هوپا چه بود، چه شد.

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
metra70

نام: مصطفی

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

هوپا چه بود، چه شد.

پست توسط metra70 »

header_forum2.gif
با عرض سلام خدمت تمام كاربران هوپا داشتم هاردم رو يه خونه تكوني مي كردم كه به فايل بالا رسيدم و ياد چير هايي افتادم و از آنجايي كه تقريبا تمام كاربران هوپا عوض شدند و نسل جديدي جايگزين آنها شدند حداقل وظيفه خودم دونستم قبل از ترك هوپا يه چند تا موضوع رو كه اكثرا مي دونين ولي الان فراموش كردين رو ياد آوري كنم
-در ابتدا عرض كنم كه هوپا يك وب سايت علمي هست وداراي خط مش هاي مشخص اگرچه مديري تدارد(تنها صاحب دارد) ولي به هر صورت دوستان به هر صورت شما به فعاليت هاي خود بپردازيد اگرچه در اثر اتفاقات زمان انتخابات سال88 تقريبا بعد از آن همه ي هوپا از كاربران قديمي و عالي خالي شده بود ولي تا همين چندي پيش دوستاني بودند ولي متاسفانه آنها هم رفتند به هر حال سعي كنيد تحت تاثير هيچ اتفاقي قرار نگيريد وتنها به كار و هدف خودتان بپردازيد گرچه در سال 88 اتقافاتدوستان را از هم جدا كرد
-يكي ديگر از چيز هايي كه فراموش شده مباحث علمي واخبار روز دنيا هست به تازگي حركتي شد ولي اين حركت زنده و پويا نبود به هر صورت توجه داشته باشيد كه در اين سايت به مجموعه اي زيرشاخه هاي فيزيك و فصل مشترك آن با علم هاي ديگر بحث مي شد و فيزيك تنها كوانتم ونسبيت نيست.
-در ضمن حواستان به كاربر هاي لوس ومنحرف كننده مباحث باشد!!!گرچه در تمام زماني كه من در هوپا بودم اين افراد را مشاهده مي كردم حتي گاهي هم خودم با آنها گاهي هم سنگر مي شدم ! به هر حال تنها راه برخورد با اين كاربران به اعتنايي به كار هايي آنهاست
-تنها خودتان را به فيزيك ورياضيات تئوري محدود نكنيد، فيزيك ورياضيات عملي وكاربردي چه بسا زيبا تر و گيرا تر از تئوري هست و هميشه به اخبار سايت هاي خارجي زبان توجه داشته باشيد چون اكثرا علم از آن طرف به اين طرف مي آيد
-و آخرين موضوع اينكه هيچكسي از مادر پرفوسور زاييده نميشود
براي اطلاعات بيشتر به تاپيك هاي قديمي هوپا رجوع كنيد تا مطالب گفته ونا گفته ياد آوري شود و اميدوارم باعث آزردگي خاطر اعضا نشده باشم
به اميد موفقيت روز افزون كاربران هوپا
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید

نمایه کاربر
paulhenry

سپاس: 5

تماس:

Re: هوپا چه بود، چه شد.

پست توسط paulhenry »

سخن کاملا به جاست....
توازن سر انجام جهان ، و هر آنچه درون آن است

نمایه کاربر
آرشام

سپاس: 21

پست توسط آرشام »

کاش تمام این کسایی که فقط بلدن حرف بزنن ذره ای هم خودشان سعی کنن نه با رفتن خود صورت مسئله را پاک کنند. smile072 smile072
به قول حسین پناهی:
نیستیم !
به دنیا می آییم...
عکس ِ یک نفره می گیریم !
بزرگ می شویم ،
عکس ِ دو نفره می گیریم !
پیر می شویم ،
عکس ِ یک نفره می گیریم …
و بعد...
دوباره باز نیستیم ...

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

آرشام نوشته شده:کاش تمام این کسایی که فقط بلدن حرف بزنن ذره ای هم خودشان سعی کنن نه با رفتن خود صورت مسئله را پاک کنند. smile072 smile072
smile072

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

آرشام نوشته شده:کاش تمام این کسایی که فقط بلدن حرف بزنن ذره ای هم خودشان سعی کنن نه با رفتن خود صورت مسئله را پاک کنند. smile072 smile072
دقیقا smile124

نمایه کاربر
paulhenry

سپاس: 5

تماس:

پست توسط paulhenry »

این کاربر خیلی وقته فعالیت کمی داره...
توازن سر انجام جهان ، و هر آنچه درون آن است

نمایه کاربر
hertkof

سپاس: 2

پست توسط hertkof »

metra70 نوشته شده: -در ضمن حواستان به كاربر هاي لوس ومنحرف كننده مباحث باشد!!!گرچه در تمام زماني كه من در هوپا بودم اين افراد را مشاهده مي كردم حتي گاهي هم خودم با آنها گاهي هم سنگر مي شدم ! به هر حال تنها راه برخورد با اين كاربران به اعتنايي به كار هايي آنهاست
-تنها خودتان را به فيزيك ورياضيات تئوري محدود نكنيد، فيزيك ورياضيات عملي وكاربردي چه بسا زيبا تر و گيرا تر از تئوري هست و هميشه به اخبار سايت هاي خارجي زبان توجه داشته باشيد چون اكثرا علم از آن طرف به اين طرف مي آيد
smile072

همین‌ها هوپا رو به اینجا کشوندن
metra70 نوشته شده: -در ابتدا عرض كنم كه هوپا يك وب سايت علمي هست وداراي خط مش هاي مشخص اگرچه مديري ندارد(تنها صاحب دارد) ولي به هر صورت دوستان به هر صورت شما به فعاليت هاي خود بپردازيد اگرچه در اثر اتفاقات زمان انتخابات سال88 تقريبا بعد از آن همه ي هوپا از كاربران قديمي و عالي خالي شده بود ولي تا همين چندي پيش دوستاني بودند ولي متاسفانه آنها هم رفتند به هر حال سعي كنيد تحت تاثير هيچ اتفاقي قرار نگيريد وتنها به كار و هدف خودتان بپردازيد گرچه در سال 88 اتقافاتدوستان را از هم جدا كرد
و این اتفاق باعث زیاد شدن‌شون شد
تصویر
ریاضی سابق
3hh.ir

نمایه کاربر
hhamid

سپاس: 48

تماس:

پست توسط hhamid »

درود
آرشام نوشته شده:کاش تمام این کسایی که فقط بلدن حرف بزنن ذره ای هم خودشان سعی کنن نه با رفتن خود صورت مسئله را پاک کنند.
فكر نكنم كسي وظيفه اي داشته باشد. هر كس حق دارد هر زمان كه مايل بود فعاليت خود در هوپا را تقليل داده يا فعاليت نكند.
رويايي كه جزئياتش به اندازه ي بيداري باشد ... رنج و لذت را دو برابر مي كند.

زندگي يك تصادف و بي رنگ است . آنچه مي بينيم عبور اين صحنه ي بي رنگ از شيشه هاي رنگي تفكرات و عقايدماست.

نمایه کاربر
آرشام

سپاس: 21

پست توسط آرشام »

paulhenry نوشته شده:این کاربر خیلی وقته فعالیت کمی داره...
من؟
hhamid نوشته شده:درود
آرشام نوشته شده:کاش تمام این کسایی که فقط بلدن حرف بزنن ذره ای هم خودشان سعی کنن نه با رفتن خود صورت مسئله را پاک کنند.
فكر نكنم كسي وظيفه اي داشته باشد. هر كس حق دارد هر زمان كه مايل بود فعاليت خود در هوپا را تقليل داده يا فعاليت نكند.
بله میتواند و آزاد است ولی هر کسی خواست بره تاپیک نزنه من میخوام برم. کسایی که تاپیک میزنن که من دارم میرم منتظره یکیه که برش گردونه غیر از اینه؟
به قول حسین پناهی:
نیستیم !
به دنیا می آییم...
عکس ِ یک نفره می گیریم !
بزرگ می شویم ،
عکس ِ دو نفره می گیریم !
پیر می شویم ،
عکس ِ یک نفره می گیریم …
و بعد...
دوباره باز نیستیم ...

نمایه کاربر
hhamid

سپاس: 48

تماس:

پست توسط hhamid »

آرشام نوشته شده:ولی هر کسی خواست بره تاپیک نزنه من میخوام برم
به نظر من اعلام خداحافظي با هوپا هيچ اشكالي ندارد
آرشام نوشته شده:کسایی که تاپیک میزنن که من دارم میرم منتظره یکیه که برش گردونه غیر از اینه؟
نه الزاما.
رويايي كه جزئياتش به اندازه ي بيداري باشد ... رنج و لذت را دو برابر مي كند.

زندگي يك تصادف و بي رنگ است . آنچه مي بينيم عبور اين صحنه ي بي رنگ از شيشه هاي رنگي تفكرات و عقايدماست.

نمایه کاربر
metra70

نام: مصطفی

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

پست توسط metra70 »

ای بابا من که مستقیما با هوپا خداحافظی نکردم و نگفتم میرم که پشت سرم هم نگاه نکنم ، چرا زورکی دارید من رو از هوپا بیرون می کنید smile039 در ضمن روزی هزار تا کاربر میان ومیرن و من هم یکی ار اون هزار تا و هیچ وقت برای رفتن همیشگیم پست نمی زنم
تصویر

ضعيف‌الاراده كسي است كه با هر شكستي بينش او نيز عوض شود. (ادگار‌ آلن‌پو)

میترا از ایزدان باستانی ایرانیان پیش از روزگار زرتشت است، که معنی عهد و پیمان و محبت و خورشید نیز می‌دهد. نماد او خورشید می‌باشد،انتخاب نام کاربری بنده هم به همین سبب است،با عرض معذرت؛ خواهشمند است عده ای از دوستان پیغام های بیهوده نگذارند
درباره خدایان باستانی بیشتر بخوانید

نمایه کاربر
sadeghol

سپاس: 10

پست توسط sadeghol »

smile012

اگه تو پستای علمی نرید و پستای بقیه رو جدی نگیرید smile001 همینطوری خوبه و روی مخت نمیرن smile124
تصویر

نمایه کاربر
omid h

محل اقامت: كرج

سپاس: 4

تماس:

پست توسط omid h »

این قاب هوپا در اکتبر 2007 است
یعنی 1386
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

ali reza 1111

سپاس: 7

پست توسط ali reza 1111 »

چی بود ؟؟؟؟؟؟
چی شد ؟؟؟؟؟
آنان که محیط فضل و آداب شدند * در جمع کمال شمع اصحاب شدند
ره زین شب تاریک نبردند برون * گفتند فسانه ای و در خواب شدند

ماکسول

سپاس: 1

تماس:

پست توسط ماکسول »

حالا من یه سوال. من سال 85 که عضو این جا شدم بقیه اعضا معمولا سنشون 20 به بالا بود اما الان میبینم اکثرا تقریبا دبیرستانی یا سال اول دوم دانشگاه هستن. چرا؟
ز گهواره تا گور دانش بجوی!

ارسال پست