فیزیک مطلق و اثبات کاملا دقیق اشتباه بودن فرمول معروف انرژی

مدیران انجمن: parse, javad123javad

فیزیک مطلق

نام: mohsen lutephy

سپاس: 17

فیزیک مطلق و اثبات کاملا دقیق اشتباه بودن فرمول معروف انرژی

پست توسط فیزیک مطلق »

سلام بر ایرانیان عزیز،
سالهای سال است که ایرانیان پیرو فرمول ها و قوانین فیزیک غرب شده ایم اما اکنون زمان ان رسیده است که انها به قوانین و فرمول های ایرانی توجه کنند.
بنده مولف و موثر فیزیک مطلق، mohsen lutephy (alpha genesis prime) اعلام میکنم که قطعا و حتما فرمول معروف انرژی جنبشی که از اکتشافات فیزیک غرب است و تاریخچه ی ان در wikipedia موجود است اشتباه است و انرژی جنبشی اجسام متحرک کاملا با این فرمول متفاوت است!
دوستان عزیز اگر می خواهند به اثبات این قضیه رجوع کنند به کتاب بسیار زیبا و حیرت اور زیر رجوع کنند:
Phythagorean physics : fields are not energy carrier and force is just transformer

نمایه کاربر
user

سپاس: 13

Re: فیزیک مطلق و اثبات کاملا دقیق اشتباه بودن فرمول معروف ان

پست توسط user »

بسیار عالی

بنظرم اسم جستار را باید میگذاشتید"انهدام فرمول معروف انرژی"
پیشنهاد میدهم چون به لطف خدا تعداد این نخبگان در حال افزایش
است یک تالار با نام "انهدام"درست شود تا به فضل الهی در آنجا
تمام علوم غربی و یهودی را با یاری یکدیگر منهدم کنید. پیروزی
نزدیک است.
...Who knows? Only Time

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

فیزیک مطلق نوشته شده:سلام بر ایرانیان عزیز،
سالهای سال است که ایرانیان پیرو فرمول ها و قوانین فیزیک غرب شده ایم اما اکنون زمان ان رسیده است که انها به قوانین و فرمول های ایرانی توجه کنند.
بنده مولف و موثر فیزیک مطلق، mohsen lutephy (alpha genesis prime) اعلام میکنم که قطعا و حتما فرمول معروف انرژی جنبشی که از اکتشافات فیزیک غرب است و تاریخچه ی ان در wikipedia موجود است اشتباه است و انرژی جنبشی اجسام متحرک کاملا با این فرمول متفاوت است!
دوستان عزیز اگر می خواهند به اثبات این قضیه رجوع کنند به کتاب بسیار زیبا و حیرت اور زیر رجوع کنند:
Phythagorean physics : fields are not energy carrier and force is just transformer

بعد این فرمول‌های ایرانی مثلا اینجوری نوشته میشن:

جیم به توان دو مساوی صاد تقسیم بر الف؟
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

Paradoxy

سپاس: 1012

پست توسط Paradoxy »

جناب مطلق، من احساس میکنم شما صرفا قصد تبلیغ کتاب هاتون رو دارید و نه بیشتر. بحث کردن قاعده داره و به این شکل نیست که شما یه ادعا کنی، در نهایت یک کتاب که خود شما نوشتی رو معرفی‌کنی و بگی برو اونو بخون و بیا بعد بحث کنیم!
قاعده بحث اینه، شما یه ادعا میکنی، استدلال میکنی، یا ما میپذیریم، یا رد میکنیم، یا سواد کافی نداریم و جوابی نمیدیم. الکی بیست تا تاپیک بدون محتوا بزنید و بی جوابم موند، نه فابده ای ب ای خودتون نه ما حاصل نمیشه

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

دوستان عزیز من تقاضا میکنم مودب باشیم و علمی رفتار کنیم!
بنده اگر اشتباه بودن فرمول انرژی جنبشی را مدعی هستم به هر حال علم ، ریاضیات دارد که ابزاری در اختیار ما قرار میدهد که بتوانیم درست و نادرست قضیه ها را بررسی کنیم و هم علم، تجربه دارد که ابزاری در اختیار ما قرار میدهد که بتوانیم از طریق مشاهدات و اندازه گیری ها نتایج را بررسی کنیم.
من یک کتاب کامل، برای شما لینک دادم که مشتمل بر رفرنس های فیزیکدانهای بزرگ جهانی است و هیچ حدس و گمانی به کار نبرده ام بلکه کاملا با ریاضیات و تجربه های تایید شده مطابقت دارد و لینک مستقیم ان این است:https://www.amazon.com/pythagorean-physics-fields-carrier-transformer/dp/1539024318

لهذا اگر سوالی مطرح است و اشکالی وارد است بنده به کمال ادب و احترام ، به صورت کاملا حرفه ای، در خدمت شما برای پاسخ گویی هستم دیگر چه نیازی به جملات اضافی است.
ایمان داشته باشید هر سوالی کنید جوابی متین و متقن دریافت خواهید کرد.
منظور اینکه فیزیک مطلق، مانند بسیاری از خیال پردازی ها، حدس و گمان شخصی و ترکیب کردن کودکانه ی قضایا نیست بلکه نقشه ای عظیم و متین دارد که بزودی پوستر انرا برای دوستان قرار میدهم که مشاهده شود هیچ چبزی در ان بی قاعده نیست.
خواهشا فیزیک مطلق را با نظریات کودکانه و داستان وار بعضی ها ادغام نکنید که طرف هر چه دم دستش امده در اش خود ریخته و چیزی عجیب ساخته است که نه خود انرا فهم میکند و نه کسی قادر به فهم ان است و البته به این اشخاص نیز هرگز نباید بی احترامی کرد چرا که براحتی میتوان نظر انها را به صورت علمی تشریح کرد.
به او به صورت علمی ، عیب کارش را بگویید اگر متوجه شد که شد اگر نه ، راه درست این است که او را به حال خود واگذارید.

جالب است که من میتوانستم از مسائل بسیار حرفه ای ، تاپیک بگذارم اما فرمول انرژی جنبشی را قرار دادم تا بواسطه ی اشنایی همه با این فرمول و محاسبات ساده در ان، مبحثی علمی و منطقی صورت گیرد اما گویا این نیز برای بعضی ها ، مقبول نیست.
اصلا خود شما در هر زمینه ای که تخصص دارید با من بحث کنید تا معلوم شود چه کسی را واقعا چه اندازه علم است این که دیگر جای اعتراض ندارد.
درود

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

جناب پارادوکسی، شما هنوز سوال نکرده ، اعتراض میکنید!‌

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

اما درباره ی تبلیغ اینکه اگر من از برای تبلیغ اینجا امده ام بسیار پیشتر اینجا میتوانستم لینک بگذارم اما اگر امروز اینجا هستم به این دلیل است که مدیران محترم شبکه جهانی هوپا را اگر بتوانم قانع کنم تا اگر انها مایل به همکاری باشند تنها دو کتاب بنده درباره گرانش و الکتریسیته یعنی mond and moed, را به فارسی ترجمه کنم تا دوستان فارسی زبان بتوانند راحت تر هم انرا دریافت کنند و هم راحت تر فهم کنند البته ابتدا مدیران محترم هوپا لازم است قانع شوند که هیچ خطایی در این کتب نیست چه که به هر حال شبکه هوپا از سردمداران فیزیک است و شایسته نیست نشر اکاذیب نماید و من کمال ادب و احترام را به دستورات مدیران هوپا دارم و از انها به جهت ترویج علم تشکر میکنم.

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

جناب user من انرژی شما را دوست دارم و از شما تشکر میکنم که اصالت ایرانی دارید اما اهل حقیقت، کار خود را در سکوت و ارامش انجام میدهند و موافق منهدم کردن کسی یا چیزی نیستند و اصلا اینگونه واژه ها در سطح علمی مقبول نیستند چرا که اهل حقیقت طالب حقیقت هستند چه غرب چه شرق بلکه اگر من ادعا میکنم زمان غرب به پایان رسیده است از این جهت است که واقعا چنین است و علم از ایران شروع شده است و اکنون به منزل خود بر میگردد و شواهد سقوط علوم غربی کاملا مشهود است.
انسان نباید رای و نظر خود را پرستش کند بلکه به این ناظر باشد که چه چیزی درست است و چه چیز نادرست و خود رای خواهی ، نتیجه اش همان است که شما فرمودید یعنی انهدام به این صورت که شخصی که نظریه ای میدهد و بجای بررسی دقیق ان و گوش کردن به ایراد ها و تناقض ها، راه نظریه ی خود را پیش میگیرد چون خشت اول را کج گذاشته است عاقبت ، نظریات او موجب خنده و مضحکه قرار میگیرند و نظر این گونه نظریه پردازیهای کودکانه، تنها به خود انها نیست بلکه باعث میشود که اگر کسی اکتشافی صحیح را مطرح کند که نشانه ی تحول جدید باشد او را با این اشتباه بگیرند!
به هر حال ممنون از شما و اگر مایل بودید باشید تا پاسخ ها و توضیحات مرا ببینید تا ثابت شود این طلای واقعی است.

Paradoxy

پست توسط Paradoxy »

دوست عزیز واقعا شما 1% تصور می کنید که ما 25 دلار هزینه داریم که برای یه کتاب انگلیسی که هدفش هم چندان واضح نیست بدیم، وقت بزاریم مطالعه کنیم تازه اگه به زبان فارسی درست درکش کنیم، بیاییم از شما بپرسیم که چی دقیقا گفتید و در نهایت تازه بخوایم نظریه شما رو نقد کنیم؟ اگه شما واقعا فکر می کنید که حرفی برای زدن دارید، همونطور که گفتم:
((قاعده بحث اینه، شما یه ادعا میکنی، استدلال میکنی، یا ما میپذیریم، یا رد میکنیم، یا سواد کافی نداریم و جوابی نمیدیم.))
اگه می تونید، بفرمایید اگر نه همینطور می تونید با خودتون، حرف بزنید تو تاپیک. هیچ کس هم پاسخ شما را نخواهد داد. ضمنن انتظار هیچ سوالی نداشته باشید، وقتی هنوز مطرح نکردید که چطور فرمول معروف انرژی نقض میشه. فرمولی که تو واقعه هیروشیما به خوبی خودش رو اثبات کرده، فرمولی که سوخت و روشن شدن ستاره ها رو به خوبی توضیح می ده و میلیون ها وات برق توسطش تولید میشه.

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

انقدر عصبانی هستید که تفاوت فرمول انرژی جنبشی را با معادله ی هم ارزی جرم و انرژی ، در نظر نمیگیرید!
انرژی جنبشی مربوط به میزان انرژی است که موجب سرعت جرم میشود و به جرم و سرعت جسم بستگی دارد و فرمول قبلی، ۱/۲mv^2 است اما انرژی هسته ای که شما انرا ذکر میکنید انرژی بستگی هسته ای است و نوعی پتانسیل است پس خواهشا ارام باشید تا بتوانید صحیح فکر کنید و صحیح بحث کنید.
لطفا شما از طرف خود صحبت کنید چرا جوری صحبت میکنید که گویا ایران هستید اینگونه به دیگران بی احترامی میکنید و حق رای انها را نادیده میگیرید.
شما صبر کنید تا ببینیم دوستان ایرانی دیگر ، سوال مطرح میکنند یا نه!
من صبر میکنم تا سوال مطرح شود و از نظر من اینگونه حکیمانه تر است چرا که حکمای عباد انانند که تا طلب نبینند لب نگشایند لطفا شما این همه عصبانی نباشید چه که کسی شما را مجبور نکرده است که کاری مخالف میل خودتان انجام دهید!
شما با اطمینان میگویید که کسی از من سوالی نمیپرسد لهذا صبر می کنیم تا ببینیم گفتار شما درست است؟
اما من با شما تفاوت دارم چرا که من هر کسی ادعای اکتشاف کرده است هر جور شده به کتاب و مقالات او دسترسی پیدا کرده ام تا ببینم چه چیزی گفته است تا بی خبر نباشم.
ممنون

Paradoxy

پست توسط Paradoxy »

دوست من، فکر میکنم شما نسبیت خاص رو به کل قبول ندارید نه؟ شایدم مثل من مطالعتون کم بوده ازش. انرژی جنبشی جزئی از انرژی کل جسم هست، همون انرژی درونی. انرژی جنبشی رو توی نسبیت به اشکال مختلفی می نویسن و انرژی کل یک جسم مجموع انرژی جنبشی و انرژی درونی اون جسم هستش. اگه یکم به تاپیکای همین انجمن نگاه کنید می بینید که سوخت هسته ای یک سفینه متحرک، وقتی میسوزه، از دید ناظر بیرونی متفاوت با وقتی هستش که همین سفینه ساکن باشه از دید ناظر بیرونی. این دو جدایی ناپذیر هستند و فکر می کنم شما از این اطلاع ندارید، درسته؟ شایدم در نظر نگرفتید.

وقتی می گویید انرژی جنبشی یک جسم رابطش غلطه، (رابطش از دل نسبیت خاص درمیاد) دارید ادعا می کنید فرمول انرژی کل یا همون
E= YMC^2 هم غلطه، متوجه شدید حالا؟

من تا جای ممکن از شما مودبانه خواستم استدلال کنید تا ما از نظرات جدید استفاده کنیم، اما گویا شما صرفا قصد خراب کردن شخصیت من رو دارید، یا حتی اندکی فهم متقابل از احساسات فرد مقابل ندارید. من دیگه با شما حرفی ندارم، موفق باشید.
آخرین ویرایش توسط Paradoxy چهارشنبه ۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۶:۰۰, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
ADMIN

سپاس: 560

تماس:

پست توسط ADMIN »

آقا محسن، لطفا معادله‌ی انرژی جنبشی خودتون (جدا از روش اثبات) رو بنویسید تا در موردش صحبت کنیم.
موجیم که آسودگی ما عدم ماست ... ما زنده به آنیم که آرام نگیریم ...

نمایه کاربر
[email protected]

نام: م. ج. معروف به گربه ی زَبادی

محل اقامت: تهران

سپاس: 514

تماس:

پست توسط [email protected] »

فیزیک مطلق نوشته شده:من صبر میکنم تا سوال مطرح شود و از نظر من اینگونه حکیمانه تر است چرا که حکمای عباد انانند که تا طلب نبینند لب نگشایند لطفا شما این همه عصبانی نباشید چه که کسی شما را مجبور نکرده است که کاری مخالف میل خودتان انجام دهید!
شما با اطمینان میگویید که کسی از من سوالی نمیپرسد لهذا صبر می کنیم تا ببینیم گفتار شما درست است؟
اما من با شما تفاوت دارم چرا که من هر کسی ادعای اکتشاف کرده است هر جور شده به کتاب و مقالات او دسترسی پیدا کرده ام تا ببینم چه چیزی گفته است تا بی خبر نباشم.
ممنون

گرانمایه ای محسن! مایِ حقیر را نظر بهتر چونان است، به جای آن شِق که مطالعاتتان را فزونی دهید اندکی اندیشه را تعمق بخشیده و در وادیِ آن به غور پردازید و به جای نصب پوستر و تبلیغات، اصولِ موضوعه ی نظریه ی خویش را به سبکی که حکیمان و فاضلانِ این مرز و بوم همان خطّه ی مقدّس ایران زمین بنیان نهادند، بنیان نهید و بپرهیزید ز اسراف در لغت، کَاَنَّهُ یُسَبِّبُ مُغالِطَةُ مُسَفسَطة.

نیز به جهتِ انضمامِ موضوعی عظیم، منضبط باشید و آگاه، که نباشد در کون و مکان جنبنده ای که یارای پاسخ به تمام مجهولات و مبهمات و سوالات را داشته باشد مگر ذات اقدسش. پس شما را ز چه روی است که چنان رویْ به ادّعا نهادید که بس توانیست عظیم شما را در پاسخ به سوالات و مجهولات و مبهمات، آنچنان که معاذ الله ببستید دو یَدِ الله را ز پشت که گویا حضرتش خود نفهمیده؟! smile028

گرامی! چنین فرمودید که:
انسان نباید رای و نظر خود را پرستش کند بلکه به این ناظر باشد که چه چیزی درست است و چه چیز نادرست و خود رای خواهی ، نتیجه اش همان است که شما فرمودید یعنی انهدام به این صورت که شخصی که نظریه ای میدهد و بجای بررسی دقیق ان و گوش کردن به ایراد ها و تناقض ها، راه نظریه ی خود را پیش میگیرد چون خشت اول را کج گذاشته است عاقبت ، نظریات او موجب خنده و مضحکه قرار میگیرند و نظر این گونه نظریه پردازیهای کودکانه، تنها به خود انها نیست بلکه باعث میشود که اگر کسی اکتشافی صحیح را مطرح کند که نشانه ی تحول جدید باشد او را با این اشتباه بگیرند!

مگر شما را نِسیان فرا گرفته که آنکس که التماس کرد مدیره ی محترمه ی هوپا را تا حذف نکند جستارتان را لِمَرَّة الثانی، کسی نبود مگر حضرتش که درود خدا بر او باد المحمدُ وَالجوانشیری مُدَّ ظِلُّهُ العالی. شما را چه شده که نان و نمک ما را تناول می کنید و نان را تُف و نمکدان می شکانید آن هم شکستنی ناجور؟! smile024

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

درباره تاپیک admin حرفی نیست و کاملا علمی است مطابق استاندادهای دیگر forum های متداول جهانی که همه با ادب و احترام سوال و جواب میکنند و از ایشان ممنون هستم.
اما تاپیک paradoxy و تاپیک javanshiri را خوب متوجه نمیشوم و من واقعا با این مدل صحبت ها اولین بار است برخورد میکنم مگر قسمتی از صحبت های ایشان را که مقداری متوجه شده ام.
جناب پارادوکسی چیز هایی گفته اند در خصوص نسبیت و نادانی او و نادانی من و انرژی هسته ای و رابطه ی انرژی جنبشب به نسبیت خاص و ما بقی حرف هایشان کاملا مفهوم نیست بیشتر شبیه نزاع و دعوا و بلواست.
باید بگویم که بر خلاف نظر ایشان من معتقد به نسبیت خاص هستم و نسبیت خاص، علم کاملی است که میتوان درباره ی ان صحبت کرد و انفاقا من مهارت خاصی در نسبیت خاص دارم.
جناب پارادوکسی ، در نسبیت خاص، انرژی جنبشی میتواند در یک ناظر، به صورت جرم کل نیز مشاهده شود و این مطابق نسبیت امری طبیعی است اگر چه از لحاظ حرفه ای مسائلی حرفه ای تر وجود دارد که برای انها میتوانید به مقالات مشهور L.B.Okun و دانشندان دیگر که در خصوص رابطه ی هم ارزی ، نظریات جدیدی دارند رجوع کنید.
اما مساله در تعریف پارامتر انرژی واقعی حرکت جسم است و نه موجودیت ان.
پس اشتباه بودن تعریف انرژی جنبشی در اجسام ، به این معنی نیست که رابطه ی هم ارزی جرم و انرژی هم اشتباه باشد چرا که رابطه ی هم ارزی ، ملزم به تعریف انرژی جنبشی نیست و از لحاظ منطق معادلات این معلوم است چرا که به دو متغیر مستقل جرم سکون و انرژی جنبشی در دید هر ناظری وابسته است و نه تنها محدود به انرژی جنبشی و به این قضیه، فیزیکدانها میگویند degree of freedom of parameters.

پس دو مساله ، اول اینکه صحبت شما درباره ی نسبیت ، باز ربطی به انرژی هسته ای ندارد چرا که انرژی هسته ای ناشی از انجام شدن واکنش زنجیره ای به دلیل ورود نوترون در تراز خاصی از اتم های بسیار سنگین مثل اورانیوم است که باعث ازاد شدن زنجیره ای انرژی بستگی هسته ای پرتون ها در هسته میشود لهذا انرژی پتانسیل است که با انرژی کل جرم رابطه دارد و نه رابطه ای یک به یک با انرژی جنبشی که بحث پیشرفته ای است که مناسب این تاپیک نیست.
اما مساله ی دوم این است که قبل از وجود نسبیت خاص، مکانیک کلاسیک بوده است که کشف قرمول معروف انرژی جنبشی کرده است لهذا اشتباه بودن این فرمول ، به مکانیک کلاسیک و تعریف انرژی جنبشی در مکانیک کلاسیک ارتباط دارد چه که تعریف انرژی جنبشی در هر دو مکانیک ، یکی است و هر دو مکانیک از قاعده ی انرژی de=f.dr تبعیت میکنند و به همین دلیل ، قضیه ی انرژی جنبشی مستقل از هموردایی معادلات ماکسول است که نتیجه اش تبدیلات لورنتس و نسبیت خاص است بلکه اگر مکانیک کلاسیک در تعریف انرژی جنبشی اشتباه کرده باشد قاعدتا همان اشتباه در نسبیت خاص نیز وارد میشود و این استباه، در تعریف انرژی جنبشی دلیل اشتباه بودن نسبیت نیست چرا که ناوردایی معادلات ماکسول همچنان باقی است و ۱/۲mv^2 همان رابطه ی قبلی را با جرم سکون و انرژی کل دارد اما فیزیک مطلق در کتاب
Phuthagorean physics اثبات میکند که تعریف انرژی جنبشی در اجسام متحرک با ۱/۲mv^2 سازگار نیست بلکه با استفاده از معادلات ریاضی ، روی قضایای کاملا تایید شده از قبل ، اثبات میکند که اندازه ای از انرژی که جرم لازم دارد در سرعت v باشد 1/2mv^2 نیست بلکه این انرژی در واقع حرارت است که انرژی قابل تابش و تبادل است و نه انرژی کل حرکت.

من دقیقا همزمان با پارادوکسی و خواندن تاپیک های عجیب و غریب دیگر ، داشتم با profressor gupta به در خواست خود او صحبت میکردم که با خواندن تاپیک های عجیب و غریب ، احساس عجیبی کردم و بهت زده مانده بودم.
به هر حال مقدلری توضیح داده شد تا جواب تاپیک کاملا منطقی admin هم مقداری داده شده باشد که چون طولانی شد فعلا

فیزیک مطلق

پست توسط فیزیک مطلق »

جناب جوانشیری، چهار مرکز جهانی برای علم وجود دارد. ۱. موسسات تحقیقاتی ۲. دانشگاه ها ۳. ازمایشگاه ها ۴. سایت های خبری لهذا استفاده از واژه ی انهدام و امثال اینها در سه حالت اول مرسوم نیست اما در سایت های خبری استفاده میشود و من از این جهت ایرادی بر شما نگرفته ام بلکه اصلا دوست عزیز ما در بالا، از این واژه استفاده کرده بود که من انرا برای فیزیک مطلق مناسب ندیدم چون قصد من رسیدن به حقیقت است نه تخریب.
ارسال پست