مهندسی عمران چطوریه ؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Cartouche

سپاس: 957

Re: مهندسی عمران چطوریه ؟

پست توسط Cartouche »

رشته ی عمران ، به شدت رشته ی خوبیه.کسانی که واقعا کاربرد فیزیک رو در مهندسی میخوان باید بران عمران.ولی اگه سرمایه نداشته باشیو و برا خودت کار نکنیو و بخوای از صفر شروع کنی ، حتی اگه خیلی هم زرنگ باشی ، بازم سخته .مگه اینکه مثلن بابات هم مهندس عمران باشه و بخوای عمران بخونی تا شرکتشو بچرخونی.
دوای درد عاشق را کسی کو سهل پندارد

ز فکر آنان که در تدبیر درمانند در مانند

ماکسول

سپاس: 1

تماس:

پست توسط ماکسول »

سلام خدمت دوستان

آیا از کارشناسی مهندسی عمران-سازه میشه کارشناسی ارشد هوا فضا خوند؟ یعنی امکان تغییر این دو رشته از لیسانس به فوق لیسانس هست؟
ز گهواره تا گور دانش بجوی!

نمایه کاربر
DYNT70

سپاس: 13

پست توسط DYNT70 »

پس مهندسی مکانیک کشک؟ smile052

aminxp

پست توسط aminxp »

سلام به دوستان من رشتم عمران هست ولی از کسایی که در حد ارشد و دکترا هستن و خیلی از پروژه های بزرگ رو بهشون میدن اونا گفتن عمران فقط ریاضیات هست باید ریاضیاتت خیلی فول باشه فیزیکشم باید شاگرد خوبی باشی بعضیا از عمران فقط تصور این رو دارن که یه ساختمان چند طبقه میسازه ولی تا جایی که میدونم در ارشد و بالاتر تعدادی درس مشترک با هوافضا داره که خیلی سختن و اینو بدونید که مثل برق و مکانیک جزو رشته های مادر هست و اینو به دوستان عرض کنم که اون گلابی نیست و هلو ی اسمش و به دروسی میگن که ریاضی فیزیکش از عمومی بالاتر نره

r3ihan3h

پست توسط r3ihan3h »

سلام دوست عزیز
من رشته ام عمران-نقشه برداریه
به خدمتت عرض کنم که عمران از لحاظ درسی،رشته اییه که ریاضی فوق العاده قوی میخواد،یه سری واحدهای فیزیک مثل اپتیک،الکترومغناطیس،مکانیک هم پاس میکنن
از لحاظ موقعیت کاری درسطح بسیار خوبی نسبت به بقیه رشته های مهندسی هستن.هرجایی براشون کار پیدا میشه.چه کارهای دفتر چه صحرایی،نمیه وقت،تمام وقت،پروژه ای و... من از بین دوستام کسی رو ندیدم که لنگه کار مونده باشه.همگی از ترم 3 به بعد کار براشون فراوون بود!
اطلاعات دیگه ای خواست ی در خدمتم...

نمایه کاربر
چوچولو

سپاس: 2

پست توسط چوچولو »

r3ihan3h نوشته شده:سلام دوست عزیز
من رشته ام عمران-نقشه برداریه
به خدمتت عرض کنم که عمران از لحاظ درسی،رشته اییه که ریاضی فوق العاده قوی میخواد،یه سری واحدهای فیزیک مثل اپتیک،الکترومغناطیس،مکانیک هم پاس میکنن
از لحاظ موقعیت کاری درسطح بسیار خوبی نسبت به بقیه رشته های مهندسی هستن.هرجایی براشون کار پیدا میشه.چه کارهای دفتر چه صحرایی،نمیه وقت،تمام وقت،پروژه ای و... من از بین دوستام کسی رو ندیدم که لنگه کار مونده باشه.همگی از ترم 3 به بعد کار براشون فراوون بود!
اطلاعات دیگه ای خواست ی در خدمتم...
برای همه صادقه ؟چه مونث چه مذکر ؟؟؟؟؟
انقلاب ستمدیدگان را آزاد نمیکند تنها استثمارگران را عوض میکند "برنارد شاو"
تجربه نامی است که تمامی افراد بر اشتباهاتشان میگذارند"اسکاروایلد"
هرگز مگذار خنده تو باعث گریه دیگری شود "حسین بهزاد "

ارسال پست