از فیزیک بنیادی چی میدونین؟

مدیران انجمن: parse, javad123javad

reza1001

نام: رضا امیری

Re: از فیزیک بنیادی چی میدونین؟

پست توسط reza1001 »

بررسی ذات ماده با بینشی فلسفی

نمایه کاربر
mrfane

محل اقامت: تهران

سپاس: 550

تماس:

پست توسط mrfane »

انفجار بزرگ 88 نوشته شده:من میگم جهان از میکرو نوا ساخته شده که میتونن به وسیله یک سری از اعداد انرژی تمام کائنات رو که از سوپر مگا است که بزرگترین منبع انرژی جهانه به تمام جهان منتقل میکنه (اگه روش فکر کنید خیلی از پدیده هایی که علم غرب نمی تونه ثابت کنه رو ثابت میکنه )(تمام جملات قلمبه ای که در این پست نوشتم مال خودمه...)امیدوارم این فرضیه درست باشه... smile079 smile079 smile079 smile056
چهار بار خواندمش. دقیقا هیچچچچچچی نفهمیدم!
آنچه دانه را شکافت، آن خدای من است.

نمایه کاربر
عطر یاس

محل اقامت: ای کاش مشهد بود

سپاس: 300

پست توسط عطر یاس »

mrfane نوشته شده:
انفجار بزرگ 88 نوشته شده:من میگم جهان از میکرو نوا ساخته شده که میتونن به وسیله یک سری از اعداد انرژی تمام کائنات رو که از سوپر مگا است که بزرگترین منبع انرژی جهانه به تمام جهان منتقل میکنه (اگه روش فکر کنید خیلی از پدیده هایی که علم غرب نمی تونه ثابت کنه رو ثابت میکنه )(تمام جملات قلمبه ای که در این پست نوشتم مال خودمه...)امیدوارم این فرضیه درست باشه... smile079 smile079 smile079 smile056
چهار بار خواندمش. دقیقا هیچچچچچچی نفهمیدم!
منم الان بیشتر از 4 دور خوندمش ولی متوجه نشدم...... smile039
انفجار بزرگ میتونستی بجای تمام جملات قلمبه ای که در اون پست نوشتی ،از جملات بچگانه و نا قلبه استفاده کنی.. smile030
چی شد...؟؟؟؟ smile024
جاده جوانی لغزنده است
زنجیر ایمان را ببندید

صلوات شاه کلید همه قفل های بسته است.

آدم بد را هرطور که هست تحمل می کنم
کاسه صبرم از آدم هایی لبریز است که با ادعای خوب بودن بدی می کنند

my physic channel ID : @physicGV

نمایه کاربر
mrfane

محل اقامت: تهران

سپاس: 550

تماس:

پست توسط mrfane »

انیشتن می گفت «تا زمانی که نتوانی یک نظریه را برای مادربزرگت شرح بدی، معنی اش اینه که اون نظریه را درست نفهمیده ای.»
آنچه دانه را شکافت، آن خدای من است.

esmaeil basiri

نام: اسماعیل بصیری

محل اقامت: کرج

سپاس: 4

پست توسط esmaeil basiri »

دادن نظریه نشانه خلاقیت است اگر کسی بااطلاعات خودش مقایسه میکند مکدر نشو انیشتن را بخاطر خنگی ازمدرسه بیرون انداختن من سئوالی دارم ایا میتوان با فشردن دو اتم درحرارت معمولی انها را درهم ادغام نمود نیروی گرانش در بین دو اتم به نیروی ضد گرانش تبدیل میشود ریز ترین ذرات بنیادی کدامند

نمایه کاربر
Saman Q

سپاس: 31

پست توسط Saman Q »

نوآور نوشته شده:
انفجار بزرگ 88 نوشته شده:سلام منم تونستم یک سری نظریه بدم که همه ی این قضایا رو اثبات میکنه...به جان خودم خودم ساختمش ، ولی کسی اهمیت نداد...
یادم باشه یه دائره المعارف پیدا کنم و در مورد نارسیسیسم پژوهش کنم!
به اینترنت خوش آمدی ! جایی که همه , همه چیز رو میدونن و هیچ کس هیچ چیز رو دوست نداره ! smile031
تصویر

نمایه کاربر
ویستاM

سپاس: 351

پست توسط ویستاM »

دورد
جملاتی که شما نوشتید ایرادات دستور زبانی داره وگرنه قلمبه نیست!
اگه مایل به توضیح بیشتر هستید ساده تر منظورتون رو از میکرو نوا و سوپرمگا بگید smile072
جهان به حق مدیون ملت و ملیت ایرانی است
با افتخار و غرور ایرانی ام بر سر جهانیان فریاد میزنم که:
من نواده ی کوروش کبیرم

[email protected]

پست توسط [email protected] »

سلام
یه سوال دارم
خواهشا زود جواب بدین
اگه دو کره با بار های +3و+4 داشته باشیم که کره ها همگن و شعاع هاشون یکی باشه و باسیم به هم وصلشون کنیم بعداز اتصال به هر کره میانگین این بار یعنی 3.5 میرسه و از طرفی میدونیم که بار الکترون کوانتیده است و مضرب صحیح داره حالا 0.5 بار چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال پست