سنگيني آب گرم و آب سرد--->>>!!؟؟؟؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست

نويد قاءمي

سنگيني آب گرم و آب سرد--->>>!!؟؟؟؟

پست توسط نويد قاءمي »

سلام مهمان گرامي ...!!!

دليل شما براي اينكه مي گوييد آب گرم سنگين تره چيه؟؟؟
لطفا دليلتون رو بگيد

به نظر من چون شما حجم رو ثابت فرض كرديد و با توجه به اينكه چگالي آب مقدار ثابتي است:
3^10) و طبق رابطه چگالي ::( p=m/v) پس جرم هم ثابت مي ماند.پس آب گرم مثل آب سرد است .

متشكرم

مهمان

پست توسط مهمان »

براي اين كه وقتي جسمي انرژي صادرميكنه يعني اين انرژي را از دست داده و بنابر اين مقداري از جرم آن كم شده است وسطل آب گرم سنگين تر است به اين دليل كه غير از جرم آب جرم انرژي حرارتي را هم شامل مي شود . اين در واقع قسمتي از متن كتابي است كه خوانده ام حالا چي فكر ميكنيد ...
البته در اين كتاب اين جملات نظريك دانشمند بزرگ است لطفا اين را برايم توضيح بدهيد
با سپاس
مهمان[/quote]

مهمان

پست توسط مهمان »

براي اين كه وقتي جسمي انرژي صادرميكنه يعني اين انرژي را از دست داده و بنابر اين مقداري از جرم آن كم شده است وسطل آب گرم سنگين تر است به اين دليل كه غير از جرم آب جرم انرژي حرارتي را هم شامل مي شود . اين در واقع قسمتي از متن كتابي است كه خوانده ام حالا چي فكر ميكنيد ...
البته در اين كتاب اين جملات نظريك دانشمند بزرگ است لطفا اين را برايم توضيح بدهيد
با سپاس
مهمان

galaxy_star

تماس:

پست توسط galaxy_star »

سلام جناب مهمان !!!
میخواستم بگم نظریه CPH هم حرف شما رو تایید میکنه
:wink:

مهمان

پست توسط مهمان »

سلام
ببخشيد ميشه اين را براي من بيشتر توضيح بديد من سوال قبلي را هم دوباره تكرار مي كنم دما چطور روي هندسه فضا تاثير مي گذارد ؟ لطفا كتابهايي را كه فكر ميكنيد اطلاعات خوبي در ارتباط با اين موضوعات دارند معرفي كنيد متشكرم
مهمان (حسيني)

ارسال پست