بهترین معلم فیزیک کیست‏؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

رادمهر

نام: joker

محل اقامت: تهران

سپاس: 78

تماس:

Re: بهترین معلم فیزیک کیست‏؟

پست توسط رادمهر »

H-I-G-G-S نوشته شده:آلبرت اینشتین smile021

من با نظر شما مخالف ام چون خیلی ها مثل استفان هاکینگ و هایزنبرگ و ماکس پلانک و حتی نیوتن ایشون رو قورت می دن.
رفتار اخلاقی یک انسان،بر اساس نوع دوستی،تحصیلات و برابری اجتماعی است و هیچ پایه مذهبی لازم نیست.

raahiil

نام: بختیاران

سپاس: 1

پست توسط raahiil »

بهترین معلم،یه معلم ناشناخته است.هنوز کشف نشده،یه عده کمی مثل ما که باهاش اشنا شدیم میدونیم که چه قدر محشره....عالیه این قدر عاشقه فیزیکه که وقتی سر کلاساشی انگار داری به فیزیک خدمت میکنی لحظه به لحظش فیزیکیه و برق تو چشاش تو رو به تفکر و کشف دعوت میکنه....این قدر چیز ازش یاد گرفتم ولی نمیدونم این استاد بزرگ و جوانم رو چطور توصیف کنم.

Prowler

سپاس: 9

پست توسط Prowler »

raahiil نوشته شده:بهترین معلم،یه معلم ناشناخته است.هنوز کشف نشده،یه عده کمی مثل ما که باهاش اشنا شدیم میدونیم که چه قدر محشره....عالیه این قدر عاشقه فیزیکه که وقتی سر کلاساشی انگار داری به فیزیک خدمت میکنی لحظه به لحظش فیزیکیه و برق تو چشاش تو رو به تفکر و کشف دعوت میکنه....این قدر چیز ازش یاد گرفتم ولی نمیدونم این استاد بزرگ و جوانم رو چطور توصیف کنم.

منم بات موافقم smile072
واقعا بهترین معلم فیزیک کسیت که فرمول بازی نمیکنه یعنی فقط هی نمیاد یه مشت فرمول وتعاریف قلمبه تو مخ شاگرداش کنه؛
اون تعاریف قلمبه سلمبه و فرمول ها رو میشه مفهومیتر هم توضیح داد، باور کنید و بهترین معلم تا حد توانش اونا رو اول خودش هضم میکنه و بعد میاد مفهومی و در نتیجه به همراهش با تلاش بیشتری به شاگرداش این علم شیرین رو صبورانه می آموزد.
نه اینکه هر چی متن وفرمول تو کتاب هس رو همونجور سلامت رو تخته بنویسه و بر زبانش جاری سازد و تمام |؛دیگر اینکه کسی فهمش کشید بفهمه گرهم نکشید که نکشید به اون چه!!!! smile024 پس هنر معلمیش کجا شد؟؟؟؟!

نمایه کاربر
Archimedes

سپاس: 824

پست توسط Archimedes »

پروفسور والتر لواین استاد فیزیک دانشگاه MIT

تصویر
کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست

ارسال پست