مقاله ISI

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
sepid_physics

محل اقامت: تهران

مقاله ISI

پست توسط sepid_physics »

سلام دوستان...ازتون خواهش می کنم بهم کمک کنید smile079 من می خوام مقاله علمی ارائه بدم! درباره کیهانشناسی...اما نمی دونم چجوری؟؟؟چون اصلا چیزی در مورد کیهان شناسی نخوندم! smile054 خواهش می کنم کمکم کنییییییید
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه
فکر بوییدن گل در کره دیگر...

نمایه کاربر
amishtain

نام: AMIRFARHANG

سپاس: 112

Re: مقاله ISI

پست توسط amishtain »

sepid_physics نوشته شده:سلام دوستان...ازتون خواهش می کنم بهم کمک کنید smile079 من می خوام مقاله علمی ارائه بدم! درباره کیهانشناسی...اما نمی دونم چجوری؟؟؟چون اصلا چیزی در مورد کیهان شناسی نخوندم! smile054 خواهش می کنم کمکم کنییییییید
سلام...
شما برای اینکه بتونی یه مقاله علمی ارائه بدی باید در مورد اون موضوع اطلاعاتی داشته باشی...
وقتی هیچ اطلاعی نداری چجوری میخواهی مقاله علمی بدی؟؟؟؟؟

user30018

سپاس: 28

پست توسط user30018 »

داداش منم مشکل شما رو دارم
مقالتو بده من بخونم
نترس دزد نیستم
خودم به اندازه کافی مقاله دارم
پیام خصوصی بده و آدرس لینک مقالتو بده

sara66

محل اقامت: اهواز

سپاس: 1

پست توسط sara66 »

سلام
دوست عزیز،وقتی میخوای در مورد موضوعی مقاله ارائه بدی باید در مورد اون مطلب به اندازه کافی اطلاعات داشته باشی تا بتونی مقاله ای رو ارائه بدی که توی یک ژورنالی چاپش کنن ،تنها دادن مقاله ملاک نیست ، اول در مورد کیهان شناسی هرقدر که میتونی مطالعه کن که اگرکسی پرسید علم کیهان شناسی در مورد چی صحبت میکنه بتونی جواب بدی بعد از توی همون مقالات یکسری مطالب رو گلچین کن و کار خودت رو هم به اون مطالب اضافه کن و سعی کن مقالات رو از سایتهای خوبی مثل science direct,scoposو.....تهیه کن smile072

user30018

پست توسط user30018 »

عید شما مبارک !!! انشاالله سال خوبی داشته باشید

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

ehsanmohebbi نوشته شده:عید شما مبارک !!! انشاالله سال خوبی داشته باشید
چرا کسی به این هشدار! نمیده که پست نامربوط نزنه.
زیر تانک خوش بگذره هاجی.

user30018

پست توسط user30018 »

با ..........ت خیلی خوش میگذره
ر ستی ازت متنفرم
اینو میدونستی؟

محمد اخشيك

محل اقامت: كرج

سپاس: 30

پست توسط محمد اخشيك »

راه و روش سر راست، اول درس دوره ی کارشناسی تان را در فیزیک تمام می کنید و می روید در مقطع ارشد فیزیک، یک استاد راهنمای کیهان شناس انتخاب می کنید، الفبای کیهانشناسی و نسبیت عام را می آموزید، بعد می روید در سمینارها شرکت می کنید و با جنس مسائل آشنا می شود و یک مسئله انتخاب می کنید (استاد راهنمای خوب اینجا به کار می آید) بعد تلاش می کنید برای حلش، اگر به نتیجه ی قابل انتشاری رسید منتشرش می کنید. اگر به این سطح برسید قطعا راه و چاه مقاله فرستادن را هم آموخته اید...
Our job in physic is to see things simply, To understand a great many complicated phenomena in a unified way, In terms of few simple principles... Steven Weinberg

ارسال پست