اینو تقدیم میکنم به...

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ross

سپاس: 62

تماس:

Re: اینو تقدیم میکنم به...

پست توسط ross »

mycolony نوشته شده:ولی مشکلات زندگی عشق رو از پای در میاره
البته عشقی که با احترام همراه باشه فکر نکنم از پا در بیاد

پینوشت : بگذریم که دوست داشتن برتر از عشقه smile072

درست میگی
عشق مثل یه آتیشه که ممکنه هر لحظه خاموش بشه،ولی دوست داشتنه که پایداره

نمایه کاربر
TopNotch

سپاس: 322

پست توسط TopNotch »

I keep your picture
Upon the wall
It hides a nasty stain that's lying there
So don't you ask me
To give it back
I know you know it doesn't mean that much to me
I'm not in love, no no
I'm not in love
So don't forget it
It's just a silly phase I'm going through
And just because I call you up
Don't get me wrong, don't think you've got me
I'm not in love
I'm not in love

تقدیم به کسی که میدونه من کجا زندگی می کنم
it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing.

q2w2hddjb

سپاس: 19

پست توسط q2w2hddjb »

بزرگترین اشتباهی که مردم توی یه رابطه ی خوب مرتکب میشن اینه که فک میکنند همه چی همیشه همینطور باقی میمونه
مثلاً فک میکنند همیشه کسیکه عاشقشونه , عاشقشون میمونه. برای همین بهش بی توجهی میکنن ,بهش آسیب میرسونن و...
تا اینکه یه جایی میرسه که طرفشون میره و اینا تازه متوجه میشن که چی رو از دست دادن ... و میدون دنبالش که برش گردونن..
و وقتی برمیگرده باز دوباره ... انگار صرف اطمینان دادن به موندن باعث گندیدن رابطه میشه ...
انگار طرفین باید همیشه احساس کنند که ممکنه همدیگه رو از دست بدند و بدونند که از دست دادن همدیگه چقدر میتونه ناراحت کننده باشه... تا بیشتر قدر همدیگه رو بدونند و تا بدونند که چقدر سخته که باز کسی رو پیدا کنند که اینقدر دوستشون داشته باشه و...
Who Knows? Only Time...

نمایه کاربر
mycolony

سپاس: 134

پست توسط mycolony »

بسم رب الحسین .. .

خوب یه چشمه بیام نگن بی عاطفه است!! اینم یه متن عشقولانه واسه وقتی که مزدوج شدیم بشینیم بهش بخندیم :D

چشمان تو بر من آرامش است
نگاهت هرچند کوتاه اما آرام قلب است
دستان گرم تو امید آینده است
صدای ملکوتیت نوازش روح است

سخنت بر دل حجت است
تکیه ات استحکام مرا ساخته است
محبت توست که مرا آرام نگاه داشته
این دوست داشتن توست که مرا زنده گذاشته

تو که کنارم باشی ، نگاهم به توست ، حواسم به توست ، دلم توست ، و فکرم در پی توست . ..
تو که بر من تکیه کنی ، چشمانم پی تو را میگیرند و افکارم تو را جست و جو میکنند
تو که بر من تکیه کنی ، این دل جز برای تو نمیتپد.. .

خلاصه که تو اگر باشی دار و ندار من تویی و فقط تو .. .

شاید من مثل بقیه بلد نباشم بگم I love you اما من میتوانم نشانت دهم که من دوستت دارم . ..

پینوشت : یادش بخیر عجب سیاست کثیفی
ولی باید کار کثیف رو تمیز انجام داد smile021
درون سینه هر آدمی یک خاورمیانه پنهان است.
پر از شر، شور، شراب، خدا، گناه، صلح، گُل، گلوله

ross

تماس:

پست توسط ross »

q2w2hddjb نوشته شده:بزرگترین اشتباهی که مردم توی یه رابطه ی خوب مرتکب میشن اینه که فک میکنند همه چی همیشه همینطور باقی میمونه
مثلاً فک میکنند همیشه کسیکه عاشقشونه , عاشقشون میمونه. برای همین بهش بی توجهی میکنن ,بهش آسیب میرسونن و...
تا اینکه یه جایی میرسه که طرفشون میره و اینا تازه متوجه میشن که چی رو از دست دادن ... و میدون دنبالش که برش گردونن..
و وقتی برمیگرده باز دوباره ... انگار صرف اطمینان دادن به موندن باعث گندیدن رابطه میشه ...
انگار طرفین باید همیشه احساس کنند که ممکنه همدیگه رو از دست بدند و بدونند که از دست دادن همدیگه چقدر میتونه ناراحت کننده باشه... تا بیشتر قدر همدیگه رو بدونند و تا بدونند که چقدر سخته که باز کسی رو پیدا کنند که اینقدر دوستشون داشته باشه و...

البته بعضی وقتا آدما بخاطر ترس از دست دادن فرد مورد علاقشون روی اون حساس میشن و همین حساسیت های بیجا میتونن یه رابطه رو به مرز نابودی بکشونن
همچنین فرد مورد علاقشون ممکنه احساس کنه که اون فرد بهش محتاجه و خودش رو برتر بدونه و اون فرد رو تنها بذاره
بنظر من افراد نباید خودشون رو محتاج به فرد مورد علاقشون نشون بدن و باید طوری رفتار کنن که طرف مقابل احساس کنه زندگی اون فرد بدون وجودش از هم نمی پاشه،ولی در عین حال،مراقب رفتارشون باشن تا فرد مورد علاقشون رو آزرده خاطر نکنن

q2w2hddjb

سپاس: 19

پست توسط q2w2hddjb »

ross نوشته شده:
q2w2hddjb نوشته شده:بزرگترین اشتباهی که مردم توی یه رابطه ی خوب مرتکب میشن اینه که فک میکنند همه چی همیشه همینطور باقی میمونه

البته بعضی وقتا آدما بخاطر ترس از دست دادن فرد مورد علاقشون روی اون حساس میشن و همین حساسیت های بیجا میتونن یه رابطه رو به مرز نابودی بکشونن
همچنین فرد مورد علاقشون ممکنه احساس کنه که اون فرد بهش محتاجه و خودش رو برتر بدونه و اون فرد رو تنها بذاره
بنظر من افراد نباید خودشون رو محتاج به فرد مورد علاقشون نشون بدن و باید طوری رفتار کنن که طرف مقابل احساس کنه زندگی اون فرد بدون وجودش از هم نمی پاشه،ولی در عین حال،مراقب رفتارشون باشن تا فرد مورد علاقشون رو آزرده خاطر نکنن

کاملاً درسته , هم استانی!
البته درباره ی ابراز نیاز , بنظرم نه باید زیادروی کرد و نه باید نیازو کتمان کرد. اگه کسی جوری رفتار کنه که به طرف مقابلش اینطور القا بشه که بهش نیازی نداره, ممکنه طرفش از اون سرد بشه و احساس بی اهمیت بودن بکنه . بنابرین بنظرم بهتر اینه که دو طرف کمی باهم بی پرده حرف بزنند و بهم بگن که بهم نیاز دارند و بگن که برای هم مهم اند , به شرط اینکه اینکارو هر دو طرف بکنند و هر دو مشتشون رو باز کنند و با هم رو بازی کنند.
Who Knows? Only Time...

ross

تماس:

پست توسط ross »

q2w2hddjb نوشته شده:
ross نوشته شده:

کاملاً درسته , هم استانی!
البته درباره ی ابراز نیاز , بنظرم نه باید زیادروی کرد و نه باید نیازو کتمان کرد. اگه کسی جوری رفتار کنه که به طرف مقابلش اینطور القا بشه که بهش نیازی نداره, ممکنه طرفش از اون سرد بشه و احساس بی اهمیت بودن بکنه . بنابرین بنظرم بهتر اینه که دو طرف کمی باهم بی پرده حرف بزنند و بهم بگن که بهم نیاز دارند و بگن که برای هم مهم اند , به شرط اینکه اینکارو هر دو طرف بکنند و هر دو مشتشون رو باز کنند و با هم رو بازی کنند.

باهاتون کاملا موافقم smile072

ارسال پست