ایدئولوژی و جهان بینی هست ...

مکاتب زیادی وجود داره ، ما فقط نمیتونیم دیانت رو مکتب به حساب بیاریم ، بعضی ها فاشیسم ، دیکتاروی و سایر ایدئولوژی هارو هم مکتب به حساب میارن ، ولی در قاعده ی کلی ایدئولوژی ای مکتب محسوب میشه که غیر قابل تغییر باشه و از یک هسته و مرکز ثابت در تمام زمان ها برخوردار باشه .

یعنی دیکتاتوری از یک قائده کلی پیروی نمیکنه ، میتونه شامل قتل عام باشه ، شامل گروه های تروریستی باشه ( که تروریست خودش ایدئولوژی محسوب میشه ) پس نمیشه گفت دیکتاروری مکتب هست و کسی نمیگه که من از مکتب دیکتاتوری حمایت میکنم و تا همیشه اونو حفظ میکنم .

اگر ایدئولوژی ای رو به عنوان مکتب حساب میکنیم ، باید تا همیشه اون رو در نظر داشته باشیم ، یعنی برای نواده ها و آیندگانمون ، به این میگیم جهان بینی ، مکتب هدف داره ، و متشکل از ایدئولوژی های مختلفی هست ، به فرض مثال در اسلام دموکراسی رعایت شده ، هیچ وقت هدف قدرت حکومت نبوده ، همیشه منطق حکومت اسلامی بنا بر عدالت شکل گرفته ، و در واقع نمیشه اسمش رو حکومت گذاشت ، چرا که هدف دموکرات بوده فارق از جمهوری اسلامی و غیره .....

حرف شما اینه که چرا هر وقت حکومتای اسلامی بد بودن شما میگید اسلام واقعی نیست ، واقعا حرفت قشنگه و من بخاطر این نتیجه گیریت تحسینت میکنم ، تو راست میگی ، خیلی جاها مسلمون ها وقتی نمیتونن قبول کنن این موضوع رو مثل بسیجی ها و غیره که نوکر حکومت هستن ، میگن این اسلام نبوده و اسلام راستین یه چیز دیگس ! خوب برادر من بگو اسلام راستینت چیه این که نشد دلیل !
در واقع ما بحثمون حکومت نیست ، ما در مورد مکتب صحبت مکنیم ، مگه فاشیسم حکومته ؟ مگه سوسیالیسم یا نازیسم یا دیکتاتوری حکومت هستن ؟ هر کسی میتونه فاسیست باشه هر کسی میتونه دیکتاتور باشه ....
هر کسی هم میتونه دین داشته باشه ، اما این تفاوتی که بین دین و سایر ایدئولوژی ها به چشم میخوره در واقع همون جهان بینی هست ، نه نوع حکومت ، جهان بینی اسلامی میگه ، هسته و مرکز این ایدئولوژی ها در قرآن عنوان شده ، ایدئولوژی های اسلامی هم به تفکیک مثل و دقیقا همین ایدئولوژی هایی هست که در دنیا وجود داره ، اگر ما اسلام رو ناسیونالیسیتی در نظر بگیریم دقیقا همون دموکراسی خودمون حاصل میشه ، به نظر من فقط افرادی که دیدگاه ماتریالیسمی دارند نمیتونن دین و فلسفه دین رو بپذیرن ، اینجا یک سایت فیزیک هست ، مطمئنا هیچ کدوم از فیزیک دانهامون عقیدشون ماتریالیسمی نیست چرا که با شکل گیری کوانتوم چنین ایدئولوژی ای به کل از بین رفته ، حتی اگر ما دنیا رو انرژی هم در نظر بگیریم ، اسلام اون رو نقض نمیکنه ، حتی تناقض هایی که کوانتوم برای اثبات وجود خداوند میاره ، با منطق اسلامی برابری میکنه ، یعنی اسلام اونهارو نقض نمیکنه و اجازه میده که حتی ما وجود خداوند رو از یک پنجره نقض کنیم و بگیم خداوند وجود نداره ، دقیقا مثل دیدگاه کوانتومیست هایی مثل جناب هاکینگ ، اما مطمئنن روزنه ای تازه تر و منطقی تر برای بشر باز خواهد شد ...

جهان بینی اسلامی ای که ما صحبت میکنیم ، هیچ استدلالی رو اعم از دشمنی با خدا ، و پرستش شیطانو ، نقض وجود خدا رد نمیکنه و اجازه میده که بشر هر طور که عقلش فرمان میده عمل کنه ، مواردی هم در اسلام وجود داره که واقعا پارادوکس تمام صحبت هام هست ، مواردی مثل نماز ، دعا و عبادت ، که اینها هم رو هم در آینده ثابت میکنیم بدون دلیل و منطق نیستن و نیاز به فلسفه و عرفان هم درون این بحثا هست .

فعلا تا اینجا خاتمه میدم تا شما هم پاسختونو بگید
تصویر
(پیامبر اکرم(صلی الله)

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

چون ژنرال درخواست کرده دیگه به پستی جواب نمیدم. اگه دوست دارین یه پست جدید بزنین تا اونجا جوابتونو بدم. فقط به جرات میگم: با سوادترین فقیه اسلامی سوادی درحد کوچه و بازار داره. اینا مال موقعی بود که ملت بیسواد بودن. اینا حتی درک یه بچه مدرن امروزی رو ندارن. بنده از نزدیک با خیلی هاشون نشست و برخواست داشتم. smile021

نمایه کاربر
jeneral

سپاس: 7

تماس:

پست توسط jeneral »

garfield نوشته شده:چون ژنرال درخواست کرده دیگه به پستی جواب نمیدم. اگه دوست دارین یه پست جدید بزنین تا اونجا جوابتونو بدم. فقط به جرات میگم: با سوادترین فقیه اسلامی سوادی درحد کوچه و بازار داره. اینا مال موقعی بود که ملت بیسواد بودن. اینا حتی درک یه بچه مدرن امروزی رو ندارن. بنده از نزدیک با خیلی هاشون نشست و برخواست داشتم. smile021
smile072 smile072
مثل هميشه با فرهنگ
ممنون
کفر لغت دیگرى است براى آزادى اندیشه. ((گراهام گرین))

كلیه حقایق بزرگ جهان در ابتدا كفر محسوب میشدند. ((برنارد شاو))

azar.099

تماس:

پست توسط azar.099 »

fargol نوشته شده: شما خودتون این کتابها رو مطالعه کردید؟
به یک مطلبی در دفتر یکی از مراجع شما برخوردم. به هر حال ایشان هم یکی از مرجع تقلید ما جوانان مخ لس اند. مکارم شیرازی در خصوص تنبیه بدنی زن پاسخ هایی را در تارنمای شخصی اش گذاشته که در اینجا می آورم:
سؤال
آيا صحيح است كه در قرآن مجيد اجازه داده شده كه اگر زن از حقوق زناشويى سرباز زند، او را تنبيه بدنى نمايند؟
پاسخ
جاى ترديد نيست كه اسلام خدمات پرارزشى به جامعه زنان عالم كرده و حقّ بزرگى به گردن آنها دارد، حتّى آن دسته از نويسندگان تاريخ تمدّن غربى كه نظر خوشى به اسلام ندارد، مانند «كرين برينتون» و «جان كريستوفر» و «روبرت لى وولف» در كتاب تاريخ تمدّن غرب و مبانى آن در شرق، صريحاً اعتراف مى كنند كه نهضت اسلام كمك مؤثرى به بهبود حال زنان نموده و قرآن مجيد نيز دستورهاى مؤكّدى در اين باره صادر كرده است; نمونه آن، آيه شريفه «وَ عَاشِرُوهُنَّ بِالْمَعْرُوفِ» و «و هُنَّ لِبَاس لَكُمْ وَ اَنْتُمْ لِبَاس لَهُنَّ» مى باشد.
در بيانات پيشوايان اسلام بقدرى درباره خوشرفتارى با زنان تأكيد شده كه فرموده اند در برابر آنها حتّى ترشرويى نكنيد: «لا يُقْبَحُ لَها وَجْهاً»
همچنين زنان را موظّف كرده كه با نهايت مهربانى و خوشرفتارى با شوهران خود رفتار نمايند.
امّا در مورد تنبيه خفيف بدنى زنانى كه حاضر به اداى حقّ زناشويى نيستند، دستور صريح قرآن اين است كه شوهر نخست از طريق پند و اندرز، سپس با جدا كردن بستر خويش و قهر كردن وارد گردد; اگر هيچ وسيله اى مؤثّرنشد، در اين صورت مى تواند از تنبيه خفيف بدنى استفاده كند و بديهى است كه اين موضوع، يك موضوع كاملا استثنايى و در حقيقت حكم جرّاحى يك بيمار را دارد كه مخصوص موارد ضرورت است.
حتّى اگر شوهر نيز از انجام حقوق زناشويى سرباز زند و راهى براى وادار ساختن او به انجام اين حقوق، جز تنبيه بدنى نباشد، حكومت اسلامى حق دارد او را تنبيه بدنى نمايد.
اين نكته لازم به يادآورى است كه در بعضى از زنان – طبق نظريّه روان شناسان – همواره يك حالت «مازوخيسم» (آزار خواهى) وجود دارد كه گاهى به عللى تشديد مى گردد و به صورت يك بحران روانى بروز مى كند; در اين گونه موارد بحرانى و استثنايى، تنبيه ملايم در تسكين روحى آنها مؤثّر است.
به اين نكته نيز بايد توجّه داشت كه تنبيه مزبور نبايد طورى باشد كه موجب مجروح شدن يا حتّى سياه و كبوده و سرخ شدن بدن گردد.
خواستم نظر شما را هم درباره این مطالبی که آیت الله مکارم شیرازی عنوان کرده بدانم. ایشان کتک زدن را از نظر درمانی مفید دانسته اند. مثل اینکه در روایات هست مستحب است بر زن بکوبید! خواستم از فواید کتک زدن در دین مبین اسلام بگویید. واقعا این در حد یک معجزه است. الله در 1400 سال پیش می دانسته که کتک زدن زنان فواید درمانی دارد و علوم جدیده تازه به حرف آن رسیده اند. الله اکبر! الله اکبر! آدم واقعا می ماند که چه بگوید! smile035
وافعا من تعجب کردم وقتی متنا خوندم وبعد نظر شما را smile024 smile024 smile024
در واقع شما نظر قبلیتون را از نوشته برداشت کردین ونوشتین وکاری هم به نوشته نداشتین
حداقل میخواستین با دقت کامل بخونین ببینین دقیقا چی نوشته بعد حرف بزنید
ببخشید شما این روایات را از کجاتون در میارید ؟؟؟؟؟؟
ایت الله مکارم شیرازی همه مطلب را دقیق توضیح دادن و بعد هم گفته اند اگر همسر شما از نظر روحی بیمار بود (مازوخیسم یا خودازاری )
او را تنبیه ملایـــــــــــــــم کنید بطوریکه زخمی کبود حتی سرخ هم نشود انوقت شما ایراد میگیرید
دین اسلام کتک زدن را در رده اخر گذاشته یعنیییییییییی دیگه تهش این کارا بکنید
من نمیدونم چرا ما همیشه دوست داریم ایراد بگیریم
من واقعا نمیدونم شما از کجای این مطلب میتونید ایراد بگیرید
از خوش رفتاری با زنان یا .......................
ویه نکته دیگه از قدیم گفتن کشمشم سک داره اقای مکارم شیرازی
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواندواز صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست.

نمایه کاربر
ashkan 261

تماس:

پست توسط ashkan 261 »

چون ژنرال درخواست کرده دیگه به پستی جواب نمیدم. اگه دوست دارین یه پست جدید بزنین تا اونجا جوابتونو بدم. فقط به جرات میگم: با سوادترین فقیه اسلامی سوادی درحد کوچه و بازار داره. اینا مال موقعی بود که ملت بیسواد بودن. اینا حتی درک یه بچه مدرن امروزی رو ندارن. بنده از نزدیک با خیلی هاشون نشست و برخواست داشتم.
ژنرال از ما چنین درخواستی نکردن تا الان ، اگر هم قرار باشه پست جدیدی زده بشه باز هم همین درخواست خواهد شد ، پس ما ادامه میدیم ت اازمون درخواست عدم پاسخ دادن بشه .
به نظر من شما وقتی حرفی برای گفتن ندارید ، چیزی ننویسید ، من با این فرمایش شما باید چکار کنم ؟ سوالد با سوادترین فقیه اسلامی در حد کوچه بازاره ، این شد دلیل ؟
یعنی سواد شما از استاد مطهری بالاتره ؟ خیلی کارت درسته شما ، حیفه که اینجا بحث کنید یه جا معرفی میکنم اگر نظری دارید اونجا اعلام کنید ، ما سوادمون به اطلاعات شما قد نمیده
http://www.harvard.edu
تصویر
(پیامبر اکرم(صلی الله)

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

سلام دوباره
ببخشید یه مدت نبودم
خوبه که بحث ادامه پیدا کرده
بنظر من هر مطلبی حتی اگه منبع داشته باشه دلیل بر درستیش نیست تو اینجور مواقع باید دید کدوم منبع معتبر تره
من مطالب جدیدتونو هنوز نخوندم smile039 ....بعد خوندن حتما نظرمو می گم و با شما همراه می شم
شاد و پیروز باشید smile072

ارسال پست