گفتگو

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
You-See

نام: U30

محل اقامت: تهران

سپاس: 770

تماس:

Re: گفتگو

پست توسط You-See »

آره اصلا یه لحظه خودم ریختم پرام موند
دوستای گلم حمایت کنید : https://cafebazaar.ir/app/com.nikanmehr.marmarxword/

Vahed75

سپاس: 12

پست توسط Vahed75 »

بچه ها از این محمد چند وقتیه خبری نیست نرفته باشه با اون دختره سرشو زیر آب کرده باشن
عاخه خیلی پاستوریزه ست میترسم بلایی سرش آورده باشن
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

Vahed75

پست توسط Vahed75 »

خدایا خودت کمکش کن این بچه دست تنهاست

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

نام: م. ج. معروف به سیاه گوش

سپاس: 497

تماس:

پست توسط M_J1364@yahoo.com »

Vahed75 نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۵ - ۱۴:۳۷
علی جان من خوبم نگران نباش. با اون دختره هم تقریباً بهَم زدم. خیلی مغرور بود، یه خرده هم پرخاشگر. طرز فکرش هم چندان به من نمی خورد. هر چند نمی دونم این قضیه صد در صد تموم شده یا نه ولی فعلاً ریجِکتش کردم. ممنون که به فکرمی smile498

نمایه کاربر
rohamjpl

نام: Roham Hesamiرهام حسامی

محل اقامت: City of Leicester Area of Leicestershire LE7

سپاس: 3078

تماس:

پست توسط rohamjpl »

من تا حال تو گفتگو نبودم .واقعا نمیدونم چی بگم
فقط من از مسئولین سایت و مدیریت تالار خانم زارعی تشکر میکنم که در طول سال گذشته من را همراهی کرده و به من لطف کردند.
همچنین از داوود جان و افرادی که اشتباهات پستهایم . همچنین به سوالاتم پاسخ دادند تشکر میکنم
تصویر

Vahed75

پست توسط Vahed75 »

M_J1364@yahoo.com نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۵ - ۱۷:۴۳
Vahed75 نوشته شده:
علی جان من خوبم نگران نباش. با اون دختره هم تقریباً بهَم زدم. خیلی مغرور بود، یه خرده هم پرخاشگر. طرز فکرش هم چندان به من نمی خورد. هر چند نمی دونم این قضیه صد در صد تموم شده یا نه ولی فعلاً ریجِکتش کردم. ممنون که به فکرمی smile498
خب خدا رو شکر نمی دونم چرا همش فکر میکردم بلایی سرت آوردن

Vahed75

پست توسط Vahed75 »

rohamjpl نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۵ - ۱۸:۳۷
فقط من از مسئولین سایت و مدیریت تالار خانم زارعی تشکر میکنم که در طول سال گذشته من را همراهی کرده و به من لطف کردند.
همچنین از داوود جان و افرادی که اشتباهات پستهایم . همچنین به سوالاتم پاسخ دادند تشکر میکنم
بیا تو رهام جان دم در خوب نیست
چیز خاصی نمیخواد بگی همین که از تلاش های مذبوحانه ای که در زدن مخ دخترا کردی و موفق نبوده بگی کافیه smile039

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

Vahed75 نوشته شده:
smile055 smile055 smile139

ههععععیییییی... smile021
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

تماس:

Vahed75 نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۶ - ۱۲:۲۴
مامانم هم خیلی داره بد عُنُقی می کنه و نگرانمه. مخصوصاً وقتایی که دو روز متوالی برم بیرون، روز دوم شروع می کنه به نق زدن که نرم بیرون. فکر می کنه دخترا ممکنه یه بلایی سرم بیارن در حالی که بارها بهش تذکر دادم که کار خاصی نمی کنم که نگران کننده باشه. همیشه سعی می کنم که جانب احتیاطو اخلاقو رعایت کنم. در هر حال امیدوارم که خدا جونم حفظم کنه smile517

نمایه کاربر
Kiumars (G)

نام: Kiumars yasini

سپاس: 3

تماس:

پست توسط Kiumars (G) »

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۶ - ۲۳:۰۷
Vahed75 نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۶ - ۱۲:۲۴
مامانم هم خیلی داره بد عُنُقی می کنه و نگرانمه. مخصوصاً وقتایی که دو روز متوالی برم بیرون، روز دوم شروع می کنه به نق زدن که نرم بیرون. فکر می کنه دخترا ممکنه یه بلایی سرم بیارن در حالی که بارها بهش تذکر دادم که کار خاصی نمی کنم که نگران کننده باشه. همیشه سعی می کنم که جانب احتیاطو اخلاقو رعایت کنم. در هر حال امیدوارم که خدا جونم حفظم کنه smile517
لابد یبار یجا سوتی دادی که انقد نگرانتن. smile153 smile514 .
smile122
Think diffrent
Beacuse the one who was crazy enough that thought he colud change the world...was the one who did.
Steve.Jobs

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

تماس:

Kiumars (G) نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۶ - ۲۳:۱۸
لابد یبار یجا سوتی دادی که انقد نگرانتن. smile153 smile514 .
نه فکر نکنم. ولی یه عادتِ شاید بدی که دارم اینه که هر چی میشه میام خونه به مامانو داداشم می گم. بحثای خصوصی با دخترا رو هم یه مقدار منتقل می کنم که شاید درست نباشه. داداشم که مشکل نداره و کلّی سرِ این حرفا و جریانا می خندیم ولی مامانه بعضی وقتا عصبی میشه یا وانمود می کنه که عصبی شده ... بعد دو تا کلیپ دزدی و قتل تو واستاپو اینستا و تلویزیون می بینه یا توی روزنامه می خونه، فکر می کنه همون بلاها سر من هم میاد. کلاً یه خرده بد قِلِقه و زیاد اذیتم می کنه. داداشم چون شناخت بهتری روم داره، معقول تر باهام رفتار می کنه و حتی خیلی وقتا طرفِ منو می گیره و مامانمو نصیحت می کنه که زیاد باهام کاری نداشته باشه. تا حدودی هم مؤثر واقع میشه چون مامانم از داداشم حرف-شِنویِ بیشتری داره تا از من.

matrix

سپاس: 33

تماس:

پست توسط matrix »

rohamjpl نوشته شده:
میگم تو زبان انگلیسیت ظاهرا خوبه. به جای جزوه های فیزیک بیا آموزش زبان انگلیسی بذار بیشتر اسقبال میشه. من خودم باهات همراهی میکنم. نه اینکه فقط انگلیسی بنویسیا یا چت کنیما. آموزش گرامر یا دایره لغات و چیزای دیگه
به دلیل مشکل با یکی از مدیران هوپا، دیگر در این فروم فعالیتی نخواهم داشت. بدیهی است که بروزرسانی هم از طرف اینجانب در این فروم انجام نخواهد شد. میتوانید با ای دی بنده در تلگرام در تماس باشید. خدانگهدار

matrix

تماس:

پست توسط matrix »

چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۶ - ۲۳:۲۸
نه فکر نکنم. ولی یه عادتِ شاید بدی که دارم اینه که هر چی میشه میام خونه به مامانو داداشم می گم. بحثای خصوصی با دخترا رو هم یه مقدار منتقل می کنم که شاید درست نباشه. داداشم که مشکل نداره و کلّی سرِ این حرفا و جریانا می خندیم ولی مامانه بعضی وقتا عصبی میشه یا وانمود می کنه که عصبی شده ... بعد دو تا کلیپ دزدی و قتل تو واستاپو اینستا و تلویزیون می بینه یا توی روزنامه می خونه، فکر می کنه همون بلاها سر من هم میاد. کلاً یه خرده بد قِلِقه و زیاد اذیتم می کنه. داداشم چون شناخت بهتری روم داره، معقول تر باهام رفتار می کنه و حتی خیلی وقتا طرفِ منو می گیره و مامانمو نصیحت می کنه که زیاد باهام کاری نداشته باشه. تا حدودی هم مؤثر واقع میشه چون مامانم از داداشم حرف-شِنویِ بیشتری داره تا از من.
والا همین که میتونی دوست دختر داشته باشی و بتونی بهشون بگی خیلیه. اگه مذهبی بودن اونوقت میتونستی بفهمی مشکل واقعی یعنی چی
به دلیل مشکل با یکی از مدیران هوپا، دیگر در این فروم فعالیتی نخواهم داشت. بدیهی است که بروزرسانی هم از طرف اینجانب در این فروم انجام نخواهد شد. میتوانید با ای دی بنده در تلگرام در تماس باشید. خدانگهدار

matrix

تماس:

پست توسط matrix »

چون بچه های خوبی بودین و دست به سینه نشستین یه قالب به هوپا اضافه کردم. دیگه از اون تم بنفش خوشم نمیاد نمیدونم چرا.
این قالب خیلی سبک و بدون عکسه و طراحیش هم خیلی اصولیه. مثلا گوشه ها همه گرده و تیزی قالب های قبلی رو نداره و متریال درستش کردم.
برای فعال سازی برین تو این مسیر: کنترل پنل کاربری > تنظیمات تالار > تنظیمات سراسری > قالب انجمن > prolight

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

matrix نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۱۱/۷ - ۰۱:۳۲
rohamjpl نوشته شده:
میگم تو زبان انگلیسیت ظاهرا خوبه. به جای جزوه های فیزیک بیا آموزش زبان انگلیسی بذار بیشتر اسقبال میشه. من خودم باهات همراهی میکنم. نه اینکه فقط انگلیسی بنویسیا یا چت کنیما. آموزش گرامر یا دایره لغات و چیزای دیگه
منم میدوست smile499
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

ارسال پست