games

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
mohsen2545

سپاس: 98

تماس:

Re: games

پست توسط mohsen2545 »

آخرین ویرایش توسط mohsen2545 چهارشنبه ۱۳۹۱/۲/۶ - ۱۲:۴۸, ویرایش شده کلا 1 بار
دلم میخواد یه روزی فارغ از غم
تبسم رویِ لبهامون بشینه
شاید اون روز دوباره جون بگیره
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
Sinasuperman

محل اقامت: تهران

سپاس: 23

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

خب در ادامه بهتر است بگم البته این مدل توضیح دادن ها کمی در حد نوب بازی است و بازیکن حرفه ای همه چیز رو نمیگه که البته برای من پِرک های بازی فوتــِ آخر بازی است[البته اگر NM و HC بازی کنم]!که فعلاً همه را نمیگم! خب دوستان COD4 باز بیایید کمی بحث کنیم.
سینا.جـــــــ .
. معما را در اینجا اینجابیابید..
. دیدن این رو از دست ندید.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
mohsen2545

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

آخرین ویرایش توسط mohsen2545 چهارشنبه ۱۳۹۱/۲/۶ - ۱۲:۴۹, ویرایش شده کلا 1 بار
تبسم رویِ لبهامون بشینه
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
marqos

سپاس: 39

پست توسط marqos »

mohsen74 نوشته شده:God of ware 3 وجود داره اما از ps 3 هست God of Ware 4 هم که اصلا وجود خارجی نداره
من که شدینم چهارش هم هست؟؟؟
خب میشه امیدوار بود یه روز قسمت سومش واسه ps or c 2 بیاد؟

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

marqos نوشته شده:
mohsen74 نوشته شده:God of ware 3 وجود داره اما از ps 3 هست God of Ware 4 هم که اصلا وجود خارجی نداره
من که شدینم چهارش هم هست؟؟؟
خب میشه امیدوار بود یه روز قسمت سومش واسه ps or c 2 بیاد؟
اوّلاً قسمت چهارم هنوز کاملاً رسمی نشده و تنها اخبار موجود به رزومه فردی بر می گردد در در آن فعالیت برای نسخه چهارم بازی ذکر شده بود،ولی به نظر من این هم شوخی بیش نیست چرا که "خدای جنگ" 3گانه بود.البته دو قسمت هم برای کنسول دستی PSP منتشر شده که بنده بازی کردم و فوقالعاده بود اگر این کنسول دستی را دارید این دو قسمت را از دست ندهید.
به هیچ وجه امکان ندارد قسمت سوّم این بازی روزی برای Play Station2 بیاید چون سخت افزار این کنسول خیلی ضعیف است.
(کامپیوتر خانگی)PC: Personal Computer
(دستگاه بازی پلی استیشن)PS: Play Station
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
mohsen2545

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

تبسم رویِ لبهامون بشینه
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
marqos

پست توسط marqos »

mohsen74 نوشته شده:سینا جان شما یه لینک دانلود از فیلم 7 Harry Potter رو داری؟ (البته+زیرنویس فارسی) smile072
اگر پیدا کردی ما رو هم در جریان بگذار smile057

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

mohsen74 نوشته شده:سینا جان شما یه لینک دانلود از فیلم 7 Harry Potter رو داری؟ (البته+زیرنویس فارسی) smile072
آره این فیلم زیبا رو میتونید از لینک زیر دانلود کنید.واقعاً ناراحتم که این مجموعه که باهاش بزرگ شدم داره پایان میگیره.اهــ...( smile054 )
خب داشتم میگفتم، میتونید این فیلم زیبا رو با کیفیت TS یا همان پرده ای از لینک های زیر دانلود کنید.
تصویر
---نام عنوان---
Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2
----کارگردان----
David Yates
----تهیه کنندگان----
David Heyman
David Barron
J. K. Rowling

----نوشته شده بر اساس----
Harry Potter and the Deathly Hallows by J. K. Rowling
----بازیگران فیلم----
Daniel Radcliffe
Rupert Grint
Emma Watson

----موسیقی----
Alexandre Desplat
Themes:
John Williams
Nicholas Hooper

-----لینک های دانلود-----
لینک های دانلود از دو سایت مطرح شِیر اطلاعات است و ما می توانید پس از ورود به لینک های زیر اقدام به دانلود از آن سایت ها بنمایید.
کمی در مورد فیلم از دایره المعارف بر خط ویکی پدیا:
Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 is a 2011 epic fantasy film directed by David Yates and the second of two films based on the novel of the same name by J. K. Rowling. It is the eighth and final instalment in the Harry Potter film series, written by Steve Kloves and produced by David Heyman, David Barron and Rowling. The story continues to follow Harry Potter's quest to find and destroy Lord Voldemort's Horcruxes. The film stars Daniel Radcliffe as Harry Potter, alongside Rupert Grint and Emma Watson as Harry's best friends Ron Weasley and Hermione Granger.

Principal photography began on 19 February 2009, and was completed on 12 June 2010, with the final day of reshoots taking place on 21 December 2010, marking the series' closure of ten years of filming. Part 2 was released in both 2D and 3D cinemas worldwide from 13–15 July 2011. It was also screened in IMAX cinemas from the same date.

The film opened to instant critical acclaim, and it is currently among the best reviewed films of 2011. At the box office, Part 2 is currently breaking records in the US and Canada, including highest-grossing midnight opening of all-time with $43.5 million, opening day with $91 million, and opening weekend with $169.2 million. It has also claimed the worldwide opening weekend record, as well as opening day records in the United Kingdom, Australia, and various other countries. In summary, the film has experienced the most successful opening of the entire franchise, in addition to being the most successful opening in cinematic history.

امیدوارمــ از دانلود و تماشایــِ اینـــــ فیلمـــ لذتــ ببرید.
برایــــِ تفریحــــــ همــــ بدکــ نیستــ نگاهیـــ به امضایــِ منــ کنید و سعیــ در حلـ معمایــِ آنـ بکنید.
ارادتمند عزیزان گرامی
سینا.جــــــ

تصویر

نمایه کاربر
mohsen2545

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

تبسم رویِ لبهامون بشینه
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

mohsen74 نوشته شده:سينا جان اون بازي Machinarium که به من معرفي کردي واقعا حرف نداشت من سه روزه تا مرحله آخرشو رفتم (البته بدون استفاده از Help ) مي خواستم اگه بازم بازي تو اين سبک مي شناسي به من معرفي کني
خب محسن جان، بازي در ژانر ماجراجويي و ادونچر زياد است ولي هر بازي که شاهکار Machinarium نميشه.ولي به هر حال بهتر است اگر بازي Syberia رو بازي نکرديد حتماً شاهکار کارگردان نام آشناي صنعت بازي هاي کامپيوتري ، بنوئه سوکال را امتحان کنيد. اگر اين بازي رو امتحان کنيد بدون شک لذت مي بريد، چرا که از شاهکارهاي به تمام معناي صنعت ادونچر است. ، چيزي که بشر به جرأت تا پايان عمر مشابه آن نخواهد ديد.
تصویر
کمي در مورد اين بازي از دايره المعارف بر خط ويکي پديا:
Syberia is a 2002 computer adventure game conceived by Benoît Sokal, developed by Microïds and published through The Adventure Company. It follows the protagonist Kate Walker as she attempts to wrap up a sale on the behalf of her law firm. In addition to the main plot, the game contains a dramatic subplot, conducted via calls received on Kate's cell phone, involving Kate's deteriorating relationship with her fiancé.

The game uses elements of art nouveau and steampunk fiction in its story. Most devices and tools, and even a train, are powered by springs and wind-up gears. Syberia was acclaimed by critics for its graphic design and intelligent script, and a sequel, Syberia II, was released in 2004, picking up where the first game leaves off. In 2009 Microïds announced that Syberia III would be released on PC, and possibly PlayStation 3, in 2010 or 2011.

Sokal's earlier game Amerzone is located in the same fictional universe, and Syberia contains some references to it. Another of Sokal's adventure games Paradise has no connections to Syberia but does use similar art direction and interface.

تصویر

نمایه کاربر
mohsen2545

تماس:

پست توسط mohsen2545 »

تبسم رویِ لبهامون بشینه
نهالِ آرزوهامون تو سینه

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

دو زیر نویس هم برای دانلود قرار میدم: خب البته میدونید که چطور میشه از این زیرنویس ها استفاده کرد، اگر نمیدونید بگید تا توضیح بدهم.
این زیر نویس ها به همت حسین غریبی عزیز تهیه شده که همین جا از ایشون تشکر لازم را دارم!
سینا.جـــــــــ

تصویر

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

پست توسط sadeghol »

شلغم الدین نوشته شده:
sadeghol نوشته شده:خیلی خوبه کانتر راحت باهش میاد smile028
فکر می کنم «کانتر» حتی نسخه ی Sourceاش هم با آخرین کیفیت تصویری بتونه با قدرت گرافیکی در حد «نوکیا 1100» برابر کنه، البته می تونید همزمان هم چند برنامه ی گرافیکی دیگه باز کنید مثل «فتوشاپ» و...!

دوست من آخه کانتر هم شد بازی ؟ smile039
بجر کانتر بازی هایی از سری سونیک هم باهش به خوبی اجرا میشه آخرین باری که به خوبی کار کرد. یادمه smile036

راستی psp بجز بازی دیگه چه خاصیتی داره و بازیاش چچوری باهش اجرا میشه
تصویر

نمایه کاربر
marqos

پست توسط marqos »

Sinasuperman نوشته شده:
mohsen74 نوشته شده:سينا جان اون بازي Machinarium که به من معرفي کردي واقعا حرف نداشت من سه روزه تا مرحله آخرشو رفتم (البته بدون استفاده از Help ) مي خواستم اگه بازم بازي تو اين سبک مي شناسي به من معرفي کني
خب محسن جان، بازي در ژانر ماجراجويي و ادونچر زياد است ولي هر بازي که شاهکار Machinarium نميشه.ولي به هر حال بهتر است اگر بازي Syberia رو بازي نکرديد حتماً شاهکار کارگردان نام آشناي صنعت بازي هاي کامپيوتري ، بنوئه سوکال را امتحان کنيد. اگر اين بازي رو امتحان کنيد بدون شک لذت مي بريد، چرا که از شاهکارهاي به تمام معناي صنعت ادونچر است. ، چيزي که بشر به جرأت تا پايان عمر مشابه آن نخواهد ديد.
تصویر
Syberia is a 2002 computer adventure game conceived by Benoît Sokal, developed by Microïds and published through The Adventure Company. It follows the protagonist Kate Walker as she attempts to wrap up a sale on the behalf of her law firm. In addition to the main plot, the game contains a dramatic subplot, conducted via calls received on Kate's cell phone, involving Kate's deteriorating relationship with her fiancé.

The game uses elements of art nouveau and steampunk fiction in its story. Most devices and tools, and even a train, are powered by springs and wind-up gears. Syberia was acclaimed by critics for its graphic design and intelligent script, and a sequel, Syberia II, was released in 2004, picking up where the first game leaves off. In 2009 Microïds announced that Syberia III would be released on PC, and possibly PlayStation 3, in 2010 or 2011.

Sokal's earlier game Amerzone is located in the same fictional universe, and Syberia contains some references to it. Another of Sokal's adventure games Paradise has no connections to Syberia but does use similar art direction and interface.
یاد این بازی بخیر

نمایه کاربر
شلغم الدین

سپاس: 111

تماس:

پست توسط شلغم الدین »

marqos نوشته شده:
Sinasuperman نوشته شده:
تصویر

یاد این بازی بخیر
آره خیلی قدیمی یادش بخیر، محیطش خیلی ساکت بود...
«موآیِ» قبیله‌ی بغلی در تلفظ «ر» مشکل دارد
املت نامه

«صلام بر تو باد. من سه‌شنبه به رم خواهم آمد تا به حضور پاپ شرفیاب شوم...» امضاء: مسیح مصلوب
نیچه

ارسال پست