انفجار بزرگ

مدیران انجمن: parse, javad123javad

keyhankeyhan

Re: انفجار بزرگ

پست توسط keyhankeyhan »

بد نیست دوست خوبم من مطلب رو شروع میکنم اگه نظریه شما هم به من نزدیکه با هم بحث میکنیم
به نظر من در ابتدا هیچ انفجار یا انبساط فضایی وجود نداشته بلکه فقط و فقط یک سیاه چاله عظیم بوده که چرخش داشته به علتی که بعد میگم این چرخش افزایش پیدا میکنه و از قطبین انرژی آزاد میشود این انرژی در فضایی که از قبل وجود داشته گسترش پیدا میکنه و هر چقدر از جاذبه مرکز دورتر میشود به ماده تبدیل میشود آن مرکز چگال اولیه همان ماده سیاه است که ما فقط آثار آن را درک میکنیم و راهی برای رصد آن نداریم
ادامه دارد..................

نمایه کاربر
space.mohamad

نام: محمد منصوریان

سپاس: 4

تماس:

پست توسط space.mohamad »

واقعا" که خیلی باحالی ! smile055
اصل اول : " هرگز نگذار کسانی یا رویدادهایی تو را منکوب کنند " (ماری کوری)

stay hungry stay foolish

نمایه کاربر
Science Master

سپاس: 11

پست توسط Science Master »

keyhankeyhan نوشته شده:بد نیست دوست خوبم من مطلب رو شروع میکنم اگه نظریه شما هم به من نزدیکه با هم بحث میکنیم
به نظر من در ابتدا هیچ انفجار یا انبساط فضایی وجود نداشته بلکه فقط و فقط یک سیاه چاله عظیم بوده که چرخش داشته به علتی که بعد میگم این چرخش افزایش پیدا میکنه و از قطبین انرژی آزاد میشود این انرژی در فضایی که از قبل وجود داشته گسترش پیدا میکنه و هر چقدر از جاذبه مرکز دورتر میشود به ماده تبدیل میشود آن مرکز چگال اولیه همان ماده سیاه است که ما فقط آثار آن را درک میکنیم و راهی برای رصد آن نداریم
خب خوشحالم که می خواهید بحث کنیم. اما این نظریه که شما مطرح کردید. یک دانشمند دیگر نیز مطرح کرده که تا حدودی به نظریه شما نزدیک است. نکاتی در نظریه شما وجود دارند که مبهم هستند 1 ماده سیاه 2 علت چرخش 3 علت جاذبه و مثاله چهارم که عجیب است آزاد شدن انرژی از قطب ها و مساله پنجم پیدایش جهان با آزاد شدن انرژی. خب این از نظریه شما اما امکان دارد که سیاه چاله ها چیز دیگری باز گو میکنند که این همان ابعاد دیگر است اما خود این جای تحقیق و بررسی دارد. که این از طریق بررسی اجرام کیهانی و اجرام سنگینی که داخل کهکشانها هستند و موارد دیگر امکان دارد. راجب نظریه شما که انفجار بزرگ را رد کرده باید بگویم انفجار بزرگ مستنداتی دارد که نظریه شما ندارد.
یا مرگ یا پیروزی.

نمایه کاربر
Science Master

من که از خودم نظر ندادم عزیز
یا مرگ یا پیروزی.

keyhankeyhan

پست توسط keyhankeyhan »

خوب گفتم ماده سیاه همان مرکز کیهان است که ما فقط اثر آن را میبینیم نه خود آنرا در مورد افزایش سرعت هم بعد میگم اما انرژی تاریکولی هنوز به حدی که باعث این امر شود نرسیده است همان چیزی است که ما آن را روح مینامیم ولی من آن را انرژی آگاه مینامم این انرژی در جزئ جزئ هستی وجود دارد از لحظه ای که یک کوارک یا یک پروتون شکل میگیرد تا لحظه ای که یک کهکشان در همه موارد انرژی تاریک با ذره تنیده میشود با افزایش انرژی تاریک که ما باعث تولید آن میشویم انتروپی مجموعه هم افزایش پیدا میکند و همین انرژی باعث شروع انقباض میشود

نمایه کاربر
Science Master

اینجا دو نکته مهم است یکی مرکز کیهان که مرکزی در کار نیست دوم انرژی تاریک, که باعث انبساط میشود نه انقباظ, اثبات ریاضی اش کو؟ مدرک یا دلیل این حرف شما چیه؟ میدونم دوست داری که راجب اینگونه مسایل اظهار نظر کنی اما کار هر بز نیست خرمن کوفتن گاو نر می خواهد و مرد کهن.
یا مرگ یا پیروزی.

keyhankeyhan

پست توسط keyhankeyhan »

OVERLORD نوشته شده:اینجا دو نکته مهم است یکی مرکز کیهان که مرکزی در کار نیست دوم انرژی تاریک, که باعث انبساط میشود نه انقباظ, اثبات ریاضی اش کو؟ مدرک یا دلیل این حرف شما چیه؟ میدونم دوست داری که راجب اینگونه مسایل اظهار نظر کنی اما کار هر بز نیست خرمن کوفتن گاو نر می خواهد و مرد کهن.
بله من هم روی اثباتش دارم کار میکنم و میدونم کار هر بز نیست خرمن کوفتن و برای همین دارم اختر فیزیک میخونم ودر نهایت وقتی میزان انرژی تاریک از جهان ما خارج میشه باعث انقباض میشه نه افزایش آن در جهان این نظریه داره تازه پخته میشه و حالا حالا ها راه داره برای اثبات مگه ما تونستیم انرژی روح را ثابت کنیم؟

نمایه کاربر
Science Master

با این حرف هایی که میزنی مثل اینکه ازت ناامید شدم پسر روح چیه؟ ببین اول باید واقعا بدونی که داری راه درست رو میری. بعد به دیگران درس بده. من این پست رو زدم تا مطالب علمی بنویسین نه چرت و پرت.(لطفا نظریات خودتو تو پستهای دیگه بده)
یا مرگ یا پیروزی.

keyhankeyhan

پست توسط keyhankeyhan »

OVERLORD نوشته شده:با این حرف هایی که میزنی مثل اینکه ازت ناامید شدم پسر روح چیه؟ ببین اول باید واقعا بدونی که داری راه درست رو میری. بعد به دیگران درس بده. من این پست رو زدم تا مطالب علمی بنویسین نه چرت و پرت.(لطفا نظریات خودتو تو پستهای دیگه بده)

چشم smile058 منتظر نظر علمی بقیه میمونم smile018 خواهش میکنم منو آگاه کنید روح همون cphهست دیگه مثل کهروبا که اصتلاح اون زمان هست و حالا شما بهش چی میگین ؟شما جون ها؟smile079

نمایه کاربر
Science Master

جواب ابلهان خاموشی است
یا مرگ یا پیروزی.

نمایه کاربر
professor.freak

نام: پویان

سپاس: 19

تماس:

پست توسط professor.freak »

keyhankeyhan نوشته شده:
OVERLORD نوشته شده:با این حرف هایی که میزنی مثل اینکه ازت ناامید شدم پسر روح چیه؟ ببین اول باید واقعا بدونی که داری راه درست رو میری. بعد به دیگران درس بده. من این پست رو زدم تا مطالب علمی بنویسین نه چرت و پرت.(لطفا نظریات خودتو تو پستهای دیگه بده)

چشم smile058 منتظر نظر علمی بقیه میمونم smile018 خواهش میکنم منو آگاه کنید روح همون cphهست دیگه مثل کهروبا که اصتلاح اون زمان هست و حالا شما بهش چی میگین ؟شما جون ها؟smile079
دوست عزیز 1:به دیگران نخند .اینجا کسی حق نداره ب دیگران بخنده.هر نظری که داشته باشه. smile032
اگه چیز خنده داری هست بگو همه بخندیم smile122
زندگی تنها سایه ای گذرا و بازیگری بی نوا است که ساعتی بر صحنه می خرامد و به شور و هیجان می آید و سپس دیگر آوایی به گوش نمی رسد .افسانه ای خشم آلود و پر خروش که ابلهی حکایت می کند و هیچ معنایی ندارد.(مکبث-شکسپیر)
انسان حیوان غمگینی است که فقط اعجاز به هیجان می آوردش ،یا کشتار.(هفت دیوانه -روبرتو آرلت)

ارسال پست