علاقه مندان به نجوم

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
sheBalBa

سپاس: 97

Re: علاقه مندان به نجوم

پست توسط sheBalBa »

l3azari نوشته شده:ببخشين بحث چيه؟
اگه ميشه كتب نجوم واسه دانلود بزارين يا لاقل معرفی كنين ببينيم كدوم كتابارو خوندين!
بی زحمت به چند صفحه ی قبل مراجعه کنید!! هم لینک معرفی شده ،هم کتاب!
جایی که همه چیز غلطه
درست بودن هم غلطه . . .

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

professor.freak نوشته شده:یه بار توی برنامه آسمان شب درباره تلسکوپ های آنلاین چیز شنیدم کسی میتونه در موردشون توضیحی بده؟
http://hupaa.com/forum/viewtopic.php?f=22&t=20617

نمایه کاربر
Anita!

سپاس: 50

پست توسط Anita! »

جدیدا برنامه اسمان شب رو دیدید؟ چرا دیگه اقای صفاریان پور نیستن؟؟
تصویر

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

Anita! نوشته شده:جدیدا برنامه اسمان شب رو دیدید؟ چرا دیگه اقای صفاریان پور نیستن؟؟
من حدود یک ساله که دیگه نمی بینمش(برنامه رو)کسی میدونه ساعت پخشش کی هست؟
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

Anita! نوشته شده:جدیدا برنامه اسمان شب رو دیدید؟ چرا دیگه اقای صفاریان پور نیستن؟؟
چند ماه پيش به عللي نامعلوم ناگهان برنامه آسمان شب برادران صفاريان پور قطع شد... گويا بعد از چند ماه پيگيري دوباره منجمين و خواست آن ها سري جديد برنامه با شكل و شمايلي جديد و بدون آقاي صفاريان پور و كادر قبلي و (تقريبا فقط نامش رو از سري قبل ارث برده) شروع شد
آقاي صفاريان پور الان مشغول برنامه كندو اند كه اون رو مي تونيد حول حوش ساعت 4 از همون شبكه 4 ببينيد !
professor.freak نوشته شده:کسی میدونه ساعت پخشش کی هست؟
سري جديد فعلا 2-3 قسمت پخش شده و هنوز برنامه مشخصي نداره ... قرار بود ديشب ساعت 11 پخش بشه كه 10:30 پخش شد ! و گويا قراره بر همين منوال ادامه پيدا كنه ... يعني جمعه در بازه زماني 10 تا 12 شب !!

نمایه کاربر
Vanda

سپاس: 71

پست توسط Vanda »

mamy72 نوشته شده:قرار بود ديشب ساعت 11 پخش بشه كه 10:30 پخش شد ! و گويا قراره بر همين منوال ادامه پيدا كنه ... يعني جمعه در بازه زماني 10 تا 12 شب !!
من دیشب یه تیکه شو درحدود نیم ثانیه !دیدم انگاردرباره رصد هلال شوال بود smile042 smile024 یه کم دیر نبود که دربارش صحبت کنن ؟تازه قسمتی که من دیدمو توی یه برنامه دیگه روز قبل عید فطر پخش کردند البته نه ازشبکه4 .

نمایه کاربر
Anita!

پست توسط Anita! »

mamy72 نوشته شده:
چند ماه پيش به عللي نامعلوم ناگهان برنامه آسمان شب برادران صفاريان پور قطع شد... گويا بعد از چند ماه پيگيري دوباره منجمين و خواست آن ها سري جديد برنامه با شكل و شمايلي جديد و بدون آقاي صفاريان پور و كادر قبلي و (تقريبا فقط نامش رو از سري قبل ارث برده) شروع شد
آقاي صفاريان پور الان مشغول برنامه كندو اند كه اون رو مي تونيد حول حوش ساعت 4 از همون شبكه 4 ببينيد !
professor.freak نوشته شده:کسی میدونه ساعت پخشش کی هست؟
سري جديد فعلا 2-3 قسمت پخش شده و هنوز برنامه مشخصي نداره ... قرار بود ديشب ساعت 11 پخش بشه كه 10:30 پخش شد ! و گويا قراره بر همين منوال ادامه پيدا كنه ... يعني جمعه در بازه زماني 10 تا 12 شب !!
دیشب دیدم برنامه رو ولی بیشتر به اخبار شبیه بود تا یه برنامه ی علمی! فک نکنم بدون اقای صفاریان پور مثل قبل پیش بره.
کندو رو هم اغلب میبینم جالبه.
ممنون
تصویر

نمایه کاربر
professor.freak

تماس:

یعنی اون برادر سیاوش صفاریان پور دیگه تهیه کننده نیست؟
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

نمایه کاربر
Anita!

پست توسط Anita! »

professor.freak نوشته شده:یعنی اون برادر سیاوش صفاریان پور دیگه تهیه کننده نیست؟
محمدفواد؟ نه دیگه گویا نیستن!
تصویر

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

Vanda نوشته شده:من دیشب یه تیکه شو درحدود نیم ثانیه !دیدم انگاردرباره رصد هلال شوال بود smile042 smile024 یه کم دیر نبود که دربارش صحبت کنن ؟تازه قسمتی که من دیدمو توی یه برنامه دیگه روز قبل عید فطر پخش کردند البته نه ازشبکه4 .
نمي دونم كجا رو ميگي !! smile001
دوشنبه قبل از عيد فطر يك برنامه مخصوص رويت هلال داشتن !
Anita! نوشته شده: دیشب دیدم برنامه رو ولی بیشتر به اخبار شبیه بود تا یه برنامه ی علمی! فک نکنم بدون اقای صفاریان پور مثل قبل پیش بره.
کندو رو هم اغلب میبینم جالبه.
گفتن اخبار براي كسايي كه هر روز دارن اخبار رو بررسي مي كنند خسته كننده است ولي شايد هدف آقاي مهرجو اين بوده كه كسايي رو كه دنبال اخبار نيستن و اصلا تو باغ نجوم نيستن با نجوم آشنا كنه
به هر حال بودن مهمان به صورت فيس تو فيس در برنامه بيشتر لذت داره ... البته پخش مصاحبه با كسايي مثل دكتر منصوري هم خالي از لطف نيست امااااا ...
اكثر منجم هاي آماتور با سبك قديمي آسمان شب عادت كردن يكم سخته كه دكلمه معروف "اگر از ديدن آشمان شب لذت مي بريد ديدن اون رو به دوستانتون پيشنهاد كنيد" رو از ياد ببريد ... ولي خوب اين برنامه هنوز خيلي تازه كاره و مونده تا به ركورد 10 سالگي آسمان شب برسه بايد بود و ديد
professor.freak نوشته شده:یعنی اون برادر سیاوش صفاریان پور دیگه تهیه کننده نیست؟
محمد فواد صفاريان پور هر چند وقت يكبار در برنامه طلوع جلوي دوربين مياد !

نمایه کاربر
Anita!

پست توسط Anita! »

من هر روز اخبار نمیبینم ولی بحث کردن و کلا اقای صفاریان پور رو ترجیع میدم
طلوع کی پخش میشه؟
تصویر

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

Anita! نوشته شده:من هر روز اخبار نمیبینم ولی بحث کردن و کلا اقای صفاریان پور رو ترجیع میدم
طلوع کی پخش میشه؟
دقيقا نمي دونم ! ... من صبح طرف هاي 9 بيدار ميشم داره ميده !!

نمایه کاربر
professor.freak

تماس:

mamy72 نوشته شده:
Anita! نوشته شده:من هر روز اخبار نمیبینم ولی بحث کردن و کلا اقای صفاریان پور رو ترجیع میدم
طلوع کی پخش میشه؟
من بعضی وقتا 4 بعد از ظهر میبینمش.

نمایه کاربر
Anita!

پست توسط Anita! »

professor.freak نوشته شده:
mamy72 نوشته شده:
طلوع کی پخش میشه؟
اینی که شما میگید کندو هست فک کنم! و مجریش سیاوش صفاریان پور هست نه محمد فواد!!
تصویر

نمایه کاربر
professor.freak

تماس:

Anita! نوشته شده:
professor.freak نوشته شده:
mamy72 نوشته شده:
طلوع کی پخش میشه؟
اینی که شما میگید کندو هست فک کنم! و مجریش سیاوش صفاریان پور هست نه محمد فواد!!
ما هم داشتیم درباره کندو حرف میزدیم.

ارسال پست