جام جهانی 2018 روسیه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

به نظر شما قهرمان جام جهانی فوتبال 2018 روسیه چه کشوری است؟

آلمان
10
32%
اسپانیا
6
19%
برزیل
3
10%
پرتغال
0
بدون راي
انگلستان
2
6%
فرانسه
4
13%
آرژانتین
4
13%
ایران
2
6%
بلژیک
0
بدون راي
دانمارک
0
بدون راي

مجموع رای گیری: 31

نمایه کاربر
4you

سپاس: 2

Re: جام جهانی 2018 روسیه

پست توسط 4you »

ممنون که روشنگری کردی، متاسفانه جنگ نرررم حتی دامن فوتبال رو هم گرفته ؛ خدا میدونه اینا از کدوم سازمان جاسوسکی ای پول میگیرن تا به تشویش اذهان عمومی و فریب مردم بپردازن و جو فوتبالو متشنج کنن....

من یک باقالی گرا نیستم#

---
شکرخدا و علی رغم دسیسه های مزدوران استکبار یه رای دیگه هم به رای های ایران اضافه شد.
هموطن حمایت کن #
نقد بازار جهان بنگر و آزار جهان
گر شما را نه بس
این سود و زیان ما را بس!

نمایه کاربر
Parmenides

سپاس: 239

پست توسط Parmenides »

مثل اینکه رسانه های استکباری مغز دوستان رو به کل باقالایز* کردن.
فرنیا که فی نفسه باقالی بود، ولی از تو دیگه انتظار نداشتم 4you. چطور اینقدر ساده ای که باور میکنی برزیل از آلمان باخته باشه؟ اتفاقا یه ترفند قدیمی پروپاگاندا همینه: دروغ باید اونقدر بزرگ باشه که کسی باور نکنه میشه همچین دروغی گفت. ولی همونجور که گفته شد این یه گزاره پیشینیه که: برزیل همه تیما رو چرخ میکنه. بنابراین تجربه نمیتونه خلاف این رخ بده.

#باقالیزه نشویم

*(Baghalize)
No rational argument will have a rational effect on a man who does not want to adopt a rational attitude.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
4you

پست توسط 4you »

اولا همینکه از لفظای فرنگی ( باقالایزاسیون) استفاده میکنی نشون میده که چقدر غرب زده و سرسپرده ی غرب و علوم غربی هستی. ثانیا اگه خبر برد و باخت بازیای برزیل پیشینیه پس اصلا چرا باید بازیای یه تیم غیر فیزیکی رو ببینیم؟ البته میتونی به مثل افلاطونی متوسل بشی که خب میزارم وقتی متوسل شدی بهت جواب دندون پرکنی بدم.
گر شما را نه بس
این سود و زیان ما را بس!

نمایه کاربر
Parmenides

پست توسط Parmenides »

4you نوشته شده:اگه خبر برد و باخت بازیای برزیل پیشینیه پس اصلا چرا باید بازیای یه تیم غیر فیزیکی رو ببینیم؟

بایدی در کار نیست، نبین آقا نبین.

بعد غرب زدگی به خودی خود مشکلی نداره، ما همه به نوعی غرب زده هستیم، از سهروردی گرفته تا ملاصدرا و مرحوم طباطبایی و کل حوزه علمیه و دانشگاه تا خود من، همه غرب زده ایم چون جهان رو با عینک سوژه ابژه ای میبینیم و بین ذهن و عین قائل به گسست هستیم. ولی مهم اینه که با گفتن غرب زده به هم دیگه غرب زدگی مضاعف خودمونو آشکار نکنیم.

نتایج:
1- برزیل خداست.
2- برزیل به لحاظ پیشینی حتی اگر خودش هم نخواهد به جز هلند هر تیمی را شرحه شرحه می کند.
3- فرنیا باقالی مطلق، 4you باقالیزه، رابرت لوبیا، و سایر کاربران هوپا که به برزیل رای نداده اند حبوبات دیگر هستند.
No rational argument will have a rational effect on a man who does not want to adopt a rational attitude.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
The Morrígan

سپاس: 182

پست توسط The Morrígan »

Parmenides نوشته شده:نتایج:
1- برزیل خداست.
2- برزیل به لحاظ پیشینی حتی اگر خودش هم نخواهد به جز هلند هر تیمی را شرحه شرحه می کند.
3- فرنیا باقالی مطلق، 4you باقالیزه، رابرت لوبیا، و سایر کاربران هوپا که به برزیل رای نداده اند حبوبات دیگر هستند.

نتیجه ی 1 و 2 با هم در تناقضن: اگه برزیل خداست، باید بتونه هلند روُ هم شرحه شرحه کنه.

حبوبات بسیار هم غنی و مفیده از نظر ارزش غذایی. اونایی که به برزیل رای دادن باید نگران خودشون باشن، چون اصولاً در حد چیپس و پفک تشریف دارن.
آخرین ویرایش توسط The Morrígan پنج‌شنبه ۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۰۲:۰۹, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
Parmenides

پست توسط Parmenides »

این به شرطیه که یه خدا داشته باشیم.

باقالی بعدی

-Karl Popper-

نمایه کاربر
The Morrígan

سپاس: 182

پست توسط The Morrígan »

شوربختانه یک گونه ی نادر از چیپس یا پفک* داریم تو تالار که سعی می کنه با بازی های کلامی ما رو به بیراهه بکشونه و از هدف اصلی که همانا وفاداری به سرور تیم ها، آلمان، هستش دور کنه. ولی زمانش که برسه، وقتی برزیل مثل سوسک زیر پای آلمان له شد، دیگه حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

* این که دقیقاً چیپسه یا پفک هنوز روشن نیست و نیاز به مشاهدات و بازبینی ها و تحلیل های فراوان داره.

نمایه کاربر
Parmenides

پست توسط Parmenides »

باقالی بودنِ بالذات شاخ و دم نداره، نمونه اش فرنیا که نمیدونه تو سال ۲۰۱۶ اصلن جام جهانی ای برگزار نشده، ۳ ساعت بهش وقت دادم ویرایش کنه نکرده هنوز.
من معتقدم برای نظر دادن در مورد مدعیان جام جهانی حداقل باید بدونیم که فوتبال با سس تارتار فرق میکنه.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
4you

پست توسط 4you »

Parmenides نوشته شده:
4you نوشته شده:اگه خبر برد و باخت بازیای برزیل پیشینیه پس اصلا چرا باید بازیای یه تیم غیر فیزیکی رو ببینیم؟

بایدی در کار نیست، نبین آقا نبین.

بعد غرب زدگی به خودی خود مشکلی نداره، ما همه به نوعی غرب زده هستیم، از سهروردی گرفته تا ملاصدرا و مرحوم طباطبایی و کل حوزه علمیه و دانشگاه تا خود من، همه غرب زده ایم چون جهان رو با عینک سوژه ابژه ای میبینیم و بین ذهن و عین قائل به گسست هستیم. ولی مهم اینه که با گفتن غرب زده به هم دیگه غرب زدگی مضاعف خودمونو آشکار نکنیم.

نتایج:
1- برزیل خداست.

واقعاً که غرب زدگی رو به حد اعلی خودش رسوندی، حتی علامه طباطبایی هم غرب زده بود؟؟؟ لعنت خدا بر غرب

---
برزیل یه خدا بود ولی به قول نیچه خدا مرده است و کسایی که به اون رای دادن خیرات واسه یه مرده دادن تا باقیات و صالحاتش بشه.
گر شما را نه بس
این سود و زیان ما را بس!

نمایه کاربر
Parmenides

پست توسط Parmenides »

4you نوشته شده:برزیل یه خدا بود ولی به قول نیچه خدا مرده است و کسایی که به اون رای دادن خیرات واسه یه مرده دادن تا باقیات و صالحاتش بشه.

اون مجنون سیبیلو اگه یه سی چهل سال بیشتر زنده میموند و تیم ملی برزیلو میدید این یاوه ها رو نمیگفت.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
RobertPlant

پست توسط RobertPlant »

Parmenides نوشته شده:مشخص نیست چرا هلند توی لیست نیست، اینکه یه تیم داوطلبانه به جام جهانی نیومده باشه تا فرصتی هم برای لوبیاها و باقالی ها جهت نمایش خود ایجاد بشه دلیل کافی نیست که ما اونو جزء مدعیان قهرمانی ندونیم، اتفاقا قهرمان واقعی ۲۰۱۸ از همین الان هلنده که با این که بردن این جام براش مثل نوشیدن یک لیوان دوغ خنک محلی بود، ولی به دلایل بشردوستانه به جام نیومد. بنابراین نباید در این نظرسنجی چنین بی انصافی هولناکی علیه نارنجی های زیباروی کوشای خوش خط خوش عطر میشد.

از این گله ها که بگذریم میرسیم به تیمی که من در این جام ازش حمایت خواهم کرد، آره راحت ترین کار اینه که بگیم طرفدار اسپانیا یا آلمانیم و فکر کنیم خیلی هنر کردیم که با این تیما بیایم اینجا کری بخونیم، ولی من اینجا از برزیل حمایت خواهم کرد و ثابت خواهم کرد که سایر تیم ها، حتی آلمان و اسپانیا در برابر برزیل به زانو در خواهند آمد و در پایان این جام با چهره هایی وحشت زده و تن هایی خون آلود، ناخودآگاه برزیل را پرستش خواهند کرد.

فوتبال نه فلسفس نه هنره نه علمه نه ... فوتبال فوتباله تا ی جایی بحث جوابه از ی جایی دیگه بحث جواب نمیده فقط باید فش داد : )))

اونایی ک مدعی اینن الان طرفداری از المان و اسپانیا هنر نیس چون معلومه قوین بعد خودشون سالهای دووووور با رونالدو رونالدو کردن و کالوس و کافو و کاکا و رونالدینیو فخر فروشی میکردن و رنکینگ اول دنیا بودنو ب رخ میکشیدن چیشده حالا برزیل شده تیم معمولی و سطح پایین؟ داداش برزیلو طرفداری میکنی جوری حرف نزن انگار طرفدار بلغارستانی : )))

آره راحت ترین کار اینه که بگیم طرفدار اسپانیا یا آلمانیم و فکر کنیم خیلی هنر کردیم که با این تیما بیایم اینجا کری بخونیم، ولی من اینجا از برزیل حمایت خواهم

یعنی تا سالها میشه ب این ی تیکه جمله خندید : ))) فک کنم کمتر از ۵ ساله فوتبال میبینی ک همچین حرفی زدی : ))) ب ادمین بگو پستتو پاک کنه فاجعس

آب رو بریز اونجایی ک میسوزه : )))

Daytime is not my time ...

تصویر

نمایه کاربر
MENERVA

محل اقامت: تهران

سپاس: 96

پست توسط MENERVA »

Parmenides نوشته شده:باقالی بودنِ بالذات شاخ و دم نداره، نمونه اش فرنیا که نمیدونه تو سال ۲۰۱۶ اصلن جام جهانی ای برگزار نشده، ۳ ساعت بهش وقت دادم ویرایش کنه نکرده هنوز.
من معتقدم برای نظر دادن در مورد مدعیان جام جهانی حداقل باید بدونیم که فوتبال با سس تارتار فرق میکنه.

اقا راست می گه، من فرق بین فوتبال و میرزاقاسمی رو نمی دونم. راستش من یه باقالی ام... ولی به خدا ما باقالی ها مجرم نیستیم، باقالاسیون جرم نیست بیماریه. برزیل سرور و سالار ماست و تمام تیمها رو مثه گلابی زیر پا له و لورده می کنه.

از کتاب مجموعه فانتزی های یک باقالیست، ج دوم، رویای یک باقالی

سورباقالیسم#

نمایه کاربر
Parmenides

پست توسط Parmenides »

RobertPlant نوشته شده:
Parmenides نوشته شده:مشخص نیست چرا هلند توی لیست نیست، اینکه یه تیم داوطلبانه به جام جهانی نیومده باشه تا فرصتی هم برای لوبیاها و باقالی ها جهت نمایش خود ایجاد بشه دلیل کافی نیست که ما اونو جزء مدعیان قهرمانی ندونیم، اتفاقا قهرمان واقعی ۲۰۱۸ از همین الان هلنده که با این که بردن این جام براش مثل نوشیدن یک لیوان دوغ خنک محلی بود، ولی به دلایل بشردوستانه به جام نیومد. بنابراین نباید در این نظرسنجی چنین بی انصافی هولناکی علیه نارنجی های زیباروی کوشای خوش خط خوش عطر میشد.

از این گله ها که بگذریم میرسیم به تیمی که من در این جام ازش حمایت خواهم کرد، آره راحت ترین کار اینه که بگیم طرفدار اسپانیا یا آلمانیم و فکر کنیم خیلی هنر کردیم که با این تیما بیایم اینجا کری بخونیم، ولی من اینجا از برزیل حمایت خواهم کرد و ثابت خواهم کرد که سایر تیم ها، حتی آلمان و اسپانیا در برابر برزیل به زانو در خواهند آمد و در پایان این جام با چهره هایی وحشت زده و تن هایی خون آلود، ناخودآگاه برزیل را پرستش خواهند کرد.

فوتبال نه فلسفس نه هنره نه علمه نه ... فوتبال فوتباله تا ی جایی بحث جوابه از ی جایی دیگه بحث جواب نمیده فقط باید فش داد : )))

اونایی ک مدعی اینن الان طرفداری از المان و اسپانیا هنر نیس چون معلومه قوین بعد خودشون سالهای دووووور با رونالدو رونالدو کردن و کالوس و کافو و کاکا و رونالدینیو فخر فروشی میکردن و رنکینگ اول دنیا بودنو ب رخ میکشیدن چیشده حالا برزیل شده تیم معمولی و سطح پایین؟ داداش برزیلو طرفداری میکنی جوری حرف نزن انگار طرفدار بلغارستانی : )))

آره راحت ترین کار اینه که بگیم طرفدار اسپانیا یا آلمانیم و فکر کنیم خیلی هنر کردیم که با این تیما بیایم اینجا کری بخونیم، ولی من اینجا از برزیل حمایت خواهم

یعنی تا سالها میشه ب این ی تیکه جمله خندید : ))) فک کنم کمتر از ۵ ساله فوتبال میبینی ک همچین حرفی زدی : ))) ب ادمین بگو پستتو پاک کنه فاجعس

لوبیای عزیز
من وقتی میام اینجا میگم طرفدار برزیلم برای اینه که میدونم برزیل از بقیه بهتره، نه برای اینکه بگم ضعیفه.
دلیل اینکه میگم طرفداری از اسپانیا و آلمان و پرتغال و لیموشیرین در اینجا هنر نیست، برای اینه که طرفداری از اینا نیاز به درک فوتبالی نداره، از این بچه هایی که اینجا رای دادن بیشتر از دو نفرشون نمیتونن 2 تا فرق بین استراتژی دفاعی و چیتوز طلایی رو برشمارن.
دوستانی مثل خود شما، لوبیاهایی بودن که گوشه و کنار شنیدن اسپانیا مثلا قویه، بعد از پای کارتون و چیپس و لواشک و سیب موز بلند شدن اومدن اینجا میگن طرفدار اسپانیاییم یا آلمانیم یا نمیدونم فلانیم.
غافل از اینکه فوتبال دیگه سورئالیسم و فرنیغیسم و دادائیسم و این جینگول بازیا نیست، فوتبال علمه و درکش احتیاج به دانش گسترده در تمام زمینه ها، اندیشه قوی، زیبایی، خوش تیپی، هوش، ذکاوت، درایت، متانت، اصالت، ظرافت، شجاعت و ... داره.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
RobertPlant

پست توسط RobertPlant »

Parmenides نوشته شده:
RobertPlant نوشته شده:

لوبیای عزیز
من وقتی میام اینجا میگم طرفدار برزیلم برای اینه که میدونم برزیل از بقیه بهتره، نه برای اینکه بگم ضعیفه.
دلیل اینکه میگم طرفداری از اسپانیا و آلمان و پرتغال و لیموشیرین در اینجا هنر نیست، برای اینه که طرفداری از اینا نیاز به درک فوتبالی نداره، از این بچه هایی که اینجا رای دادن بیشتر از دو نفرشون نمیتونن 2 تا فرق بین استراتژی دفاعی و چیتوز طلایی رو برشمارن.
دوستانی مثل خود شما، لوبیاهایی بودن که گوشه و کنار شنیدن اسپانیا مثلا قویه، بعد از پای کارتون و چیپس و لواشک و سیب موز بلند شدن اومدن اینجا میگن طرفدار اسپانیاییم یا آلمانیم یا نمیدونم فلانیم.
غافل از اینکه فوتبال دیگه سورئالیسم و فرنیغیسم و دادائیسم و این جینگول بازیا نیست، فوتبال علمه و درکش احتیاج به دانش گسترده در تمام زمینه ها، اندیشه قوی، زیبایی، خوش تیپی، هوش، ذکاوت، درایت، متانت، اصالت، ظرافت، شجاعت و ... داره.

همونطور ک گفتم فوتبال نه فلسفس نه کوفته نه درده و طرفداری کردن از ی تیم حتی ضعیف ربطی ب استراتژیک و کوفتی نداره و فقط باید همدیگرو تحقیر کرد و فش داد : ))) یعنی ی نفر اگه طرفدار تیم انگولام باشه میاد اینجا ب برزیل و المانم فش میده و تحقیرش میکنه : )))

[فش رکیکی ب هواداران برزیل داده، صندلی را بر سر پارمیس خورد کرده، و ارام در گوشه ای سیگاری روشن میکند]

Daytime is not my time ...

تصویر

نمایه کاربر
Parmenides

پست توسط Parmenides »

RobertPlant نوشته شده:همونطور ک گفتم فوتبال نه فلسفس نه کوفته نه درده و طرفداری کردن از ی تیم حتی ضعیف ربطی ب استراتژیک و کوفتی نداره و فقط باید همدیگرو تحقیر کرد و فش داد : ))) یعنی ی نفر اگه طرفدار تیم انگولام باشه میاد اینجا ب برزیل و المانم فش میده و تحقیرش میکنه : )))

[فش رکیکی ب هواداران برزیل داده، صندلی را بر سر پارمیس خورد کرده، و ارام در گوشه ای سیگاری روشن میکند]

هر چقدرم فش بدی موضعی که اتخاذ کردی منطقا ثابت نمیشه، و همچنان گزاره های زیر درست خواهند بود:
1- تو یک لوبیایی.
2- برزیل خداست.
3- آلمان امسال اگه زورشو بزنه میشه تیم دوم گروه F، و اونموقعس که تو، هر چقدر هم که در جهت مخالف سعی کنی، میفهمی که چرا برزیل مقدسه و چرا تو لوبیای شاخص این سایتی.

باقالی/ لوبیا/ حبوباتِ بعدی

-Karl Popper-

ارسال پست