کتابی در مورد نظریه سی پی اچ

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
msinoizitna

سپاس: 5

کتابی در مورد نظریه سی پی اچ

پست توسط msinoizitna »

اگر کتابی در مورد نظریه ی سی پی اچ میشناسید معرفی کنید
antizionism
http://masaf.ir/ سایت رسمی استاد رائفی پور-جنبش مصاف

نمایه کاربر
godfather

محل اقامت: Sudbury

سپاس: 283

تماس:

Re: کتابی در مورد نظریه سی پی اچ

پست توسط godfather »

سی‌ پی‌ اچ‌ چیه دوست عزیز؟ آخه باورم نمی‌شه که هنوز هم یه عده به همین راحتی‌ وقتشون رو سر هر مزخرفی تلف می‌کنن!

اون آقایی که ادعای چنین نظریه داره آدم شارلاتانیه و اصلا نظریه علمی‌ به نامه سی‌ پی‌ اچ‌ وجود نداره و این آقا حتا سود درک quantum رو هم نداره. من به شما پیشنهاد می‌کنم وقتتون رو سر این چیزا تلف نکنین،
“Science is a way of trying not to fool yourself”

msinoizitna

سپاس: 5

پست توسط msinoizitna »

godfather نوشته شده:سی‌ پی‌ اچ‌ چیه دوست عزیز؟ آخه باورم نمی‌شه که هنوز هم یه عده به همین راحتی‌ وقتشون رو سر هر مزخرفی تلف می‌کنن!

اون آقایی که ادعای چنین نظریه داره آدم شارلاتانیه و اصلا نظریه علمی‌ به نامه سی‌ پی‌ اچ‌ وجود نداره و این آقا حتا سود درک quantum رو هم نداره. من به شما پیشنهاد می‌کنم وقتتون رو سر این چیزا تلف نکنین،
حتما . من نمیدونستم قضیه این جوریه . میخواستم یه تحقیقی در مورد این موضوع بکنم ولی الان دیگه چنین قصدی ندارم . smile021
antizionism
http://masaf.ir/ سایت رسمی استاد رائفی پور-جنبش مصاف

نمایه کاربر
بهلول

سپاس: 8

پست توسط بهلول »

واقعا اگه شما تونستین سر و ته این نظریه رو بفهمید بهتون آفرین می گم چون من نفهمیدم.

فرزند كعبه

سپاس: 17

پست توسط فرزند كعبه »

اگر اشتباه نکنم چند سال پیش تو کتاب فیزیک از آغاز تا امروز نوشته حسین جوادی (خالق سی پی اچ) تو بخش نظریه CPH یه جدول هست که مقایسه نتایج پیش بینی و نظریه در مورد رویداهایی همچون تکینگی و مباحث دیگه فیزیک وجود داره که توش زده نظر نسبیت در مورد مثلا فلان پدیده زیرش زده نظر سی پی اچ نسبت به همون پدیده --- بعد هرجا هرچی نسبیت گفته زیرش جلوی سی پی اچ هم همون رو زده که سی پی اچ هم همینو تایید میکنه
یعنی مردم از خنده
حتما بخونید این بخش خیلی خندست روحیه تون شاد میشه

ارسال پست