دنیای کوانتوم؛ هرآنچه که می‌تواند اتفاق بیفتد، اتفاق می‌افتد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
raha64

سپاس: 17

دنیای کوانتوم؛ هرآنچه که می‌تواند اتفاق بیفتد، اتفاق می‌افتد

پست توسط raha64 »

تصویر
سال 2012 | 272 صفحه | ISBN: 9780306819643 | 2,18 MB | ebook download
معرفی: کتاب “دنیای کوانتوم” دو نویسنده را در یک ماموریت درخشان بلندپروازانه گرد هم آورده است تا نشان دهد که هرکسی می‌تواند عمیق‌ترین سوالات علمی را درک کند.
فیزیک کوانتوم چیست؟ درک دنیا چه کمکی به ما می‌کند؟ کجا و چرا نیوتون و انشتین را ترک می‌کند؟ و مهمتر از همه، آیا ما می توانیم مطمئن شویم که این نظریه خوب است؟
رفتار عجیب اتم‌ها و انرژی‌ای که جهان را تشکیل می‌دهد به‌ بعضی از اظهارات رسمی بسیار پیچیده در زمینه ماهیت تمام همپیوندی‌ها منجر شده است. در اینجا، Brian Cox و Jeff Forshaw به ما علم واقعی را ارائه می‌دهند.
و تئوری‌های ژرفی را آشکار می‌کنند که پیش‌بینی‌های واقعی و درعین‌حال شگفت‌آور درباره دنیا را میسر می‌سازند.

نمایه کاربر
genius-man

نام: احمد رضا

محل اقامت: شیراز

سپاس: 2

تماس:

Re: دنیای کوانتوم؛ هرآنچه که می‌تواند اتفاق بیفتد، اتفاق می‌

پست توسط genius-man »

سلام
واقعآ چیزی جالبتر از کوانتوم من ندیدم.من مهندسی مکانیک میخونم.خیلی دوست دارم برا ارشد برم فیزیک ولی نمی دونم کدوم زیرشاخه اش بیشتر مربوط میشه به کوانتوم و نسبیت اگه میدونید کمکم کنید.ان شاء ا... موفق باشید.
"Imagination is more important than knowledge"
Albert Einstein

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
javad123javad

نام: Javad

محل اقامت: NoWhere

سپاس: 211

Re: دنیای کوانتوم؛ هرآنچه که می‌تواند اتفاق بیفتد، اتفاق می‌

پست توسط javad123javad »

موارد زیر رو لطفاً رعایت کنید:
1- تاپیکی تحت عنوان معرفی کتاب موجود است.لطفاً به جای ایجاد تاپیک های مختلف برای کتب مختلف، کتاب ها را در یک تاپیک معرفی کنید.
2-متاسفانه لینک هایی که شما قرار می دید با کتاب هایی که معرفی می کنید همخوانی ندارد. در قرار دادن لینک ها دقت کنید.در غیر اینصورت علیرغم میل باطنی، مدیران تالار مجبور به حذف تاپیک خواهند شد.

ارسال پست