عکسی بدون شرح....

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
هیپاتی

سپاس: 195

Re: .... چی بگم......

پست توسط هیپاتی »

عالی بود جناب online.
خصوصا قسمتی که در مورد عجیب غریب بودنو اینا گفتید!
همه میدونن که ورودی های سمپاد دیگه مثل گذشته نیست.اما یادتون باشه هنوز هیچ مدرسه ای حتی با بهترین امکانات شاخ تیزهوشان رو نشکسته.حتی انرژی اتمی با اون همه جبروتش(؟) از نظر خروجی هاش پنجمین مدرسه تهرانه.چه برسه به کشور.
شاخ تیزهوشان وقتی شکسته میشه که دانش آموزانش به جای علم و پیشرفت، غرور و خودخواهیشونو پرورش بدن!و متأسفانه کم کم داره تعداد این افراد زیاد میشه...
امیدواریم دیگه شاهد چنین دانش آموزانی در این مدارس نباشیم.
دیگه بحثمون به هیچ جا نمیرسه.منم نمیخوام با این بحثا فضای علمی هوپا رو بیش از این خراب کنم.
مرسی که پستامو نخوندید...

White

سپاس: 211

پست توسط White »

proksima نوشته شده:عالی بود جناب online.
همه میدونن که ورودی های سمپاد دیگه مثل گذشته نیست.اما یادتون باشه هنوز هیچ مدرسه ای حتی با بهترین امکانات شاخ تیزهوشان رو نشکسته.حتی انرژی اتمی با اون همه جبروتش(؟) از نظر خروجی هاش پنجمین مدرسه تهرانه.چه برسه به کشور.
شاخ تیزهوشان وقتی شکسته میشه که دانش آموزانش به جای علم و پیشرفت، غرور و خودخواهیشونو پرورش بدن!و متأسفانه کم کم داره تعداد این افراد زیاد میشه...
دیگه بحثمون به هیچ جا نمیرسه.منم نمیخوام با این بحثا فضای علمی هوپا رو بیش از این خراب کنم.
پست شما رو خوندم و باهاتون موافقم.

نمایه کاربر
m77m

سپاس: 78

پست توسط m77m »

proksima نوشته شده:عالی بود جناب online.
متاسفانه با افزایش تعداد مدارس تیزهوشان هم هزینه بیشتری صرف میشه و هم دانش آموزای زیادتری به مدرسه تیزهوشان میان.
اگه به این همه دانش آموز کتب تکمیلی تدریس بشه بسیاری از دانش آموزان که راحت ورود کرده اند از شوق دروس کم کم میافتند.همینوطر دیگر ان مدارس قدرتمند علمی رو دیگه نخواهیم داشت.
نتیجه این میشه که هر کسی که از تیزهوشان قبول شده چه بسا که حقش نبوده و در نتیجه غرور به جای درس جا پیدا میکنه.
دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد سعادت آن کسی دارد که از تنها بپرهیزد
درد عشقی کشیده‌ام که مپرس زهر هجری کشیده‌ام که مپرس

نمایه کاربر
f-f

سپاس: 24

پست توسط f-f »

برای درخشیدن نیازی به امکانات نیست من اینو باور دارم فقط خواستم بگم که کنار دانش آموزان تیزهوشان یه جایی هم برای بعضی از دانش آموزهای دیگه بذارید چون بهرحال هر کسی با عینک خودش نگاه میکنه و چهارچوب عینک خودشو میبینه !!! smile019
و اینکه کنار آیا های شما چراهای یه عده دیگه هم هست ..... یه عده ی دیگه که همه ازشون فراموش کردن !!!
امیدوارم همه بتوننن با استعداهاشون به خلق خدا و کشورمون خدمت کنن smile079
همگی موفق باشید smile072 smile072
اگه چیزی گفتم که باعث کش آوردن و منحرف شدن تاپیک شده شرمنده
زندگی همین لحظه هاست....
شاد باشید.

نمایه کاربر
m77m

پست توسط m77m »

الان سمپادیا از جامعه ایران جدا شدن. همه اونارو یه جورانسان های طمع کار بی احساس فراانسانی میدونن.
مسخره پشت مسخره.
واقعا خیلی درد آوره.یمکم درک کنید.

نمایه کاربر
نوآور

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1323

پست توسط نوآور »

تا جائیکه می دونم آزمون ورودی پذیرش سمپادیها، یک آزمون سنجش IQ استاندارد معمولی است. بنابراین، احتمالا فقط افراد دارای حافظه برتر و در واقع تنها استعدادهای تحصیلی برتر (آن هم با درصدی از خطا) کشف می شن.
ولی چنانچه قبلا بیان کرده ام؛ نیاز واقعی در صنعت آتی کشور، به کشف استعدادهای خلاقیت است:
.

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=28981
ایران تبدیل شده به واحه ای دانشگاهی در میان یک برهوت صنعتی

نمایه کاربر
امیرکاوه

نام: حامد فرهنگ

سپاس: 167

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

f-f نوشته شده:بگو مرگ بر شاه ...
ولی بدون شخی استعداد زیاد داریم اما نمی دونم چرا درخشان نمیشن ....
خیلی دوست داری بری استعداد های درخشان ؟ ولی عکس جالبی . البته این مشکل بچه های قدیم هست . الان مشکل بچه اینه که اصلا جواب نمی دن . مثل ما که تو مدرسه توطئه می کنیم و همه برگه سفید و بدون اسم می دیم که امتحان خود به خود کنسل می شه .

نمایه کاربر
امیرکاوه

نام: حامد فرهنگ

سپاس: 167

تماس:

پست توسط امیرکاوه »

f-f نوشته شده:برای درخشیدن نیازی به امکانات نیست من اینو باور دارم فقط خواستم بگم که کنار دانش آموزان تیزهوشان یه جایی هم برای بعضی از دانش آموزهای دیگه بذارید چون بهرحال هر کسی با عینک خودش نگاه میکنه و چهارچوب عینک خودشو میبینه !!! smile019
و اینکه کنار آیا های شما چراهای یه عده دیگه هم هست ..... یه عده ی دیگه که همه ازشون فراموش کردن !!!
امیدوارم همه بتوننن با استعداهاشون به خلق خدا و کشورمون خدمت کنن smile079
همگی موفق باشید smile072 smile072
اگه چیزی گفتم که باعث کش آوردن و منحرف شدن تاپیک شده شرمنده
کی میگه که بدون امکانات می شه درخشید . الان من 6 ماه دیگه بخواهم برای مسابقات هوافضا ، یه پهپاد مینی مدل rq-170 بسازم و در مسابقات بدرخشم چگونه بدون امکانات بسازم . شما الان یه راکت ابی ساده هم بخوای بسازی ( ساده نه بوستر دار ، حتی ) باید به خاطر امکانات کم وقتت رو هدر بدی تا کار خوبی از اب در بیاد . شرمنده با خاطر گرفتن وقتتون . کاوه smile038

نمایه کاربر
m77m

پست توسط m77m »

نوآور نوشته شده:تا جائیکه می دونم آزمون ورودی پذیرش سمپادیها، یک آزمون سنجش IQ استاندارد معمولی است. بنابراین، احتمالا فقط افراد دارای حافظه برتر و در واقع تنها استعدادهای تحصیلی برتر (آن هم با درصدی از خطا) کشف می شن.
ولی چنانچه قبلا بیان کرده ام؛ نیاز واقعی در صنعت آتی کشور، به کشف استعدادهای خلاقیت است:
.

http://www.hupaa.com/forum/viewtopic.php?f=14&t=28981
برادر من کجاش استاندار هستش.
سوالای کتابو کپی میکنن میدن.آخه این چه وضعیتی هستش؟
سوالا چند سال پیش با سوالای سال های اخیر زمین تا آسمون فرق میکنه.برای همین سمپاد قدیم ارزش داشت.الان از هرکی میپرسی میگه تو تیزهوشان درس میخونم!!!!!!!1

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

Re: عکسی بدون شرح....

پست توسط *شارش* »

اینم بگم هر کجا یه سری امکانات باشه از لحاظ فکری و تحصیلی، ذهن اون فرد اماده میشه
خیلی ها هستن تو مدارس دولتی یا خونواده هاشون پیگیر بچه هاشون نیستن که بذارن تو این مراکز(سمپاد یا استعداده ای درخشان) یا عده ای هم تو روستا هستن که فعلاً استعداد کشف نشده یا اینکه خیلی ها دوست دارن مثله مردم عادّی،عادی باشن
به نظر من سیستم آموزش ما از اول غلط بوده و هست
سیستمی که صرفاً حالت تئوری باشه هیچ پیشرفتی نخواد کرد
همونطور که دانشگاه های ما جنبه ی تئوری دارن
..................
بچه ای میتونه استعداد درخشان باشه که نزدیکترین مسیرو بر حل مسائل انتخاب کنه که به این میگن ذهن خلّاق..
اگه بنای انتخاب استعداد درخشان بر اساس معدّل و اینا و یه سری تست هوش باشه ................این درست نیست و یه کار بیهوده و هزینه ی اضافی بر دوش دولت گذاشته میشه smile072

ارسال پست