قابلیت رویت زمین از ماه در طول روز ماه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

سپاس: 5491

تماس:

قابلیت رویت زمین از ماه در طول روز ماه

پست توسط rohamavation »

با الهام از این سوال من کنجکاو هستم که آیا زمین، علاوه بر اینکه تقریباً در یک مکان در آسمان ماه ثابت است، آیا در طول روز نیز در ماه قابل مشاهده است؟
درک من این است که زمین باید قابل مشاهده باشد زیرا ماه جو ندارد. همچنین، که آسمان ماه در طول روز کاملا سیاه است و زمین باید در آن قابل مشاهده باشد.
من فکر می کنم، استلاریوم وقتی در سیاره دیگری هستید، جو را در نظر نمی گیرد.
بله، زمین حتی در طول روز روی ماه قابل مشاهده است. بدون اتمسفر (قابل توجه) که نور را منتشر می کند، آسمان روز بسیار شبیه آسمان شب روی زمین خواهد بود. اگر بخواهید مستقیم به بالا نگاه کنید تا زمین را نبینید، ممکن است اصلاً متوجه نشوید که اصلاً روز بوده است (به استثنای خورشید که به سمت شما می تابد). این در واقع می تواند بسیار خطرناک باشد زیرا خورشید شدیدتر است، اما چشمان شما ممکن است مانند روزهای درخشان زمین با نور زیاد تنظیم نشوند.
هیچ نوری در جو وجود نخواهد داشت، مانند نور آبی روز یا رنگ های غروب یا غروب خورشید. به دلیل پراکنده شدن نور خورشید در جو ما و از هر جهت به سوی ما نمی‌توانیم در طول روز اجرام زیادی را روی زمین ببینیم. در ماه پراکنده نمی شود، بنابراین اجسام توسط خورشید روشن می شوند، اما شما می توانید به وضوح فراتر از ماه را ببینید. زمین به وضوح قابل مشاهده خواهد بود - به هر حال ماه نیز در روزهای روشن زمین با وجود تمام جو موجود در راه قابل مشاهده است. –
قطر زمین = 6371 کیلومتر قطر ماه = 1737 کیلومتر نسبت 3.6 : 1 ماه که از زمین دیده می شود اندازه X دارد. بنابراین زمین که از ماه دیده می شود دارای اندازه 3.6x3.6X است که باعث می شود در آسمان تقریباً 13 برابر بزرگتر از ماه به نظر برسد در آسمان زمین. .helped you understand the question. Roham Hesami, sixth
semester of aerospace engineering
smile072 smile072 رهام حسامی ترم ششم مهندسی هوافضاتصویر
smile260 smile016 :?:
تصویر

ارسال پست