*گفتگوی آزاد*

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
matrix2013

نام: علیرضا

سپاس: 35

تماس:

*گفتگوی آزاد*

پست توسط matrix2013 »

smile072
No hay banda! There is no band
This is all a tape-recording

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

سپاس: 5111

تماس:

Re: *گفتگوی آزاد*

پست توسط DARKENERGY »

تاپیک ریست شد

{ از بحث‌های سیاسی-عقیدتی پرهیز کنید }

تصویر

کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید
تصویر
به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
paradoxy

نام: داود حاجي تقي تهراني

سپاس: 1121

پست توسط paradoxy »

matrix2013 من یه پیشنهاد دارم. ادآن stylus که برای مروگرهای مختلف ارائه شده رو بریز. بعد با اون خیلی راحت می تونی css های دلخواهت رو برای سایت تعریف کنی و live ببینی که اثر css ای که نوشتی چیه. بعد که یه چیز خوشگل و کاستوم در آوردی اونو به اشتراک بزار هرکی خواست استفاده کنه.

البته خب مشکلش اینه که تگ هایی که آی دی یا کلاس ندارن رو نمیشه تغییر داد یا اگر فونت فامیلی کاستوم هم واسه سایت بزنی دیده نمیشه چون داخل سرور اون فونت وجود نداره و تاهوما میادش. منتهی کارای خوبی میشه با ادانه کرد، مثل همون عکسی که بهت فرستادم کل هوپا تیره شده بود. من چند سال پیش از ادمین خواسته بودم قابلیت justify کردن متن رو اضافه کنه، چون تو متنای طولانی واقعا نوشته ظاهرش بهم میخورد و هرچند من توی دنیای واقعی آدم شلخته ای ام اما تو فضای مجازی نظم رو ترجیح میدم. حتی موقعی که کد مینویسم. منتهی از ما اصرار و از ادمین انکار تا این که این ادان رو پیدا کردم، خیلی راحت زدم تمام متنا برام جوستیفای بشه. یا چون لپ تاپ دارم، کل سایت توی سمت راست قرار میگیره برام و یه فضای خالی خیلی خیلی گنده ای چپ صفحه م دارم. یه فلکس زدم رو بادی، کل سایت رو کشوندم وسط واقعا ظاهرش بهتر شدش. تنها باری دیدم ادمین چیزی رو تغییر داده، mathjax بودش. ولا غیر! به نظرم زور بیخود نزن.

نمایه کاربر
matrix2013

تماس:

پست توسط matrix2013 »

paradoxy نوشته شده:matrix2013 من یه پیشنهاد دارم. ادآن stylus که برای مروگرهای مختلف ارائه شده رو بریز. بعد با اون خیلی راحت می تونی css های دلخواهت رو برای سایت تعریف کنی و live ببینی که اثر css ای که نوشتی چیه. بعد که یه چیز خوشگل و کاستوم در آوردی اونو به اشتراک بزار هرکی خواست استفاده کنه.

البته خب مشکلش اینه که تگ هایی که آی دی یا کلاس ندارن رو نمیشه تغییر داد یا اگر فونت فامیلی کاستوم هم واسه سایت بزنی دیده نمیشه چون داخل سرور اون فونت وجود نداره و تاهوما میادش. منتهی کارای خوبی میشه با ادانه کرد، مثل همون عکسی که بهت فرستادم کل هوپا تیره شده بود. من چند سال پیش از ادمین خواسته بودم قابلیت justify کردن متن رو اضافه کنه، چون تو متنای طولانی واقعا نوشته ظاهرش بهم میخورد و هرچند من توی دنیای واقعی آدم شلخته ای ام اما تو فضای مجازی نظم رو ترجیح میدم. حتی موقعی که کد مینویسم. منتهی از ما اصرار و از ادمین انکار تا این که این ادان رو پیدا کردم، خیلی راحت زدم تمام متنا برام جوستیفای بشه. یا چون لپ تاپ دارم، کل سایت توی سمت راست قرار میگیره برام و یه فضای خالی خیلی خیلی گنده ای چپ صفحه م دارم. یه فلکس زدم رو بادی، کل سایت رو کشوندم وسط واقعا ظاهرش بهتر شدش. تنها باری دیدم ادمین چیزی رو تغییر داده، mathjax بودش. ولا غیر! به نظرم زور بیخود نزن.
ببین من یه آدمیم که یا کاری انجام نمیدم یا اگه هم خواستم انجام بدم دوست دارم خوب انجامش بدم. بعدشم من همون اول که به ادمین گفت فروم رو به روز کنیم مقاومتی نشون نداد و راحت قبول کرد. ولی نمیدونم چرا حرف شما رو قبول نکرده
این ادان هم که گفتی جالبه ولی خب اساسی نیست

نمایه کاربر
matrix2013

تماس:

پست توسط matrix2013 »

از اونجایی که عشق دارک مود هستم دارم اول قالب دارک مود رو درست میکنم بعد همونو لایت میکنم. یه قالب خوب پیدا کردم هم خیلی قشنگه هم خیلی اصولی درست شده و خیلی با حاله. دارم یه مقدار بهتر و متریال ترش میکنم و فونت هم بهش اضافه کردم. ایموجی و لوگو و این جور چیزا هم باید طراحی کنم کم کم بزارم. فقط مشکلم این لوگوی هوپاست که اصلا نمیدونم چیه و چطوریه. باید یه لوگو خوب طراحی کنم براش

اینم لینک. نظر بدید لطفا smile020
https://www.techfocus.ir/forum/

چون هوپا یعنی درخت حقیقت به نظر من بهترین لوگو براش درخت که نه برگای ماریجواناست. ادمو به آخر حقیقت میرسونه smile021

نمایه کاربر
matrix2013

تماس:

پست توسط matrix2013 »

ایده ای که میشه برای لوگو داد یه درختیه که داخل مدارهای چند تا الکترون محصور شده. هم هوپا رو میرسونه هم فیزیک رو

نمایه کاربر
paradoxy

پست توسط paradoxy »

طراحیت فلت و متریاله، خوبه. ولی رنگ بندیش رو نپسندیدم. سادگی کافی درش وجود نداره. جیغ میزنه. شلوغی زیاد داره انگار. راست چین هم نیست، آواتار باید بیاد راست توی سایتای فارسی. اون بنر گنده هم چیز بیخودیه. همین بالای هوپا خوبه که دسترسی سریع به تاپیک و تالارها رو ارائه می‌کنه.

نمایه کاربر
matrix2013

تماس:

پست توسط matrix2013 »

paradoxy نوشته شده:طراحیت فلت و متریاله، خوبه. ولی رنگ بندیش رو نپسندیدم. سادگی کافی درش وجود نداره. جیغ میزنه. شلوغی زیاد داره انگار. راست چین هم نیست، آواتار باید بیاد راست توی سایتای فارسی. اون بنر گنده هم چیز بیخودیه. همین بالای هوپا خوبه که دسترسی سریع به تاپیک و تالارها رو ارائه می‌کنه.
رنگ بندیش فکر میکنم رنگ ارغوانی و بنفش بهترین رنگ باشه برای موضوع هوپا. درباره اون هدر ها هم که حالت نقطه نقطه ریز داره به نظرم تکسچر خوبی میاد ولی آره الان که گفتی حس میکنم باید ساده ترش کنم تکسچر زیاد دارم یه مناسب تر میزارم. برای تو راست چین نیست؟؟!! برای من که همه چیش راست چینه تنها فرقش اینه توی پاسخ ها مشخصات کاربر و آواتار سمت چپ هستن که درستش هم همینه چون توی نسخه انگلیسی آواتار سمت راسته و در اصل توی هوپا اشتباهه. بنر هم بعدا عوض میشه چون دارم لوگوی هوپا هم یه چیز خوب و مناسب طراحی میکنم و بعدش هم اسم هوپا نوشته میشه. این چیزایی که بالای هوپا هست که از نظر من بیخوده و کلا طراحی رو میریزه به هم ولی خب اگه ادمین گفت باید حتما باشه با طراحی جدید درستش میکنم.
حالا لوگو رو درست کردم میفرستم

نمایه کاربر
paradoxy

پست توسط paradoxy »

این چیزا صلیغه ای هستش. میتونی به پارسر هم بنویسی که وقتی یه کاربر میاد توی اون سایت، محتوا از هوپا گرفته بشه و روی اون سایت بارگذاری بشه و نشون داده بشه. با کتابخونه های کرل خیلی شیک میشه این کارو کرد. البته توی مورد هوپا یه دستور فایل گت کانتکت کافیه، چون ساختار خیلی ساده ای داره. یه شیوه خیلی ساده پارس کردن اینطوری میتونه باشه که دامنه مثل mhuppa.com بگیری. بعدش کاربر هرجایی هست هوپا که بود، یه m بزنه اول لینکش تا وارد سایتت بشه، منتهی با انجام این کار لینکی که توش بوده هم برای سایتت مشخص میشه و خب خیلی ساده میشه با یه دستور php متن ها و عکسای اون صفحه رو از هوپا گرفت و آورد اینور. سایتای دانلود از یوتیوب ازین کارا میکنن. مثل you+magic+tube یا بهترش دینامیک سایتت بیاد آخرین محتواهای یک هفته اخیر رو بگیره و هر از چندگاهی، مثلا یک دقیقه یک بار هوپا رو چک کنه برای محتوای جدید و بکشه توی خودش هرچی هست. البته گرفتن محتوا یه بحثه، پارس کردنش یه بحث دیگست.

راستی ساعت هوپا یک ساعت عقبه، من 5:17 این پست رو نوشتم نه 4:17

نمایه کاربر
matrix2013

تماس:

پست توسط matrix2013 »

paradoxy نوشته شده:این چیزا صلیغه ای هستش. میتونی به پارسر هم بنویسی که وقتی یه کاربر میاد توی اون سایت، محتوا از هوپا گرفته بشه و روی اون سایت بارگذاری بشه و نشون داده بشه. با کتابخونه های کرل خیلی شیک میشه این کارو کرد. البته توی مورد هوپا یه دستور فایل گت کانتکت کافیه، چون ساختار خیلی ساده ای داره. یه شیوه خیلی ساده پارس کردن اینطوری میتونه باشه که دامنه مثل mhuppa.com بگیری. بعدش کاربر هرجایی هست هوپا که بود، یه m بزنه اول لینکش تا وارد سایتت بشه، منتهی با انجام این کار لینکی که توش بوده هم برای سایتت مشخص میشه و خب خیلی ساده میشه با یه دستور php متن ها و عکسای اون صفحه رو از هوپا گرفت و آورد اینور. سایتای دانلود از یوتیوب ازین کارا میکنن. مثل you+magic+tube یا بهترش دینامیک سایتت بیاد آخرین محتواهای یک هفته اخیر رو بگیره و هر از چندگاهی، مثلا یک دقیقه یک بار هوپا رو چک کنه برای محتوای جدید و بکشه توی خودش هرچی هست. البته گرفتن محتوا یه بحثه، پارس کردنش یه بحث دیگست.

راستی ساعت هوپا یک ساعت عقبه، من 5:17 این پست رو نوشتم نه 4:17
خب چرا اصلا اطلاعاتو از هوپا بگیرم اونجا نمایش بدم؟؟ اون سایت با اون دامین مال خودمه و دارم قالبو فقط اونجا تست میکنم و مشکلاتشو بر طرف میکنم و بعدا میشه قالب همین هوپا. البته قالب دارک و یه قالب لایت هم درست میکنم
راستی متنا رو هم جاستیفای کردم smile020

نمایه کاربر
matrix2013

تماس:

پست توسط matrix2013 »

دو تا لوگو برای هوپا درست کردم ببینید خوبه. اولیه اون درخت وسطش درخت حقیقت میشه اون دورش هم الکترون ها هستن که نمایانگر فیزیک میشن و البته یه حالت کادر مانند هم دارن دور درخت. دومیه رو خودم بیشتر میپسندم چون هارمونی بیشتری داره و اون وسط یه درخته با یه مقدار برگ دورش ولی تنه و اون گردی وسط شبیه آدم هم هست و دورش هم همون الکترون ها هستن و هسته اتم هم کله ی اون ادمه هست smile022 smile027
کلی فلسفه داخل این دومیه نهفته ست که حالا بشینید بقیشو کشف کنید smile028 smile021

Logo1.jpg

Logo2.jpg
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
آخرین ويرايش توسط 3 on matrix2013, ويرايش شده در 0.

نمایه کاربر
matrix2013

تماس:

پست توسط matrix2013 »

اینم یه نظر بدید ببینیم کدوم بهتره یا ایده ای دارید بگید

Logo-139_2.jpg
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.

نمایه کاربر
Vahed75

سپاس: 15

پست توسط Vahed75 »

والا این دومیه شبیه مردم ایرانه که توی گرداب مشکلات گرفتار شدن و دارن غرق میشن و دو دستی میزنن توی سرشون smile055
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

نمایه کاربر
matrix2013

تماس:

پست توسط matrix2013 »

Vahed75 نوشته شده:والا این دومیه شبیه مردم ایرانه که توی گرداب مشکلات گرفتار شدن و دارن غرق میشن و دو دستی میزنن توی سرشون smile055
اینم یه تفسیرشه

نمایه کاربر
matrix2013

تماس:

پست توسط matrix2013 »

...
آخرین ويرايش توسط 1 on matrix2013, ويرايش شده در 0.

ارسال پست