آيا خانمها به علم محض علاقمند نيستند؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
ehsan.m1354

سپاس: 26

آيا خانمها به علم محض علاقمند نيستند؟

پست توسط ehsan.m1354 »

دقت کردين چرا هيچ خانومي در تالارهاي علمي ( به غير از متافيزيک و گفتگوي ازاد ) پاسخ ديگران را نمي دهد؟
ايا خانومها به علم محض علاقمند نيستند؟
ايا هوش خانمها کمتر از اقايان است؟
پاسخ سئوال را لطفا هم اقايان و هم خانمها بدهند و لطفا براي پاسخ خود دليل هم بياورن

نمایه کاربر
brando

سپاس: 52

Re: خانم ها اقايان؟

پست توسط brando »

اصلا همین شعررو عشقه
پسرا شیرن مثل شمشیرن دخترا پنیرن دست بزنی میمیرن

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

brando نوشته شده:پسرا شیرن مثل شمشیرن
چه ربطی داره؟
brando نوشته شده:دخترا پنیرن دست بزنی میمیرن
اینم ربطی نداره.
ehsan.m1354 نوشته شده:دقت کردين چرا هيچ خانومي در تالارهاي علمي ( به غير از متافيزيک و گفتگوي ازاد ) پاسخ ديگران را نمي دهد؟
پاسخ سئوال را لطفا هم اقايان و هم خانمها بدهند و لطفا براي پاسخ خود دليل هم بياورن
این نکته رو هم اضافه کنم که بعضی خانم ها مثل رسپینا در اصل پسرن.

نمایه کاربر
uta

نام: مهسا

سپاس: 136

پست توسط uta »

ehsan.m1354 نوشته شده:دقت کردين چرا هيچ خانومي در تالارهاي علمي ( به غير از متافيزيک و گفتگوي ازاد ) پاسخ ديگران را نمي دهد؟
چرا شما تا این اندازه با این چیزا درگیرین؟
(پس از اینکه پاسخ پرسشمو گرفتم پاسخ شمارو میدم. smile039 )
جانی که اطاعت میکند، پیش از آن که دلیلی در میان باشد قضاوت میکند، در ادراک ثمر بخش و آموختن به رویش بسته است.

چه خودخواهی غم انگیزی است اینکه باور کنیم باورهای ما باورهای پاینده اند که بر واقعیت محیط اند. دست از این باور که برداریم مقام امن را یافته ایم.

نمایه کاربر
ehsan.m1354

سپاس: 26

پست توسط ehsan.m1354 »

uta نوشته شده:
چرا شما تا این اندازه با این چیزا درگیرین؟
(پس از اینکه پاسخ پرسشمو گرفتم پاسخ شمارو میدم. smile039 )
=======================================================
پاسخ سئوالم را از جنابعالي گرفتم ( البته منتظر پاسخ ديگر دوستان نيز هستم)
بعضي از مردها ( منظورم کساني که در تالارهاي صرفا علمي پاسخ ديگران را مي دهند) دوست دارن که علت پديده ها را بفهمن صرف نظر از اينکه برايشان منافع مستقيم داشته باشد يا نه
ولي ظاهرا خانم ها به کشف حقيقت علاقه اي ندارن و صرفا بي تفاوتي يا گرفتن حال طرف مقابل برايشان اهميت بيشتري دارد و دليلم نيز بر اين ادعا اينست که جنابعالي بجاي دادن پاسخ به سئوال بنده سئوال ديگري را مطرح و پاسخ دادن را شرطي کرده ايد ( يعني پاسخ اين سئوال برايتان مهم نيست )
دليل دومم اين است که تنها زن دانشمندي که من ميشناسم ماري کوري بوده که او نيز بواسطه همکاري با شوهرش و پس از مرگ شوهر نتيجه تحقيقات ( که در نتيجه همکاري با شوهرش بوده ) را منتشر کرده است

نمایه کاربر
uta

پست توسط uta »

ehsan.m1354 نوشته شده:ولي ظاهرا خانم ها به کشف حقيقت علاقه اي ندارن و صرفا بي تفاوتي يا گرفتن حال طرف مقابل برايشان اهميت بيشتري دارد و دليلم نيز بر اين ادعا اينست که جنابعالي بجاي دادن پاسخ به سئوال بنده سئوال ديگري را مطرح و پاسخ دادن را شرطي کرده ايد ( يعني پاسخ اين سئوال برايتان مهم نيست )
چون گمون میکنم پاسخ این پرسشو میدونم. smile031
دليل دومم اين است که تنها زن دانشمندي که من ميشناسم ماري کوري بوده که او نيز بواسطه همکاري با شوهرش و پس از مرگ شوهر نتيجه تحقيقات ( که در نتيجه همکاري با شوهرش بوده ) را منتشر کرده است
smile015
جانی که اطاعت میکند، پیش از آن که دلیلی در میان باشد قضاوت میکند، در ادراک ثمر بخش و آموختن به رویش بسته است.

چه خودخواهی غم انگیزی است اینکه باور کنیم باورهای ما باورهای پاینده اند که بر واقعیت محیط اند. دست از این باور که برداریم مقام امن را یافته ایم.

phiziclover

سپاس: 34

پست توسط phiziclover »

من چی که مثل خر حرف میزم
من نمی دانم که جهان مرا چه می داند؟ اما من خود را مانند کودکی می بینم که در کنار ساحل سرگرم بازی است و گاه و بیگاه با یافتن سنگ ریزه ها و یا گوش ماهیهای زیباتر و صافتر از حد معمول، خوشحال می شود؛ حال آنکه اقیانوس بزرگ حقیقت همچنان کشف نشده پیش رویم گسترده است.((آیزاک نیوتن))

نمایه کاربر
- Keyhan -

سپاس: 141

تماس:

پست توسط - Keyhan - »

نژاد پرست ها!

نمایه کاربر
نوآور

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1323

پست توسط نوآور »

چيزي كه از نظر علمي خوانده ام اين است كه از نظر آماري، تقريبا در تمام جوامع هدف، سطح متوسط بهره هوشي آقايان، اندكي بيشتر از خانمها قرار دارد ولي در مقابل، تعداد ديوانه ها در ميان زنان كمتر است.

در مورد ميزان علاقه به علم محض هم ، شايد به ويژه تو ايران، اين حرفتان درست باشد ولي اين مطلب بايد در شرايط تاريخي، فرهنگي، سنتي، سياسي و البته فرهنگي هر جامعه مورد ارزيابي قرار گيرد.
ایران تبدیل شده به واحه ای دانشگاهی در میان یک برهوت صنعتی

phiziclover

پست توسط phiziclover »

چرا من حاضرم برای فیزیک بمیرم قبول دارم یک عده ای از خانما علاقه ندارن ولی من حاضرم هر بلایی سرم بیاد فقط یک چیزی کشف کنم من معتاد فیزیکم اگه یک روزم بدون فیزیک باشه میمیرم به روح نیوتون من نسبت به سنم که کوشولو انجمنم یلی فعالم تعریف نباشه بعدشم علم دختر پسر نداره بعدشم بریا حمایت از هردو ظرف
پسرا شیرن مثل شمشیرن دخترا خرگوشن خیلی خیلی باهوشن
به افتخار دخترا وفیزیک ممنون smile043 smile043 smile043 smile043 smile043 smile043 smile043 smile043 smile043
آخرین ویرایش توسط phiziclover دوشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۱۸ - ۲۳:۰۰, ویرایش شده کلا 1 بار
من نمی دانم که جهان مرا چه می داند؟ اما من خود را مانند کودکی می بینم که در کنار ساحل سرگرم بازی است و گاه و بیگاه با یافتن سنگ ریزه ها و یا گوش ماهیهای زیباتر و صافتر از حد معمول، خوشحال می شود؛ حال آنکه اقیانوس بزرگ حقیقت همچنان کشف نشده پیش رویم گسترده است.((آیزاک نیوتن))

نمایه کاربر
uta

پست توسط uta »

آخرین ویرایش توسط uta دوشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۱۸ - ۲۳:۴۶, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
sheBalBa

سپاس: 97

پست توسط sheBalBa »

phiziclover نوشته شده:چرا من حاضرم برای فیزیک بمیرم قبول دارم یک عده ای از خانما علاقه ندارن ولی من حاضرم هر بلایی سرم بیاد فقط یک چیزی کشف کنم من معتاد فیزیکم اگه یک روزم بدون فیزیک باشه میمیرم به روح نیوتون من نسبت به سنم که کوشولو انجمنم یلی فعالم تعریف نباشه بعدشم علم دختر پسر نداره بعدشم بریا حمایت از هردو ظرف
به افتخار دخترا وفیزیک ممنون smile043 smile043 smile043 smile043 smile043 smile043 smile043 smile043 smile043
بعدش ؟ smile040
smile021
جایی که همه چیز غلطه
درست بودن هم غلطه . . .

phiziclover

پست توسط phiziclover »

sheBalBa نوشته شده:
phiziclover نوشته شده:چرا من حاضرم برای فیزیک بمیرم قبول دارم یک عده ای از خانما علاقه ندارن ولی من حاضرم هر بلایی سرم بیاد فقط یک چیزی کشف کنم من معتاد فیزیکم اگه یک روزم بدون فیزیک باشه میمیرم به روح نیوتون من نسبت به سنم که کوشولو انجمنم یلی فعالم تعریف نباشه بعدشم علم دختر پسر نداره بعدشم بریا حمایت از هردو ظرف
بعدش ؟ smile040
smile021
مسخره میکنی این شکلکالو برای زیبایی وجلوه زیبا تر متن گزاشتم

meaning

سپاس: 223

تماس:

پست توسط meaning »

خب؛ گرفتاري اينجاست كه شما تاپيكاهتون رو در يك "فاروم فارسي" راه اندازي كرده ايد!
اين طور كه من در فاروم هاي خارجي دانشيك به خصوص انگليسي زبان ديدم فعاليت خانم
ها خيلي خيلي بيشتر از فاروم هاي پر ترافيك ِايراني مثل هوپاست!

نمایه کاربر
uta

پست توسط uta »

بانوها خواهشمندم مهرورزیده و درست پاسخ بدین، وگرنه میان میگن بانوان فرنود سرشون نمیشه. smile039 smile055

ارسال پست