نخستین به روز رسانی ویندوز فون ۷ با امکان کپی و پیست در راه


نخستین به روز رسانی ویندوز فون ۷ با امکان کپی و پیست در راه

نوشتهاز سوی garfield در چهارشنبه 10 آذر 1389 - 13:19

تصویر

مایکروسافت از ارایه نخستین اپدیت برای سیستم عامل ویندوز فون ۷ خبر داده و گفته در این اپدیت کپی و پیست به سیستم عامل اضافه خواهد شد. هر چند این امکان برای بسیاری از کاربران مهم محسوب میشود اما کریس والش که یکی از توسعه دهندگان این پلتفرم است می گوید اپدیت جدید تغییرات عمده ای را برای این سیستم عامل به همراه خواهد داشت.

به گفته او به روز رسانی جدید که در اوایل سال ۲۰۱۱ ارایه خواهد شد بهبود های فراوانی در سیستم عامل به وجود می اورد و امکانات جدید زیادی را هم اضافه خواهد کرد و این تغییرات انقدر گسترده است که می توان آن را ویندوز فون ۸ نامید! این حرف نشان میدهد که باید منتظر تغییرات جالبی در این سیستم عامل باشیم هرچند مایکروسافت در بیانه رسمی اش اشاره ای به امکانات جدید نکرده است.

به نظر میرسد مایکروسافت میخواهد تمام تلاش خودش را برای پیشرفت و محبوبیت این پلتفرم بکند. چند روز پیش هم با آغاز جیل بریک ویندوز فون توسط کاربران، مایکروسافت در بیانه ای دو پهلو به کاربران گفته بود بهتر است تلفن های ویندوز فون ۷ را جیل بریک نکنند اما در عین حال نشان داده بود که از نظر این شرکت جیل بریک این تلفن ها اشکال زیادی ندارد! تا کاربران بیشتری را به سوی استفاده از این سیستم عامل تشویق کند.

منبع:
http://www.engadget.com/2010/11/30/microsoft-reiterates-copy-and-paste-is-windows-phone-7s-first-u/
نماد کاربر
 
سپـاس : 112

ارسـال : 1730


سن: 47 سال
نام نویسی: 87/2/11

مرد

بازگشت به تالار ترجمه مقالات علمی

چه کسی هم اکنون اینجاست ؟

کاربرانی که در این تالار هستند: بدون کاربران عضو شده و 1 مهمان