پارادوکس آقای X

مدیران انجمن: parse, javad123javad

رادمهر

نام: joker

محل اقامت: تهران

سپاس: 78

تماس:

Re: پارادوکس اقای x

پست توسط رادمهر »

cosmographer نوشته شده:
mrhwwe نوشته شده:حرفت عینا شبیه پارادوکس دانشمند دیوانه است
یه دانشمند یک کرمچاله رو اونقدر بزرگ میکنه که خودش بتونه به 1 دقیقه ی پیش سفر کنه از توی کرمچاله به خودش شلیک میکنه
چون این جا تناقض بوجود میاد، سفر در زمان گذشته غیر ممکن تلقی میشه

من نظرم اینه که هیچ چیز غیر ممکن نیست حتی اگه علم هم اونو به کلی رد کنه فقط برای یه مدت اون چیز رو جز واقعیتها حساب نمی کنیم تا دوباره خود علم اونو اثبات کنه smile072 با اینکه ربطی به بحث نداره ولی خواستم نظر شما رو هم بدونم smile072

دوست عزیز حرف دوستمون(mrhwwe)کاملا درسته دوست عزیز اگه هر چیز ممکن باشه که سنگ رو سنگ بند نمی مونه. smile049
رفتار اخلاقی یک انسان،بر اساس نوع دوستی،تحصیلات و برابری اجتماعی است و هیچ پایه مذهبی لازم نیست.

shayan12

سپاس: 18

پست توسط shayan12 »

سلام
البته قبل از اینکه شما این پارادوکس رو مطرح کنی دانشمندان دیگه مطرح کرده بودن که اگه فردی به گذشته سفر کنه و پدر و مادر خودشو بکشه چه اتفافی می افته؟
محتمل ترین جواب این هستش که اگه فردی به گذشته سفر کنه و والدین خودشو بکشه جهان به دو شاخه تقسیم میشه.و افرادی که اون فرد کشته والدین واقعی خودش نیست.بلکه افراد دیگری هستند که همه چیزشون از جمله ژن ها یا رفتار های اونها شبیه والدین خودش هست.این موضوع مربوط میشه به جهان های موازی که پیشنهاد می کنم بیشتر تو این زمینه مطالعه کنید من خیلی اجمالی توضیح دادم

نمایه کاربر
ashkanOo

نام: اشکان

محل اقامت: تهران

سپاس: 414

تماس:

پست توسط ashkanOo »

serlando نوشته شده:باسلام.
من یه پارادوکسی رو طراحی کردم میخوام نظر شمارو درباره اون بدونم.
فرض کنید یک نفر به نام اقای xدر زمان حال میخواد اقایyرو بکشه.اون برای اونکار به گذشته میره و اقای yرو میکشه وبه زمان حال برمیگرده.
الان برای اقایyچه اتفاقی میفته؟
ایا اون ناپدید میشه؟ایا اون درسیاهچاله ای فضایی فرو میره؟
نظر شما چیه؟ smile006

مستند تاریخچه زمان استیون هاوکینگ رو دانلود کن...

آخرش نتیجه میگیره که تمام کیهان دست ب دست هم میدن که ایکس نتونه y رو بکشه
B.Sc physics at amirkabir university of tehran

neutral

نام: عادل ملکی

سپاس: 1

پست توسط neutral »

اگر بخوایم نظریه جهانهای موازی رو در نظر بگیریم,با تغییر گذشته, آینده همچنان دست نخورده باقی میمونه,چون هر لحظه از زمان خودش یک دنیای موازی محسوب میشه و تغییر در یکی از این دنیاها که مربوط به گذشته میشه تنها در همون دنیا محدود میشه...البته این چیزیه که من از جهانهای موازی برداشت کردم و فقط یک نظره و صحتش مشخص نیست:)))

ارسال پست