شهر گم شده آتلانتیس پیدا شد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

Re: شهر گم شده آتلانتیس پیدا شد

پست توسط mamy72 »

ramsar-mahboobeh نوشته شده:دانشمندای مربوطه بودند که رفتند و کشفش کردند
چي رو كشف كردند؟ منظورت عكس hhamid كه نيست؟
ramsar-mahboobeh نوشته شده:همه ی دانشمندا به اسم دانشمندی که نباید به رشته هایی که توشون تخصص ندارند نظر بدن!
چه ربطي داشت؟

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

mamy72 نوشته شده:چي رو كشف كردند؟ منظورت عكس hhamid كه نيست؟
نه!
گروهی از محققان آمریکایی در نهایت توانستند موقعیت احتمالی شهر گمشده و افسانه ای آتلانتیس، کلانشهری افسانه ای که گفته می شود هزاران سال پیش به دلیل وقوع سونامی در گل و لای فرو رفته و ناپدید شده را بیابند...
حالا دانشمند نه محقق! smile039
mamy72 نوشته شده: چه ربطي داشت؟
آخه می گی هیچ دانشمند طراز اولی...
دانشندایه مربوطه هم آعتقادی به این موضوع ندارند؟

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

ramsar-mahboobeh نوشته شده:دانشندایه مربوطه هم آعتقادی به این موضوع ندارند؟
صد تا مطلب ميشه تو اينترنت پيدا كرد مثل 2012 كه توش نوشته دانشمندا اعلام كردن ، به گزارش ناسا ، نتيجه تحقيقات MIT نشان ميدهد كه و ... مثلا خبرگزاري مهر خداي اخبار غير علمي در بخش علمي است يا اصلا تلويزيون(رسانه ملي!!) وقتي مي خواد خبر ماه گرفتگي رو بگه عكس خورشيد گرفتگي نشون ميده ! ... اگه صد تا از اين جور خبر ها هم بياري من يكي قبول نمي كنم ولي حالا اگه به اين دست خبر هاي اينترنتي اعتقاد داري مي توني به خودت بقبولوني كه بايد دنبال آتلانتيس گشت برات آرزوي موفقيت ميكنم
اگر هم در طي اين قبولوندنت دليل منطقي(خيلي منطق) براي فكر كردن به مسئله آتلانتيس پيدا كردي ممنون ميشم به من هم بگي‌!

نمایه کاربر
mahboobeh

محل اقامت: رامسر

سپاس: 381

تماس:

پست توسط mahboobeh »

mamy72 نوشته شده:صد تا مطلب ميشه تو اينترنت پيدا كرد مثل 2012 كه توش نوشته دانشمندا اعلام كردن ، به گزارش ناسا ، نتيجه تحقيقات MIT نشان ميدهد كه و ... مثلا خبرگزاري مهر خداي اخبار غير علمي در بخش علمي است يا اصلا تلويزيون(رسانه ملي!!) وقتي مي خواد خبر ماه گرفتگي رو بگه عكس خورشيد گرفتگي نشون ميده ! ... اگه صد تا از اين جور خبر ها هم بياري من يكي قبول نمي كنم ولي حالا اگه به اين دست خبر هاي اينترنتي اعتقاد داري مي توني به خودت بقبولوني كه بايد دنبال آتلانتيس گشت برات آرزوي موفقيت ميكنم
اگر هم در طي اين قبولوندنت دليل منطقي(خيلي منطق) براي فكر كردن به مسئله آتلانتيس پيدا كردي ممنون ميشم به من هم بگي‌!
کاملا قبول دارم که مطلب غیر علمی به اسم علمی زیاده
در مورد مسئله آتلانتیسم از اول گفتم اصلا مطمئن نیستم ( چون اطلاعی در موردش ندارم)
smile072

ارسال پست