یک سوال

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
alikazemi7

یک سوال

پست توسط alikazemi7 »

سلام
من در رشته ی فیزیک هسته ای دانشگاه سمنان قبول شده ام که از دی ماه آغاز می شود.لطفا بگید که تو این مدت چه چیزهایی بخونم که به دردم بخوره.
ممنون smile036

نمایه کاربر
kamyar1992

محل اقامت: تهران

سپاس: 1

تماس:

Re: یک سوال

پست توسط kamyar1992 »

با سلام
به نظر من تحقیقات درباره ی موضوعی که شما دنبالش هستید توی اینترنت از همه جای دیگه بهتره مخصوصا" در سایت های انگلیسی.
چون مطالب روز و به درد بخور در این مدل گرایش ها در زبان فارسی پیدا نمی شود. و همین طور منابع نیز در زبان فارسی یا قدیمی هستند یا دارای مطالب کم ارزش. پس پیشنهاد من منابع انگلیسی هستش.
ولی اگه اصرار به خوندن کتاب های فارسی داشتی. کتاب فیزیک جدید نوشته ی کنت.اس.کرین انتشارات نشر دانشگاهی مقدماتی از این مبحث داره و در سطحی بالاتر کتاب مبانی نیروگاه‌های هسته‌ای که جلدش سبز است می تونه مفید باشه.همین طور در لینک زیر می تونی در زبان فارسی به دنبال مطلب مورد نظرت در لیست بگردی و مقدمه ای از هر چیزی که اونجا می بینی بخونی.
http://cph-theory.persiangig.com/Ebook2 ... emrooz.htm
همین طور Lectures on Atomic Physics نوشته ی Walter R. Johnson که در پیوست قرار گرفته و به زبان انگلیسی هست می تونه مفید باشه.
Lectures on Atomic Physics.pdf
امیدوارم که موفق باشی smile072
شما دسترسی جهت مشاهده فایل پیوست این پست را ندارید.
I'm Kamyar Naderi. I'm interested in art. Also I have a good taste in photography and I do it with lots of pleasure in my leisure

یک واژه ی بسیار زیبا وجود دارد: هیچ. به هیچ فکر کن. نه به عشق و نه به نفرت، بلکه تنها به دلقکی فکر کن که در وان حمام اشک می ریزد و قطرات قهوه بر روی دمپایی هایش می چکد.

nuclearphysics

محل اقامت: ایلام

تماس:

Re: یک سوال

پست توسط nuclearphysics »

خواندن کتابهای والتر گراینر بسیار خوب و یادگیری عالی

ارسال پست