گفتگو

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: فعلا تهران قیطریه بلوار کتابی 8 متری صبا City of Leicester Area of Leicestershire LE7

سپاس: 3833

تماس:

Re: گفتگو

پست توسط rohamavation »

در لزوم یادگیری زبان باید در همین تالار قسمت اموزش زبان گذاشته بشود .حالا انگلیسی -فرانسه -خوب انگلیسی زبان علم و فرانسه زبان عشق هست L’ amour/من فرانسه نمیدونم دوست دارم یاد بگیرم .بزارین این انجمن برای خودش تک باشه .جدیدترین مسایل علمی و خبری همراه سوالات در زمینه فیزیک شیمی و ریاضی ونجوم از دبیرستان تا دانشگاه گرفته .و چه خوبه این دوزبانه باشه .واقعا خوب میشه .حالا بیایید تو همین گفتگو قسمت اموزش زبان همراه با کاربرد و اونم به صورت علمی و اموزش اصطلاحات تخصصی مهندسی و متن های علمی کوتاه انگلیسی .بزارین .در مورد فرانسه هم ببینید .Le cœur a ses raisons que la raison ne connaît pointقلب برای دوست داشتن دلایلی دارند، که منطق از فهم آن ها عاجز است .واقعا زیبا میشه یک فرد غیر ایرانی دنبال یک مطلب یا جواب سوال خودش هست و با دیدن این سایت میبیند به زبان انگلیس هم نوشته شده و هم فارسی .لذا راحت متوجه میشود .الان در کشورهای دیگر دنبال یاد گرفتن فارسی کسی نیست اما انگلیسی و فرانسه و المانی چرا همه هستند .عربی زبان چرندی هست .چینی که اصلا نمیفهمیش .ولی انگلیسی اره ببینید در زبان فارسی و انگلیسی شباهت‌هایی ازنظر قیدها و سایر اجزای جمله وجود داره ودر تشکیل صفت عالی و تفضیلی مشابهت‌های زیادی بین فارسی و انگلیسی وجود داره.پس سخت نیست .مثل اینکه همین جمله بالا را به انگلیسی بگی my heart has reasons to love that logic cannot understand این برای من راحتره میفهمش .ولی فرانسه چون بلد نیستم نمیفهم .هرچند من زبان عشق را نمیدونم /حتی در فارسی اشعار را درک نمیکنم چرا چون بلد نیستم کلمات برایم ناشنا هست معنیشو نمیدونم خوب طبیعی هست در زبان انگلیسی هم همینطوره یک شعر در انگلیسی برایم معنی نداره چون معادل فارسی اونو نمیفهمم چرا چون در زبان فارسی بهش توجه نکردم .من در دبیرستان وقتی توجه نکردم حالا میفهمم چرا نخوندم باید دقت میکردم و وقت میزاشتم.خوب من راحت میتونم بنویسم بخونم /اما بیشتر زبان گفتگو و تخصصی اما همین اگر متن ادبی و شعر باشد نمیتونم درکش کنم یا حتی معنیشو در بیارم .یک چیز گنگ برام میاد.برای همین میگم زبان خیلی مهمه .
در کشور هند میبینی رتبه 52مهارتهای انگلیسی هست بچه ها راحت از دوره ابتدایی یاد میگیرند سوئد ،نروژ،هلند که بالاترین سطح دارند ترکیه بیشترین امتیاز تو اموزش انگلیسی داره و ما منفی 3.62 واقعا تاسف داره الان مقام ما 69 جهان هست.چرا باید باشه .در همین تالار میای انگلیسی بنویسی میگن ننویس ونمیدونم پاک میشه .اخه چرا .تورو خدا بها بدین . واقعا لازمه .حداقل با ترجمه بیارین چه اشکالی داره یک متن کوتاه که جواب یک سوال هست با ترجمه اون .ممنونم که توجه میکنید و اینو حذف نخواهید کرد
تصویر

نمایه کاربر
rohamavation

محل اقامت: فعلا تهران قیطریه بلوار کتابی 8 متری صبا City of Leicester Area of Leicestershire LE7

تماس:

پست توسط rohamavation »

من امروز داشتم به حرفهای نه فقط برخی بچه های هوپا و کلا اشناهام و اقوام و خونواده فکر میکردم رهام تو اجتماعی نیستی و سرت تو لاک خودت هست .فردا اجتماع میخورنت .همین شوهر عمه ام چون من معمولا غذامو نه از دانشگاه بلکه میرم از خونه عمه ام هر دو روزی میگیرم یا برام میارن زیاد میرم خونشون میگه رهام یکبار ندیدم بیای مثل بقیه فیلم ببینی یا اخبار ببینی یا مهمون میاد بشینی بگی بخندی میری تو‌اتاق یا یک جا میشینی ساکت انگار مجسمه گذاشتیم کلا سرت تو گوشیت یا لپ تاپ یا کتاب و جزوهات هست .هر چی میپرسم میگی نظری ندارم . میگم دانشگاه چه خبر میگی هیچی میریم سر کلاس و استادها میان میرن میگم خبری نبود میگی من نمیدونم . میگم نظرت راجب این‌ااتفاقاتی که بیشتر هم‌سنهایت هستند من نمی‌دونم کلا میگم چطور فردا میخوای وارد اجتماع بشی و زن بگیری و.. عمه ام میگه به بچم چکار داری یک ادم سالم تو اقوام داریم اونم رهامه .ولی همین عمه ام میگه اخه احمد راست میگه عمه جون .نمیدونم تو چطور تو خوابگاه با دوستات هستی همش شده درس دارم . .خلاصه توراه داشتم فکر میکردم چرا من بیخیال هستم نسبت به اجتماع .از نظر درسی من اهمیت میدم خیلی هم اما اجتماع و محیطم خیر .عمه ام میگه ادم دون گرا Introversionهستی درسته باهوش هستی و تو کارات تمرکز داری بد نیست خیلی خوبه .ولی انزوا هم بد هست اهل معاشرت نیستی تا کسی میاد میری تو اتاق میلاد یا مریم همین دو‌شب پیش مهمون داشتیم همکار احمد بود شما هم هر چی میگفت فقط نظری ندارم اخه من هی تعریف کردم برادر زادم پسر باهوشی هست هیچی آخرش دیدی چطور نگاه می‌کرد حرفشو هم زد .من گفتم اخه چرت میگفت عمه جان خوب تو حرفهای خودشو تحویل میدادی اره حق با شماست بابا یک‌چبزی میگفتی راجب یک مساله جالب بحث میکردی من فکر نکنم غیر همین ارمان تو دانشگاه با کسی دم خور باشی اره عمه منم میگم خوب اره بهش نزدیکترم.بعد میخنده میگه با اون دختره چطور گفتم بابا من که نمیبینمش . واقعا موندم .چرا .باید چیکار کنم.چرا مسایل اجتماع برام بی اهمیت هست .فقط دنبال رویداد علمی هستم اره اگه چیزی ببینم نظرم جلب بشه شاید ساعتی بهش خیره بشم که چیه چطور عمل میکنه و حتی نفهمم تو محیطم چه خبره شده صدام بزنن متوجه نشوم .به چیزهای علاقه نشون میدم که برام جذاب باشه کاری میخوام خودم روش فکر کنم طراحی کنم .ایده بزارم .و تو اجتماعم هیچی افراد چیکار میکنند .طرز فکرشون چیه . در این مواقع بیحوصله میشم مخصوصا جمعی باشند و در مورد چیزی حرف بزنند که من رقبتی به شنیدنش ندارم یا مورد علاقه من نیست .اگه تو همین مهمونی خونه خودمون یا اقوام یا عمه ام حرفی از موشک یا هواپیما یا مسایل جذاب علمی بشه خوب گوش میدم نظر میدم .یادمه یکی تو مهمونی همون اوایل پرتاب جیمز وب گفت با این سرعت که داره زمین ترک میکنه باید خیلی زودتر برسه چطور متوقف میشه گفتم گرانش سرعتشو کم میکنه ما از گرانش برای افزایش یا کاهش کمک میگیرم.خیلی سریع شروع میشه اما با کاهش نیروی گرانش سرعتش کاهش میابه... موشک فقط به آن انرژی میده تا مسافت زیادی را طی کنه، اما برای فرار از گرانش زمین کافی نییست و. مثل توپ، وب سرعتش را کاهش میده اره موتور برای تصحیح مسیر مداری داره .تا به ال تو بره .خوب برام جداب بود .ولی همینها بیان از چیز دیگه بگن مثل سیاست یا چیزی که برام بی معنی باشه کلا بیحوصله میشم .زودتر تموم بشه .
تصویر

نمایه کاربر
rohamavation

تماس:

پست توسط rohamavation »

دلم لک زده برای خونه نمیدونم همین دوم اذر خونه بودم .ولی نمیدانم چرا اینطور شدم .دلم برای پریسا تنگ میشه .قبلا اینطور نبودم دو ماه هم خونه نمیرفتم اصلا هیچی به هیچی .الان تغییر کردم .ایا راه حلی وجود دارد که من اینطور نباشم .میخواهم روی درسهایم تمرکز کنم نمیگم به درسهایم رسیدگی نمیکنم .کلاسهارا میرم .جزوهها رو میخونم .تمرینها را حل میکنم و ازمایشگاه و کارگاهها هم که میرم .ولی فکرم میره سمت پریسا .حتی باهاش به صورت face time هم ارتباط دارم .چطور این مساله را حل کنم . دوتا سه روز در هفته میرم خونه عمه ام.که اتفاقا نزدیک هم هست .از فلکه پارک تا خونشون 20 دقیقه راه هست .ولی خوابگاه هم که هستم .یعنی درس نداشته باشم یعنی ذهنم مشغول نباشه باز فکرم میره سراغش .من نمیتونم فکرم یکسره مشغول کنم .بلاخره درس میخونی دوساعت پشت هم خسته میشی .حداقل زمانی برای استراحت میخوای .با بچه ها هم درس میخونیم و بعد حرفی میزنیم .بالاخره اونا هم یک کارهای شخصی دارن انجام بدن .یکسره که با من نیستند .درسته باهاشو سر یک کلاس میرم .ولی اونا هم ادم هستند میرن بیرون چیزی -نمیدونم حموم-ورزش -کارهای شخصی ادم .-منم فکرم جایی نباشه میرم تو فکر اون حالا من از شما میخوام تو این موقعیت کمک کنید یک راه حل چیزی بدین .بخدا قبلا اینطور نبودم به جون مامانم و ابجیم که دنیاش نباشه تهران نمیرفتم به زور میرفتم یا میومدن دنبالم .ببینید ختم کلام من برم تهران هم خانواده ام شک میکنند که چرا این زود زود میاد هم از . درسم میافتم .برای همین درخواست کردم .ممنون ازتون
تصویر

کارنبر

پست توسط کارنبر »

پیشتر "هنر" را به شما پیشنهاد داده بودم، با این حال همچون دیگر پیشنهادها آن را نیز نادیده گرفتید...و همچنان کار خودتان را می کنید؛ گویی قضیه، قضیه ی میخ آهنین و سنگ است! با این حال من وظیفه ی خودم میدانم آنچه را فکر میکنم کمک کننده است بگویم.

اول اینکه همیشه سعی کنید چنین موقعیت هایی را در زندگی همچون آزمونی برای استواری و استقامت خود در نظر بگیرید. ممکن است زمانی، مثلاً در خدمت سربازی یا شرایطی مشابه، هیچ دسترسی ای به همین اینترنت و گوشی هم نداشته باشید و حتی بدتر... و اگر اینقدر سست و وابسته باشید در آن شرایط جسم و روانتان با هم گلاویز خواهند شد.

دوم اینکه اکنون دست کم دسترسی به این امکانات را دارید، و این کم لطفی و چه بسا بی خردیست اگر خودتان را از "دنیای هنر" محروم کنید. فیلم، موسیقی، داستان، نقاشی و... هر یک دنیایی هستند که در هیچ علمی نمی توانید مشابهش را بیابید. باور بکنید یا نه " علم به هیچ وجه برای زندگی کافی نیست". اگر بتوانید خودتان اثری هنری خلق کنید که دیگر وارد جهانی متفاوت خواهید شد و چه بسا از آن منظر به خودِ فرورفته در علمتان پوزخندی هم بزنید!

نمایه کاربر
DARKENERGY

نام: Melina

محل اقامت: krj_teh

سپاس: 4144

تماس:

پست توسط DARKENERGY »

کارنبر نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۲۲:۴۴
پیشتر "هنر" را به شما پیشنهاد داده بودم، با این حال همچون دیگر پیشنهادها آن را نیز نادیده گرفتید...و همچنان کار خودتان را می کنید؛ گویی قضیه، قضیه ی میخ آهنین و سنگ است! با این حال من وظیفه ی خودم میدانم آنچه را فکر میکنم کمک کننده است بگویم.

اول اینکه همیشه سعی کنید چنین موقعیت هایی را در زندگی همچون آزمونی برای استواری و استقامت خود در نظر بگیرید. ممکن است زمانی، مثلاً در خدمت سربازی یا شرایطی مشابه، هیچ دسترسی ای به همین اینترنت و گوشی هم نداشته باشید و حتی بدتر... و اگر اینقدر سست و وابسته باشید در آن شرایط جسم و روانتان با هم گلاویز خواهند شد.

دوم اینکه اکنون دست کم دسترسی به این امکانات را دارید، و این کم لطفی و چه بسا بی خردیست اگر خودتان را از "دنیای هنر" محروم کنید. فیلم، موسیقی، داستان، نقاشی و... هر یک دنیایی هستند که در هیچ علمی نمی توانید مشابهش را بیابید. باور بکنید یا نه " علم به هیچ وجه برای زندگی کافی نیست". اگر بتوانید خودتان اثری هنری خلق کنید که دیگر وارد جهانی متفاوت خواهید شد و چه بسا از آن منظر به خودِ فرورفته در علمتان پوزخندی هم بزنید!
فایده نداره! وقت تلف کردنه smile039
انصافاً هیچ چیز هنر و موسیقیُ پزشکی نمیشه برای من؛ با اینکه صبح تا شب سرکار هستم ولی وقت استراحت یا هر زمانی که سرم خلوت بشه سعی میکنم یه ادیت بزنم چون عاشق هنر هم هستم نه برای اینکه لزوماً چندین هزار فالور دارم، برای دل خودم و علاقه‌ای که به هنر دارم این کارو میکنم، شاید اگر قبلا بود اصن دانشکده هنر درس میخوندم! البته هرکس علایق خودش رو داره ولی خب یکبار دوبار وقتی کسی گوش نکنه به حرفات دیگه باید ولش کنی، رهامم متاسفانه گوش شنوا نداره، رهام ناراحت نشو ولی کارنبر درست میگه.

I’m so lonely, broken angel
I’m so lonely, listen to my heart
One n’ only, broken angel
Come n’ save me, before I fall apart

کارنبر

پست توسط کارنبر »

DARKENERGY نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۲۳:۲۴
کارنبر نوشته شده:
یک‌شنبه ۱۴۰۱/۹/۱۳ - ۲۲:۴۴

فایده نداره! وقت تلف کردنه smile039
انصافاً هیچ چیز هنر و موسیقیُ پزشکی نمیشه برای من؛ با اینکه صبح تا شب سرکار هستم ولی وقت استراحت یا هر زمانی که سرم خلوت بشه سعی میکنم یه ادیت بزنم چون عاشق هنر هم هستم نه برای اینکه لزوماً چندین هزار فالور دارم، برای دل خودم و علاقه‌ای که به هنر دارم این کارو میکنم، شاید اگر قبلا بود اصن دانشکده هنر درس میخوندم! البته هرکس علایق خودش رو داره ولی خب یکبار دوبار وقتی کسی گوش نکنه به حرفات دیگه باید ولش کنی، رهامم متاسفانه گوش شنوا نداره، رهام ناراحت نشو ولی کارنبر درست میگه.
در حقیقت خود من هم در این سن و از این لحاظ چندان تفاوتی با ایشان نداشتم! و اگر کمی تند رفتم بخاطر این است که گویی دارم با خودِ چندین سالِ قبلم حرف می زنم و از ایشان انتظاری بیشتر از سنش را دارم..

این عالیست که با هنر دوستید و عالی تر اینکه هنر خود را با چندین هزار نفر شریک می شوید.

من هم تازه تماشای یک فیلم را تمام کردم. از نظر من هنر تنها یک طرزِ زیبای "بیان" است، و اگر در این معنی دقیق شوید خواهید دید که حتی راه رفتن هم می تواند هنرمندانه باشد! گرچه علاوه بر زیباییِ این "بیان"، آنچه یک اثر هنری را ارزشمند می کند محتوای آن نیز هست.

Squid game

سپاس: 1

پست توسط Squid game »

حالا پیشنهاد منو گوش کن رهام
روابط لانگ دیستنس اشتباه هستند
دیر یا زود رابطه تون یا از طرف تو یا پریسا به مشکل می خوره
من هم مثل تو بچه مثبت بودم و خجالتی و با روابط اجتماعی محدود
کارات کاملا جلو چشممه

من باز روابط اجتماعی م در حدی که می خوام نیست
ولی خیلی پیشرفت کردم
اصلا این طوری نیست که هر روز با یکی باشم ولی سعی می کنم رابطه صحیح ایجاد کنم

من همیشه دنبال راه حل صحیحم و مخم هم تو این مورد خوب کار می کنه

من درد زیادی تو سینه دارم

بیشتر اوقات تنها بودم با دوستانم حال نکردم

یه عکس از بچگیم رو نشونم دادن ، فکر کنم پسری به این زیبایی نبوده تا حالا
از بچگی بیشتر از هم سن هام می فهمیدم
خانواده مادرم ، داداشم رو که دلقک و با نمک بود بیشتر دوس دارن
ولی خانواده پدرم. منو که ویژگی های قدرتمند تری دارم بیشتر دوس دارن

ولی از جنس مخالف شانس آوردم
البته من دوره قبل چیف بودم
و کاملا درک می کنم که دخترا چقدر راحت عاشق مرد قدرتمند هستند
چیف جدید کله شق تر از منه و اینو دخترا میپسندن
دخترا درک خیلی بهتری از ما مردا دارن 😄

نمایه کاربر
rohamavation

تماس:

پست توسط rohamavation »

نه دوستان چرا من ناراحت بشوم خوب شما هم درست میفرمایید اما در خصوص هنر دوست عزیزمان طبیعت زیباترین هنر هست و چه زبانی بهتر از ریاضی در درک ان و فیزیک در فهم ان .شما در فهم ان به طبیعت و معماری های گوناگون نگاه کنید elegant در واقع حقیقت را می‌توان از زیبایی و سادگیِ آن شناخت اگر نمیتونید چیزی را به طور واضح و ساده توضیح بدین در واقع آن را به اندازه کافی درک نکردین. حال میگین فیلم و سریال و موزیک وخوب موزیک ارام و دانشین همه دوست دارند ومنم همینطور خوب گوش میکنم .اما فیلم و سریالهای مزخرف که اصلا هیچ بنایی نداره بر پایه نه واقعیت هست و نه خلاقیت همش اکشن و درام وجهت سرگرمی .اخبار هم خود جامعه گویای خبر هست .خانم دکتر خودتون مثل من هستید عشق هنر دارید حالا من عشق پرواز و دینامیک موتور جت و اینکه یک چیز نظرم جلب کنه .علم خودش هنر هست . طبیعت هنر زیبای خداوند هست .در دنیایی زندگی میکنیم که تحت کنترل قوانین و توسط یک هوش جهانی خلق شده هست .اما بازم در مورد سرگرمی و اینکه فکرم سرگرم چیزی بشه اره درست میگین .منم یک پسر معمولی و هوش معمولی هستم . مثل انیشتن و فایمن و فون براون نابغه نیستم .کاش میبودم کی بدش میاد .در مورد Long Distance Relationship بگم من به خاطر درسم ازش دورم .و اینکه هم میبینیم .حالا وقتی میرم تهران و هم در قبل شروع کلاسها در مهر ماه با هم بودیم .من نه فکر کنم عق من و اون کم شده فقط احساس تنهایی گاهی میکنم به خاطر همین دلبستگی وفکر کنم ذهنم به همین خاطر درگیر میشه بازم ممنون که یاداوری کردین .خوب درد این چاره چیست راهکارش چیه من و پریسا در تماس هستیم .معمولا اهنگهای مشابه گوش میکنیم .گاهی بازی ان لاین میکنیم.بعدش سفر قندهار که نیست .اینم 900 کیلومتر راه .با این امکانات دوساعته میرسی .خوب مهم همون تنهایی خودمو چطور پر کنم /دنبال اون هستم .
تصویر

کارنبر

پست توسط کارنبر »

بله... از نظر من حتی راه رفتن هم می تواند هنرمندانه باشد، علم که جای خود دارد؛ با این حال اگر هنر و زیبایی را تنها در علم و طبیعت بجوییم خود را از زیبایی های دیگرِ این جهان که محصولِ سرشت و خلاقیتِ انسانی مان هستند محروم کرده ایم.

اینطور که پیداست شما خیلی زیاد می دانید و به مشورت کسی نیاز ندارید. با این وجود مطرح شدن این موضوعات خالی از فایده هم نیست و ممکن است به درد کسانِ دیگری که با همین مسائل مواجهند ولی به اندازه ی شما باهوش نیستند بخورد.

من حرف دیگری ندارم.

نمایه کاربر
rohamavation

تماس:

پست توسط rohamavation »

کارنبر عزیز مگر همین نقاشان و هنرمندان از طبیعت الهام نمیگیرند .و علم دانش ما همین الهام از طبیعت هستش . دوم هر کی بگه میدونم بدون نادون هست باید مشورت گرفت شما ببخشید جمله ای یا کلمه ای هم بدانید و من یاد بگیرم این چیه مشورت هست . هر چی شما بزرگ‌تر هستید در زمینه ادبیات هم قوی هستید فقط لطف کنید به زبان راحت منظور خودتون را بگین گفتم من زبان شعر نمیفهمم ،ممنون ازتون
تصویر

Squid game

پست توسط Squid game »

باو منم مثل تو و خیلیای دیگه از رو نمی رم ولی وقتی با خودم خلوت می کنم صادقانه خودم رو سبک سنگین می کنم
این همه دختر خوب تو شهری که راحتی ، با یکی دوست شو و حالش ببر
منم درون گرام تازگی روابط اجتماعی م بهتر شده
من حسرت اینو داشتم رفیق پسر فاب داشته باشم
دو تا دارم البته
من خجالتی بودم و هنر دوست دختر پیدا کردن نداشتم
الانم از افسردگی رزیدنت ی در اومدم ولی شاد نیستم
کلا مدلم اینه آدم خوشی نیستم و حسرت می خورم برای این
از افسردگی در اومدم و حالم خیلی خوبه
اما دوس داشتم که شادتر بودم. بیشتر مورد تحسین بودم

نمایه کاربر
rohamavation

تماس:

پست توسط rohamavation »

دکتر جان منم از رو نمیرم .اما منم حاضر نیستم دنبال یکی دیگه باشم چون پریسا نیست ومن و اون همو دوست داریم تازه پس وفاداریمون چی .درسته دور هست از من ولی بازم Long Distance نیستم طوری که شما فرمودین . البته نمیدونم میگن ادم مستقل تر میشه .تو لانگ دیستنس اره احساس تنهایی رو دارم اما خوب دوسش دارم البته عمه ام میگه اینطوری باعث میشه کم کم همو فراموش کنند چون وقتی خونه عمه ام هستم زیاد تماس نمیگیرم .مارمولکی شدم منم .نمیدونم .شاید حق با عمه ام باشه .
تصویر

Squid game

پست توسط Squid game »

یه سال دیگه میام می پرسم این رابطه چی شد
اینا رابطه سالم نیست ، منم اولش نمی تونستم دوس دختر با شرایط خوب پیدا کنم
از جوانشیر بپرس که اینجا برای یکی چقدر لاو می ترکوند ، آخر ش هیچی به هیچی
دوس داشتن در سن تو خیلی نا اگاهانه است

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

محل اقامت: تهران

سپاس: 506

تماس:

پست توسط M_J1364@yahoo.com »

دافِ اسرائیلی=نکبتْ بتوانِ دو!
لعنت بر هر چی صهیونیستیه نکبته! همه ی دختراشون یه مُشت فوتوشاپی جعلی مثل خود رژیم جعلیشونن!

matrix

نام: علیرضا

سپاس: 31

تماس:

پست توسط matrix »

دافِ مریخی=نکبتْ بتوانِ چهار!
لعنت بر هرچی دژمن نکبته! خصوصا دژمنان مریخی ما. مرگ بر دژمنان ساکن بر سیارک های بین مریخ و مشتری که دژمنان مریخی رو حمایت میکنن! مرگ بر مشتری چون محور استکبار منظومه شمسیه! سکینه خانوم و عروسش چند وقت پیش میگفتن ساکنین اورانوس هم چند وقته پشت سرمون حرف در میارن پس مرگ بر اونها! ساکنین پلوتو هم تا همین چند وقت پیش فقط یخ بودن الان با فروش یخ پولدار و شاخ شدن مرگ بر اونها! سیارات نواحی آلفا قنطورس هم فقط بلدن برامون اظهار نگرانی کنن مرگ بر اونها! هرکسی هم کوشته شد یا بیماری زمینه ای گرفت یا کوتلت شد تقصیر ساکنین ماه هست مرگ بر اونها! (بیا بغلم ماه جونم!) اصن مرگ بر همه سیارات و دژمنانش!
فقط سیارکهایی که به سمت زمین میان و چیزهای خوبی برامون میارن خوبن! فقط ما خوبیم!!!

پ.ن: دارای نکات سوسکی برای کسانی که می اندیشند smile141 smile039 smile023
Sad but true

ارسال پست