شکل موجودات هوشمند فضایی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
نمایه کاربر
rohamavation

نام: roham hesami radرهام حسامی راد

محل اقامت: 100 مایلی شمال لندن جاده آیلستون، لستر، لسترشر. LE2

سپاس: 5491

تماس:

شکل موجودات هوشمند فضایی

پست توسط rohamavation »

صد البته ما خودمون هم یک موجود هوشمند فضایی هستیم از دید بیگانگان خوب از دید ما اونا چطوری هستندبیگانگان فضایی شاید درست شبیه انسان باشند یعنی که آنها نه فقط در ظاهر و بیولوژی بلکه در ضعف های انسانی چون خشونت حرص و تمایل به سو استفاده از منابع دیگران نیز با انسان مشترک هستند.یا این ایده که موجودات در جهان های مختلف جهان را به یک شکل درک می کنند و قادر به ارتباط با آن با یکدیگر هستند.تنها زبان مشترک ریاضی هست اما نحوه نمایش ان متفاوته
جدای فیلم های تخیلی که از نظر فیزیک خیلی اشتباه دارند
سفینه هاشون مثل بشقاب پرنده کلا از نظر ایرودینامیک مشکل داره نه اندرسون اشتپ کیزنه نه جزوات ما که بر همون اساسه این شکل نمی تونه لیفت را فراهم کنه هوا از طریق کانال در پایه و به سمت بالا به داخل حلقه جریان می یابه سپس هوا از طریق یک شکاف در لبه حلقه به بیرون پرتاب میشه. این هوا به جای اینکه مانند یک فن معمولی متلاطم باشه به آرامی جریان داره. انحنای دیواره داخلی ناحیه‌ای با فشار منفی مانند بال هواپیما ایجاد می‌کنه تا هوای بیشتری را به جریان بکشه و از این رو آن را افزایش بده. این عمل حباب میگیم اثر کواندا رو برسی کنید متوجه میشین چی میگم خوب توجیه راحتش اگر یک سیال (مانند آب )از کنار یک جسم عبور کنه سیال دور جسم می پیچه.این خم شدن سیال به دور جسم را اثر کواندا میگیم.اگر شیر آب را کمی باز کنیم تا باریکه آب ایجادبشه سپس لیوان سبکی را به آب تماس دهیم مشاهده می کنیم که لیوان به طرف آب کشیده میشه.در حقیقت جریان آب حول لیوان می پیچه بنابراین از طرف لیوان به آن نیرو وارد میشه دیگه زیرا مسیر آب به سمت لیوان منحرف شده خوب خم شدن هوا به طرف بال هواپیما باعث میشه بال به سمت بالا کشیده شود.اینم بگم ۲۵ درصد نیروی بالا بری هواپیما به خاطر تغییر فشار در دو سمت بال ایجادمیشه
مثل تماس مداری و..... به اونا کار ندارم بحث من موجوات هوشمند فضایی هست چرا اینچنین نشون میدن اندامهایی با چند دست و پا و سری که یهو مثل گلبرگ باز میشه دندانهایی بیشمار داره زاییدن اونا معلوم نیست تخم گذارند یا پستاندار بیاییم از نظر ساختار برسی کنیم باید چه شکلی باشند اول من نه زیست خوندم که بدونم فقط از نظر فیزیک فکر کنم بسته به شرایط گرانش سیاره بسته به شرایط و گرانش شکلشون فرق داره من میگم ساختار خطی دارند مثل ما انسانها بعد کنترل دست پا و تعادل در چه اندامی بهتره دوپا یا چند پا .اندام گوشتی یا نرم ولی اصل شعور و تفکر و کلام و احساس دارند .استفاده از ابزار چطور باید اندامی برای استفاده داشته باشند پس انگشت دارند .شرایط جاذبه تاثیر داره جاذبه بالا باید قلب و اندام قویتر .قد کوتاهتربای داشته باشه .ولی قطعا گوشتی هست و شامل استخوان جهت استفاده از ابزار و پستاندار هست .ببینید خیلی بزرگتر نیستند خوب یک فریم را در هر جهت دو برابر بزرگتر از یک انسان در نظر بگیرید. حجم آن هشت برابر بزرگتر (2×2×2) خواهد بود و بنابراین وزن آن حداقل پنج یا شش برابر بیشتر ه اگر چگالی آن به اندازه چگالی انسان باقی بماند، احتمالاً هشت برابر بیشتر ه نظر من اینه که وزن چنین حیوان بزرگ و سنگینی اگر دوپا راه بره فشار زیادی بر پاها، مچ پاها و پاهای موجود وارد میشه در حالی که اگر روی هر چهار دست و پا راه بره مانند گوریل، وزنش بهتر روی هر اندام تقسیم می شد.پس طبیعتا چهارپا نیست .پس نمیشه بزرگ باشه .خوب اگر هوا تفس کنه یا اگه سیال اون مثل اب یا چگالی بیشتری داشته باشه قطعا قانون بویانسی میگه میتوته اندامی بزرگتر داشته باشه.اما قطعا سیالی که تنفس میکنه نمیتونه دانسیته بالایی داشته باشه .بعدش فشاری که میتونه تحمل کنه پس بازم سیال گازی هست .دوم اونا مبتنی بر کربن هستند .لذا تفس اکسیژن هستند.
سیستم انگشتان ما 10 تایی پس پایه اعداد ما دهی هست .خوب اگر 4 تایی باشه فرق داره قطعا .منظورم مبنای اعداد ولی تعداد انگشت بالا یا پایین هم ندارند ولی بهترین حالت 5 انگشت در دست هست .من به نحوه گرفتن ابزار و کار با اونا عرض میکنم..من واحد بیومکانیک نخوندم ولی میدونم داشتن 4 دست کمکی نمیکنه بازوهای اضافی در اکثر موارد ابزار بیشتری به شما نمیدن، اما نیاز شما را به بسیاری از ابزارهایی که ما انسان ها در صورت نداشتن دست کافی از آن ها استفاده می کنیم برطرف میکنه ولی از نظر اندام تنفسی و اندازه بزرگتری خواهید داشت .خوب از نظر فیزیک یک مساله مهم این که
برای پرتاب یک جسم در فاصله معینی باید حرکت آن جسم را انجام بدین خوب . تکانه انتگرال نیرو در طول زمان است.
اگر به نحوه پرتاب با یک دست نگاه کنیم معمولاً شامل چرخش شانه و شاید حتی بخشی از بدن میشه. یعنی که نیرو میتونه در مسافت بیشتری اعمال بشه بنابراین برای مدت زمان طولانی تری.
در مقابل، اگر از هر دو بازو استفاده کنید دامنه حرکت معمولاً بسیار کوتاهتره. بنابراین در حالی که نیروی بیشتری دارید، فاصله کمتر است.
اغلب، محدودیت سرعتی که می توانید به آن برسید توسط نیروی عضله تعیین نمیشه بلکه با سرعتی که ماهیچه های شما می توانند با آن منقبض شوند مشخص میشه. در آنجا دوباره اگر بتوانید چرخش بالاتنه را اضافه کنید، سرعت شانه را به همراه می‌آورد که می‌توان آن را به سرعت دست نسبت به شانه اضافه کرد تا سرعت کل بالاتری به دست آورد.
مساله چشم هم میشه به تکامل فکر کرد البته میتونه چشمشون یکی یا دوتا باشه و بسته به شرایط طیف بیشتر یا کمتری ببینند خوب
اما هنگام صحبت از فضا بینایی برای درک کیهان ضروریه. تمام ماموریت های ما اگر قادر به دیدن آن نبودیم انجام نمیشد . با در نظر گرفتن تمام سیستم های حسی که برای این گونه فرضی بیگانه فهرست اوردم چگونه می توانند به سفر فضایی بروند؟ اگر حتی قادر به نگاه کردن به آن نبودن چگونه می‌توانستند مفهوم خود جهان را درک کنند؟تقریباً کل درک فعلی کیهان بر اساس نور مرئی نیستش بلکه بر کل طیف الکترومغناطیسیه که نور مرئی بخش کوچکی از اونه. حتی سفینه‌های فضایی فوق‌العاده بدوی امروزی ما با دید هدایت نمی‌شن.ولی باید چشم باشه که ببیند مطالعه کنن و علاقه مند بشن اما با تکامل رو به جلو میشه نیاز به چشم در اونا کم بشه اما اجداد ما هم چشمانی مثل ما داشتن کسی باشه بتونه نظر بده خیلی خوب میشد
تصویر

sara.f.dian

Re: شکل موجودات هوشمند فضایی

پست توسط sara.f.dian »

سلام .آفرین ۸۰٪ از۱۰۰٪درست محاسبه وتصویرزدید. می مونه ۲۰٪ که شرح ندادید. ازنظر انگشتان دست و... *مثل انسان دست وانگشت به این شکل ندارند ، ازنظر جسه ، درشت هستنداما تقریبا سه برابسنگین تراز انسان باقد۱۷۵ هستند. گوشتی هستند ودوچشم دارند مثل لوگوی معرفی شده بیگانگان ، البته انسان بیگانه ی زمین هست ،نه موجوداتی که بیان میکنیم .انها یک کاور کالبدی برروی جسم خود دارند که همانند گلوله ی هایپرسونیک هست . .. پرجاهایی که آب و کوهستانی و جای مرتفع متمرکزند . ازمادوری میکنند چراکه میدانند بمحض پیداکردنشان انهارا به اسارت میگیریم و آسیب میزنیم وقطعا اسیب ما بی جواب نخواهد بود. انها صلح طلب و ساختار سازندگی و جریان حیات وپیشرفت وارتقاء ما از ابعاد شخصی مالی وهرانچه که درمجموعه پول وزندگی حال که داریم ،میباشد . سرعت بالا دارند ودارای میدان مغناطیسی هستند، انها دارای صدابشکل فرکانس مثل فرکانس رادیویی هستند مثل سرچ امواج رادیویی ، اماباساختاری کاملا اهسته تر و خیلی خیلی ملایم تر وملایم همانند حریر آبی آسمونی شفاف . .. بیشترازاین گفتن مجاز نیست چراکه نمیدانم ماهیت تو چیست تخریبگر یا سازنده اصلا انسانی یا ...ازچه نوع هستی !؟؟ تواطلاعات دقیقی را عنوان کردی که بیانگر مشاهده انهاست یا با انها در تعاملید . این نظر من است.

ارسال پست