هنر نقاشی


Re: هنر نقاشی

نوشتهاز سوی RobertPlant در يكشنبه 4 شهريور 1397 - 20:46

#گالری

تصویر

کریم خان زند، خیابان عضدی، کوچه سپند، پلاک ۶۹/۱ گالری ایرانشهر-
۸۶۰۳۶۹۴۴

تصویر

تنها تابلو موجود در گالری از مجموعه نقاشی سالو (برگرفته از فیلم سالو پازولینی)
پ.ن: خیلی میخام نقاشیای دیگه سالو رو بزارم ولی ادمین پاک میکنه احتمالا.

تصویر

نمیدونم چرا عکس چپکه آپلود میشه ((((: بقیه کارها رو هم برید از نزدیک ببینید.

پ.ن: ی تشکر ویژه(بخوانید فحش رکیک) از مسئولین گالری ایرانشهر که امروز یکشنبه گالری رو تعطیل کرده بود، در صورتی که در پوستر و اطلاعیه ها روز شنبه رو تعطیل اعلام کرده بود(همیشه هم شنبه ها تعطیل بوده). خلاصه ی نیم ساعتی جمعیتی رو تو آفتاب نگه داشتن تا هماهنگ کنن! آخرشم گفتن تعطیله ولی مام پررو با اجازه نگهبان رفتیم تو (:

Daytime is not my time ...


تصویر
نماد کاربر
 
سپـاس : 4

ارسـال : 3


سن: 31 سال
نام نویسی: 96/7/22

مرد

Re: هنر نقاشی

نوشتهاز سوی RobertPlant در چهارشنبه 21 شهريور 1397 - 18:59

چند روز از برپایی اولین نمایشگاه نقاشی های تهمینه میلانی نگذشت که باعث ایجاد جنجال و تنش بین نقاشان و دانشجویان نقاشی با این کارگردان سینما شد. دانشجویان و نقاشان از نحوه برپایی و نقاشی ها که بعضا کپی بودن انتقاد کردند که با واکنش شدید خانم میلانی رو به رو شد. در آخر هم باعث تعطیلی نمایشگاه گردید.

تصویر


تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

از سطح پایین نقاشی ها و اشکالاتی که نقاشان از نقاشی ها گرفتند که بگذریم، نحوه برخورد غیر حرفه ای خانم میلانی که از روز اول منتقدان را متهم به تخریب سازمان یافته کردند، باعث بیشتر شدن فضای تنش بین هنرمندان و نقاشان شد. شاید اگر برخورد خانم میلانی بهتر بود همچین اتفاقی نمی افتاد چون هنرمندان دیگری همچون امیر آقایی در زمینه عکاسی و نقاشی فعالیت میکنند و نقاشی های خوبی عرضه میکنند و بدون هیچ تنشی نمایشگاه ها برگذار میشوند.
نکته دیگر تنش درباره قیمت ها بود که بعدا خانم میلانی گفتند هزینه ها صرف خیریه میشود! آیا اینکه صرف هزینه خیریه میشود، مجوز ارائه کارهای ضعیف و بی ارزش را به هنرمندان میدهد؟ اینکه بگوییم هنر بی حد و مرز است و هنر تعریف و قانونی ندارد و کسانی بودند که کاسه توالت را به عنوان هنر معرفی کردند بحث هایی است که میتواند این موضوع را به چالش بکشد.

واکنش پرویز پرستویی:

تصویر

پ.ن: ملت همیشه در صحنه هم که در پیج خانوم میلانی رفتن و پیام دادن و مسخره کردن، ولی تا دیروز اصلا به نقاشی علاقه نداشتن و اطلاعاتی درباره نقاشی نداشتن و ندارن هم جالب بود (:

Daytime is not my time ...


تصویر
نماد کاربر
 
سپـاس : 4

ارسـال : 3


سن: 31 سال
نام نویسی: 96/7/22

مرد

قبلی

بازگشت به گفتگوی آزاد

چه کسی هم اکنون اینجاست ؟

کاربرانی که در این تالار هستند: بدون کاربران عضو شده و 6 مهمان