سوال خیلی واجب!جواب بدید

مدیران انجمن: parse, javad123javad

ارسال پست
mehrzadja

محل اقامت: اردبیل

سوال خیلی واجب!جواب بدید

پست توسط mehrzadja »

سلام به همه
من از فیزیک هسته ای آزاد واحد تهران شمال پذیرفته شدم،استاداش یا از سازمان انرژی اتمی میان یا از دانشگاههای شریف،تهران،شهیدبهشتی میان. میخواستم نظرتونو بپرسم ببینم آیا جای خوبی قبول شدم؟مدرکش ارزش داره؟ (فیزیک هسته ای تو دانشگاههای آزاد تهران فقط تو واحد تهران شمال هست)
MJ

siamak sh

سپاس: 1

Re: سوال خیلی واجب!جواب بدید

پست توسط siamak sh »

راستش از نظر گرایش فیزیک در مقطع لیسانس خیالت راحت باشه که هر چهار گرایش با هم فرقی ندارند و فقط در ترم آخر میتوانی 9 واحد را به اختیار از گرایش مورد نظر انتخاب کنی (البته اینی که میگم برای سراسریه و آزاد رو به طور دقیق نمیدونم).
و در مورد خود رشته هم که باید بدونی اگر انتخاب فیزیک با علاقه نباشد آخرش تدریسه اما اگه با علاقه بوده باشه راه های موفقیت بسیار است و در مورد بازار کار هم تا اونجایی که من میدونم حالت جامد بازار کارش باز همه بهتر است.
سیامک smile072
یک اسب شیهه می کشد و سرنوشت من تغییر می کند.......

GHARIBE3

پست توسط GHARIBE3 »

دوست عزيثز من الان خودم 2 ساله دارم فيزيك هسته اي ميخونم البته در پيام نور همونطور كه دوستمون گفت گرايشا با هم فرقي ندارن فقط هر كدوم 9 واحده تخصصي دارن اينو بدون ك اگر فقط برال يسانس اومدي فيزيك كار اشتباهي كردي الان كه ليسانس هيچ رشته اي بدرد نميخوره و در اين ميون رشته هاي علوم پايه اصلا بدرد نميخوره ولي اگر به فكر ارشد هستي اين نويد رو بهت بدم كه رشته خوبيرو انتخاب كردي هم ميتوني تو رشته هاي ير گروه خود فيزيك خوب پيشرفت كني هم اگر بخاي بري به رشته هاي معروف مثل برق و مكانيك و... اينا كارت خيلي راحته البته همه اينا برمگيرده به تلاش خود ادمي
موفق باشي smile072
تنها نعمتي كه براي تو در مسير اين راهي كه عمر نام دارد ، آرزو ميكنم ، تصادف با يكي دو روح خارق العاده ، يكي دو دل بزرگ با يكي دو فهم عظيم و خوب و زيباست

نمایه کاربر
هادي مشايخي

محل اقامت: اصفهان

سپاس: 2

تماس:

پست توسط هادي مشايخي »

همونطور که دوستامون گفتند گرایش هسته ای با بقیه زیاد تفاوت نداره. غیر از اون نه واحد گرایشی بقیه درساتون عین همه.
استاد هم میتونه موثر باشه ولی نه زیاد .پیشرفت بیشتر به خودتون مربوطه تا به اساتید.نه این که بی تاثیر باشه ولی ..... وقتی پروفسور قیصری بلد نیست فیزیک یک درس بده ببین دیگه چه خبره!

نمایه کاربر
fargol

سپاس: 35

پست توسط fargol »

برای رفتن به گرایش فیزیک هسته ای از چه رشته ای برای کارشناسی وارد بشیم بهتره؟
گر مِی نخوری طعنه مزن مستان را
بنیاد مکن تو حیله و دستان را

تو غرّه بدان مشو که مِی می نخوری
صد لقمه خوری که مِی غلامست آن را

خیام بزرگ

نمایه کاربر
m.fadaei

سپاس: 4

پست توسط m.fadaei »

سلام.
از دبیرستان برای کارشناسی: رشته ریاضی فیزیک
برای کاشناسی ارشد،اگر رشته کارشناسی همون فیزیک هسته ای باشه بهتره،چون دروسی مثل فیزیک راکتور،هسته ای 1و2،آشکارسازها و سیستم های اندازه گیری ذرات و ... رو دانشجو توی دوره ی کارشناسی پاس می کنه smile072
کودکان سرطانی چشم انتظار شما هستند
http://www.mahak-charity.org/ozviat.php

ارسال پست