همه چیز دچار تناقضه

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Matte

نام: متین

سپاس: 15

Re: همه چیز دچار تناقضه

پست توسط Matte »

sepideh_A نوشته شده:به نظرمن مکانو زمان مفهومی ندارنو انسان برایه پاسخ گویی به ذهن محدودش اونارو ساخته.و کلا گذشته و حال و اینده مفهومی ندارند و درواقع یک چیزند.فقط همه ی اینا تو بعدایی قرار می گیرن که ما قادر به درکشون نیستیم.نمی دونم کسی کتاب جهان هولوگرافیکو خونده یا نه؟تو این کتاب اعتقاد بر اینه که این جهان یه تصویر هولوگرام از یه واقعیت دوره.اگه واقعا ما تصویر باشیم.......شما چه طور به چیزایی که می بینین یا می شنوین یا حس می کنین اعتماد می کنین؟از کجا می دونین حساتون حقیقتو بهتون می گن؟شاید به هیچی نشه اعتماد کرد همه چیز جوری برنامه ریزی شده باشه که ما باور کنیم.من تازگیا شورو کردم کووانتوم بخونمو کلی علاقه پیدا کردم.اگه کسی جهان هولوگرافیکو خونده یا نظری داره خواهشا بگه
کاااااااااااااملا موافقم. آفرین! به نظر من آدما هیچ وقت تو زمان سفر نخواهند کرد.چه طور ممکنه همین طور که ما الان داریم زندگی می کنیم یه عده ای تو گذشته(دو ثانیه قبل، دو ساعت قبل، دوسال قبل و...) و یه عده ای تو آینده (دو ثانیه بعد، دو ساعت بعد و...)زندگی کنن؟!!!!!!!!!

نمایه کاربر
air craft

سپاس: 11

Re: همه چیز دچار تناقضه

پست توسط air craft »

آقا چرا بحث می کنید .کلا فیزیک دوبخشه یه بخش نشستن سر صندلی و نظریه میدن یه بخش که میاد این نظریه هارو اثبات می کنن.حالا شما می گید مکان وزمان من فکر نمی کنم در حدی باشیم که بگیم نیست . اما نظر من فعلا باید صبر کرد این زمان بحث پیچیده ای

ارسال پست