گفتگو

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

نام: م. ج. معروف به سیاه گوش

محل اقامت: تهران

سپاس: 497

تماس:

Re: گفتگو

پست توسط M_J1364@yahoo.com »

فروهر نوشته شده:
دوشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۵ - ۱۴:۰۷
دختر مثل اقیانوسِ ِمیمونه smile259 هرچی بیشتر بری تو عمقش، بیشتر با شگفتی های خلقت رو به رو میشی...
فکر کنم اگه جملَتو اینجوری بخونی بهتر به عمقِ دختر پی می بری! smile597

Vahed75

سپاس: 12

پست توسط Vahed75 »

فروهر نوشته شده:
اقا من در جایگاهی نیستم دخترا رو قضاوت کنم ولی نظرمو میگم...

دختر مثل اقیانوس میمونه هرچی بیشتر بری تو عمقش، بیشتر با شگفتی های خلقت رو به رو میشی...

دختر برای مرد مثل مسکن روحی میمونه یا یه جور قرص روان گردان ...و همین یکی از دلایلیه که دخترا از بعضی پسرا متنفر میشن.‌..چون وقتی از حالت خلسه در بیان دنبال یه روانگردان قوی ترن..

من یکی موقعی که غمگین و کلافم و دوست دارم با یکی درد و دل کنم ترجیح میدم سرم رو شونه یه دختر باشه تا یه مرد سیبیل کلفت و اخمو که وقتی دستای زبرشو به نشونه همدردی میکشه رو سرت پوست سرتو میکنه smile055 smile139

نظر شما دوستان چیه؟
شرمنده امید جان دیر رسیدی دخترای هوپا همه رفتن آخریش همین نرگس بود که اونم شنیدم برای عشقش دشداشه خریده
این حرفات هم نشون میده هنوز به پوچی و بیهودگی عشق نرسیدی یه وقتی متوجه میشی و به این نتیجه میرسی هیچ دختری این شرایطی که میگی رو نداره که نو بخوای سرت رو روی شونه هاش بذاری
فروید میگه عشق ابدی و واقعی، خالی از هر گونه تنفر و ریا تنها در رابطه ی بین معتاد و ماده ی مخدرش وجود دارد بقیه عشقا همه شون کشکه و مال فیلماست در واقع همین عشقای دروغین باعث زنده ماندن صنعت مد و پوشاک و فیلم و هزار کوفت و زهر مار دیگه میشه
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

تماس:

یعنی اگه به من بگن یه موجود کم عمق و سطحی نام بِبر، می گم: دختر! smile571

matrix

سپاس: 33

تماس:

پست توسط matrix »

M_J1364@yahoo.com نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۹:۴۴
این حرفای سکسیستی چیه؟ من دختر میشناسم عمیق و علمی هستن و پسرایی هم میشناسم که کم عمق و کم عقل و هَوَل هستن. اینکه میگم بیا تو شبکه های اجتماعی برای همینه که با آدما و نگرشهای مختلف آشنا بشی و ببینی چقدر حماقت و خریت بین آدما چه پسر چه دختر زیاده و برعکس از هر دو جنس چقدر بعضی میدرخشن. قبلا هم حرف زدیم که انتخاب بهتره کجاها باشه.

مثلا تو توییتر زیاد میخونم کلی پسر میان خصوصی دخترا و عکس از جاهای خصوصیشون میذارن خب این چه کار چیپ و حال بهم زنی هست.
به دلیل مشکل با یکی از مدیران هوپا، دیگر در این فروم فعالیتی نخواهم داشت. بدیهی است که بروزرسانی هم از طرف اینجانب در این فروم انجام نخواهد شد. میتوانید با ای دی بنده در تلگرام در تماس باشید. خدانگهدار

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

تماس:

matrix نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۲۰:۴۶
من دختر میشناسم عمیق و علمی هستن و پسرایی هم میشناسم که کم عمق و کم عقل و هَوَل هستن. اینکه میگم بیا تو شبکه های اجتماعی برای همینه که با آدما و نگرشهای مختلف آشنا بشی و ببینی چقدر حماقت و خریت بین آدما چه پسر چه دختر زیاده و برعکس از هر دو جنس چقدر بعضی میدرخشن. قبلا هم حرف زدیم که انتخاب بهتره کجاها باشه.
علیرضا جان من به صورت "کلّی" نظرمو گفتم. یعنی اصولاً جنس مؤنث نسبت به مذکر یه خرده کم عقل تره. حالا اینکه بعضی از دخترا میشن مادام کوری یا مریم میرزاخانی، این استثنائات اون قانونِ کلی رو عوض نمی کنه. بله قبول دارم که هستن دخترایی که خیلی با شعورن و مثلاً اگه شوهرشون خواست ده تا زن بستونه، خم به ابرو نمیارن و تازه تشویقشم می کنن! ( smile015 ) حالا گذشته از شوخی، من خودمم آرزو دارم دخترای فهمیده ای به پُستم بخورن ولی شاید فقط ده درصد دخترا اینجوری باشن، که پیدا کردنشون سخته.

matrix

تماس:

پست توسط matrix »

به نظرتون تا چه حد باید به دیگرانی که خیلی تاثیری روی زندگی ما ندارن اهمیت داد؟
به دلیل مشکل با یکی از مدیران هوپا، دیگر در این فروم فعالیتی نخواهم داشت. بدیهی است که بروزرسانی هم از طرف اینجانب در این فروم انجام نخواهد شد. میتوانید با ای دی بنده در تلگرام در تماس باشید. خدانگهدار

matrix

تماس:

پست توسط matrix »

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۲۱:۰۵
علیرضا جان من به صورت "کلّی" نظرمو گفتم. یعنی اصولاً جنس مؤنث نسبت به مذکر یه خرده کم عقل تره. حالا اینکه بعضی از دخترا میشن مادام کوری یا مریم میرزاخانی، این استثنائات اون قانونِ کلی رو عوض نمی کنه. بله قبول دارم که هستن دخترایی که خیلی با شعورن و مثلاً اگه شوهرشون خواست ده تا زن بستونه، خم به ابرو نمیارن و تازه تشویقشم می کنن! ( smile015 ) حالا گذشته از شوخی، من خودمم آرزو دارم دخترای فهمیده ای به پُستم بخورن ولی شاید فقط ده درصد دخترا اینجوری باشن، که پیدا کردنشون سخته.
چی بگم والا smile157 :roll:

Vahed75

سپاس: 12

پست توسط Vahed75 »

سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۹:۴۴
محمد جان فکر میکنم اون کلمه عمق رو باید با عقل جایگزین کنی اینطوری خیلی مفهوم بهتری میده smile039
حسرت نبرم به خواب آن مرداب
کارام درون دشت شب خفته است

دریایم و نیست باکم از طوفان
دریا همه عمر خوابش آشفته است.

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

تماس:

matrix نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۷ - ۰۱:۳۳
به نظرتون تا چه حد باید به دیگرانی که خیلی تاثیری روی زندگی ما ندارن اهمیت داد؟
تا حدی که مطمئن بشی که اون افراد می تونن تو رو برای رسیدن به حقیقت یا دانشی هدایت یا یاری کنن. حالا اگه فکر می کنی اون افراد اصلاً اثری روی زندگیت ندارن یا اساساً آدمایی کم ارزش با افکاری واهیَن (مثلاً برای من اکثر سلبریتی ها اینجورین) نباید بهشون اهمیت بدی و در عوض، به دانشمندا یا هنرمندای بزرگی که دسترسی بهشون نداری (مثلاً توی یه کشور دیگه زندگی می کنن یا سال ها پیش مُردن) باید اهمیت بدی.
Vahed75 نوشته شده:
چهارشنبه ۱۴۰۰/۹/۱۷ - ۱۷:۳۸
محمد جان فکر میکنم اون کلمه عمق رو باید با عقل جایگزین کنی اینطوری خیلی مفهوم بهتری میده smile039
البته منظورم "عمقِ وجود" زنه. در هر حال، اعتراف می کنم که اصلاحِ جنابالی بار معنایی واقع بینانه تری داره! smile059

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

Vahed75 نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۸:۴۸
فروهر نوشته شده:
اقا من در جایگاهی نیستم دخترا رو قضاوت کنم ولی نظرمو میگم...

دختر مثل اقیانوس میمونه هرچی بیشتر بری تو عمقش، بیشتر با شگفتی های خلقت رو به رو میشی...

دختر برای مرد مثل مسکن روحی میمونه یا یه جور قرص روان گردان ...و همین یکی از دلایلیه که دخترا از بعضی پسرا متنفر میشن.‌..چون وقتی از حالت خلسه در بیان دنبال یه روانگردان قوی ترن..

من یکی موقعی که غمگین و کلافم و دوست دارم با یکی درد و دل کنم ترجیح میدم سرم رو شونه یه دختر باشه تا یه مرد سیبیل کلفت و اخمو که وقتی دستای زبرشو به نشونه همدردی میکشه رو سرت پوست سرتو میکنه smile055 smile139

نظر شما دوستان چیه؟
شرمنده امید جان دیر رسیدی دخترای هوپا همه رفتن آخریش همین نرگس بود که اونم شنیدم برای عشقش دشداشه خریده
این حرفات هم نشون میده هنوز به پوچی و بیهودگی عشق نرسیدی یه وقتی متوجه میشی و به این نتیجه میرسی هیچ دختری این شرایطی که میگی رو نداره که نو بخوای سرت رو روی شونه هاش بذاری
فروید میگه عشق ابدی و واقعی، خالی از هر گونه تنفر و ریا تنها در رابطه ی بین معتاد و ماده ی مخدرش وجود دارد بقیه عشقا همه شون کشکه و مال فیلماست در واقع همین عشقای دروغین باعث زنده ماندن صنعت مد و پوشاک و فیلم و هزار کوفت و زهر مار دیگه میشه

ممنونم که نظرت رو گفتی...

ولی من نمی فهمم تو چرا درک درستی از مفهوم صحبت های طرف مقابلت نمی تونی به دست بیاری

اینکه من راجع به جنس مخالف نظر میدم اصلا به این معنی نیست که می خوام مخ کسیو بزنم ببین من طرف مقابلم رو خوب مورد تجزیه و تحلیل قرار میدم... شاید این یه استعداد باشه بهش میگن رفتار شناسی یا شخصیت شناسی...

اگه علیرضام چیزی گفت شوخی کرد.. ولی انگار تو جدی گرفتی

هرکسی برای پیشبرد روابط و خط مشیش به افرادی نیاز داره که به اصول و چهارچوب فکریش نزدیک باشند..‌‌و از نظر من ادمی تاثیر گذاره توی اجتماع که اصول و چهارچوب فکریش تو شرایط مختلف تغییر نکنه از همه قوی تره...
(و تاکید اکید میکنم چهارچوب شخصی نه اجتماعی)

چون الان ممکنه بگی خب مردم ۱۴۰۰ ساله به دین اعتقاد دارند پس خیلی قوین چون دین یه رفتار اجتماعیه که همه مردم اونو پذیرفتن و تبدیل به یه اپیدمی شده

پس معتقدم اگه کسی به چهارچوب فکری من نزدیک باشه خیلی راحت سرمو رو شونش میذارم و خیلی راحت حرف دلو میزنم چون درک متقابلی از صحبت های من داره و فقط یه شریک جنسی نیست

بخش اعظم حرف های فروید فرضیه است و اثبات نشده...و عشق تدریجی به وجود میاد در کل عشق واقعی رو باید به وجود اورد نه دنبالش گشت

متاسفانه در این مملکت ما ضامن بقای عشق پول شده و این بخاطر تاثیر روانی پوله..‌.

این تاثیر ناشی از بی سوادی و اموزش ضعیفه..

یادمه داوود یه حرف قشنگ بهم زد گفتم چطور میشه افراد نابغه رو به خدمت گرفت

گفت کنترل افراد نابغه سخته اونا یه روز به فکر جایگاه تو می افتن... اما کنترل افراد بیسواد خیلی راحت تره

شاید یکی از دلایل اموزش ضعیف همینه
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

و یه چیزم در مورد نرگس گفتی دشداشه خریده
مبارک باشه ان شالله به پای هم پیرشن
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

matrix

تماس:

پست توسط matrix »

Vahed75 نوشته شده:
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۱۸:۴۸
اینو من از فروید نشنیدم ولی خب درسته. عشق واقعی خالی از هرگونه تنفر و تفکر منفیه. مثلا یه سری وقتی فکر میکنن یه نفرو دوس دارن و جواب منفی داد ازش متنفر میشن و میخوان انتقام بگیرن.

فروهر نوشته شده:
پنج‌شنبه ۱۴۰۰/۹/۱۸ - ۱۹:۳۰
بخش اعظم حرف های فروید فرضیه است و اثبات نشده...و عشق تدریجی به وجود میاد در کل عشق واقعی رو باید به وجود اورد نه دنبالش گشت
آره دقیقا. فقط اینکه آدما از نظر شخصیتی به این حد از پختگی برسن نیاز به خودسازی و شناخت و هوش بالایی داره که اکثر مردم هم این رو ندارن و هیچوقت هم بهش نمیرسن و ناله میکنن عشق واقعی وجود نداره. ما کلا یه موقعی فقط دنبال داشتنیم چون از بچگی ارزش سر داشتن چیزها بوده و یک حالت سوداگری و بازاری داره و با عشق هم اینطور رفتار میکنیم. در صورتی که عشق واقعی یک نوع بودن و شدن هست و سطح بالاتری از تفکرات معمول داره و هر کسی بهش نمیرسه. حالا وقتی بحث داشتن هست همون اتفاقاتی میوفته که سر به دست آوردن کالا به وجود میاد. بحث رقابت و برتری وسط میاد و که من باید اون شخص رو بهش برسم و فتحش کنم و اگر نتونم خشمگین و ناراضی میشم و میخوام انتقام بگیرم. یک موقعهایی هم این دو شخص به هم میرسن و اتفاقا از نظر شرایط زندگی هم همه چیز خوبه اما شخص واقعا راضی نیست و حتی دوست داره بمیره. در واقع انگار شخص از درون خالیه و از بیرون هیچ چیزی نمیتونه راضیش کنه. به هر موقعیتی یا هر شخصی برسه بعدش دیگه اون هیچ ارزشی برای شخص نداره و فکر میکنم دلیل تنوع طلبی آدمها هم همینه و طرف وقتی کلی زحمت کشید و به اون رسید دیگه اون ارزشی نداره و باید بره سراغ یکی دیگه.

حالا در این مورد دو تا کتاب هست که اریک فروم نوشته یکی هنر عشق ورزیدن هست و یکی داشتن و بودن. تو این موضوع کتابای خوبین میتونید بخونید.

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

تماس:

matrix نوشته شده:
جمعه ۱۴۰۰/۹/۱۹ - ۰۲:۳۰
حالا در این مورد دو تا کتاب هست که اریک فروم نوشته یکی هنر عشق ورزیدن هست و یکی داشتن و بودن. تو این موضوع کتابای خوبین میتونید بخونید.
یه کتاب از اروین دیوید یالوم دارم می خونم به اسم "خیره به خورشید (غلبه بر هراس از مرگ)" انتشارات فانوس.
بد نیست، یه مقداری جذبم کرد. اگه وقت کردین، بخونینش.

نمایه کاربر
M_J1364@yahoo.com

تماس:

وای خدا جونم شُچْرِت، عجب برفی میاد تهران! smile525

نمایه کاربر
You-See

نام: U30