هوپا و دانلود موزیک

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Sinasuperman

محل اقامت: تهران

سپاس: 23

تماس:

Re: هوپا و دانلود موزیک ! ! !

پست توسط Sinasuperman »

...
تصویر
دانلود از سایت zippyshare بوده و پس از وارد شدن به لینک زیر به راحتی می توانید برای دانلود اقدام کنید.
. معما را در اینجا اینجابیابید..
. دیدن این رو از دست ندید.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

خوب دوستان میدانید که بنده خیلی Justin رو دوست دارم و این آهنگ رو به تمام طرفدارای اون[البته اگر اینجا باشند smile039 ]تقدیم میکنم.
...
تصویر
دانلود از سایت MediaFire بوده و عملاً دانلود با لینک مستقیمی است که از سرعت بالایی نیز برخوردار است.
تو به مردم ایده حرکت به آینده رو خواهی داد، آنها در پشت تو برخواهند خواست، خواهند لغزید و خواهند افتاد و در آخر درخورشید به تو خواهند پیوست؛در آخر تو به اونها کمک خواهی کرد به شگفتی ها دست پیدا کنند...

تصویر

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

پست توسط sadeghol »

سبکای قدیمی خیلی قشنگتره حتی کسایی که زیاد از موسیقی خوششون نمیادو هم جذب میکنه مهستی و اینا smile022
تصویر

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

sadeghol نوشته شده:سبکای قدیمی خیلی قشنگتره حتی کسایی که زیاد از موسیقی خوششون نمیادو هم جذب میکنه مهستی و اینا smile022
توروخدا این حرف رو نزنید!
من که به شخصه از موسیقی لذت میبرم با شنیدن آهنگ های مهستی و اینا از آهنگ زده می شم، حالا اونایی که خوششون نمیاد رو ببین!
آخرین ویرایش توسط Sinasuperman پنج‌شنبه ۱۳۹۰/۵/۲۰ - ۲۰:۵۷, ویرایش شده کلا 1 بار

تصویر

نمایه کاربر
Vanda

سپاس: 71

پست توسط Vanda »

sadeghol نوشته شده:سبکای قدیمی خیلی قشنگتره حتی کسایی که زیاد از موسیقی خوششون نمیادو هم جذب میکنه مهستی و اینا smile022
smile015 من قبلا خيلي خوشم نميمد ولي الان چرا هايده smile072 وسياوش smile072 smile072 و داريوش smile072 smile072 smile072 وشكيلا smile072 smile072 و... smile043 اقلا شعراشون يه معني ومفهومي داره

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

Vanda نوشته شده:
smile015 من قبلا خيلي خوشم نميمد ولي الان چرا هايده smile072 وسياوش smile072 smile072 و داريوش smile072 smile072 smile072 وشكيلا smile072 smile072 و... smile043 اقلا شعراشون يه معني ومفهومي داره
smile072
مخالفم
آخرین ویرایش توسط Sinasuperman پنج‌شنبه ۱۳۹۰/۵/۲۰ - ۲۰:۵۸, ویرایش شده کلا 2 بار

تصویر

نمایه کاربر
Vanda

سپاس: 71

پست توسط Vanda »

Sinasuperman نوشته شده:
Vanda نوشته شده:
smile065
smile012 smile081 اولش نخواستم بگم نظرم راجع به آهنگايJustinتون چيه ولي حالا ميگم خيلي بي مزه وپوچ وآبكي هستن راستش اسمايلي نبود كه اين حالتارو توصيف كنه!
درضمن بايداضافه كنم من ازهمه آهنگاي سبك جديد بدم نمياد

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

Vanda نوشته شده:
Sinasuperman نوشته شده:
Vanda نوشته شده:
smile065
smile012 smile081 اولش نخواستم بگم نظرم راجع به آهنگايJustinتون چيه ولي حالا ميگم خيلي بي مزه وپوچ وآبكي هستن راستش اسمايلي نبود كه اين حالتارو توصيف كنه!
باید پذیرفت و قبول کرد که دیگر دوره ی آهنگ های قدیکی به پایان رسیده.
حالا چه چیزی از آهنگ های Justin رو بی مزه و پوچ و آبکی میدونید؟موضوع؟محتوا؟ملودی و آهنگ؟متن؟...

تصویر

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

پست توسط sadeghol »

مهستی خوبه که smile054
تصویر

نمایه کاربر
me-alone

محل اقامت: Winnipeg

سپاس: 76

پست توسط me-alone »

Sinasuperman نوشته شده:
Vanda نوشته شده:
Sinasuperman نوشته شده:
Vanda نوشته شده: smile015 من قبلا خيلي خوشم نميمد ولي الان چرا هايده smile072 وسياوش smile072 smile072 و داريوش smile072 smile072 smile072 وشكيلا smile072 smile072 و... smile043 اقلا شعراشون يه معني ومفهومي داره
smile065
باید پذیرفت و قبول کرد که دیگر دوره ی آهنگ های قدیکی به پایان رسیده.
حالا چه چیزی از آهنگ های Justin رو بی مزه و پوچ و آبکی میدونید؟موضوع؟محتوا؟ملودی و آهنگ؟متن؟...
کلا جاستین همه چیش لوس و بی مزه و پوچه!! هم خودش هم قیافش هم آهنگاش!
اولیت teenage که تو این سن و سالا شروع به خوندن کرد declan بود که خیلی هم آهنگاش واقعا آدمو به خودش میاره! گرچه الآن دیگه بزرگ شده ولی مثه جاستین دیوونه و یخ نبود!!

کلا جاستین خیلی هم نتونسته خودشو جا بندازه و خیلی هم طرفدار آنچنانی نداره! من موندم تو کار تو یکی!!
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور

نمایه کاربر
lfigo170

سپاس: 9

تماس:

پست توسط lfigo170 »

me-alone نوشته شده: کلا جاستین همه چیش لوس و بی مزه و پوچه!
تا حدودی
me-alone نوشته شده:کلا جاستین خیلی هم نتونسته خودشو جا بندازه و خیلی هم طرفدار آنچنانی نداره! من موندم تو کار تو یکی!!
آره واقعا طرفدار نداره
تو فیسبوکم فقط 34,000,000 تا طرفدار داره
"love the life you live.
live the life you love."

— Bob Marley

نمایه کاربر
me-alone

محل اقامت: Winnipeg

سپاس: 76

پست توسط me-alone »

lfigo170 نوشته شده:
me-alone نوشته شده: کلا جاستین همه چیش لوس و بی مزه و پوچه!
تا حدودی
me-alone نوشته شده:کلا جاستین خیلی هم نتونسته خودشو جا بندازه و خیلی هم طرفدار آنچنانی نداره! من موندم تو کار تو یکی!!
آره واقعا طرفدار نداره
تو فیسبوکم فقط 34,000,000 تا طرفدار داره
خوب این آمار تا حدودی در مقابل بقیه ی خواننده هایهالی وودی خیلی چرته!

بعدم خیلی شوتی اگه به آمارای فیس بوک اعتماد داری!! من خودم تو هر پیج که برسه عضو میشم! چه خوشم بیاد چ
ه نیاد! یعنی هم من و هم همه دوستام این کارو میکنیم!
یه بارم تو اون پیج که ماله سوالای امتحان نهایی عربی بود یکی مچمو گرفت که تو که سال سوم نیستی!! smile055

ولی بازم این رقم در مقایسه با جمعیت کل جهان خیلی کم و گمه!! نصفشون هم که فامیلا و دوستای خودشن! در کل جاستین خیلی لوسه!
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور

نمایه کاربر
lfigo170

سپاس: 9

تماس:

پست توسط lfigo170 »

me-alone نوشته شده: خوب این آمار تا حدودی در مقابل بقیه ی خواننده هایهالی وودی خیلی چرته!

بعدم خیلی شوتی اگه به آمارای فیس بوک اعتماد داری!! من خودم تو هر پیج که برسه عضو میشم! چه خوشم بیاد چ
ه نیاد! یعنی هم من و هم همه دوستام این کارو میکنیم!
یه بارم تو اون پیج که ماله سوالای امتحان نهایی عربی بود یکی مچمو گرفت که تو که سال سوم نیستی!! smile055

ولی بازم این رقم در مقایسه با جمعیت کل جهان خیلی کم و گمه!! نصفشون هم که فامیلا و دوستای خودشن! در کل جاستین خیلی لوسه!
اولا این آمار رتبه سوم بین خواننده های مرده. دوما آوریل 25000000 طرفدار داره smile012
سوما آمار فیسبوک فقط یکی از ملاکای منه

برو جدولای آخر سال 2010 رو نگاه کن
تو جدول top artist نفر 8مه
تو hot 100 artist بیستمه

آوریل حتی نصف جواد هم نتونسته جایزه ببره
بسته یا بازم میخوای؟
آخرین ویرایش توسط lfigo170 پنج‌شنبه ۱۳۹۰/۵/۲۰ - ۱۶:۵۲, ویرایش شده کلا 1 بار
"love the life you live.
live the life you love."

— Bob Marley

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

me-alone نوشته شده:اگه تسلیم شدن من برابر با خفه شدن تو میشه پس من تسلیم تا تو خفه!!
U R just a dogmatic,boring person that can't accept real things!
go and die!
شرمنده من نبودم و البته می بینم که lfigo170 عزیز جوابت را داده. دوست عزیز می دونی تا حالا چند خواننده درست حسابی بودن که تو Madison Square Garden اجرا داشتن؟ فقط بدون Michel Jackson و Rolling stonesها جزو خواننده هایی بودن که تونستن در The World's Most Famous Arena ، آهنگ های خودشون رو در معرض دید طرفداراشون قرار بدهند.ادامه بدم؟
این داستان ادامه دارد...

تصویر

نمایه کاربر
Sinasuperman

تماس:

پست توسط Sinasuperman »

Sinasuperman نوشته شده:
me-alone نوشته شده:اگه تسلیم شدن من برابر با خفه شدن تو میشه پس من تسلیم تا تو خفه!!
U R just a dogmatic,boring person that can't accept real things!
go and die!
شرمنده من نبودم و البته می بینم که lfigo170 عزیز جوابت را داده. دوست عزیز می دونی تا حالا چند خواننده درست حسابی بودن که تو Madison Square Garden اجرا داشتن؟ فقط بدون Michel Jackson و Rolling stonesها جزو خواننده هایی بودن که تونستن در The World's Most Famous Arena ، آهنگ های خودشون رو در معرض دید طرفداراشون قرار بدهند.ادامه بدم؟
این داستان ادامه دارد...
بیخیال بنده عذاب وجدان گرفتم smile072 !
آوریل هم خواننده بسیار محترمی است!
و البته خواننده های قدیمی ایرانی، امّا بنده به شخصه از آهنگ های قدیمی ایرانی متنفرم! smile072

تصویر

ارسال پست