جام جهانی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
MENERVA

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

Re: جام جهانی

پست توسط MENERVA »

Parmenides نوشته شده:باقالی ها را بشناسیم:

1. بهلول، باقالی ترین باقالی ای که تا به حال پا به عرصه تاریخ نهاده:
بهلول نوشته شده:لیدی ها و جنتلمن ها از نظر بنده جام بیستم به یکی از این چهار تیم قدر می رسه:

1.اسپانیا 2.آلمان 3.پورتو گال 4.آرژانتین

این خط و این هم نشان.(خودتون کف دستتون بکشید اینجا نمیشه)

و ایران:

ایران 0 -4 آرژانتین

ایران 1-3 نیجریه

ایران 1-1 بوسنی و هرزگویین
5 پیش بینی غلط.
بهلول نوشته شده:نارنجی پوش ها با وجود پرسی چند وقت پیش در یک بازی دوستانه 2-2 با ژاپن مساوی کردن. حالا شاید بتونن پورتوگالو شکست بدن اما در برابر سیستم آلمان وکلاس فلسفه فوتبال اسپانیا حرفی برای گفتن ندارند. مگه تو بازی معجزه بشه که ببرن.

یعنی حتی لوییس بنگال هم بیاید کاری از دستش بر نمی آید...( من بنگالو با یووآخیم لو و دل بوسکه و اسکولاری در یک سطح نمی بینم هه.)
smile055

(خنده حضار به مدت 27 دقیقه)
بهلول نوشته شده:و در آخر بگویم با اینکه برزیل در رنکینگ چهارم است و همچنین امتیاز میزبانی دستشه نمیشه این تیمو جزء چهار تیم قرار نداد.پس حرفمو پس می گیرم و برزیلو به جای آرژانتین قرار می دم پس شد:

1.اسپانیا 2.آلمان 3.پورتو گال 4.برزیل
اینجا جای آرژانتینو با برزیل عوض کرده، البته گویا جدیدا طرفدار آرژانتین هم شده

smile055 smile055 smile055
(خنده شدید حضار به مدت نامعلوم، متاسفانه یکی از حضار در اثر خنده قبل به اورژانس منتقل شده)

به خاطر حفظ جان حضار از بررسی سایر سخنان ایشان خودداری می کنیم.

2. گوگرد: باقالی دائم.
Hydrogen نوشته شده:به نظر من ایتالیا خیلی دلچسب بازی می کنه؛ من که طرفدارشم دو آتیشه.
روی ایتالیا سرمایه گذاری کردم...
ایتالیا دلچسب بازی میکنه؟
روی ایتالیا سرمایه گذاری کرذی؟
(قهقهه حضار به مدت 120 دقیقه، متاسفانه 2 تن دیگر از حضار را در نقل قول قبلی از بهلول از دست دادیم)

متاسفانه کسی از حضار باقی نمانده تا ادامه دهم، دعا کنید زودتر از بیمارستان مرخص شوند تا بقیه باقالی ها را معرفی کنم.

در مورد اون باقالی ک اصن هیچ حرفی نداریم. خعلی ممنون مچشو گرفتید. smile022

تازه الانم میاد درباره فوتبال تِـز می ده smile058 تو چطوری روت میشه اصن هوپــا بیای؟؟؟ بعد بازم تِز کارشناسی می دی؟ smile058 smile055

smile015 smile072 smile015

در مورد منم جام بعدی بهتون میگیم. smile012
هرچند فقط یه دونه اشتباه کردم ؛ همون ایتالیـآ smile012

-----------

ولی وقتی آرژانتین هُلندو سوکس کرد دیگه هوپــآ نیا کلـن ؛ چون گریتو در مـیـآرم smile128 smile134

نمایه کاربر
Parmenides

سپاس: 239

پست توسط Parmenides »

edwardfurlong نوشته شده:
Parmenides نوشته شده:
edwardfurlong نوشته شده:
Parmenides نوشته شده:متاسفانه کسی از حضار باقی نمانده تا ادامه دهم، دعا کنید زودتر از بیمارستان مرخص شوند تا بقیه باقالی ها را معرفی کنم.
با چه استدلالی فکر میکنی هلند توانایی شکست آلمان رو داره؟
اگر در مقیاس کوانتومی بود این احتمال کوچیک رو میشد در نظر گرفت ولی نه در دنیای نیوتونی...
تا حضار برمیگردن، توی دو خط تفاوت فوتبال رو با شِویدپلو توضیح بده فعلا.
اگر آلمان قهرمان شد تو عکستو یه روز میزاری پروفایلت. اگر هلند قهرمان شد من عکسمو.
اگر هیچ کدوم از اینا نشدن ملینا میزاره.
deal?
نه، من یه پیشنهاد دیگه دارم:
اگه هلند قهرمان شد من پیشنهاد دوستی احتمالی ملينا رو مورد بررسی قرار میدم.
اگه هلند قهرمان نشد ملينا به هیچ وجه نباید به من پیشنهاد دوستی بده چون من اعصاب ندارم، حالا اگه آلمان قهرمان شد تو پیشنهاد احتماليشو بررسی کن، اگه آلمانم نشد ميشينيم ببینیم چه خاکی باید به سرمون بریزیم.
Deal؟
No rational argument will have a rational effect on a man who does not want to adopt a rational attitude.

-Karl Popper-

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

Parmenides نوشته شده:نه، من یه پیشنهاد دیگه دارم:
اگه هلند قهرمان نشد ملينا به هیچ وجه نباید به من پیشنهاد دوستی بده چون من اعصاب ندارم، حالا اگه آلمان قهرمان شد تو پیشنهاد احتماليشو بررسی کن، اگه آلمانم نشد ميشينيم ببینیم چه خاکی باید به سرمون بریزیم.
Deal؟
این جوری احتمال ملینا در احتمالای ما ضرب میشه و عددش کوچیک میشه..
فلسفه ی شرط بندی اینه که چیزی عایدمون بشه...
پس پیشنهاد منو قبول کن

user8604

پست توسط user8604 »

باید هم اینقدر از شرط بندی بترسی... تیم گم نام کاستاریکا هلند رو 120 دقیقه متوقف کرد!

نمایه کاربر
Parmenides

پست توسط Parmenides »

edwardfurlong نوشته شده:
Deal؟
این جوری احتمال ملینا در احتمالای ما ضرب میشه و عددش کوچیک میشه..
فلسفه ی شرط بندی اینه که چیزی عایدمون بشه...
پس پیشنهاد منو قبول کن
الان من عکس بذارم چی عاید تو میشه؟
No rational argument will have a rational effect on a man who does not want to adopt a rational attitude.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

کستاریکا روزگار را ١٢۰ دقیقه برای ..روشنا سخت کرده بودند. (شوخی/جدی)
http://www.dw.de/%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8% ... g-17761091

-----
آگاهی همگانی:
کُستا = کرانه (ساحل)؛ ریکا = مایه دار ( غنی )
-کشوری که از سال ١۹۵۰ ارتش ندارد و هزینه آن را در سال ١۹۵۰ ویژه آموزش و بهداشت کردند.
- ۹۰% نیاز انرژی کشور از انرژی بازگشت پذیر بدست می آید.
- جمعیت آن : ۴،۳ میلیون
- از سال ١۹۵۰ دمُکراسی پایدار
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

نمایه کاربر
خروش

سپاس: 2067

پست توسط خروش »

نی نی ِ خاله من هفت ماهه ست، تا اونو سرپا وامی ایستونیم، بی هیچ دلیل روشنی می افته، نازش میدیم می گیم: آرین رُبین
;-)
گفتم به شیخ شهر كه كارت ریاست، گفت
آنكس كه شیخ هست و ریاكار نیست، كیست

user8604

پست توسط user8604 »

Parmenides نوشته شده:الان من عکس بذارم چی عاید تو میشه؟
به دانش ام افزوده میشه.
deal?

نمایه کاربر
Parmenides

پست توسط Parmenides »

خروش نوشته شده:کستاریکا روزگار را ١٢۰ دقیقه برای ..روشنا سخت کرده بودند. (شوخی/جدی)
http://www.dw.de/%D8%B5%D8%B9%D9%88%D8% ... g-17761091

-----
آگاهی همگانی:
کُستا = کرانه (ساحل)؛ ریکا = مایه دار ( غنی )
-کشوری که از سال ١۹۵۰ ارتش ندارد و هزینه آن را در سال ١۹۵۰ ویژه آموزش و بهداشت کردند.
- ۹۰% نیاز انرژی کشور از انرژی بازگشت پذیر بدست می آید.
- جمعیت آن : ۴،۳ میلیون
- از سال ١۹۵۰ دمُکراسی پایدار
کاستاریکا دیشب "فوتبال" بازی نکرد، همه ادعاهای من توی این تاپيک درباره فوتبال بوده است، اینها از همان اول آمده بودند بازی را به پنالتی بکشانند، به هر قیمتی که شده. از همان اول بازی که برای پرتاب هر اوت دستی 1 دقیقه وقت بازی را تلف می کردند من به این حقیقت پی بردم. این اسمش فوتبال نیست، و من نام مودبانه ای که در تالار عمومی بتوان برايش بیان کرد، سراغ ندارم.
شانس هم خیلی زیاد آوردند نامردها، به قول پیمان یوسفی ابر و باد و مه و خورشید و فلک همه در کار بودند تا کاستاریکا گل نخورده.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
بهلول

سپاس: 8

پست توسط بهلول »

Parmenides نوشته شده:باقالی ها را بشناسیم:

1. بهلول، باقالی ترین باقالی ای که تا به حال پا به عرصه تاریخ نهاده:
بهلول نوشته شده:لیدی ها و جنتلمن ها از نظر بنده جام بیستم به یکی از این چهار تیم قدر می رسه:

1.اسپانیا 2.آلمان 3.پورتو گال 4.آرژانتین

این خط و این هم نشان.(خودتون کف دستتون بکشید اینجا نمیشه)

و ایران:

ایران 0 -4 آرژانتین

ایران 1-3 نیجریه

ایران 1-1 بوسنی و هرزگویین
5 پیش بینی غلط.
بهلول نوشته شده:نارنجی پوش ها با وجود پرسی چند وقت پیش در یک بازی دوستانه 2-2 با ژاپن مساوی کردن. حالا شاید بتونن پورتوگالو شکست بدن اما در برابر سیستم آلمان وکلاس فلسفه فوتبال اسپانیا حرفی برای گفتن ندارند. مگه تو بازی معجزه بشه که ببرن.

یعنی حتی لوییس بنگال هم بیاید کاری از دستش بر نمی آید...( من بنگالو با یووآخیم لو و دل بوسکه و اسکولاری در یک سطح نمی بینم هه.)
smile055
smile055 smile055
(خنده حضار به مدت 27 دقیقه)
بهلول نوشته شده:و در آخر بگویم با اینکه برزیل در رنکینگ چهارم است و همچنین امتیاز میزبانی دستشه نمیشه این تیمو جزء چهار تیم قرار نداد.پس حرفمو پس می گیرم و برزیلو به جای آرژانتین قرار می دم پس شد:

1.اسپانیا 2.آلمان 3.پورتو گال 4.برزیل
اینجا جای آرژانتینو با برزیل عوض کرده، البته گویا جدیدا طرفدار آرژانتین هم شده
smile055 smile055
(خنده شدید حضار به مدت نامعلوم، متاسفانه یکی از حضار در اثر خنده قبل به اورژانس منتقل شده)

به خاطر حفظ جان حضار از بررسی سایر سخنان ایشان خودداری می کنیم.

2. گوگرد: باقالی دائم.
Hydrogen نوشته شده:به نظر من ایتالیا خیلی دلچسب بازی می کنه؛ من که طرفدارشم دو آتیشه.
روی ایتالیا سرمایه گذاری کردم...
ایتالیا دلچسب بازی میکنه؟
روی ایتالیا سرمایه گذاری کرذی؟
(قهقهه حضار به مدت 120 دقیقه، متاسفانه 2 تن دیگر از حضار را در نقل قول قبلی از بهلول از دست دادیم)

متاسفانه کسی از حضار باقی نمانده تا ادامه دهم، دعا کنید زودتر از بیمارستان مرخص شوند تا بقیه باقالی ها را معرفی کنم.
متاسفانه گرد بودن توپ و مستطیل بودن زمین و مکعب بودن ساختمان فیفا و قائمه بودن زمان بازی باعث شد اون چیزی که پیش بینی کرده بودم درست از آب در نیاد. و تاسف بر انگیز تر از اون این بود که شخصی که ذاتا باقالی است و هیچ چیز از فوتبال نمی داند و فقط یک طرفدار متعصب هلند است. از موقعیت سوء استفاده کند و ما را....

اگر بازی دیشب هلند را دیده بودی به زیبایی لاله های هلندی نارنجی پی می بردی که تیمت تا دقیقه 120 نزدیک بود پاره شود. بنگال و توله هایش روی به بازی احساسی آوردند. تازه نزدیک بود کاستاریکا در اواخر بازی گل بزند و بازی را ببرد.

اون نیمچه دماغی که بنگال داشت نزدیک بود کِپ شود. بیچاره قرمز شده بود و از استرس هی آب می خورد.

ولی دیدیم آرژانتین چه ریلکس و با آرامش تمام بلژیک را شکست داد. بدون هیچ استرسی. و واقعا هم شایسته پیروزی بود. ولی هلند حقش باخت بود.

کلا اگه هلند از آرژانتین باخت اسمتو خودم عوض می کنم و فکر می کنم این اسم مناسبت باشه:

لاله ی پاره ی نارنجی

خوبه؟

نمایه کاربر
MENERVA

پست توسط MENERVA »

بهلول نوشته شده:
اگر بازی دیشب هلند را دیده بودی به زیبایی لاله های هلندی نارنجی پی می بردی که تیمت تا دقیقه 120 نزدیک بود پاره شود. بنگال و توله هایش روی به بازی احساسی آوردند. تازه نزدیک بود کاستاریکا در اواخر بازی گل بزند و بازی را ببرد.

شما اصن بازی رو تماشا کردید؟؟؟؟ smile048 smile048 smile029

نمایه کاربر
بهلول

پست توسط بهلول »

Hydrogen نوشته شده:
بهلول نوشته شده:

شما اصن بازی رو تماشا کردید؟؟؟؟ smile048 smile048 smile029
معذرت. smile072

آره بازی رو دیدم ... smile124

نمایه کاربر
MENERVA

پست توسط MENERVA »

بهلول نوشته شده:
معذرت. smile072

آره بازی رو دیدم ... smile124

خواهش
smile072

user8604

پست توسط user8604 »

Parmenides نوشته شده:ادوارد من به خاطر خودت وارد این بازی کثیف نمیشم، وگرنهنگرانی از بابت قهرمانی هلند ندارم. اتفاقا هلند با آرژانتین و آلمان یا برزیل راحت تر بازی میکنه، چون با اونا قراره "فوتبال" بازی کنیم.
من به همین نقل قول اکتفا میکنم... شاید پند بگیری:
Football is a simple game. Twenty-two men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans always win.
Gary Lineker

نمایه کاربر
بهلول

پست توسط بهلول »

edwardfurlong نوشته شده:
Parmenides نوشته شده:ادوارد من به خاطر خودت وارد این بازی کثیف نمیشم، وگرنهنگرانی از بابت قهرمانی هلند ندارم. اتفاقا هلند با آرژانتین و آلمان یا برزیل راحت تر بازی میکنه، چون با اونا قراره "فوتبال" بازی کنیم.
من به همین نقل قول اکتفا میکنم... شاید پند بگیری:
Football is a simple game. Twenty-two men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans always win.
Gary Lineker
فارسی بنویس حالی نمی شیم شهروند کرمانشاه...

قفل شده