هنر نقاشی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
RobertPlant

Re: هنر نقاشی

پست توسط RobertPlant »

#گالری

تصویر

کریم خان زند، خیابان عضدی، کوچه سپند، پلاک ۶۹/۱ گالری ایرانشهر-
۸۶۰۳۶۹۴۴

تصویر

تنها تابلو موجود در گالری از مجموعه نقاشی سالو (برگرفته از فیلم سالو پازولینی)
پ.ن: خیلی میخام نقاشیای دیگه سالو رو بزارم ولی ادمین پاک میکنه احتمالا.

تصویر

نمیدونم چرا عکس چپکه آپلود میشه ((((: بقیه کارها رو هم برید از نزدیک ببینید.

پ.ن: ی تشکر ویژه(بخوانید فحش رکیک) از مسئولین گالری ایرانشهر که امروز یکشنبه گالری رو تعطیل کرده بود، در صورتی که در پوستر و اطلاعیه ها روز شنبه رو تعطیل اعلام کرده بود(همیشه هم شنبه ها تعطیل بوده). خلاصه ی نیم ساعتی جمعیتی رو تو آفتاب نگه داشتن تا هماهنگ کنن! آخرشم گفتن تعطیله ولی مام پررو با اجازه نگهبان رفتیم تو (:

Daytime is not my time ...

تصویر

نمایه کاربر
RobertPlant

پست توسط RobertPlant »

چند روز از برپایی اولین نمایشگاه نقاشی های تهمینه میلانی نگذشت که باعث ایجاد جنجال و تنش بین نقاشان و دانشجویان نقاشی با این کارگردان سینما شد. دانشجویان و نقاشان از نحوه برپایی و نقاشی ها که بعضا کپی بودن انتقاد کردند که با واکنش شدید خانم میلانی رو به رو شد. در آخر هم باعث تعطیلی نمایشگاه گردید.

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

از سطح پایین نقاشی ها و اشکالاتی که نقاشان از نقاشی ها گرفتند که بگذریم، نحوه برخورد غیر حرفه ای خانم میلانی که از روز اول منتقدان را متهم به تخریب سازمان یافته کردند، باعث بیشتر شدن فضای تنش بین هنرمندان و نقاشان شد. شاید اگر برخورد خانم میلانی بهتر بود همچین اتفاقی نمی افتاد چون هنرمندان دیگری همچون امیر آقایی در زمینه عکاسی و نقاشی فعالیت میکنند و نقاشی های خوبی عرضه میکنند و بدون هیچ تنشی نمایشگاه ها برگذار میشوند.
نکته دیگر تنش درباره قیمت ها بود که بعدا خانم میلانی گفتند هزینه ها صرف خیریه میشود! آیا اینکه صرف هزینه خیریه میشود، مجوز ارائه کارهای ضعیف و بی ارزش را به هنرمندان میدهد؟ اینکه بگوییم هنر بی حد و مرز است و هنر تعریف و قانونی ندارد و کسانی بودند که کاسه توالت را به عنوان هنر معرفی کردند بحث هایی است که میتواند این موضوع را به چالش بکشد.

واکنش پرویز پرستویی:

تصویر

پ.ن: ملت همیشه در صحنه هم که در پیج خانوم میلانی رفتن و پیام دادن و مسخره کردن، ولی تا دیروز اصلا به نقاشی علاقه نداشتن و اطلاعاتی درباره نقاشی نداشتن و ندارن هم جالب بود (:

Daytime is not my time ...

تصویر

amiko

پست توسط amiko »

OA WRU

نمایه کاربر
MENERVA

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

amiko نوشته شده:
دوشنبه ۱۴۰۰/۸/۲۴ - ۱۵:۴۵
OA WRU
OA stands for Original Angel? :P

نمایه کاربر
MENERVA

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

داشتم پستای قبلیم رو از همین تاپیک می‌خوندم می‌گفتم او مای گاد این منم؟؟؟ چه حرفای گنده گنده ای می‌زدم الان که می‌خونمشون باورم نمی‌شد اون حرفا رو چجوری می‌زدم (نوار شکلکا کوش؟ شکلک زبون دراوردن)

کارنبر

سپاس: 6

پست توسط کارنبر »

Van_Gogh_-_Starry_Night_-_Google_Art_Project.jpg
شب زنده داری زمانی یک رسم بود، آنهم در پاییز و زمستان که همه اش شب است...

شب دراز و پرستاره ای بود و داشتم در این خلوتگاه دنج از خودم حساب می کشیدم. دیدم حسابم با خیلی ها صاف نیست؛ از کسی طلبی ندارم یا اگر دارم نمی خواهم ولی بدهکار خیلی ها هستم. بدهکاری ام البته معنوی و مرامیست وگرنه بدهی مالی ای به کسی ندارم.

بنظرم بهشت و جهنمی اگر باشد در همین زندگیست و هر حقی اگر پایمال شود در همین زندگی گریبان می گیرد؛ نه، کارما منظورم نیست، منظورم در درون است. اگر ستمی حتی به یک گنجشک کرده باشی، در درون خود چطور روی آرامش را می توانی دید؟ مگر اینکه وجدانت را از دست داده باشی که این یعنی بودن در قعر جهنم؛ زندگی بدون وجدان حتی در قصر هم جهنم است. بهشت هم زمانی پدیدار می شود که وجدانت آسوده باشد.

کسانی هستند که حتی خودشان هم نمی دانند چه کمک هایی به من کرده اند، اما من که نیک می دانم، و قدردان آنها هستم. اگر زمانه اینچنین مرا در تنگنا نگذاشته و سرگردان نکرده بود خیلی پیش از اینها میبایست حق دوستی ها و همراهی ها را بجا می آوردم و زخم هایی که زده بودم را مرهم می گذاشتم و تاوانش را پس می دادم.
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
Mornië utúlië
Mornië alantië

کارنبر

سپاس: 6

پست توسط کارنبر »

در زندگی تجربه های نابی هست که دیگر تکرار نمی شوند...

اما بدترین چیز درباره ی آنها، این است که در آن لحظه های آخر... هیچ نمی دانی که در آخرین لحظه ها هستی...

از آنها تنها تصویر و خاطره ای زنده می ماند و رویایی

220px-Leonardo_da_Vinci_043-mod.jpg
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
Mornië utúlië
Mornië alantië

ارسال پست