جام جهانی 2018 روسیه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

به نظر شما قهرمان جام جهانی فوتبال 2018 روسیه چه کشوری است؟

آلمان
10
32%
اسپانیا
6
19%
برزیل
3
10%
پرتغال
0
بدون راي
انگلستان
2
6%
فرانسه
4
13%
آرژانتین
4
13%
ایران
2
6%
بلژیک
0
بدون راي
دانمارک
0
بدون راي

مجموع رای گیری: 31

Vahid75

سپاس: 13

Re: جام جهانی 2018 روسیه

پست توسط Vahid75 »

[email protected] نوشته شده:جونمون به لبمون رسید تا این روسای نکبت بالاخره حذف شدن! [ تصویر ]
smile045
آره منم ازشون بدم میومد.
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

نمایه کاربر
mycolony

سپاس: 134

پست توسط mycolony »

[email protected] نوشته شده:جونمون به لبمون رسید تا این روسای نکبت بالاخره حذف شدن! [ تصویر ]

نامردا اصلا چون میزبان بودن تو جام شرکت کردن مگر نه به مرحله گروهی راه پیدا نکرده بودن
البته خوب با خوش شانسی خودشون رو کشیدن بالا smile030
درون سینه هر آدمی یک خاورمیانه پنهان است.
پر از شر، شور، شراب، خدا، گناه، صلح، گُل، گلوله

نمایه کاربر
marqos

سپاس: 39

پست توسط marqos »

[email protected] نوشته شده:جونمون به لبمون رسید تا این روسای نکبت بالاخره حذف شدن! تصویر

:))) !like

حرف اول رو توی فوتبال هماهنگی بازیکن ها میزنن چیزی که انگلیسی ها توی تیم داشتنش چون به جرعت میشه گفت اکثریت مطلق بازیکنهای تیم ملی انگلیس توی لیگ برتر شاغل بودن و تقریبا همشون هم به نوعی هم تیمی ان" اکثر بازیکنا یا توی سیتی ان یا یونایتد "
پس آپشن اصلی ینی هماهنگی بین تیم رو داشتن
چیزی که از آلمان بگیر تا تیم به ظاهر بزرگی مثل برزیل به خوبی انگلیس نداشتنش و تنها نقطه اتکاشون جوجه خروسی مثل نیمار بود که بهتره جای فوتبال بره هالیوود ادامه کار بده
الان تنها سوالی که وجود داره برد یا باخت انگلیس نیست اینه که آیا زلاتان وفای عهد میکنه تا برد انگلیس برابر بلژیک رو توی فینال با چیپس ماستش تماشا کنه یا نه :))

نمایه کاربر
Parmenides

سپاس: 239

پست توسط Parmenides »

خواستم تحلیلی مفصل در مورد کناره گیری و حذف خودخواسته و داوطلبانه برزیل از جام جهانی بنویسم، اما یادم آمد که اینجا سایت فیزیک است و بهتر است به مباحث علمی عنایت بیشتری داشته باشیم. هر چند که اگر اینجا سایت فوتبال هم بود، درس فوتبال دادن به این حجم بی سابقه از باقالی در یک مکان، نه ممکن می نمود و نه مطلوب بود.
No rational argument will have a rational effect on a man who does not want to adopt a rational attitude.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
mycolony

پست توسط mycolony »

Parmenides نوشته شده:خواستم تحلیلی مفصل در مورد کناره گیری و حذف خودخواسته و داوطلبانه برزیل از جام جهانی بنویسم، اما یادم آمد که اینجا سایت فیزیک است و بهتر است به مباحث علمی عنایت بیشتری داشته باشیم. هر چند که اگر اینجا سایت فوتبال هم بود، درس فوتبال دادن به این حجم بی سابقه از باقالی در یک مکان، نه ممکن می نمود و نه مطلوب بود.

عجب اعتماد به نفسی smile024
خوشم می یاد نه کم می یارید و نه بی خیال می شید
همچنان استوار و پاپدار smile022

Vahid75

سپاس: 13

پست توسط Vahid75 »

غلامعلی نوری نوشته شده:
mycolony نوشته شده:
Vahed75 نوشته شده:آخی دلم خونوک رفت پرتغال حذف شد.

پینوشت (به قول بعضیا):رونالدوی لاشی smile015

جدا ادم لاشیه smile022
درود بر اروگوئه من می دونستم ۲ - ۱ می بره
به امید قهرمانی اروگوئه smile043

به امید قهرمانی بلژیک
بلژیک
دکتر جون شرمنده پیش بینی شما هم درست از آب در نیومد ولی خوب شد فرانسه انتقام شکست تلخ ژاپن رو از بلژیک گرفت
بازم دلم خونوک رفت smile039
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

نمایه کاربر
marqos

پست توسط marqos »

Parmenides نوشته شده:خواستم تحلیلی مفصل در مورد کناره گیری و حذف خودخواسته و داوطلبانه برزیل از جام جهانی بنویسم، اما یادم آمد که اینجا سایت فیزیک است و بهتر است به مباحث علمی عنایت بیشتری داشته باشیم. هر چند که اگر اینجا سایت فوتبال هم بود، درس فوتبال دادن به این حجم بی سابقه از باقالی در یک مکان، نه ممکن می نمود و نه مطلوب بود.

تلاش مذبوحانه خوبی بود برای توجیح آن همه تفضیلات بادهوا smile021
بزرگوار بهتر است زین پس گول نام و برند کسی را نخورید و با قماری این چنین پر ریسک آبرو و اعتبارتان را به حراج نگذارید :))
بنده حال هوای شما را هنگام اتخاز قمار روی برزیل درک میکنم . گول برند برزیل را خوردید و دیدید رقبا چهارتا مثل سوئدو کرواسی هستن که نیمه نهایی را در خواب هم تصور نمیکنن گفتید توکل برخدا به ارقام روی کاغذ اتکا کنیم اما زهی خیال باطل smile015
این تلاش های مذبوحانه ی احمدی نژادیستی را هم برای ضدحمله و توجیح باخت کنار بگذارید که حنای نگ زدن و فیک های لِوِل آو کانفیدنست در هوپا خیلی وقته بیرنگست :) smile072

نمایه کاربر
marqos

پست توسط marqos »

mycolony نوشته شده:
[email protected] نوشته شده:
marqos نوشته شده:این جام رو به هر حال انگلیس فتح میکنه
پیش بینیش از اول هم اصلا کار سختی نبود

بابا تو هم که سوتی دادی مارکوس! این دفه رو می بخشمت!! تصویر
از دوتا از بازیکنای اینگیلیس هم اصلاً خوشم نیومد یکیش اون دروازه بانه نکبتشون بود. از اون آدمای شَرّو منفیو بی ادبه! smile031
ولی الحقو والانصاف، کرواسی خیلی خوب بازی کردو لیاقت بُرد رو داشت. تازه یه توپ رو زدن به تیر و یه دروازه خالی رو گُل نکردن.
در هر حال من فکر کنم فرانسه جامو ببَره. تصویر

خداییش بی خیال الان باز می گیم فرانسه قهرمان می شه بعد همین فرانسه خراب می کنه بازی فینال رو
و نتیجه این که کرواسی قهرمان می شه و همlون دست جمعی ضایع می شیم smile055
من می ترسم این مارکوس هم الان بیاد بگه انگلیسی ها از قصد باختن
اما در مجموع خداییش توقع نداشتم با اون شروعی قوی که انگلستان داشت بازی رو ببازن smile039

همچین نیست
تیم من اگر ببازه بهش اعتراف میکنم لزومی به خزعبلات نیست
انگلیس بطور کلی نمایش خوبی داشت از شش تایی کردن پاناما گرفته تا بازی با سوئد . جلوی کلمبیا هم که ورق بازی باخته رو برگردوند
ولی نمایشش توی دو بازی اخیر افتضاح بود بخصوص بازیش جلوی کرواسی که بدترین نمایش جامشون بود
خلایق هرچه لایق

نمایه کاربر
mycolony

پست توسط mycolony »

marqos نوشته شده:
mycolony نوشته شده:
[email protected] نوشته شده:
marqos نوشته شده:این جام رو به هر حال انگلیس فتح میکنه
پیش بینیش از اول هم اصلا کار سختی نبود

بابا تو هم که سوتی دادی مارکوس! این دفه رو می بخشمت!! تصویر
از دوتا از بازیکنای اینگیلیس هم اصلاً خوشم نیومد یکیش اون دروازه بانه نکبتشون بود. از اون آدمای شَرّو منفیو بی ادبه! smile031
ولی الحقو والانصاف، کرواسی خیلی خوب بازی کردو لیاقت بُرد رو داشت. تازه یه توپ رو زدن به تیر و یه دروازه خالی رو گُل نکردن.
در هر حال من فکر کنم فرانسه جامو ببَره. تصویر

خداییش بی خیال الان باز می گیم فرانسه قهرمان می شه بعد همین فرانسه خراب می کنه بازی فینال رو
و نتیجه این که کرواسی قهرمان می شه و همlون دست جمعی ضایع می شیم smile055
من می ترسم این مارکوس هم الان بیاد بگه انگلیسی ها از قصد باختن
اما در مجموع خداییش توقع نداشتم با اون شروعی قوی که انگلستان داشت بازی رو ببازن smile039

همچین نیست
تیم من اگر ببازه بهش اعتراف میکنم لزومی به خزعبلات نیست
انگلیس بطور کلی نمایش خوبی داشت از شش تایی کردن پاناما گرفته تا بازی با سوئد . جلوی کلمبیا هم که ورق بازی باخته رو برگردوند
ولی نمایشش توی دو بازی اخیر افتضاح بود بخصوص بازیش جلوی کرواسی که بدترین نمایش جامشون بود
خلایق هرچه لایق

افرین smile020
راستی در رابطه با بازی فینال به نظر کرواسی خیلی سر تر از فرانسه بود ولی خب فرانسوی ها هم دفاعی خیلی قوی داشتن و هم اتوبوسی دفاع می کردن و ضد حملات خفنی هم داشتن
در کل من که دوست داشتم کرواسی ببره

پینوشت : واقعا لحظه بلند کردن جام خیلی لحظه دوست داشتنی ایه smile022

ارسال پست