فیلم درگیری یو اس فورس با یوفو (نظرتان چیست؟)

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

Re: فیلم درگیری یو اس فورس با یوفو (نظرتان چیست؟)

پست توسط MRT »

garfield نوشته شده:
NAV!D نوشته شده:ولی من احساس نمیکنم که انسان درجه دو باشه .....
اگر مقیاس زمانی کل جهان را آنقدر کوچک کنیم که آغاز جهان ساعت 00:00 و الان ساعت 12:00 باشد انسان در ساعت 11:59:56 بوجود آمده است و در ساعت 11:59:59 متمدن شده است!!! فرض کنید موجودی در یک نقطه دنیا یک ساعت یا بیشتر باشد که متمدن شده باشد! فرض میکنید ما اصلا با آنها قابل مقایسه هستیم؟
فاصله فهم و شعور ما با آنها بیشتر از فاصله انسان با مورچه است (رجوع کنید به کتاب نظرات شخصی استیفن هاوکینگ در باره موجودات ذیشعور فرازمینی) آیا شما میتوانید به مورچه چیزی یاد بدهید یا اصولا برقراری رابطه با آن برای شما سودمند است؟ شما صرفا ممکن است از روی کنجکاوی آنها را مطالعه کنید و همین!
پس اینقدر منتظر برقراری ارتباط با موجودات فضایی(!) نباشید. مطمئنا حداقل تا میلیونها سال دیگر این اتفاق نخواهد افتاد. (نقل از همان منبع)

بله در واقع موجوديت ، علم و دانش ما براي آنها هيچ اهميتي ندارد بلكه آنها هميشه ما را زير نظر دارند تا براي آنها ناخواسته خطر ساز نشويم منظورم آلودگي محيط زيست و ............. / از وقتي بمب هاي هسته اي عمل كردند سر و كله آنها هم پيدا شده .
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

پست توسط MRT »

mamy72 نوشته شده:من ديگه اين پست رو ادامه نمي دم حيف نام طبابايي كه فاميلي MRT است smile012
NAV!D نوشته شده:در واقع این موجودات فضایی هم که جا موندن جسد اند نه زنده .
http://iwasabducted.com/aliengallery/custody.com
وقتي داروين گفت كه انسان با ميمون نيايي مشترك داره نظريش خيلي مقبول شد و الان هم طرفدار زيادي داره هرچند كه يك حلقه گم شده ( پروتئين ) مابين ما و آنها مفقود شده . خوب من هم گفتم كه ميمون هاي متكامل شده حق دادن فتوي ( حكم نهايي ) در مورد موجودات هوشمند رو ندارن چون فعلا ماهيت خودشون دچار شك و ترديده . ولي شايد اولاد آدم به استناد كلام خدا سخن درستي به زبون بيارن .

بدرستي ما زينت داديم آسمان دنيا را به زينتي [از] كواكب ( ستارگان ) 6
و حفاظتي از هر ( تمام ) شيطاني سركشي 7
نمی‌توانند گوش فرا دهند به سوي بزرگان ( سران ، گروه ) بالا ( والا مقام ) و پرتاب ( دفع ) ميشوند از هر ( تمام ) سويي ( سمتي ) 8
رانده شده‌اي و برايشان عذابي دايمي ( هميشگي ) [است] 9
مگر كسي كه بربايد دزديده شده‌اي ( مسروقه‌اي ) را ، پس دنبال ( تعقيب ) كند او را شهابي روشني ( تند و تيزي ، شعله‌اي افروخته‌اي ، پر شتابي ) 10
پس راي گيري ( پرس و جو ) كن ايشان [را كه] آيا ايشانند شديدتر ( سخت‌تر ) خلقتي يا كسي كه خلق كرديم ما ، بدرستي ما خلق كرديم ايشان را از گلي چسبنده ( برجايي چسبيده ، آبكي ) 11
بلكه [تو] تعجب كردي و [ايشان] مسخره مي‌كنند 12
و زماني كه متذكر شوند ذكر نمي‌كنند 13
و زماني كه به بينند نشانه‌اي را ، به مسخره مي‌گيرند . آيه 14 سوره صافات

آدم اگه از گل كوزه گري بد بو خلق شده اين شيطون ها از لجن كف دريا خلق شدن. بدبختي امثال شما و راديكال اينه كه يبار نخواستين به خدا اعتماد كنيد و در مورد سخنش فكر و انديشه كنين و همش ميرين سراغ عقل ناقص و اطلاعات بي ارزش خودتون ( توهمات ) و غرور و خودخواهي شما رو دچار گمراهي دور و درازي مي كنه .

تصویر

تصویر

تصویر
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
کاوه

نام: (radical) سابق

محل اقامت: تهران

سپاس: 102

تماس:

پست توسط کاوه »

درود
اتفاقا برعكس اين حرفهاي شما قديمي شده و جاي تعجب نداره چون شما بچه يه كشور جهان سوم و عقب افتاده هستيد . اين موجودات براي بچه هاي ممالك صنعتي و در حال رشد خيلي هم آشناست به طوري كه اگه تو كشوري مثل امريكا و همسايش مكزيك يه روز يوفو ديده نشه همه متعجب ميشن و شايد حوصلشون سر بره . به خاطر اونا تو شهر روزول موزه هم درست كردن حالا شما بگو كه نيستن . اگه شما موز ، آناناس و نارگيل نديده بودي از كجا با تواصيف من مي تونستي اين ميوه ها رو بشناسي .
ما کجا عقب افتاده هستیم به زودی به انرژی هسته ای دست پیدا می کنیم و تو دهن آمریکا هم می زنیم و آمریکا هم هیچ غلطی نمی تواند بکند
ما قدرت اول خاورمیانه هستیم
و رتبه 18 را در زمینه اقتصاد داریم
ماهواره هم که هوا کردیم
مبلغی یارانه هم دولت قرار است بهمان بدهد

کشور از این پیشرفته تر می خواستی
-----------------------------------------------------------------------------
خوب اين اسباب بازي ها همون تكنولوژي ايروديناميك رو دارن كه چيز جديدي هم نيست . مشكل شما اينه كه نمي خاي گشتي تو زندگي روزمره غربي ها داشته باشي البته تو اينترنت . عبارت UFO رو گوگل كن و تعداد نتايج رو تحويل بگير بعد بگو دروغه يا چرنده :
‫يافته 1 - 10 از حدود 40,600,000 درباره UFO. (0.36 ثانیه

امروزه گوگل برای هر واژه ای همین حدود رکورد را تحویل می دهد

مثلا واژه شلنگ که چیز مهمی هم نیست

‫يافته 1 - 10 از حدود 40,000,000 درباره شلنگ. (0.97 ثانیه

http://www.google.com/search?hl=fa&clie ... %D8%A8&lr=

یوفوهای آنها را من هم هر روز تو پارک بقل خانه هر روز می بینم که که در دست بچه ها هستند و باهاشون بازی می کنند

اون عروسکها رو می گی یا اون ماکت هارو

بحث خدا و آدم و پیغمبرو و اما زمان هم زیاد کردیم حوصله نداریم اینجا که نامربوط با آنهاست دوباره انجام دهیم

پس بدرود
[center]کاربر گرامی در صورت مشاهده پستهای ناقض قوانین آن را توسط کلید ! به مدیریت اطلاع دهید

نمایه کاربر
NAV!D

پست توسط NAV!D »

خوب چند تا مسئله تو ذهن من هست کسی میتونه رفع ابهام کنه ؟ smile072

1-من فرض رو بر نبود موجودات فرا زمینی یا کرات دیگر میگرم خلافش چطور اثبات میشه ؟

2-چرا انسان رو پایین تر از موجودات دیگر زمین میدانید ؟(البته یک پاسخ دوستمون دادند ولی کامل نبود)

3-چرا یوفو ها یا موجودات دیگر به کره زمین سر میزنند ؟

4-اگر به کره زمین سر میزنند چرا ارتباطی برقرار نمیکنند و چرا همیشه ما به دنبال ارتباط با آنهاییم ؟

5-چرا رسانه های ملی و معتبر در این باره چیزی نمی گویند ؟
افکار و باورهای تو آینده تو را رقم خواهد زد ...

نمایه کاربر
NAV!D

پست توسط NAV!D »

با تشکر از جوابهای کاملتون کاملا برام روشن شد smile106
افکار و باورهای تو آینده تو را رقم خواهد زد ...

نمایه کاربر
paulhenry

سپاس: 5

تماس:

پست توسط paulhenry »

radical نوشته شده:
به نظر شما عجیب نیست که بشقاب پرنده ها فقط در آمریکا و روسیه و انگلیس مشاهده می شوند ؟
UFO ها در برزیل، مکزیک، ایران، سعودی،کره، روسیه ، چین و .... هم دیده شده اند.
درضمن اگه نظریه ساخت و پاخت رو مطالعه کرده بودید این طوری نمیگفتید
توازن سر انجام جهان ، و هر آنچه درون آن است

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

paulhenry نوشته شده:
radical نوشته شده:
به نظر شما عجیب نیست که بشقاب پرنده ها فقط در آمریکا و روسیه و انگلیس مشاهده می شوند ؟
UFO ها در برزیل، مکزیک، ایران، سعودی،کره، روسیه ، چین و .... هم دیده شده اند.
درضمن اگه نظریه ساخت و پاخت رو مطالعه کرده بودید این طوری نمیگفتید

نظریه ساخت و پاخت دیگه چیه؟! لینکی چیزی ازش نداری برای مطالعه؟

البته هر چی باشه فک کنم خیلی شبیه وضعیت فعلی ما باشه. smile055

نمایه کاربر
paulhenry

تماس:

فیلم درگیری یو اس فورس با یوفو (نظرتان چیست؟)

پست توسط paulhenry »

برخورد فضایی ها با دولت آمریکا دو حالت داره: 1- دولت باهاشون درگیر شده و اجازه ورود به حریمش رو بهشون نداده
2- آمریکا با اونا همکاری کرده و در ازای مقدار کمی فناوری برتر، نمونه های انسانی،اطلاعات تاریخی و ... به اونا داده. در آمریکا یه منطقه ای هست که به شدت محافظت میشه، (اسمشو یادم نیست، فردا میگم) تا مدت ها دولت وجود این منطقه رو تکذیب میکرد، ولی بعدا شوروی با ماهواره ازش عکس برداری کرد و مشخص شد در اون چندین محوطه سر پوشیده، بلندترین باند هواپیما ی دنیا و چندین زمین تنیس وجود داره.
جالبه بدونید هیچ اقدام جدیی برای رد گیری و دستگیری ufo ها در آمریکا صورت نمیگیره. و 70 درصد مردم این کشور به نظریه ساخت و پاخت اعتقاد دارند

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

NAV!D نوشته شده:خوب چند تا مسئله تو ذهن من هست کسی میتونه رفع ابهام کنه ؟ smile072

1-من فرض رو بر نبود موجودات فرا زمینی یا کرات دیگر میگرم خلافش چطور اثبات میشه ؟

2-چرا انسان رو پایین تر از موجودات دیگر زمین میدانید ؟(البته یک پاسخ دوستمون دادند ولی کامل نبود)

4-اگر به کره زمین سر میزنند چرا ارتباطی برقرار نمیکنند و چرا همیشه ما به دنبال ارتباط با آنهاییم ؟

1-براي سوال اول جواب قانع كننده اي ندارم ولي به شخصه فكر مي كنم وقتي روي كره زمين شرايطي مهيا شده تا حيات بودجود بياد و ادامه پيدا كنه بي شك در ميلياردها سياره مشابه زمين در كيهان هم مي تونه نه!! بلكه بايد اين حيات بوجود بياد.

2-براي اينكه وقتي موجودي مي تونه از سياره خودش كه خارج بشه و به زمين بياد كاري انجام داده كه انسان نمي تونه پس پيشرفته تر و متمدن تر ازانسانه براي همينه موجود فضايي هميشه پيشرفته از انسان متصور ميشه

3-البته هنوز وجودشون اثبات نشده ولي دليلش خيلي چيزا مي تونه باشه يكيش شناخت جهان اطرافشون مخصوصا جايي كه توش حيات هست

4-با فرضي كه در مورد قبل گفتم شايد براي اونكه هنوز به مرز آمادگي نرسيديم كه بخواهيم با اونها ارتباط برقرا كنيم و اين ارتباط مي تونه موجب مشكلات زيادي براي ما انسان ها بوجود بياره بطوريكه زندگي رو براي همديگه سخت بكنيم و هر كس در صدد بهر برداري شخصي بشه يا اينكه جنگ بكنيم باهاشون و ...

5-نمي دونم!!! smile020
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
garfield

سپاس: 54

پست توسط garfield »

NAV!D نوشته شده:خوب چند تا مسئله تو ذهن من هست کسی میتونه رفع ابهام کنه ؟ smile072

آیاز عزیز جواب های کاملی دادن که من نه در مقام تکمیل بلکه به زبون ساده تری اونها رو تکرار میکنم:

1- ببینید بحث، بحث اثبات نیست. هیچ کدوم از طرفین این مدعا امکان اثبات ندارند بلکه مساله متکی به آمار و احتمالات است. با یه حساب سر انگشتی و با بدبینی کامل، احتمال وجود حیات هوشمند غیرزمینی بالای 99 درصد هستش برای همین هم دانشمندان اون 99 درصد رو میچسبند حالا اگه کسی میخواد اون 1 درصد رو بچسبه میل خودشه!

2- در پست قبلیم به تطویل جواب دادم. (بازم بحث احتمالاته! و اینبار 99.9% در برابر کمتر از 0.1%)

3- چرا نباید سربزنند؟! انسان برای پیدا کردن یه باکتری توی مریخ داره خودشو میکشه! اونوقت فکر میکنی اگه بفهمه جای دیگه ای موجود ذیشعوری هست بیکار میشینه؟!؟!

4- جواب آیاز ساده ترین پاسخ ممکن بود. شاید هم ارتباط برقرار میکنن ولی دولتها ساکتن!

5- بخاطر اینکه هر چیزی در این حد (حتی نصف این حد) بطور اتوماتیک جزو اطلاعات فوق محرمانه طبقه بندی میشه. شما اگه یک ماه توی حفاظت اطلاعات خدمت میکردی متوجه منظورم میشدی! تا حالا شنیدی چیزی حتی خیلی ساده تر از این توی رسانه ها بگن؟ مثال میزنم: کلونینگ (شبیه سازی ژنتیکی) الان حدود 10 ساله که توی رسانه ها بهش اشاره میشه در صورتیکه حدود 30 سال پیش کشف شده (البته ما هم الان فهمیدیم که سال 1983 کشف شده!). خب فکر میکنین چرا 20 سال اصلا ازش حرفی نبود؟ جوابتون همون جواب بالاست! این چیزا محرمانس! تا گندش درنیاد بطورعمومی اعلام نمیکنن.

نمایه کاربر
mamy72

سپاس: 264

پست توسط mamy72 »

نظريه جديد هاوكينگ رو خونديد
نظرتون در موردش چيه؟
بايد ارتباط برقرار كنيم يا نه؟

نمایه کاربر
آیاز

سپاس: 20

تماس:

پست توسط آیاز »

mamy72 نوشته شده:نظريه جديد هاوكينگ رو خونديد
نظرتون در موردش چيه؟
بايد ارتباط برقرار كنيم يا نه؟
به طور قطع نمي تونم بگم كه نبايد ارتباط برقرار كنيم ولي حرفي كه ايشون زدن هم به نظر من منطقي و قابل توجه است. واقعا ما هميشه به فرصتهاي ارتباط با فرازميني ها فكر كرديم و هيچوقت به تهديداتي كه ممكنه متوجه ما باشه فكر نكرديم. به هر حال فكر مي كنم بايد از طرف كساني كه كارشناس ترند و به موضوع واردتر سبك سنگين بشه
تانري اولوب
باريش اولسا...
قاييداجاقدير

خدا مرده اما
اگر صلح باشد...
باز خواهد گشت
«آلما يولو»

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

داستان علمي - تخيلي مجله نجوم شماره 196 رو حتما بخونيد در مورد اين موضوع بود

نمایه کاربر
paulhenry

تماس:

پست توسط paulhenry »

ارتباط صد در صد باید انجام بشه ولی با تدارکات و محافظه کاری های احتیاطی

نمایه کاربر
mamy72

پست توسط mamy72 »

مثلا چه جور محافظه ات هايي در حالي كه اون ها از ما قوي تر اند چه جور اطلاعاتمون رو مخفي نگه داريم

ارسال پست