انفجار فیزیک توسط عدم برابری بار الکتریکی الکترون و پروتون

انفجار فیزیک توسط عدم برابری بار الکتریکی الکترون و پروتون

نوشتهاز سوی absolute physics در جمعه 24 اسفند 1397 - 00:47

نشر مقاله ای طوفانی در مجله ی علمی

Contributions to Geophysics and Geodesy. Vol. 49, no. 1 (2019), p. 11-23. DOI: 10.2478/congeo-2019-0002.
direct link
https://www.sav.sk/index.php?lang=sk&do ... o=11114656
قسمتی از ابستکراکت ان را به فارسی ترجمه می کنم.
بار الکتریکی اینرشیال غیر قابل پولاریزه ای بسیار کوچک از بار الکتریکی بنیادی در اتم های منفرد یا در ماده ای با تعداد برابر الکترون و پروتون وجود دارد. ما به محاسبات و اندازه گیری های تجربی تایید شده رجوع کرده ایم چه در سطح زمین چه در منظومۀ شمشی و چه در کیهان. این بار الکتریکی اینرشیال منبع تولید میدان های مغناطیسی در اجسام کیهانی از جمله سیارات و ستارگان است اگر چه مقداری از میدان مغناطیسی ستارگانی مانند خورشید به داینمو ارتباط دارد. همچنین حل بزرگترین معماهای فیزیک در سطح کیهان و منظومۀ شمسی از جمله تایید دقیق علت وجود تاج خورشیدی ( برابری گرانش و ضد گرانش) و همچنین تایید یکسان بودن علت انبساط جهان و علت شتاب بادهای خورشیدی. ( انبساط جهان توسط نیروی دافعه در ابعاد بزرگ انجام می گیرد) و بسیاری از معماهای دیگر که باید به اصل مقاله ای که در مجله ی علمی ای اس ای رجوع شود.
پس همه چیز به هم می ریزد و تمام نظریات جهانی زیر سوال می رود.

سپـاس : 3 times

ارسـال : 42

نام: mohsen lutephy
نام نویسی: 97/12/24

ذکر نشده

Re: انفجار فیزیک توسط عدم برابری بار الکتریکی الکترون و پروت

نوشتهاز سوی M_J1364@yahoo.com در سه شنبه 10 ارديبهشت 1398 - 23:27

سلام محسن جان smile072

بخش هایی از مقالت رو خوندم. ولی باز هم سعی می کنم نشون بدم که اختلاف بنیادینی که شما برای بار الکتریکی محاسبه کردی منجر به نتایج مغایری میشه. این فرضِ شما، مقدار بار الکتریکی زمین رو خیلی بیشتر از مقداری که برای زمین حدس زده میشه (50 تا 100 کولن) در نظر می گیره که می تونه نظریه ی شما رو مردود کنه. من بار الکتریکی زمین رو طبق نظریه ی شما در زیر محاسبه کردم:

محسن-هوپا.png
محسن-هوپا.png (44.93 KIB) بازدید 782 بار

در ضمن چون زمین در حال چرخشه، این مقدار بار الکتریکی می تونه میدان مغناطیسی عظیمی رو درست کنه که اصلاً با میدان مغناطیسیِ ناچیزِ زمین جور در نمیاد. امیدوارم از این مسائل سرسری عبور نکنی و یه توضیح عمیق رو براشون ارائه بدی. smile023
ای که مجنون گشته ای در عشقِ ما............کِی بُوَد.. لیلی.. تو را.. نامی.. سزا؟!
سویِ.. من... پروانه.. شو... پروا مکن............در..... میانِ.... آتشم.... رقصان.... بیا
نماد کاربر

سپـاس : 451 times

ارسـال : 1238

نام: محمّد جوانشیری
شهر: تهران
نام نویسی: 90/9/24

ذکر نشده

نوشتهاز سوی absolute physics در دوشنبه 16 ارديبهشت 1398 - 23:05

بروید مقاله رو درست بخونید.
اگر این چیزایی که شما میگید درست بودند که هیات داوری متشکل از 20 پرفسور و دکتر استاد در میدان الکترومغناطیسی، ایرادی که شما گرفته اید رو می گرفتند.
شما اصلا مقاله رو درست متوجه نشده اید. فرق پولاریزیشن و غیر پولاریزیشن رو در نظر نگرفته اید و صدها چیز دیگر.
امیدوارم که کمی بیشتر دقت کنید در اینده.

ذکر نشده

نوشتهاز سوی M_J1364@yahoo.com در سه شنبه 17 ارديبهشت 1398 - 00:14

absolute physics نوشته است:بروید مقاله رو درست بخونید.
اگر این چیزایی که شما میگید درست بودند که هیات داوری متشکل از 20 پرفسور و دکتر استاد در میدان الکترومغناطیسی، ایرادی که شما گرفته اید رو می گرفتند.
شما اصلا مقاله رو درست متوجه نشده اید. فرق پولاریزیشن و غیر پولاریزیشن رو در نظر نگرفته اید و صدها چیز دیگر.
امیدوارم که کمی بیشتر دقت کنید در اینده.

اتفاقاً میشه این نتیجه رو هم گرفت که همه ی اون بیست نفر از فقرِ علمیِ بزرگی رنج مبرن چون مقالاتی نظیر مقالات شما رو به چاپ می رسونن! اگه من درست نفهمیدم، احتمالاً بخشیش بخاطرِ ناشیواییِ نگارشِ انگلیسیِ شماست که البته به نظر من، مجله ی شما توی اصلاح زبان انگیسی هم کمی قصور کرده!

اگه واقعاً خودتون رو در برابر سوالات دیگران مسئول می دونید، درست توضیح بدید که این پولاریزیشن برای سیاره ی زمین به چه صورتیه و کلِّ بار زمین طبق محاسبات شما بالاخره چقدره؟
ای که مجنون گشته ای در عشقِ ما............کِی بُوَد.. لیلی.. تو را.. نامی.. سزا؟!
سویِ.. من... پروانه.. شو... پروا مکن............در..... میانِ.... آتشم.... رقصان.... بیا
نماد کاربر

ذکر نشده

نوشتهاز سوی absolute physics در سه شنبه 17 ارديبهشت 1398 - 00:26

وقت ندارم ببخشید.

ذکر نشده

نوشتهاز سوی M_J1364@yahoo.com در سه شنبه 17 ارديبهشت 1398 - 00:34

absolute physics نوشته است:وقت ندارم ببخشید.

محسن جان! فقط خدا می تونه ببخشدت و از سر تقصیراتت بگذره! smile023
نماد کاربر

ذکر نشده

بازگشت به نظریات ایرانی

چه کسی هم اکنون اینجاست ؟

کاربرانی که در این تالار هستند: بدون کاربران عضو شده و 4 مهمان