کارشناسی ارشد 94

مدیران انجمن: parse, javad123javad

dr.amir

سپاس: 19

کارشناسی ارشد 94

پست توسط dr.amir »

دوستان سلام. ببینید برام لینک از پستهای قبلی نزارید اینجا میخوام ارشد های انجمن خودشون و رتبه و سال ورودی و دانشگاه ارشدشون و معرفی کنند. بچه هایی که میخوان ارشد 94 شرکت کنند میخوام از 1 تیر ماه گروه خوانی راه بندازیم یعنی به صورت دسته جمعی و گروهی برای ارشد میخونیم اونهایی که پایه هستن از الان در جریان باشید و برام پیام بزارید تا وقتش به همتون خبر بدم. و اینکه من چون برای کارشناسی اونجور که باید نخوندم آخه وقتی با سال بالایی ها حرف میزدم یکیشون 36 شده خداییش اونجوری که اون خونده من نخوندم میخوام کلاس هم برم تا اونجایی که من سرچ کردم موسسات ارشد و دو نفر تدریس میکنند یکیش دکتر کردبچه که برای موسسه مدرسان و ماهان درس میدن و دومیشون دکتر بهتاج که در پارسه درس میدن تا حالا فقط به پارسه فکر میکنم چون لااقل دکتر بهتاج تو زمینه فیزیک چندین کتاب جز کتابهای پارسه نوشته. بیاید تبادل نظر کنیم و همه به یک نتیجه برسیم.

dr.amir

Re: کارشناسی ارشد 94

پست توسط dr.amir »

کسی نبود؟

foroharism

سپاس: 1

پست توسط foroharism »

با درود خدمت دوستان کنکوری.
من هم با شما دوست عزیز در این مسیر همراه هستم و نزدیک به 2 هفته ای هست که استارت کار را زده ام
البته نرمک نرمک آغاز کرده ام.
من فکر میکنم اگر ما برنامه هایمان را در اینجا ارائه بدیم که چه کار کنیم چه کار نکنیم خیلی میتونیم بهم کمک کنیم.
من وبلاگی هم در اینباره بروز کردم که میتوانید به آن سر بزنید:
http://www.arshadphysic.blogfa.com/

asi69

سپاس: 2

پست توسط asi69 »

سلام...
من هم خوشحال میشم تا باهم برای ارشد همراه بشیم...من لیسانسمو از دانشگاه پیام نور گرفتم . امسال سال دومم هست که میخوام شرکت کنم. پارسال تقریبا هیچی نخوندم اما برای امسال هدف بزرگی دارم....
تقریبا هم شروع کردم و آزمونهای مدرسان رو ثبت نام کردم....
خوشحال میشم اگه بشه باهم مشکلاتی که سر راهمون قرار میگیره رو حل کنیم smile015
شاید زندگی ان جشنی نباشد که ما ارزویش را داشتیم...اما حال که به ان دعوت شده ایم پس بگذار تا میتوانیم شاد باشیم...

نمایه کاربر
so0

سپاس: 10

پست توسط so0 »

سلام میشه بگی چطوری؟
منم هستم smile006
_به نورنگاه كن ..............سايه ها پشت سرت خواهند بود.

_جادو یک فریب است...همچون زندگی!

_آدم ها ازارتفاع می ترسند
چون میدانند چیزی ته وجودشان می گوید بپر!!

dr.amir

پست توسط dr.amir »

so0 نوشته شده:سلام میشه بگی چطوری؟
منم هستم smile006
برای دوستان گفتم ببینید هرکسی سطح خودشو بهتر میدونه من خودم چون کارشناسی درست درس نخوندم میخوام برم کلاس ثبت نام کنم شما هم اگر لازم دارید ما هفته بعد میریم واسه ثبت نام. نتیجه تحقیقات منم موسسه پارسه بود و چون 6 ماه وقت داریم که از این 6 ماه فقط 3 ماه میره برای دروس ترم 7 عملا 3 ماه تابستون وقت داریم برای خوندن کنکور. کلاس و میریم و تابستون اون درسهایی که کلاس میریم و جمعش میکنیم به علاوه ی زبان که همین جوابگو هست. سال بالایی ما زبان 80 درصد زد و تخصصی 1 را 35 درصد و تخصصی 2 را 17 درصد رتبه ش شد 36. موافقید خصوصی بدید تا بگم چیکار کنید.

dr.amir

پست توسط dr.amir »

طرح خوبیه اگر همه بیاید هرکدوم یک کلاس شرکت میکنیم جزوه هاشو بهم هم میدیم هم هزینه کم میشه هم بهتره.

مادلین

سپاس: 72

پست توسط مادلین »

منم اینجا روند کارم رو ثبت می کنم هم به عنوان یک تاریخچه برای خودم و هم برای اشتراک گذاری :)

dr.amir

پست توسط dr.amir »

مادلین نوشته شده:منم اینجا روند کارم رو ثبت می کنم هم به عنوان یک تاریخچه برای خودم و هم برای اشتراک گذاری :)
احیانا اگر همه با هم یکسان نباشیم این ثبت کردن روند کاریت اعصاب دیگران و به هم نمیریزه اخوی؟ خودت میخونی؟ لیسانس کجا بودی؟

foroharism

پست توسط foroharism »

dr.amir نوشته شده:
مادلین نوشته شده:منم اینجا روند کارم رو ثبت می کنم هم به عنوان یک تاریخچه برای خودم و هم برای اشتراک گذاری :)
احیانا اگر همه با هم یکسان نباشیم این ثبت کردن روند کاریت اعصاب دیگران و به هم نمیریزه اخوی؟ خودت میخونی؟ لیسانس کجا بودی؟
اتفاقا خوب هم هست.
ب توی همون تاپیک مادلین برای دوستمون توضیح دادم که تقریبا تا آخرای تیر هیچ فاصله آنچنانی بین داوطلبای کنکور نیست ولی اگر هر داوطلبی دیر بجنبه یواش یواش فاصله کسانی که خوب درس میخونن با کسانی که خوب درس نمیخونن بیشتر و بیشتر میشه.این رو هم یادت باشه تا کنکورهای آزمایشی چیزی زمان نمونده تقریبا 3 ماه و نیم.پس تا میتونی دست بجنبون رفیق.
منم در تاپیک مادلین برنامه هفتگی خودمو میگم شما هم بیا اونجا برنامه هفتگیتو بگو بینیم قراره چیکار کنی رفیق smile018

foroharism

پست توسط foroharism »

so0 نوشته شده:سلام میشه بگی چطوری؟
منم هستم smile006
شما هم بیا در تاپیک مادلین اونجا اطلاعات خوبی در اینباره هست.در ضمن منم وبلاگی در اینباره دارم که اطلاعات خوبی داره.آدرسشم بالا نوشتم

mary91

سپاس: 11

پست توسط mary91 »

سلام برنامه ریزی واسه ارشد فیزیک چی شد ؟ من قطد دارم امسال کنکور ارشد فیزیک و فوتونیک شرکت کنم اگر کسی میخواد گروهی درس بخونیم بیاید شروع کنیم

mahdi200hell

نام: mahdi hasanzade

پست توسط mahdi200hell »

سلام دوستان
من رشته ام چیزه دیگه بوده امسال میخوام فوتونیک شرکت کنم.لطفا کمکم کنید
مرسی

نمایه کاربر
Amir75

سپاس: 78

پست توسط Amir75 »

mahdi200hell نوشته شده:سلام دوستان
من رشته ام چیزه دیگه بوده امسال میخوام فوتونیک شرکت کنم.لطفا کمکم کنید
مرسی

برا فوتونیک الکترو مغناطیس,فیزیک جدید,کوانتوم,زبان,بخونید,
کتابهای مدرسان هم خوبه
ولی ریاضی فیزیک فکر نکنم بیاد.
فکرکنم کتاب اپتیک یوجین هشت هم خوب باشه
امیدواری به خداوند، ارزشمندترین چیزها و نردبان عزت است. "امام جواد(ع)"

سرگشته بودن در وادی امید، بهتر از بدبینی است. "ویل دورانت"

mahdi200hell

نام: mahdi hasanzade

پست توسط mahdi200hell »

خیلی ممنون دوست عزیز
کلاس های پارسه خوبه یا مدرسان ؟ لازمه کلاس برم ؟

ارسال پست