سفر به زمان گذشته

مدیران انجمن: parse, javad123javad

عبدالرضا علي پور

نام: عبدالرضا علي پور

محل اقامت: بوشهر

سپاس: 142

Re: سفر به زمان گذشته

پست توسط عبدالرضا علي پور »

زمان هیچی نیست - اصلا وجودی ندارد که بخوای در موردش فکر کنید - اون چیزی که باید بهش فکر کرد جابه جایی و جنبش است - یعنی تغییرات -زمان را ما اختراعش کردیم برای نسبت گیری و سنجش این تغییرات - اصل داستان برمیگرده به خود تغیرات و اینکه با چه سرعتی این تغییرات در حال وقوع است بر اثر جنبش - زمان را ساختیم تا بگوییم این تغییر با تغییری دیگر چه نسبتی دارد همین و تمام smile225

Zynbmanian16

نام: زینب مانیان

پست توسط Zynbmanian16 »

عبدالرضا علي پور نوشته شده:
چهارشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۵ - ۰۱:۰۱
سفر به زمان جز محالات است - اگر این کار شدنی بود ما هر روز می بایست شاهد افرادی بودیم که از اینده به زمان ما می امدند
از کجا معلوم نمیان؟
هیچ چیز محال نیس هر چیزی در دنیا خلقت امکان پذیره فقط زمان میبره تا عقل انسان تکامل بیشتری پیداکنه و رازهای بیشتری را کشف کند
قرن ۳ کی فکرمیکرد کل جهان با ی شئ کوچیک در ارتباط باشن؟

عبدالرضا علي پور

Zynbmanian16 نوشته شده:
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۲:۴۴
سفر به زمان جز محالات است - اگر این کار شدنی بود ما هر روز می بایست شاهد افرادی بودیم که از اینده به زمان ما می امدند
از کجا معلوم نمیان؟
هیچ چیز محال نیس هر چیزی در دنیا خلقت امکان پذیره فقط زمان میبره تا عقل انسان تکامل بیشتری پیداکنه و رازهای بیشتری را کشف کند
از کجا معلوم کردی که میاد؟ :)

Zynbmanian16

پست توسط Zynbmanian16 »

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۲:۵۳
Zynbmanian16 نوشته شده:
چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۲:۴۴
از کجا معلوم نمیان؟
از کجا معلوم کردی که میاد؟ :)
تو از کجا معلوم کردی که نمیان؟

Zynbmanian16

پست توسط Zynbmanian16 »

سفر در زمان بستگی به سرعتمون داره که باید از سرعت نور بیشتر باشه
تا الان کشف نشده که سرعتی از سرعت نور بیشتره
از نظر من خدا راهنماییمون کرده منظور از راهنمایی همون سیاهچاله ها و مثلث برمودا و اینا هست که با کشف اونا میتونیم شرایط سفر در زمان رو فراهم کنیم
smile019
من هنوز دانش زیادی از استدلال های فیزیکی ندارم که بخوام نظریه فیزیکی بدم هنو کلاس یازدهمم smile055

عبدالرضا علي پور

شما الان حاضرید برگردید به دوره غارنشینی ؟ بری به گذشته که چه بشه ؟ نتونی از خودت دفاع کنی و در معرض خورده شدن حیوانات ما قبل تاریخ قرار بگیری ؟ کسی به اینده هم رفته باشه به فرض محال دیگه تو گذشته کاری نداره که بخواد بهش برگرده --- بعد هر حرفی نیاز به مدارک و شواهد داره تا زمانی که کسی نیاد ثابت بکنه با ادعای تنها که نمیشه قبول کرد -- وقتی میگید از اینده کسی اومده باید بیای با مدارک ثابت کنید --- من که میگم نیومده نه تنها من همه اونهایی که اهل نظر دادن هستند میگن هیچ مسافری تا الان از اینده نیامده

Zynbmanian16

پست توسط Zynbmanian16 »

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۲
شما الان حاضرید برگردید به دوره غارنشینی ؟ بری به گذشته که چه بشه ؟ نتونی از خودت دفاع کنی و در معرض خورده شدن حیوانات ما قبل تاریخ قرار بگیری ؟ کسی به اینده هم رفته باشه به فرض محال دیگه تو گذشته کاری نداره که بخواد بهش برگرده --- بعد هر حرفی نیاز به مدارک و شواهد داره تا زمانی که کسی نیاد ثابت بکنه با ادعای تنها که نمیشه قبول کرد -- وقتی میگید از اینده کسی اومده باید بیای با مدارک ثابت کنید --- من که میگم نیومده نه تنها من همه اونهایی که اهل نظر دادن هستند میگن هیچ مسافری تا الان از اینده نیامده
خیلی چیزا رو میشه تغییر داد
ولی بله حرف شما صحیحه

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

محل اقامت: تهران

سپاس: 787

تماس:

پست توسط You-See »

چهارشنبه ۱۳۹۹/۷/۹ - ۱۵:۱۲
من خیلی دوس دارم برم به گذشته، مثلا به 6 سال پیش، تا می تونستم بیت کوین می خریدم!
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

۱۲۳۴

نام: مینو

سپاس: 3

پست توسط ۱۲۳۴ »

فکر می کنم سفر به زمان گذشته تا حالا توسط خداوند برای بندگانش به صورت جبری صورت گرفته مثلا دوباره با جسم دیگری با همان روح در زمان پیش تر از این زمان به دنیا آمده اند وامکان تغییر کارهایشان را درصورت شناختن خودشان ندارند به هرحال میشه زندگی را به صورتی فرض کرد که کارهایی که ما انجام می دهیم باعث شده ما در زمان گذشته انسان بهتر و والاتر و موفق تری به دنیا آمده باشیم یا در لحظه کار زشتی انجام داده ایم که باعث شده در گذشته یا آینده بنا به اذن خداوند به دنیا بیاییم ورنج بکشیم پس این خداوند است که آینده و گذشته تاریخ را تعیین می کند همین الان انسانهایی زندگی می کنند که هنوز نمرده اند ولی درانتهای زندگی‌شان درگذشته ممکنه به دنیا آمده باشند که سرگذشت آنان را خوانده ایم یعنی آینده آنها درگذشته بوده است.
اگر نابغه نیستی که از زندگی پیشتر روی
با او همگام شو smile072

ارسال پست