راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

Re: راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضاي

پست توسط MRT »

با سلام
اول از همه بگم منم مسلمونم و نگید این یارو کافر ( واسه اطلاع می گم )
آقای طباطبایی شما به ما می گید علم معاصر چیه که مسلمونا کشفش کردن ؟
جواب : ای بابا تو نمی دونی اونا کشف کردن زمین دور خورشید می چرخه اونا کشف کردن از اورانیوم سوخت هسته ای می گیرن اونا کشف کردن ...
بیاید یه کم واقع بین باشیم
درسته اونا کارای خیلی بزرگی کردن که بیشترشم توسط ایرانیا بوده ولی من یه کم اطلاع دارم که دانشمندای بزرگ ایرانی مثل ابن سینا هم زیاد به اسلام ایمان نداشتن ( اینو من از کسی شنیدم نی دونم کی بود ولی با منبع موسخ بود )
ولی اونا کارایی کردن که واسه زمان خودشین معرکه بود نه معاصر
در ضمن رفتید رصد این آدمای کچل چشم پخ سبز بگید منم بیان با خودشون یه سفر ببرن که ما هم سفر کرده در فضا با سرعت نور باشیم ( من اینو از شما می خوام چون به نظر آقای طباطبایی اونا با آدم باهوش و دانشمند کار دارن نه با من در پیت )
با تشکر smile019 smile019

من كل جريان را خيلي خلاصه مي‌گم كه مورخين هم اون را تاييد ميكنن . بعد از وحي كتب آسماني انسان به علم و دانش كنجكاو شده و چيزهايي در مورد اون فهميده و جمع آوري كرده و بعدا همه اونا به مسلمانان منتقل شده و مسلمانان هم خيلي چيزا به اون افزودن ولي علم در دوران رونسانس در اروپا كلا نابود شد و همش از بين رفت و بعد از رونسانس اورپا كل علم و دانش خود را از مسلمانان گرفت و از سرزمينهاي اسلامي وارد كرد .
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

cphgazmeh

Re: راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضاي

پست توسط cphgazmeh »

از نظر من تا وقتی که شواهد قنع کننده نباشه نمی توان اظهار نظر کرد .کمی بیشتر با دقت بیشتر فیلم و نگاه کنین شبیه بالونه از نظر من ..

فرازمینی

نام: عاطفه

Re: راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران

پست توسط فرازمینی »

من دارم در مورد فرازمینی ها مطالعه می کنم تو رو خدا اگ کسی مقاله ای کتابی چیزی داره برام بفرسته من تازه اول راهم و خیلی علاقه دارم.
کسی از شما ها تا حالا دیدتشون؟

فرازمینی

نام: عاطفه

Re: راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران

پست توسط فرازمینی »

از دوستانی که در زمینه فضایی ها تحقیقاتی انجام دادند خواهش می کنم ایمیلی چیزی به من بفرستند من از مطالبشون استفاده کنم

نمایه کاربر
MRT

نام: محمدرضا طباطبایی

محل اقامت: تبریز

سپاس: 95

تماس:

پست توسط MRT »

ساختار فيزيكي و تكنولوژي پرواز بشقاب پرنده‌ها
https://ki2100.com/physics/ufo.htm

منشاء پيدايش ميكرو ارگانيسمها :
https://ki2100.com/meta/microorganism.htm

سلام اونا فرازمینی نیستند موقع صحبت کردن مواظب باشید خدا نکرده توهین محسوب نشه. smile055 smile055
اونی که فرازمینی هست انسان های فعلی ساکن روی سیاره زمین هستند :evil: :evil:
با توجه به ماده 8 قوانین تالار گفتمان شبكه فیزیك هوپا :

ارايه انديشه‌هاي نو در فيزيك و متافيزيك ، رياضيات مختص فيزيك ، حساب و هندسه دوجيني در وب سايت شخصي :

https://ki2100.com

تصویر

تصویر

نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

سپاس: 5491

تماس:

پست توسط rohamavation »

اولین قدم جستجوی Extraterrestrial life یا زیست فرازمینی هست این حیاتی ممکنه است از پروکاریوت‌های ساده تا موجودات باهوش و حتی موجودات خردمند متغیر باشند که احتمالاً تمدن‌هایی را به وجود می‌آورد که ممکن است بسیار پیشرفته‌تر از بشریت باشند.جیمز وب فعلا یک ردیاب قدرتمند هست ما دنبال سیاراتی هستیم مانند مریخ که امکان ایجاد حیات در ان باشد تا سیاراتی که دارای حیات باشند حال ما تمدن فرازمینی هوشمند بر پایه انرژی برسی میکنیم نوع اول که از کل انرژی سیاره میزبان خود استفاده می‌کند.
✓ نوع دوم، از کل انرژی ستاره خود استفاده می‌کند.
✓ نوع سوم، انرژی را در مقیاس کهکشانی جمع آوری می‌کند.
تقسیم بندی نوع ۰ وجود داره که هر تمدنی زیر سطح نوع ۱ است. مثل بشر روی زمین
خوب نوع اول تمدن‌های نوع ۱ میتونه از معادل همه انرژی سیاره خود استفاده کنه و ذخیره کنه این شامل همه تشعشعاتی است که از ستاره میزبان به کره زمین می‌رسه، انرژی زمین گرمایی، انرژی شیمیایی و انرژی هسته ای. منابع چنین تمدنی هنوز بسیار محدود است، اما چنین تمدنی می‌تواند بر سیاره خود کنترل کامل داشته باشد.میشه اب هوا را کامل کنترل کرد به منظومه ها سفر کرد
اما نوع دوم به فضا زمان تسلط داره ارتباطات جهانی داره چنین تمدنی با تغییر محلی فضا-زمان توانایی تعدیل امواج گرانشی را به دست آورد. این قابلیت این امکان را می‌دهد تا امواج گرانشی را ارسال کنند.بر کل انرژی منظومه تسلط داره به هر جا سفر میکنه ساخت یک کره دیسون امکان پذیری. اگرچه چنین ابرساختارهایی از نظر تئوری امکان پذیر است، ساختن یک سیستم کره دایسون پایدار در حال حاضر بسیار فراتر از ظرفیت مهندسی بشر است. تعداد صنایع دستی مورد نیاز برای به دست آوردن، انتقال و نگهداری یک کره کامل دایسون از قابلیت‌های صنعتی امروزی فراتر رفته است. یک توپ گرد بزرگ که در آن بیگانگان ساکن هستند و نام آن را Dyson Sphere هست. دایسون یعنی زیست کره مصنوعی برای توصیف زیستگاه یک تمدن بیگانه استفاده کرد.کره دایسون یک ابرساختار فرضی است که به طور کامل یک ستاره را در بر می گیرد و درصد زیادی از خروجی انرژی خورشیدی آن را جذب می کند.
اما نوع سوم تمدن‌های نوع ۳ به طرز باورنکردنی پیشرفته خواهند بود. آن‌ها معادل انرژی کل کهکشان خود را برداشت می‌کنن احتمالا نامرئی هستند و نمیدونم واقعا بخ چه چیزهایی تسلط دارند
خوب حالا میریم سر شکل موجودات هوشمند
من فکر میکنم بسته به نوع جاذبه و شرایط اب و هوایی هست و البته بایداندام استفاده از ابزار داشته یعنی شبیه دست انسان و خوب همانطور که هشت پا برای ما عجیب هست ما هم برای او عجیب هستیم .پس لزوما شکل ما نیست .انسان نما - از نظر فیزیکی شبیه یک الگوی انسان با دو پا، دو بازو، سر حاوی اندام های حسی و احتمالاً قابلیت ارتباط و غیره.تراکم استخوانها و قد ما کلا متفاوت خواهد بود به مرور با وفق دادن به شرایط بعضی اندام غیر ضروری حف بشه اندام جدید داشته باشیم انسان‌ها به دلیل جاذبه کم قد بلندتر میشن احتمالاً انسان هایی که در گرانش بالا متولد می شوند، قلب، ریه ها و ماهیچه های قوی تری خواهند داشت. استخوان‌ها نیز احتمالاً ضخیم‌تر خواهند بود، اگر به دلیل رشد G بالا و در نتیجه بهبودی ناشی از شکستگی مداوم ایجاد نشوند.تصویرhope I helped you understand the question. Roham Hesami, sixth semester of aerospace engineering
smile072 smile072 رهام حسامی ترم ششم مهندسی هوافضا
تصویر

ارسال پست