حدس گلادباخ

Re: حدس گلادباخ

نوشتهاز سوی انشتین ثانی در چهارشنبه 12 تير 1392 - 14:32

حدس گلادباخ نیست بلکه حدس گلدباخ یاحدس گولدباخ است.حدس گلدباخ راثابت کردم امااهمیت ندادند.
واپسین ویرایش بدست انشتین ثانی در چهارشنبه 12 تير 1392 - 19:51, ویرایش شده در 2.
نماد کاربر

سپـاس : 31

ارسـال : 49

نام نویسی: 92/4/12

مرد

نوشتهاز سوی jhvh در چهارشنبه 12 تير 1392 - 14:59

انشتین ثانی نوشته است:حدس گلد باخ رااثبات کردم اما اهمیت ندادند.

جان من
چطوری؟
مقالتو بذار

سپـاس : 351

ارسـال : 1641

نام نویسی: 90/10/26

مرد

Re: حدس گلدباخ

نوشتهاز سوی انشتین ثانی در چهارشنبه 12 تير 1392 - 18:06

سلام.نمی خوام شاهنامه براتون بگم.امامن درطی مقاله ی9صفحه ای این حدس رااثبات کردم.وحتی برای جشنواره خوارزمی به همراه 2مقاله دیگرفرستادم.امادرجشنواره مقامی نیاورد. البته یکی ازآن مقاله هامقام2رابدست آورد.ومتاسفانه داوران ضمن رد کردن یک طرح علت نقض آن را به طراح نمی گویند.حال من نمی دانم کجای این اثبات ایراد دارد.البته به نظرم سادگی این اثبات علت عدم تاییدآن است.من نمی خوام بگویم که 100درصد اثبات درست است اما می گویم جای بحث راداشت.این جامن براثرنبود یک پروفسورریاضیات برای بحث وگفتگوباآن درعذابم.واین اثبات ودیگرنظریات بنده به علت بی توجهی محکوم به مرگ فراموشی است.چه بساانشتین های بزرگی که پابه عرصه گیتی می گذارند(ازجمله شما خواننده) اما به علت نبود اهمیت می شکنند.این اثبات رانمی توانم بروز بدهم.شاید وقتی رفتم دانشگاه بااستادانی برای خواندن وگفتن ایراد آن آشناشوم.ببخشید به گمانم شاهنامه شد.
نماد کاربر

مرد

نوشتهاز سوی Hooman kh در جمعه 9 خرداد 1393 - 14:17

اقا حدس همین الان این خبرو خوندم گفتم تو این تاپیک راجبش بنویسم.حدس گلدباخ در مراحل نهایی اثبات هستش.خبرش هم تائید شده

سپـاس : 185

ارسـال : 323

نام: هومن خدایاری
شهر: تهران
نام نویسی: 91/2/19

مرد

نوشتهاز سوی انشتین ثانی در چهارشنبه 21 خرداد 1393 - 12:18

حدس ضعیف گلدباخ که چند وقت پیش اثبات شد.چیزی که خوندی راجع به حدس قوی گلدباخ بود؟
نماد کاربر

مرد

نوشتهاز سوی Parsabalaie در جمعه 27 دي 1398 - 14:18

با سلام. من تونستم این حدس رو اثبات کنم. و با این اثبات، هیچ مثال نقضی براش وجود نداره.

سپـاس : 0

ارسـال : 1

نام: Parsa Baladie
نام نویسی: 98/10/27

ذکر نشده

قبلی

بازگشت به رياضيات در فيزيك

چه کسی هم اکنون اینجاست ؟

کاربرانی که در این تالار هستند: بدون کاربران عضو شده و 7 مهمان