جهان از 0 بوجود امده.

مدیران انجمن: parse, javad123javad

نمایه کاربر
Quantom12

سپاس: 11

جهان از 0 بوجود امده.

پست توسط Quantom12 »

سلام.اثبات ریاضیشو خودم دادم.ولی الباقی قبلا دانشمندا دیگه زحمتشو کشیدن.اثبات ریاضی:این اثبات خیلی اسونه شاید هرکسی میتونست بگه ولی هرکسی باید ریاضی میدید تا اینو بگه :اینو شخص شخیص خودم گفتم و بهش رسیدم که 0،0نیست بلکه ما از 0 میتونیم -بینهایت تا +بینهایت عدد درست کنیم که جمعش میشه صفر + ها ماده - ها ضد ماده.این تئوری گرچه ساده ولی وقتی بهش رسیدم خیلی حال کردم خودم. امید وارم شما هم خوشتون اومده باشه.اثبات فیزیک کوانتومی: خب اینو همتون میدونین حتما،همون انرژی نقطه 0 یا اثر کاسیمر هست که اگه دو صفه فلزی رو تو خلا به هم نزدیک کنیشون در فاصله نزدیک نوعی انرژی بین انها پدیدار میشود که به ان انرژی نقطه ی 0 می گویند.در همین هوپا هم کاملش هست بخونین اگه قبلا نخوندین http://www.hupaa.com/page.php?id=2836

نمایه کاربر
safariphysic88

سپاس: 12

تماس:

Re: جهان از 0 بوجود امده.

پست توسط safariphysic88 »

Quantom12 نوشته شده:سلام.اثبات ریاضیشو خودم دادم.ولی الباقی قبلا دانشمندا دیگه زحمتشو کشیدن.اثبات ریاضی:این اثبات خیلی اسونه شاید هرکسی میتونست بگه ولی هرکسی باید ریاضی میدید تا اینو بگه :اینو شخص شخیص خودم گفتم و بهش رسیدم که 0،0نیست بلکه ما از 0 میتونیم -بینهایت تا +بینهایت عدد درست کنیم که جمعش میشه صفر + ها ماده - ها ضد ماده.این تئوری گرچه ساده ولی وقتی بهش رسیدم خیلی حال کردم خودم. امید وارم شما هم خوشتون اومده باشه.اثبات فیزیک کوانتومی: خب اینو همتون میدونین حتما،همون انرژی نقطه 0 یا اثر کاسیمر هست که اگه دو صفه فلزی رو تو خلا به هم نزدیک کنیشون در فاصله نزدیک نوعی انرژی بین انها پدیدار میشود که به ان انرژی نقطه ی 0 می گویند.در همین هوپا هم کاملش هست بخونین اگه قبلا نخوندین http://www.hupaa.com/page.php?id=2836
آخرشه به خدا...
یه خودکار خریدم با یه غلط گیر ، جالبه ،قیمت غلط گیر چند برابر خودکاره ؛ حتی یه اشتباه روی کاغذ هم گرون تموم میشه...

نمایه کاربر
Quantom12

پست توسط Quantom12 »

اون عکس اواتارت که برد پیتو گذاشتی اخرترشه smile058

نمایه کاربر
safariphysic88

سپاس: 12

تماس:

پست توسط safariphysic88 »

Quantom12 نوشته شده:اون عکس اواتارت که برد پیتو گذاشتی اخرترشه smile058
چند تا دیگه از این اثبات های خفن که ارئه کنی نوبل فیزیک رو شاخشه! بعد مشهور میشی ، بعد منم عکس شما رو میذارم آواتار. حالا برو به اثبات های رو زمین موندت برس که جامعه ی علمی دنیا عقب نمونه. برو خوش باش...
یه خودکار خریدم با یه غلط گیر ، جالبه ،قیمت غلط گیر چند برابر خودکاره ؛ حتی یه اشتباه روی کاغذ هم گرون تموم میشه...

نمایه کاربر
Science Master

پست توسط Science Master »

دعوا نکنین, جهان از صفر بوجود نیامده چون صفر یک عدده و در ضمن هنوز چگونگی ایجاد جهان یک راز هست و لی جالب تر اینکه من هم تا حدودی با شما موافقم,جهان از هیچ بوجود آمده اما نه آن هیچی که فکرش را میکنید. smile001
یا مرگ یا پیروزی.

نمایه کاربر
Quantom12

پست توسط Quantom12 »

OVER LORD صفر صفره مثل عوام فکر نکن صفر مطلق صفر معمولی !این سفسظس!این صفری که میگم همون صفر مطلقس منتها یه ذره خوب نگاه کنی میبینی نوشته +1-1دوباره توش +2-2 ....میبینی !منتها این که چرا صفر ؟چرا صفر +1-1 میشه ؟این قانون از کجا اومده ؟چرا جهان ما قوانین ریا ضی مخصوص داره ؟میتونست نداشته باشه چرا داره؟این چیزایی هست که فکر کنی خازن میسوزونی .البته شاید من بتونم smile006 smile124 smile045

نمایه کاربر
Science Master

Quantom12 نوشته شده:OVER LORD صفر صفره مثل عوام فکر نکن صفر مطلق صفر معمولی !این سفسظس!این صفری که میگم همون صفر مطلقس منتها یه ذره خوب نگاه کنی میبینی نوشته +1-1دوباره توش +2-2 ....میبینی !منتها این که چرا صفر ؟چرا صفر +1-1 میشه ؟این قانون از کجا اومده ؟چرا جهان ما قوانین ریا ضی مخصوص داره ؟میتونست نداشته باشه چرا داره؟این چیزایی هست که فکر کنی خازن میسوزونی .البته شاید من بتونم smile006 smile124 smile045
تو برو بزت رو بچرون smile058
تو مقاله های دیگران رو کپی می کنی و تو سایت می زاری حالا به من درس فیزیک می دی
مثاله بعدی, با دو دو تا چها تا نمی شه این چیز هارو تفسیر کرد, فکر می کنی دانشمندان اینها رو نمی دونن, تو با ریاضی پیش دبستانی می خوایی علل پیدایش جهان رو تفسیر کنی. smile055
یا مرگ یا پیروزی.

نمایه کاربر
Quantom12

پست توسط Quantom12 »

چقد ساده ای که هنوز نمی دونی ریاضی ابزاره علم نیست بعضی جاها دودوتا چارتا بعضی جاها انتگرال و ... ازش استفاده می کنند بعدم تو همین صفر شو نفهمیدی میگی این صفر نه اون صفر که من می گم فرق می کنه حالا من بیام واسه تو و امثال تو دیفرانسیل و انتگرال بیارم وسط ؟خوشت نمیاد نیا تو پست من نظرم نده.
آخرین ویرایش توسط Quantom12 یک‌شنبه ۱۳۹۰/۱۰/۱۱ - ۱۳:۳۸, ویرایش شده کلا 1 بار

نمایه کاربر
Quantom12

پست توسط Quantom12 »

در مورد اون پستم بگم که نظریه بود کپی کردم مگه کار بدیه کپی کردن ؟مگه اینجا نوبل میدن که بگی به اسم خودم تموم کرده باشم لطفی داره همه دکترای فیزکشم نظریه های اینو اونو می خونن تو کتابا...ادم کار خوب و تقلید می کنه کلا...ضمنا من اونو به عنوان نظریه صاحبش که ارکانیه گذاشتم اسم خودمم نذاشتم جلوش...و قبولم نداشتم فقط جالب بود وقتیم صاحاب پستو پیدا شد گفت من نوشتم به خدا،من هیچی نگفتم فقط شک داشتم خودش گفته باشه چون گفته یه جاهاییشو من نظریه دادم اگه راس بگه با این که قبول ندارم نظریرو به خاطر ثابت شده بودن انرژی تاریک، نظریش قابل تقدیر و زیباست...به جای تشکرت اومدی میگی کپی کردی ؟

نمایه کاربر
Science Master

Quantom12 نوشته شده:چقد ساده ای که هنوز نمی دونی ریاضی ابزاره علم نیست
smile058 من تسلیم
Quantom12 نوشته شده:بعضی جاها دودوتا چارتا بعضی جاها انتگرال و ... ازش استفاده می کنند
نه بابا
Quantom12 نوشته شده: تو همین صفر شو نفهمیدی میگی این صفر نه اون صفر که من می گم فرق می کنه حالا من بیام واسه تو و امثال تو دیفرانسیل و انتگرال بیارم وسط ؟
1 نفهم خودتی
2 زیاد از این علمت استفاده نکن تموم می شه
3 دیفرانسیل و انتگرال بلدی smile058
4 نمی دونستم که تو انیشتین تشریف داری.
یا مرگ یا پیروزی.

نمایه کاربر
Science Master

Quantom12 نوشته شده:به جای تشکرت اومدی میگی کپی کردی ؟
دروغ که نگفتم
تشکر از تو smile058
یا مرگ یا پیروزی.

نمایه کاربر
Quantom12

پست توسط Quantom12 »

همون صفرت که با صفر من فرق می کنه درسته فقط اون صفر رو اگه یه بار به من نشون بدی منم ازت خیلی متشکر میشم.

نمایه کاربر
Quantom12

پست توسط Quantom12 »

طفلکی فکر کردی انتگرال هرکی برات حل کنه علامه دهره ؟چند سالته جغل ؟ smile055 خواستی بیا خصوص تدریس کنم منتها از صفر باید شروع کنی چون صفرت فرق می کنه smile055 نظرم عوض شد اصلا بیا تو پستام از این نظرا بده یکم به توی دلقلک که خودتو مضحکه خاص و عام کردی بخندم smile055 smile124

نمایه کاربر
Parmenides

سپاس: 239

پست توسط Parmenides »

Quantom12 نوشته شده:OVER LORD صفر صفره مثل عوام فکر نکن صفر مطلق صفر معمولی !این سفسظس!این صفری که میگم همون صفر مطلقس منتها یه ذره خوب نگاه کنی میبینی نوشته +1-1دوباره توش +2-2 ....میبینی !منتها این که چرا صفر ؟چرا صفر +1-1 میشه ؟این قانون از کجا اومده ؟چرا جهان ما قوانین ریا ضی مخصوص داره ؟میتونست نداشته باشه چرا داره؟این چیزایی هست که فکر کنی خازن میسوزونی .البته شاید من بتونم smile006 smile124 smile045
این قانون نیست، این نتیجه ی یکی از اصول میدان است که بر اساس قرارداد بر مجموعه ی اعداد حقیقی حاکم است.
طبق این اصل:
به ازای هر عدد حقیقی X، وجود دارد عدد حقیقی Y که X+Y=0. در این صورت Y را با X- نشان می دهیم و می گوییم X- قرینه ی X است.
بنابراین درستی اینکه "(1+1-) برابر با صفر است" اساسا ارتباطی با جهان فیزیکی ندارد، به عبارت دیگر درستی اش را از طریق تجربه در نمیابیم، باز به عبارت دیگر این یک گزاره ی پیشینی است. و به عبارت آخر، این گزاره در هر جهانی با هر قوانین فیزیکی ای درست است.
No rational argument will have a rational effect on a man who does not want to adopt a rational attitude.

-Karl Popper-

نمایه کاربر
Quantom12

پست توسط Quantom12 »

ارتباطی با جهان فیزیکی ندارد ؟درسته که ریاضی فیزیک نیست ولی به عقیده ی من ریاضی مثل زبانه مثل زبان المانی زبان فارسی و ...خود ریاضی علم نیست بلکه یکی از بهترین زبانها برای درک و بیان اتفاقات فیزیکی است ما با ادبیات فارسی با ادمها و با ادبیات ریاضی با جهان ارتباط بر قرار می کنیم قوانین ریاضی اصول جهان رو بنا کردند برای همین هست که ما وقتی با فیزیک سر و کار داریم در نهایت به قوانین ریاضی بر می خوریم.

ارسال پست