اگریکباره خورشید در پی یک واکنش ناشناخته خاموش شود...

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

سپاس: 885

تماس:

اگریکباره خورشید در پی یک واکنش ناشناخته خاموش شود...

پست توسط غلامعلی نوری »

بپندارید ( فرض کنید) که در همین سالها در آن شبی که مردم نیمه ی تاریک خفته اند خورشید یکباره دچار واکنشی ناشناخته گشته و در کمتر از چند سات به شتاب خاموش و سرد شود
......و مردم دیگر خورشید را از دست دادند
آیا با ابزارگان ( تجهیزات ) کنونی زندگی روی زمین پس از این رویداد , تا کی می تواند ادامه یابد ؟

White

سپاس: 211

Re: اگریکباره خورشید در پی یک واکنش ناشناخته خاموش شود...

پست توسط White »

بشر همیشه خودش رو به نوعی با شرایط وفق داده..

من ک میگم اولش یکم شرایط سخت میشه یه مدت تلفات (جانی،مالی،انرژی...)میدیم!(ابعدش انگار نه انگار که اصلا خورشیدی وجود داشته..!

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

پست توسط *شارش* »

parastu2000 نوشته شده:بشر همیشه خودش رو به نوعی با شرایط وفق داده..

من ک میگم اولش یکم شرایط سخت میشه یه مدت تلفات (جانی،مالی،انرژی...)میدیم!(ابعدش انگار نه انگار که اصلا خورشیدی وجود داشته..!
وا smile024
از سرما میمیری.............200ملیون برابر دمای شهری که توش هستی smile002

White

پست توسط White »

girl. نوشته شده:

وا smile024
پ این دانشمندا برا چی پول میگیرن؟!
گفتم که مقداری تلفات! بعد ادامه حیات!

الان ک دارم خوب فک میکنم..اتفاقا بدم نیستا... میشه یه جور انتخاب طبیعی بین آدما.. smile034

نمایه کاربر
*شارش*

نام: فاطمه غمكده

محل اقامت: بلبلان

سپاس: 595

پست توسط *شارش* »

parastu2000 نوشته شده:
girl. نوشته شده:

وا smile024
پ این دانشمندا برا چی پول میگیرن؟!
گفتم که مقداری تلفات! بعد ادامه حیات!

الان ک دارم خوب فک میکنم..اتفاقا بدم نیستا... میشه یه جور انتخاب طبیعی بین آدما.. smile034
مقداری تلفات=مرگ تمام موجودات smile034

نمایه کاربر
electro gravity

نام: داریوش

محل اقامت: شیراز

سپاس: 166

پست توسط electro gravity »

نوری نیرو نوشته شده:بپندارید ( فرض کنید) که در همین سالها در آن شبی که مردم نیمه ی تاریک خفته اند خورشید یکباره دچار واکنشی ناشناخته گشته و در کمتر از چند سات به شتاب خاموش و سرد شود
آیا با ابزارگان ( تجهیزات ) کنونی زندگی روی زمین پس از این رویداد , تا کی می تواند ادامه یابد ؟
با تجهیزات کنونی شک نکن که حیات برچیده میشه smile015
چه سوالایی به ذهنت میاد smile024
We the people
Are we the people??

some kind of monster
..........................................
شادی مون قد توپ فوتبال، پرچم سرزمین مون چینی
من هنوزم یه پونزم روی صندلی معلم دینی

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

پست توسط اماتور »

نوری نیرو نوشته شده:بپندارید ( فرض کنید) که در همین سالها در آن شبی که مردم نیمه ی تاریک خفته اند خورشید یکباره دچار واکنشی ناشناخته گشته و در کمتر از چند سات به شتاب خاموش و سرد شود
باید بگم که اگه به یکباره خورشید محو بشه خب تو وهله ی اول اتفاقی واسه روند اکوسیستم رخ نمیده. اما تو دما چرا

تمام این گرمی که زمین به خودش داره حالا شرایط ابو هوایی که به خاطر حرکت صفحات تکتونیک رو حساب نمیکنم. تمام این حرارت

مطلوب - کم یا زیادی که تو کره ی زمینه فقط به خاطر وجود خورشیده به محض اینکه خورشید ناپدید بشه تاریک بشه یا هرچیزی که

مانع این بشه که حرارت خورشید به ما برسه دمای زمین بلافاصله و به شدت و فوق العاده کم میشه یعنی طوری که یه یخبندان فوق

حرفه ای رخ میده. میشه عین سیارات دورستمون.تکنولوژی که ادمی داره هنوز اونقدری نیست که جوابگوی همچین رخدادی باشه

اونم چی ناگهانی !!! چون ناگهانی بودنش خودش ضربات اصلی و قوی رو به هر نوع سیستمی وارد میکنه .اگر این روندی مثلا اروم

بود به تدریج رخ میداد شاید میشد کاری کرد و برا مدت خیلی کوتاهی یه کاریش کرد ولی بخواد ناگهان همچین چیزی رخ بده

مطمئن باشید بد ضربه ای به زمین و ساکنینش وارد میشه

White

پست توسط White »

یه فکر دیگه!شایدم یه سری موجود دیگه جایگزین ما بشه..
انقراض دایناسورا رو دارم شبیه سازی میکنم! :دی

یعنی تصور کنید یه سری موجودات ک نیازی به نور ندارن،نیازی به گرما ندارن..به جای غدا هم هوا میخورن! انرژیشونم ابه طریقی از تاریکی و سرما میگیرن :دی

اوووووووآآآ..عجب موجوداتی میشن: دی

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

من خودم این جوری می پندارم که در کمتر از چند سات دمای زمین مانند دمای نیمه ی تاریک ماه می شه و و چیزی منهای 100 درجه زیر زفر اگه درست گفته باشم !

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

girl. نوشته شده:
اماتور نوشته شده:
girl. نوشته شده:
اماتور نوشته شده: باید بگم که اگه به یکباره خورشید محو بشه خب تو وهله ی اول اتفاقی واسه روند اکوسیستم رخ نمیده. اما تو دما چرا

تمام این گرمی که زمین به خودش داره حالا شرایط ابو هوایی که به خاطر حرکت صفحات تکتونیک رو حساب نمیکنم. تمام این حرارت

مطلوب - کم یا زیادی که تو کره ی زمینه فقط به خاطر وجود خورشیده به محض اینکه خورشید ناپدید بشه تاریک بشه یا هرچیزی که

مانع این بشه که حرارت خورشید به ما برسه دمای زمین بلافاصله و به شدت و فوق العاده کم میشه یعنی طوری که یه یخبندان فوق

حرفه ای رخ میده. میشه عین سیارات دورستمون.تکنولوژی که ادمی داره هنوز اونقدری نیست که جوابگوی همچین رخدادی باشه

اونم چی ناگهانی !!! چون ناگهانی بودنش خودش ضربات اصلی و قوی رو به هر نوع سیستمی وارد میکنه .اگر این روندی مثلا اروم

بود به تدریج رخ میداد شاید میشد کاری کرد و برا مدت خیلی کوتاهی یه کاریش کرد ولی بخواد ناگهان همچین چیزی رخ بده

مطمئن باشید بد ضربه ای به زمین و ساکنینش وارد میشه
جناب آمانور فک کنم پستای منو نخوندین.فرق پست شما با من این هست که من خلاصشو گفتم و لی شما کِش دادین smile034
ببین هیچ وقت اول خلاصه نگو

اول کامل بگو بذا بدونن که جریان چی هست بعد کسی متوجه نشد یا نگرفت اونوقت خلاصه. در غیر اینصورت ناقص گفتی اوکی ؟ smile034
نه اوکی
حرفتون خلاصه شده ی پست منه
خودتو بکشی هم ،من همینو میگم
تو کِش دادی smile039
بابا بس کنید زمان بسیار کمی داریم ماداریم از سرما می میریم و شما تازه بگو مگو تون گرم شده ؟

اکنون دما نیم سات پس از مزگ خورشید 40 درجه زیر زفره یک کاری بکنید

کمک کمک کمک!!............................. بخاری رو روش کنید از خو نه بیرون نرید

و این چنین هزاران تن دیگر در چند دم جان باختند !!!

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

نوری نیرو نوشته شده:من خودم این جوری می پندارم که در کمتر از چند سات دمای زمین مانند دمای نیمه ی تاریک ماه می شه و و چیزی منهای 100 درجه زیر زفر اگه درست گفته باشم !
حالا اونو من خودمم نمیدونم که چقد کم میشه ول تا جایی که میدونم 100 درجه خیلی به نظرم ناچیزه یعنی اگر 100- بشه واقعا پس

خورشید در حقمون خیلی لطف کرده. اقا واقعا سرد میشه. حالا باز اکوسیستم بخواد خودشو با این حالت هم مسیر کنه یا مطابقت بده

یه چن میلیارد سال اندکی خرجش میشه. smile001

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

electro gravity نوشته شده:
با تجهیزات کنونی شک نکن که حیات برچیده میشه smile015
چه سوالایی به ذهنت میاد smile024
نه سوالاش جالبه. با اینکه حالا بله سوالاتش قدری ساده و حالا ببخشید قصد جسارت ندارمااااا کودکانه و ابتدایی میزنه اما همه ی این

مسائل ابتدایی و ساده بسار پیچیده و غنی از علم و تفکره. همین موضوع ساده که داریم خودمون بهشو جواب میدیمو اینا خودش یهچ

مبحث سنگینی که دانشمندا روش فکر میکنن که چطور میشه ؟ اونجور میشه ؟ فلان مشه ؟حالا ماها خیلی در سطح پایین روش

صحبت میکنیم smile036

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

اماتور نوشته شده:
نوری نیرو نوشته شده:من خودم این جوری می پندارم که در کمتر از چند سات دمای زمین مانند دمای نیمه ی تاریک ماه می شه و و چیزی منهای 100 درجه زیر زفر اگه درست گفته باشم !
حالا اونو من خودمم نمیدونم که چقد کم میشه ول تا جایی که میدونم 100 درجه خیلی به نظرم ناچیزه یعنی اگر 100- بشه واقعا پس

خورشید در حقمون خیلی لطف کرده. اقا واقعا سرد میشه. حالا باز اکوسیستم بخواد خودشو با این حالت هم مسیر کنه یا مطابقت بده

دمای ماه در نیمه ی تاریک نزدیک منهای 180 درجه زیر زفره وای چه دوزخ یخزده ای میشه این زمین

با یخ مومیایی میشیم و در آینده آدمهای جهانهای دیگه میان ما رو یادگاری بر میدارن میبرن تو سر زمین خودشون دوباره زنده می کنند !!!

نمایه کاربر
اماتور

تماس:

پست توسط اماتور »

نوری نیرو نوشته شده:
اماتور نوشته شده:

دمای ماه در نیمه ی تاریک نزدیک منهای 180 درجه زیر زفره وای چه دوزخ یخزده ای میشه این زمین

با یخ مومیایی میشیم و در آینده آدمهای جهانهای دیگه میان ما رو یادگاری بر میدارن میبرن تو سر زمین خودشون دوباره زنده می کنند !!!
نه دیگه میریم تو موزه تاریخ طبیعت smile044

نمایه کاربر
غلامعلی نوری

تماس:

پست توسط غلامعلی نوری »

میگم ها همانگونه که آدمیزاد شاید دچار چنگار( سرطان) بشه و بسیار زودتر از پیشبینی های رایج بمیره از کجا برخی خورشیدها یک توده ی بدخیم درونشون نباشه و با یک واکنش ناشناخته یکباره شورش نکنه و اونو نکشه !!

ارسال پست