دانشجويان فيزيك

مدیران انجمن: parse, javad123javad

مهمان

ه

پست توسط مهمان »

سلام
برای ارشد نیازی نیست که کتاب های متعددی را استفاده کنی بهتر است که یک کتاب را بخوانی ولی به طور کامل به آن مسلط باشی.
کتاب راهیان ارشد که برای فیزیک در 3 جلد منتشر شده است واقعا بی نظیر است توصیه می کنم که بعد از خواندن کتب درسی و فهم مطالب این کتاب را که حاوی خلاصه نکات کنکوری و سوالات کنکور های قبلی است بخوانی.
ما در پیام نور برای مکانیک کوانتومی کتاب فیزیک کوانتومی گازیوروویچ را می خوانیم که به نظر من بهتر از کتاب خود پیام نور است .
الکترومغناطیس ریتس میلفورد برای درک مطلب مناسب است ولی برای حل مسئله استاد ما <نایفه> را معرفی کرده است که من هنوز آنرا نگرفته ام

نمایه کاربر
pauli

محل اقامت: ***

تماس:

ه

پست توسط pauli »

سلام اون بالایی من بودم برای نوشتن پیام دیس کانکت شدم بعد یادم رفت باید دوباره وارد شوم

سلام
برای ارشد نیازی نیست که کتاب های متعددی را استفاده کنی بهتر است که یک کتاب را بخوانی ولی به طور کامل به آن مسلط باشی.
کتاب راهیان ارشد که برای فیزیک در 3 جلد منتشر شده است واقعا بی نظیر است توصیه می کنم که بعد از خواندن کتب درسی و فهم مطالب این کتاب را که حاوی خلاصه نکات کنکوری و سوالات کنکور های قبلی است بخوانی.
ما در پیام نور برای مکانیک کوانتومی کتاب فیزیک کوانتومی گازیوروویچ را می خوانیم که به نظر من بهتر از کتاب خود پیام نور است .
الکترومغناطیس ریتس میلفورد برای درک مطلب مناسب است ولی برای حل مسئله استاد ما <نایفه> را معرفی کرده است که من هنوز آنرا نگرفته ام
"It is my personal opinion that in the science of the future reality will neither be ̉psychic ̉ nor ̉physical ̉ but somehow both and somehow neither "

Wolfgang Ernest Pauli

رضا.ش

پست توسط رضا.ش »

سلام.من هم دانشجوي فيزيك دانشگاه چمران اهواز هستم(كارشناسي).اينطوري كه من پرسيدم اين دانشگاه فقط گرايش حال جامد ميپذيره.ولي بعضي از واحدهاي گرايش هاي ديگه رو هم ارايه ميده.

نعيمه ستاره

پست توسط نعيمه ستاره »

من دانشجوي سال سوم دانشگاه كاشان هستم هنوز كه گرايش مشخص نيست ولي من تصميم دارم هسته اي بخونم .

ستاره اسموني

محل اقامت: مشهد

سپاس: 4

پست توسط ستاره اسموني »

من دانشجوي ترم دوم دانشگاه آزاد مشهد هستم گرايشمم هنوز معلوم نيست
هميشه تو يه ارتفاعي از آسمون ديگه هيچ ابري وجود نداره اگه آسمون دلت ابريه بدون به اندازه كافي اوج نگرفتي

مهمان

پست توسط مهمان »

دانشجوي سال دوم فيزيك .دانشگاه فردوسي مشهد.20سال.دانشگاه ما هم اين گرايشها رو داره:حالت جامد-اتمي-هسته اي-اخترفيزيك

مرموز

پست توسط مرموز »

من پپر هستم.دانشجوي سال اول فيزيك مهندسي.حالت جامدودانشگاه علوم تحقيقات

مرموز

پست توسط مرموز »

سلام.من پپر هستم.سال اول.فيزيك مهندسي.دانشگاه علوم تحقيقات

kimiagar

پست توسط kimiagar »

سلام .منم دانشجوي سال سوم فيزيك دانشگاه فردوسي مشهد هستم. گرايشم هنوز معلوم نيست ولي دوست دارم ذرات بخونم
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم/ای بی خبر ز لذت شرب مدام ما
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق/ثبت است در جریده عالم دوام ما

سپيده 63

پست توسط سپيده 63 »

دانشجوي فيزيك دانشگاه اروميه (نازلو) 22 ساله (بدون گرايش) ...سال آخر...منظورت از اين سوال چيه؟

ارسال پست