چرا ایران نمی تواند چنین جنگنده را بسازد

مدیران انجمن: parse, javad123javad

hadi13663

سپاس: 6

Re: چرا ایران نمی تواند چنین جنگنده را بسازد

پست توسط hadi13663 »

با این نخبگانی که در سراسر دنیا داره اگه بخواد ره صد ساله رو میتونه یک ساله تی بکنه . به شرطی که دست از لج بازی برداره و از نخبگانش در سر تا سر جهان کمک بگیره- ( دور از مسائل سیاسی دینی) و حداقل نخبه کشی نکنه

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

hadi13663 نوشته شده:من با شما مخالف هستم - ایران بیشتر از هر کشوری سرمایه داره و میتونه هزینه کنه اما بخاطر این که با اکثر کشور ها دست دشمنی بلند کرده و شیوه حرف زدن با اونارو بلد نیست و اونا هم تحریمش کردند و این کار رو برای ایران سخت کرده . کشوری که دارای سیاست درست باشه هیچ وقت دچار بحرانی به این شکل و به این بزرگی نمیشه( در طول تاریخ بی نظیر بوده)
نخبه ها در ایران بیشتر از سایر کشور ها هستند و خیلی از سازندگان هواپیما ها ایرانی هستند اما مشکل اینجاست که در داخل کشور آدم های احمقی هستند(مسئولین احمق) که نمیخواند کسی بجز خودشون پیشرفت کنه و هر کس که بخواد به کشورش خدمت بکنه به یک نحوی مانعش میشند و باحرفای عجیب و غریب و چرت و پرت و دور از عقل دکش میکنند . مشکل از خودمون هست . از بین هزاران نخبه هزاران نادان رو سر پٌست های مهم گذاشتیم و اوضاع اینی میشه که می بینید.
درسته ایران سرمایه داره ولی تمام سرمایه ها داره میره سر فلسطین - لبنانو سوریو اینا

هرچه قدر دولت ضرر کنه ضررشو از جیب ملت جبران میکنه

matin.physics

سپاس: 13

پست توسط matin.physics »

hadi13663 نوشته شده:با این نخبگانی که در سراسر دنیا داره اگه بخواد ره صد ساله رو میتونه یک ساله تی بکنه . به شرطی که دست از لج بازی برداره و از نخبگانش در سر تا سر جهان کمک بگیره- ( دور از مسائل سیاسی دینی) و حداقل نخبه کشی نکنه
بله میتونه طی کنه نه تی... اگه نخبگانشو حمایت کنه بهترش هم میتونه...فقط باید بخواد...و اینکه جلو پای یکدیگه سنگ نندازن .... متاسفانه بجای رقابت سالم حسودی بیشتره.....اگه اهمیت بده و امکاناتشو بزاره بعد هم سرمایه بیشتر برای خودکشور ایجاد میشه.... و ایران اون موقع که ایران میشه
خداوندا!
به هرکس که سرمایه اش امید به توست رحمت نما....

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

ببینید دوستان من یه چیزیو میگم و فک کنم تو تمام پستایی که در این جستار گذاشتم باید متوجه شده باشید ایران اگر نخبگانشو

حمایت کنه بازم فایده ای نداره .نمیتونه سرمایه و بودجه کافی برای همشون فراهم کنه چرا چونکه تا زمانی که ایران لبنانو فلسطینو

این عربارو حمایت میکنه هیچ فایده ای نداره که هیچ ,بدتر خاکو تو سر کشورمون هم میکنه. ایران با وضعی که داره نمیتونه نخبه هارو

حمایت کنه مگر اینکه قید لبنان و ... رو بزنه ( که این امر جز محالات به شمار میاد ) .پس بهتره دیگه حرف حمایتو ممایتو پشتیبانیه

نخبه رو این چیز میزا رو نزنین فایده ای ندارنه

نمایه کاربر
MA102

نام: Laplace transforms

سپاس: 1193

پست توسط MA102 »

جناب "آماتور " از شما انتظار بیشتری میره.
پول تنها یکی از عوامل پیشرفت محصوب میشه.
یکی دیگه از عوامل مهم پیشرفت آرامش و امنیت است.

در مباحث استراتژی جنگ، مرز جنگ عامل بسیار مهمی در تامین امنیت و آرامش سرزمین هاست.
اگر از این اعرابی که شما میگوئید حمایت نباید شوند نبودند(هرچند در میان شیعیان چیزی به نام قومیت نباید وجود داشته باشد، همگان بندگان خدا هستند) این ایران بود که باید مستقیما با آنها رو در رو میشد. و امنیتی نیز نبود.

از طرف دیگر ایا شما منکر تمام پیشرفتهای ایران هستید؟

smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072 smile072
علم×دین=انسان

وَ مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاس جَمِيعاً

و هر کس نفسی را حیات بخشد مثل آن است که همه مردم را حیات بخشیده.

سوره مبارکه المائدة آیه32

بانک اهداء سلولهای بنیادی:
http://iscdp.tums.ac.ir/

نمایه کاربر
koorosh1

محل اقامت: تهران

سپاس: 35

پست توسط koorosh1 »

من روزی را ارزو میکنم که دجال سوم نوستراداموس از ایران ظهور کنه و اسرائیل و اروپارو نابود کنه. smile097 smile097
THE FIRST STEP FOR SUCCESS IS;
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
فروهر

سپاس: 107

تماس:

پست توسط فروهر »

Aryan_M نوشته شده:شاید تولید علمی ما بیشترین مشتق چهارم رو هم داشته باشه!!! smile058 smile058 smile058 smile058
ولی انتگرال تولید علم چی؟

از کجا معلوم مشتق پنجم و ششم و هفتم تولید علم ما خیلی کم نباشه؟ کسی تا بحال اینارو محاسبه کرده؟
ممکنه 1 سال دیگه به دلیل کم بودن مشتق nام تولید علم مشتق سومش در نقطه اکسترمم قرار بگیره و با شییب خیلی زیاد بیاد پایین در نتیجه سرعت تولید علم به سرعت میاد پایین و از اونجا که توابع تولید علم حداقل یک مجانب افقی y=0 دارند و مقدار تولید همواره مثبته پس هیچ وقت سرعت تولید کمتر از 0 نخواهد شد.

خواهش می کنم در مورد مشتق 4 و 5 تا حداقل 100 هم تولید علم رو بررسی کنید که این شبهات بوجود نیاد.
اگر ممکنه رتبه ایران در انتگرال تولید علم و انتگرال دوم و سوم و ... و nام هم تعیین کنید که ما بی صبرانه منتظریم که بدونیم.

کشفیات جدید از وجود مقادیر غیر حقیقی (R') در مقدار تولید علم ایران حکایت می کند و پیش بینی شده مقدار غیر حقیقی تابع تولید علم ایران در چند سال آینده مشتق هفتم بسیار بالایی داشته و بعضی معتقدند ایران در رتبه اول جهان قرار خواهد گرفت!!!!

جای تشکر داره که از فارق التحصیان رشته ریاضیات در بررسی های علمی و تحقیقاتی به طور منحصر به فردی در ایران استفاده شده و علاوه بر اشتغال زایی موثر , دامنه اشتغال ریاضی دانان ایران از معلمی و استاد دانشگاه به بررسی توابع تولید علم گسترش پیدا کرده.
چه فايده داره علممون به سرعت رشد كنه و رشد اقتصاديمون به سرعت بياد پايين. smile001
عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود
لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند...

نمایه کاربر
نوآور

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 1323

پست توسط نوآور »

یک کشور وقتی در مسیر پیشرفت حقیقی و همه جانبه قرار می گیره که فن آوری و دانش روز، در دستان بخش خصوصی واقعی آن کشور باشه نه اینکه فقط دست یک یا چند مجموعه وابسته به سیستم باشه و به متن صنعت اون جامعه نیاد.
ایران تبدیل شده به واحه ای دانشگاهی در میان یک برهوت صنعتی

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

MA102 نوشته شده:جناب "آماتور " از شما انتظار بیشتری میره.
پول تنها یکی از عوامل پیشرفت محصوب میشه.
یکی دیگه از عوامل مهم پیشرفت آرامش و امنیت است.

در مباحث استراتژی جنگ، مرز جنگ عامل بسیار مهمی در تامین امنیت و آرامش سرزمین هاست.
اگر از این اعرابی که شما میگوئید حمایت نباید شوند نبودند(هرچند در میان شیعیان چیزی به نام قومیت نباید وجود داشته باشد، همگان بندگان خدا هستند) این ایران بود که باید مستقیما با آنها رو در رو میشد. و امنیتی نیز نبود.

از طرف دیگر ایا شما منکر تمام پیشرفتهای ایران هستید؟

مگه الان تو امنیتی میبینی ؟!!

دوست من ببین من نمیخوام بگم که ایران عرضه نداره و نمیتونه پیشرفت کنهو فلان این حرفا .نه

اما با توجه به شرایط فعلی ایران که میبینید نه ارامشی هست و نه امنیتی .ه بودجه ای هست و نه چیزی هم برای

ملت و هم برای همین نخبگان که بخوان در اختیارشون بزارن. اگرم سرمایه ای باشه هیچ وقت نمیان در اختیار نخبه

ها بذارن .فقط یه درصد خیلی ناچیزیو میذارن کنار تا وضع از اینی که هست بدتر نشه. ما بقیه میره سمت راهیان

سوریه - لبنان و ...

من نمیتونم زیاد جزییات رو براتون بگم ولی اگه به پستام دقت کنی خیلی راحت متوجه منظور کلی من در مورد اینکه

چرا ایران نمیتونه ... درست کنه میشی

smile072

نمایه کاربر
koorosh1

محل اقامت: تهران

سپاس: 35

پست توسط koorosh1 »

راست میگی.اینا همش بخاطر بی توجهی جهموری اسلامی بماست. بیشترین امار از دست دادن نخبه هارو ما تو جهان داریم که الان همشون دارن به کشورهایی مانند انگلیس و امریکا که به ایران ظلم کرده اندخدمت میکنند.
THE FIRST STEP FOR SUCCESS IS;
BELIEVING YOURSELF

نمایه کاربر
MA102

پست توسط MA102 »

اماتور نوشته شده:مگه الان تو امنیتی میبینی ؟!!
اگه ذنگاهی به اوضاع کشورهای همسایه و سوریه و سایر کشورهای عربی یا کشورهای آفریقائی بندازی متوجه میشی که چقدر امنیت وجود داره smile038

اماتور نوشته شده:اما با توجه به شرایط فعلی ایران که میبینید نه ارامشی هست و نه امنیتی .ه بودجه ای هست و نه چیزی هم برای

ملت و هم برای همین نخبگان که بخوان در اختیارشون بزارن. اگرم سرمایه ای باشه هیچ وقت نمیان در اختیار نخبه

ها بذارن .فقط یه درصد خیلی ناچیزیو میذارن کنار تا وضع از اینی که هست بدتر نشه. ما بقیه میره سمت راهیان

سوریه - لبنان و ...
اولا مسائل یه کشور فقط از پیشرفت علمی و فناوری تشکیل نشده
دوما درسته که کلی مشکل وجود داره ولی اینطوری هام که میگی سیاه نیستن.

اماتور نوشته شده:من نمیتونم زیاد جزییات رو براتون بگم ولی اگه به پستام دقت کنی خیلی راحت متوجه منظور کلی من در مورد اینکه

من حوصله گشتن ندارم smile001 لینکاشو برام بذار smile039

علم×دین=انسان

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

MA102 نوشته شده:
اماتور نوشته شده:مگه الان تو امنیتی میبینی ؟!!
اگه ذنگاهی به اوضاع کشورهای همسایه و سوریه و سایر کشورهای عربی یا کشورهای آفریقائی بندازی متوجه میشی که چقدر امنیت وجود داره smile038

اماتور نوشته شده:اما با توجه به شرایط فعلی ایران که میبینید نه ارامشی هست و نه امنیتی .ه بودجه ای هست و نه چیزی هم برای

سوریه - لبنان و ...
اولا مسائل یه کشور فقط از پیشرفت علمی و فناوری تشکیل نشده
دوما درسته که کلی مشکل وجود داره ولی اینطوری هام که میگی سیاه نیستن.

اماتور نوشته شده:من نمیتونم زیاد جزییات رو براتون بگم ولی اگه به پستام دقت کنی خیلی راحت متوجه منظور کلی من در مورد اینکه

من حوصله گشتن ندارم smile001 لینکاشو برام بذار smile039

دوست من یا داری خودتو به خواب میزنی یا واقعا خوابی

حرفای من تو نت وجود نداره. اما مترادف حرفام تو نت وجود داره

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

تو تو سوریه و اینا چه امنیتی میبینی ؟! نه جون من؟

یا بمب گذاری - یا کشتاره و یا کش رفتن نصف شبی ملت. تو افریقا هم که قبایل عین سگ به پاچه ی هم چسبیدنو همدیگرو

تیکه پاره میکنن

تازه شم اصن فرض که امنیت باشه. خب با وجود این همه سرمایه ای که دولت براشون کانتینر کانتینر میفرسته شاید ... smile023

یکم چشتو وا کن کور نمیشی بیناتر میشی

نمایه کاربر
me-alone

محل اقامت: Winnipeg

سپاس: 76

پست توسط me-alone »

sara222 نوشته شده:
me-alone نوشته شده:برای اینکه عاقلانه نیست یک تفنگ را بدهی دستِ یک کودک!! چون کودک نمیفهمد از آن درست چگونه استفاده کند! پس ایران هم نه میتواند و نه باید بتواند چنین جنگنده هایی را بسازد!
من اصلا این حرفو قبول ندارم.................
منم برام مهم نیست که قبول داری یا نداری. نگفتم که تو قبول کنی. smile039
من زنم و به همان اندازه از هوا سهم میبرم
که ریه های تو!
درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی!
قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشمهایت ما آیند!
تاسف بار است که باید
لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم!

سیمین دانشور

نمایه کاربر
MA102

پست توسط MA102 »

اماتور نوشته شده:تو تو سوریه و اینا چه امنیتی میبینی ؟! نه جون من؟

یا بمب گذاری - یا کشتاره و یا کش رفتن نصف شبی ملت. تو افریقا هم که قبایل عین سگ به پاچه ی هم چسبیدنو همدیگرو

تیکه پاره میکنن
smile024 مگه من چی گفتم!!!
گفتم اگه میخوای ببینی امنیت داریم به جاهائی که امنیت ندارن یه نگاهی بنداز، و قدر آفیت بدان smile015

اماتور نوشته شده:حرفای من تو نت وجود نداره. اما مترادف حرفام تو نت وجود داره
اونائی که به حرفات نزدیکن،لینکشون رُ بذار smile038

علم×دین=انسان

ارسال پست