جوابی برای ابهامات فضایی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Professional

عضویت : دوشنبه ۱۳۸۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۵


پست: 327

سپاس: 3


تماس:

Re: جوابی برای ابهامات فضایی

پست توسط Professional »

Professional نوشته شده:اجرامی را که ما میبینیم تنها فضای خالی هستند که به وسیله ی نیروی الکترومغناطیسی کنار هم قرار گرفته و برابر چشم ما جلوه می کند.
انسان پر شده از فضایی خالی است اما این موضوع با میکروسکوپ ها قابل اثبات است اگر امکان داشت تا انسان را فشرده کنند باید آن را نیز با یک میکروسکوپ مشاهده می کردیم در این میان زمین نیز به حد یک توپ گلف می رسید.
بر اساس این نظریه اگر انسان را بتوان به این حد کوچک کرد میتوان آن را با سرعت نور از طریق کابل های فیبر نوری به این سو و آن سو روانه ساخت. می توان در آن واحد در نیویورک بود و بعد از چند ثانیه به ایران برگشت یا از طریق ماهواره ها به مریخ سفر کنیم این در حالی است که دیگر عوامل محیطی و عوامل کیهانی نمی توانند بر یک جسم میکروسکوپی اثر گذارند. می توان به درون بدن انسان سفر کرد به اعماق زمین رفت حتی می توان به دلیل وزن بسیار کم مانند گازها به هوا بلند شد. اما چنین چیزی می تواند بسیار ترسناک باشد فرض کنید در این موقعیت هستید و یک توپ فوتبال را به اندازه یک منظومه یا بزرگتر می بینید.
smile041 smile042 smile041
در واقع چیزی که برای ستارگان به هنگام انفجار اتفاق می افتد همین موضوع اشت که من در این قسمت نوشته ام. ستاره آنقدر کوچک می شود که تمام فضاهای خالی پر می شود. smile041 smile042 smile041

نمایه کاربر
Professional

عضویت : دوشنبه ۱۳۸۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۵


پست: 327

سپاس: 3


تماس:

Re: جوابی برای ابهامات فضایی

پست توسط Professional »

bella نوشته شده:به طور دقیق تر به ازای هر 1 دانه شن در ساحل ,20000 ستاره در جهان وجود دارد. smile029
به ازای هر دانه 1000000 ستاره داریم.
smile041 smile042 smile041

ارسال پست