راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران

مدیران انجمن: parse, javad123javad

وحيد شاهرخيان

محل اقامت: مشهد

سپاس: 3

تماس:

راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران

پست توسط وحيد شاهرخيان »

سلام دوستان
هدف من راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران است شما چه موافق و چه مخالف باشين مي تونين به اثبات اين موضوع كمك كنيد
با تشكر

وحيد شاهرخيان

تماس:

پست توسط وحيد شاهرخيان »

در ضمن مي تونين در وبلاگم موضوعات جالب رو ب

بينيد

نمایه کاربر
aamg

محل اقامت: تهران

تماس:

پست توسط aamg »

چطوري مي خوايد اين كار رو انجام بديد؟ پول زياد مي خواد.پارتي علمي مي خواد.(منظورم فرد با نفوذ است.)و كلي متخصص.در ضمن يه توصيه دارم .بهتر نيست اگر به اميد خدا امكانات رو فراهم كرديد بپون پيداوري كار را شروع كنيد نه به منظور اثبات ادعايي خاص؟

نمایه کاربر
Zamani

محل اقامت: تهران

تماس:

Re: راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران

پست توسط Zamani »

وحيد بي پول نوشته شده:سلام دوستان
هدف من راه اندازي گروهي تحقيقاتي براي اكتشاف و شناسايي موجودات فضايي در اسمان ايران است شما چه موافق و چه مخالف باشين مي تونين به اثبات اين موضوع كمك كنيد
با تشكر
وحیدخان بی پول من همه جوره پایه ام! تصویر(البته به جز پول که درد مشترک همه مونه)
لحظه ی دیدار نزدیک است/باز من دیوانه ام مستم/باز می لرزد دلم دستم/باز گویی در جهان دیگری هستم/های نخراشی به غفلت گونه ام را تیغ/ های نپریشی صفای زلفکم را دست/ و آبرویم را نریزی دل ای نخورده مست/لحظه ی دیدار نزدیک است...

وحيد شاهرخيان

تماس:

پست توسط وحيد شاهرخيان »

*وجود دارد

user8604

سپاس: 877

پست توسط user8604 »

از كجا ميدانيد وجود دارد؟
هيچ جا نبود تو آسمون ايران ميخوايد دنبالش بگرديد؟

aliagha

محل اقامت: سیاره زمين

پست توسط aliagha »

100 درصد وجود دارد

user8604

پست توسط user8604 »

aliabedi نوشته شده:100 درصد وجود دارد
با توجه به دين----- براي شما وجود داره.
موجودات فضايي در ذهن شما فقط توهمات ----- است.

وحيد شاهرخيان

تماس:

پست توسط وحيد شاهرخيان »

سلام
منظور شما از با توجه به دين چيست
يعني ما بي دين هستيم چون اعتقاد به موجودات ديگري داريم شما قبلا چنين موضوعي را در تاريخ نخوانده ايد نه منظورم فضايي ها نيست بلكه حرف هايي مشابه حرف شماست من بارها شنيده ام
ما بي دينيم جالب است شما حق داريد اعتقاد خود را داشته باشيد نه اينكه به ديگران تو هين كنيد به هر حال ما بعد از امتحانات كار خود را شروع ميكنيم شما هم ما را بيدين معرفي كنيد چون مخالف شما هستيم ببخشيد اگر در اين مكان بي ربط نوشتم به هر حال موفق و سربلند باشيد جناب edwardfurlong

user8604

پست توسط user8604 »

فكر ميكنم سو تفاهم شده.
اون كسي كه من ازش نقل قول كردم معتقده كه فضايي هاي پيشرفته خالقش هستند اين مسخره است.
واما بريد شروع كنيد اگر مطمئن هستيد به نتيجه ميرسيد و اگر به نتيجه نرسيديد احتمالا در حسرت وقتي كه تلف كرديد ميمانيد.

aliagha

پست توسط aliagha »

edwardfurlong نوشته شده:
aliabedi نوشته شده:100 درصد وجود دارد
با توجه به دين----- براي شما وجود داره.
موجودات فضايي در ذهن شما فقط توهمات ----- است.
اشتباه كرديد من قبل از اينكه طرز تفكرم رو عوض كنم به موجودات فضايي هم اعتقاد داشتم
اينها توهمات نيست بلكه واقعيتيه كه نميشود اون رو رد كرد

user8604

پست توسط user8604 »

از كجا اين واقعيت رو فهميديد؟
پيامبرتون كيه؟
اثباتي هم براي اين ادعاي مسخره داريد.

aliagha

پست توسط aliagha »

1- از تحقيقاتي كه در ايالات متحده آمريكا انجام مي شود (مثلا راه اندازي پروژه ستي)
2- قبلا بهت گفته بودم قبل از اينكه طرز تفكرم عوض شود به اين موجودات اعتقاد داشتم پس لطفا دين رو قاطي اين مسايل نكن
3- اين ادعا مسخره نيست(به مورد 1 توجه شود) من هم به اندازه خودم عكس اسناد و قطعه هاي فيلم از اينترنت جمع آوري كرده ام اگر مي خواهي مي توانم اينها رو عرضه كنم غير از فيلم(چون اين سايت امكاناتش رو ندارد)
و اما وحيد جان اگر كمكي چيزي از دستم بر مي ياد لطفا با من در ميان بگذاريد در حد توانم به شما كمك خواهم كرد و حرف aamg درست است در كل چنين حركتي يك تيم با تجربه و با امكانات بالا مي خواهد

user8604

پست توسط user8604 »

خوب حالا كه ميگي اين موجودات ويژگي هاشون رو هم بگو.همونايي كه فكر ميكني تو رو آفريدن.
اي تي 3 هم با اين مزخرفات به زودي وارد بازار ميشه.

aliagha

پست توسط aliagha »

ويژگيهاي اين موجودات رو من نمي دونم كساني كه در اين رابطه تحقيق مي كنند (محققان آمريكايي) اينها در مورد اين موجودات اطلاعات دارند نه من
من فقط چون به اين موضوع علاقه دارم اينها رو دنبال مي كنم در ضمن موجودات فضايي هم مزخرف نيستند

ارسال پست