اثر گرانش بر روی سیاهچاله

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
serlando

محل اقامت: تهران

سپاس: 45

اثر گرانش بر روی سیاهچاله

پست توسط serlando »

باسلام.
ممکنه سیاهچاله تحت گرانش چند جرم بزرگ از هم فروبپاشه؟یا اون اجرام هم جذب سیاهچاله میشن؟
ممنون میشم پاسخ بدید.
smile006
کیهان شناسی خواندن ذهن خداست

نمایه کاربر
اماتور

سپاس: 2151

تماس:

Re: اثر گرانش بر روی سیاهچاله

پست توسط اماتور »

serlando نوشته شده:باسلام.
ممکنه سیاهچاله تحت گرانش چند جرم بزرگ از هم فروبپاشه؟یا اون اجرام هم جذب سیاهچاله میشن؟
ممنون میشم پاسخ بدید.
smile006
اول از همه من نمیدونم چطوری میشه که سیاهچاله مکش نکنه! چون ببین من دیدم که سیاهچاله واقعا چه بلایی سره ستاره ای که
به تورش بخوره میاره. ستاره جی1644+58 یا 57 ( یادم نمیاد ) خداشاهده همچین زد ستاره به اون عظمتی رو با گاز یکی کرد .... smile001

سیاهچاله خب مسلما سیاهچاله ضعیفتر اگه با یه سیاهچاله قوی تر برخوردی داشته باشه هم اون ضعیفه از هم میپاشه هم اینکه یه
سیاهچاله قویتر ایجاد میشه. از هم پاشیدگی سیاهچاله زمانی رخ میده که دیگه مواد غذایی نتونه پیدا کنه و به مرور زمان تبخیر میشه
ببین هیچ جرم کیهانی ما نداریم یا حداقل نمیشناسیم که انقد گرانشش قوی و سرعت جابه جایی نسبتا ( فضای میان ستاره ای )
بالا باشه. حتی مگنتار که از بابت گرانش بعد از سیاهچاله قرار داره بازم میشه گفت ثابته. مگر اینکه بخوای اون اجرام مجهولی که در
نظر گرفتی رو سیاهچاله گالاکسیا رو در نظر بگیری. مثلا بیای اینطور درن نظر بگیری که چنتا ابرسیاهچاله فرض مثل ام87 رو به جونه
یه سیاهچاله گالاکسیه مثلا 3سی373 بندازی. ( خوده کهکشانش نه فقط سیاهچالش )

خب من نظری ندارم فقط همینقد بگم که یه سیاهچاله فوق العاده مهیبی تولید و به بازار کیهان عرضه میشه smile034

yazdanhaliday

سپاس: 24

Re: اثر گرانش بر روی سیاهچاله

پست توسط yazdanhaliday »

serlando نوشته شده:باسلام.
ممنون میشم پاسخ بدید.
smile006
توی همینجا عکس هایی از تلسکوپ هابل گذاشتن برو ببین! smile021
هم قشنگن و هم جواب سوال تو هستن! smile043
تصویر

ارسال پست